18 Şubat 2020, Salı
Anasayfa > T > Rüyada Termit görmek

Rüyada Termit görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Termit görmek

Termit nedir Termit – Isoptera, görünüşü karıncaya benzemakle birlikte onlarla değil hamam böcekleriyle yakın akraba olan bir böcek cinsidir. Termitler Termit ya da ak karınca, beyaz karınca adıylada anılırlar.

Özellikle tropiklerde ve subtropiklerde odunları ve organik kökenli diğer maddeleri yiyerek büyük zarar vermeleri ile tanınırlar. Işıktan kaçarak ve saklanarak yaşadıkları için, meydana gelen zarar herşey bittikten sonra anlaşılır.

Rüyada Termit görmek, Termitler; kısa bir süre içinde servetinizde geçici bir artış anlamına gelir.

Rüyada Termit görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Termit görmek ne demektir? Rüyalarda Termit görmek ne anlama gelir? Rüyanda Termit görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.
Eğer Termit görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, rüyanızda geçen renk, olay, yer, kişiler ve diğer eylemleri bir arada değerlendirerek anlamını tespit edebilirsiniz

Rüyada Termit görmek ne demek, rüya tabirini İslami Rüya Anlamlarına göre detaylı açıklamasını veya neye yorulduğunun yanıtını bu sayfada bulabilisiniz.
Sponsorlu Bağlantılar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.