15 Haziran 2019, Cumartesi
Anasayfa > T > Rüyada Takma isim görmek

Rüyada Takma isim görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Takma isim görmek

Rüyada Takma isim görmek, rumuz, nick name; Bu ruya yasaminizdaki bir kimseyi temsil eden bir imza olabilir. Bu Takma isim bir firma, kurulus, camia, holding kurumu temsil edebilir.

Mesela ruyada GS harfi gormek, GALATASARAY futbol takimini veya Galatasaray camiasinin bir takimini temsil edebilir, bu takim basket, voleybol, yuzme vs olabilir, bu ruya ayni zamanda GS takiminin bu sene lig sampiyonu olacagini, avrupa kupalarinda buyuk basari sahibi olacagini temsil edebilir. Bu ruya ayni sekilde BJK, FB takimlari icinde yorumlanabilir. Ruyanizda gordugunuz THK kelimesi, kurban derilerinizi bu kuruma bagis yapmanizi, yaparsaniz manevi yonden sinirsiz fayda goreceginizi belirtir.

Rüya size Takma isimle seslenildiğini görmek bir uyari, hatirlatma veya tembih sozu olarakta yorumlanabilir.

Rüyada Takma isim görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Takma isim görmek ne demektir? Rüyalarda Takma isim görmek ne anlama gelir? Rüyanda Takma isim görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.
Eğer Takma isim görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, rüyanızda geçen renk, olay, yer, kişiler ve diğer eylemleri bir arada değerlendirerek anlamını tespit edebilirsiniz

Rüyada Takma isim görmek ne demek, rüya tabirini Rüya Anlamlarına göre detaylı açıklamasını veya neye yorulduğunun yanıtını bu sayfada bulabilisiniz.
Sponsorlu Bağlantılar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.