29 Mayıs 2020, Cuma
Anasayfa > S > Rüyada Savaş görmek

Rüyada Savaş görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Savaş görmek

RÜYADA SAVAŞ GÖRMEK MODERN RÜYA YORUMLARI

Rüyada Savaş görmek 3 ayrı açıdan yorumlanır.
1- ülkeler arasında Savaş çıkması
2- Ülke içinde devletle halk arasında Savaş meydana gelmesi
3- Halkın kendi arasında Savaş çıkması, iç Savaş.

Savaş rüyaları bu üç şekle göre yorumlanır.

Rüyada Ülkeler – Devletler arasında Savaş yapıldığını görmek ülkede fitne ve fesat çıkacağına veya veba, kolera gibi salgın bir hastalık meydana geleceğine yada sel deprem gibi bir felaket çıkacağına işaret eder.

Rüyada Devlet ile halk arasında Savaş olduğunu görmek rüyayı gören kişinin iç dünyasında bazı çatışmalar yaşadığını yada bir duygusal mücadele içinde olduğunu simgeler.

Halkın kendi arasında Savaş çıkması, iç Savaş görmek Ülkede bir başıbozukluk, kaos yaşandığını yada yaşanacağını ifade eden kötü bir rüyadır.

Rüyada Savaş için askerlerin toplandığını görmek gerçek yaşamda aşırı agresif duygular yaşadığınız bir yaşam dönemi içinde olduğunuzu ve sinirli olma halinden hemen çıkmanız gerektiğini ifade eder.

Rüyada Savaşta olduğunu, Savaştığını görmek uyanık hayatınızda yeteri kadar iddialı olmadığınızı, hedeflerinize ulaşmak için gerekirse mücadeleye, kavgaya hazır olmak gerektiğini simgeler.

Rüyada askerin birbirleri ile Savaştığını görmek üstün gelenin yenileceğine işarettir.

Rüyada İki tarafın Savaş sırasında birbirlerine karıştığını görmek herkese hayır geleceğine işarettir.

Rüyada düşmanla Savaşan kişinin dinine hizmete, ana babasına yardım edeceğini gösterir.

Rüyada İnsanın kendisinin Savaşta düşman tarafında olduğunu görmesi, İslamiyetden uzaklaştığına, yahut dine karşı geldiğine, yahut üzerine itaati gerekene karşı itaatsizlik ettiğine, yahut namazını terk ettiğine delalet eder

KLASİK SAVAŞ RÜYA TABİRLERİ ( bizim yorumumuz değildir, webten derlenmiştir )

Rüyada Savaş kazanmak, başarının haberidir. İnsanlarla bazı kavgalara tutuşacaksınız; fakat siz kazanacaksınız demektir. İnsanlarla birtakım tartışmalarınız olacak. Savaşta yenilgiye uğradığınızı görürseniz, hayatta başka kişilerin hatalardan dolayı zarar görebilirsiniz. Toplumsal önemli olaylara işaret edebilir. Kişinin hiç aklına gelmeyecek olaylara tanıklık edeceğine işaret eder. Rüyasında Savaşan insan sıkıntılarından kurtulur. Devletler arasinda savas yapildigini görmek, fitne ve fesat çikacagina veya veba, kolera gibi salgin bir hastaligin meydana gelecegine delalet eder. Bir devlet baskani ile tebaasi arasinda savas oldugunu görmek, bereket ve ucuzluga isarettir. Halk arasinda savasildigini görmek, aralarinda iyi bir geçime delildir. Bir memlekete asker girdigini görmek, oraya çok yagmur yagacagina isarettir. Savas için askerin toplandigini görmek, batilla ugrasanlarin yenilgiye ugrayacaklarina; askerin az oldugunu ve kendisinin de onlarin arasinda oldugunu görmek, düsmana karsi zafere delalet eder. Savasta olduklarini ve savas meydaninda rüzgar eserek toz kaldirdigini görmekte hayir yoktur, iki bölük askerin birbirleri ile savastiklarini görmek, üstün gelenin yenilecegine isarettir, iki tarafin savas sirasinda birbirlerine karistiklarini görmek, herkese hayir gelecegine isarettir. Abdulgani Nablusi’ye göre; Rüyada düsmanla savasan dinine hizmete, ana babasina yardima, karisi hakkinda da kiskançliga delalet eder. Insanin kendisinin bir savasta dinsizler tarafinda oldugunu görmesi, Islamiyet’ten uzaklastigina, yahut dine karsi. geldigine yahut üzerine itaati gerekene karsi itaatsizlik ettigine, yahut namazini terk ettigine delalet eder. İnsanlarla birtakım tartışmalar yaşayacaksınız. fakat siz kazanacaksınız. Savaşı kazanmak, başarının işaretidir. Rüyada Savaş görmek yada Savaşta bulunmak; yakınlarınızla bazı nedenlerden dolayı aranızın açılacağına işarettir

Rüyada Savaş görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Savaş görmek ne demektir? Rüyalarda Savaş görmek ne anlama gelir? Rüyanda Savaş görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.
Eğer Savaş görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, rüyanızda geçen renk, olay, yer, kişiler ve diğer eylemleri bir arada değerlendirerek anlamını tespit edebilirsiniz

Rüyada Savaş görmek ne demek, rüya tabirini Rüya Anlamlarına göre detaylı açıklamasını veya neye yorulduğunun yanıtını bu sayfada bulabilisiniz.
Sponsorlu Bağlantılar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.