20 Şubat 2019, Çarşamba
Anasayfa > K > Rüyada Kınamak görmek

Rüyada Kınamak görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Kınamak görmek

Rüyada birini Kınamak, bir şeyi kınadığını görmek gerçek yaşamda gerçekçi olmanız gerektiğini ifade eder. Bu rüya istikarar veya güvenlik eksikliği dönemlerinde fazla görülür.

Rüyada kınanmak, kınandığını görmek düşme, kaybetme korkusu yaşadığınız bir proje veya bir ilişkiyi temsil eder.

Rüyada hicvetmek, ıslıklamak, ıslıklanmak, itham etmek, itham edilmek, kabahat yüklemek, kabahatli görmek, karamak, kötülemek, suç yüklemek, suçlamak, suçlu görmek, taşlamak, tayip etmek, töhmet altında bırakmak, yerin dibine batırmak, yermek, yuhalamak, zemmetmek terimleride benzer manalar taşırlar.

Rüyada Kınamak görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Kınamak görmek ne demektir? Rüyalarda Kınamak görmek ne anlama gelir? Rüyanda Kınamak görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.
Eğer Kınamak görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, rüyanızda geçen renk, olay, yer, kişiler ve diğer eylemleri bir arada değerlendirerek anlamını tespit edebilirsiniz

Rüyada Kınamak görmek ne demek, rüya tabirini Rüya Anlamlarına göre detaylı açıklamasını veya neye yorulduğunun yanıtını bu sayfada bulabilisiniz.
Sponsorlu Bağlantılar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.