18 Şubat 2020, Salı
Anasayfa > G > Rüyada Gömülmek görmek

Rüyada Gömülmek görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Gömülmek görmek

Rüyada Gömülmek, gömüldüğünü görmek Eğer diri diri gömüldüğünüzü gördüyseniz, yakında büyük bir hata yapacaksınız. Bu durumu da düşmanlarınız, sizin aleyhinizde kullanacaklar. Aynı zamanda darlık sıkıntı ve çaresizliğe işarettir.

Gömülüp tekrar çıkmak Hapisten veya darlıktan kurtulmak manasını taşır.

Ölüp Gömülmek Bekarlar için evlenmek, evliler için mal mülk, yeni yatırım müjdesidir.

Rüyada Gömülmek görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Gömülmek görmek ne demektir? Rüyalarda Gömülmek görmek ne anlama gelir? Rüyanda Gömülmek görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.
Eğer Gömülmek görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, rüyanızda geçen renk, olay, yer, kişiler ve diğer eylemleri bir arada değerlendirerek anlamını tespit edebilirsiniz

Rüyada Gömülmek görmek ne demek, rüya tabirini Rüya Anlamlarına göre detaylı açıklamasını veya neye yorulduğunun yanıtını bu sayfada bulabilisiniz.
Sponsorlu Bağlantılar

Bir yorum

  1. Rüyadamda babam ve annem beni görmüşlerdir ve ben çırılçıplak çıkıp kaçıyordum arkadaşıma gidiyordum ono bana çamaşır vermesin istiyordum ancak o beni umursaamıyordu babam zaten yok sekiz yıl önce vefat etti lütfen cevap layın çok etkisinde kaldım . Teşekkürler ederim.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.