8 Ağustos 2020, Cumartesi
Anasayfa > D > Rüyada Deccal görmek

Rüyada Deccal görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Deccal görmek

Deccal nedir Sağ gözünün kör olduğu, yani Hakkı-gerçeği görmekten uzak, sahip olacağı olağanüstü güçlerle insanları kendine tapındıracak, YÜCE RAB olduğunu iddia edecek varlık.
Deccal adı verilmiş bulunan bu yaratık, bize naklolunan bilgilere göre, birtakım olağanüstü şeyleri insanlara gösterecek ve kendisine inanılmasını isteyecektir.

Rüyada Deccal, Deccalı görmek gerçek yaşamınızda kendinizi henüz keşfedemediğinizi, iyi ile kötü, doğru ile yanlışı ayırma konusunda henüz çok başarısız olduğunuzu, tuhaf fikirlere ve vahşi hayal gücüne sahip olduğunuzu sembolize eder.

Rüyada Deccal görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Deccal görmek ne demektir? Rüyalarda Deccal görmek ne anlama gelir? Rüyanda Deccal görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.
Eğer Deccal görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, rüyanızda geçen renk, olay, yer, kişiler ve diğer eylemleri bir arada değerlendirerek anlamını tespit edebilirsiniz

Rüyada Deccal görmek ne demek, rüya tabirini Rüya Anlamlarına göre detaylı açıklamasını veya neye yorulduğunun yanıtını bu sayfada bulabilisiniz.
Sponsorlu Bağlantılar

Bir yorum

  1. yaklaşık 7 sene önce rüyamda ben deccal,i gördüm müşahede ettim gözlemledim deccal,in sağ gözü siliktir sağ gözü sağ alt yanağındadır burnu çok uzundur kum kırmızısı teni vardır kızıl renklidir

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.