18 Ekim 2017, Çarşamba
Anasayfa > C > Rüyada Çıplak görmek

Rüyada Çıplak görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Çıplak görmek

Rüyada çıplak olmak, çıplak olduğunu görmek rezil olup, dile düşeceğiniz bir şey yaptığınızı yada dikkatli olmazsanız yapacağınızı simgeler.

Rüyasında çıplaklığından utanmadığını ve etrafındakilerin da buna aldırmadığını gören başını çok ağrıtacak bir yaptığına yada yapacağına işaret eder.

Rüyada mahrem yerinin örtülü olması şartıyla çıplak olduğunu gören kimse iddiasında temize çıkar. Hapiste ise kurtulur, bütün günahlarından tövbe eder.

Rüyada çırılçıplaklık, bilhassa kadın için iyiye yorumlanmaz. Zengin birisinin bu rüyayı görmesi iflasına, evini satmasına veya karısından ayrılmasına yorulur.

Kalabalık içinde kendini çıplak gören kimse memur ise görevinden alınır.

Kocasının yanında çırılçıplak soyunduğunu gören kadın ondan boşanır.

Rüyada çıplaklık, darda olan bir kimse için iyi, zengin ve refah içinde yaşayan kimse için kötü bir rüyadır.

Kendisini çıplak görüpte bundan utanan kişi şiddetli bir yoksulluğa düşer, fakat dinini sağlamlaştırır.

İpuçları: çıplak rüya tabiri ne anlama gelir, çıplak rüya yorumu neye delalet eder, çıplak rüya meali ne demek, çıplak rüya açıklaması neyi işaret eder, neyi gösterir, ne demektir, anlamı ne

Rüyada Çıplak görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Çıplak görmek ne demektir? Rüyalarda Çıplak görmek ne anlama gelir? Rüyanda Çıplak görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.
Eğer Çıplak görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, rüyanızda geçen renk, olay, yer, kişiler ve diğer eylemleri bir arada değerlendirerek anlamını tespit edebilirsiniz

Rüyada Çıplak görmek ne demek, rüya tabirini İslami Rüya Anlamlarına göre detaylı açıklamasını veya neye yorulduğunun yanıtını bu sayfada bulabilisiniz.
Sponsorlu Bağlantılar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.