24 Şubat 2020, Pazartesi
Anasayfa > C > Rüyada çaylak görmek

Rüyada çaylak görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada çaylak görmek

Burada çaylak kelimesinin 2 anlamı vardır.

Rüyada acemi, yeni başlayan, başlayıcı, cahil, çırak, çocuk, çolpa, kıdemsiz, müptedi, stajyer, tecrübesiz, tor, toy anlamı için lütfen bakınız Rüyada acemi.

Hayvanbilim konusundaki çaylak kuşu anlamı için :
Rüyada vahşi kuş, bir çaylak kuşu görmek Çevrenizde acımasız, taş kalpli bir amir, patron veya size etki yapabilen biri olduğunu ve bu kişinin hayatı size zindan ettiğini simgeler.

Rüyada çaylak yakalamak, çaylak tutmak, çaylak yakaladığını, çaylak tuttuğunu görmek size yaşamı zehir eden kişi ile mücadele etmenin yolunu bulacağınızı temsil eder.

Rüyada çaylak öldürmek, çaylak vurmak, çaylak öldürdüğünü, çaylak vurduğunu görmek size büyük eziyetler veren bir kişiden kurtulduğunuzu veya çok yakında kurtulacağıınız işaret eder.

Rüyada çaylak görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada çaylak görmek ne demektir? Rüyalarda çaylak görmek ne anlama gelir? Rüyanda çaylak görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.
Eğer çaylak görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, rüyanızda geçen renk, olay, yer, kişiler ve diğer eylemleri bir arada değerlendirerek anlamını tespit edebilirsiniz

Rüyada çaylak görmek ne demek, rüya tabirini Rüya Anlamlarına göre detaylı açıklamasını veya neye yorulduğunun yanıtını bu sayfada bulabilisiniz.
Sponsorlu Bağlantılar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.