12 Aralık 2018, Çarşamba
Anasayfa > B > Rüyada Baskı yapmak görmek

Rüyada Baskı yapmak görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Baskı yapmak görmek

Burada kasdedilen başkasına karşı, sözlü Baskı, fiziki Baskı veya psikolojik Baskı yapmak manasındadır.

Ruyada baskalarina zorbalik yapmak, karsinizdaki kisiyi kucuk dusurmek, onunla alay etmek, dalga gecmek, ona zalimlik etmek gecmisteki yasam tarziniz bir gun gelip sizin basiniza bela olacak, ahini aldiginiz, canini acittiginiz zavalli insanlarin beddulari gun gelip sizi zor durumda birakacak, caniniz yanacak, yaptiklarinizdan pisman olacasiniz mesajini verir.

Ruyada kendinizi sozlu yada fiziki saldiriya ugramış görmek ise size yapilan bu olumsuz ve kabul edilemez haraketler karsisinda kendinizi su anda gercek yasaminizda manevi ve ruhi yonden cokmus ve kendinizi zavalli biri olarak gormektesiniz, kendinize guveniniz kalmamis ve kendinizin bir masa olarak kullanildiginizi hissetmektesiniz manasını verir.

Rüyada Baskı yapmak görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Baskı yapmak görmek ne demektir? Rüyalarda Baskı yapmak görmek ne anlama gelir? Rüyanda Baskı yapmak görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.
Eğer Baskı yapmak görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, rüyanızda geçen renk, olay, yer, kişiler ve diğer eylemleri bir arada değerlendirerek anlamını tespit edebilirsiniz

Rüyada Baskı yapmak görmek ne demek, rüya tabirini Rüya Anlamlarına göre detaylı açıklamasını veya neye yorulduğunun yanıtını bu sayfada bulabilisiniz.
Sponsorlu Bağlantılar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.