31 Mayıs 2020, Pazar
Anasayfa > A > Rüyada Amputasyon görmek

Rüyada Amputasyon görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Amputasyon görmek

Amputasyon nedir vücutta işlevini tamamen yitirmiş bir organın, genellikle kol veya bacağın kesilerek çıkarılması işlevidir.

Rüyada Amputasyon görmek, Amputasyon geçirmek, Amputasyon geçirdiğini, bir organının ameliyatla alındığını görmek iş hayatında bazı kayıpları işaret ederken, tüm bacakların veya kolların kesildiğini görmek ticarette olağandışı depresyon ifadesidir. Denizciler için Fırtına ve mal kaybına işaret eder.

Sağlık sorunu yaşayan dertli insanlar bu rüya, tedavi sonucu iyileşme müjdesidir.

İpuçları ampütasyon, Amputasyon geçirdiğini görmek, Amputasyon geçirmek, bacak kesilmesi, bacakların kesildiğini görmek, bir organının ameliyatla alındığını görmek, kol kesilmesi, kolların kesildiğini görmek

Rüyada Amputasyon görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Amputasyon görmek ne demektir? Rüyalarda Amputasyon görmek ne anlama gelir? Rüyanda Amputasyon görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.
Eğer Amputasyon görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, rüyanızda geçen renk, olay, yer, kişiler ve diğer eylemleri bir arada değerlendirerek anlamını tespit edebilirsiniz

Rüyada Amputasyon görmek ne demek, rüya tabirini Rüya Anlamlarına göre detaylı açıklamasını veya neye yorulduğunun yanıtını bu sayfada bulabilisiniz.
Sponsorlu Bağlantılar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.