20 Şubat 2019, Çarşamba
Anasayfa > A > Rüyada Acente görmek

Rüyada Acente görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Acente görmek

Acente ticari temsilci, ticari vekil, satış memuru, müstahdem gibi belirli bir sıfatı olmaksızın, bir sözleşmeye dayanarak belirli bir yöre veya yerde sürekli olarak ticari bir işletmeyi ilgilendiren akitlerde aracılık etmeyi veya bunları o işletme adına yapmayı meslek edinmiş kimse ya da faaliyet konusu bu olan kuruluş demektir.

Rüyada Acente görmek görülen konunun niteliği ile bir arada değerlendirilerek yorumlanır. Genellikle o konuda olumlu bir değişme, gelişim veya hareketi simgeler.

Örneğin bir vapur veya tren Acentesi görmek seyahat, işle ilgili bir gelişemyi işaret eder. Bir sigorta Acentesi ise finansmanla ilgili bir iyi gelişmeyi simgeler.

Rüyada Acente görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Acente görmek ne demektir? Rüyalarda Acente görmek ne anlama gelir? Rüyanda Acente görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.
Eğer Acente görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, rüyanızda geçen renk, olay, yer, kişiler ve diğer eylemleri bir arada değerlendirerek anlamını tespit edebilirsiniz

Rüyada Acente görmek ne demek, rüya tabirini Rüya Anlamlarına göre detaylı açıklamasını veya neye yorulduğunun yanıtını bu sayfada bulabilisiniz.
Sponsorlu Bağlantılar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.