20 Şubat 2019, Çarşamba
Anasayfa > A > Rüyada Abanoz görmek

Rüyada Abanoz görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Abanoz görmek

Rüyada Abanoz görmek kuvvetli ve inatçı biriyle karşılaşma olacağına yorumlanır.

üyada Abanozdan yapılmış bir eşya görmek iyi olmayan sonuçlarla karşılaşmaya işarettir.

Abanoz ağacını erkek görürse neşeli, varlıklı bir kadına; kadın görürse katı kalpli zengin bir erkeğe delalet eder

Abanoz ağacından yapılma eşya ortaya çıkacak gelişmeler olarak değerlendirilir.
Rüyada Abanoz ağacı görmek, uzak bir ülkeye seyahatle tabir olunur.

Abanoz agacindan yapilmis ev esyasi, kadin ve erkek için de evlenmege isarettir. Ancak evlenilecek kisi huysuz ve geçimsiz olmasi yüzünden, bu evlilik uzun bir müddet devam etmez.

Bir rivayete göre de; Rüyada Abanoz agaci görmek, Hindistana gideceginize veya o bölgeye mensup zengin fakat inatçi bir adamla dostluk kuracaginiza delildir.

Bir baska rivayete görede: Rüyada Abanoz agacini veya Abanozdan yapilmis esya gören kimsenin, çok inatçi birisi ile evlenmesine ya da inatçi birisi ile is yapmasina isaret eder.

Rüyada Abanoz ağacını veya Abanozdan yapılmış eşya gören kimsenin, çok inatçı birisi ile evlenmesine ya da inatçı birisi ile iş yapmasına işaret eder. Erkek görürse neşeli, varlıklı bir kadına; kadın görürse katı kalpli zengin bir erkeğe delalet eder.

Rüyada Abanoz görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Abanoz görmek ne demektir? Rüyalarda Abanoz görmek ne anlama gelir? Rüyanda Abanoz görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.
Eğer Abanoz görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, rüyanızda geçen renk, olay, yer, kişiler ve diğer eylemleri bir arada değerlendirerek anlamını tespit edebilirsiniz

Rüyada Abanoz görmek ne demek, rüya tabirini İslami Rüya Anlamlarına göre detaylı açıklamasını veya neye yorulduğunun yanıtını bu sayfada bulabilisiniz.
Sponsorlu Bağlantılar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.