19 Ekim 2018, Cuma

Y

Rüyada Yürüyüş görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yürüyüş görmekRüyada Yürüyüş yapmak, Yürüyüş yaptığını görmek hedeflerinize doğru, yavaş ama istikrarlı bir ilerleme anlamına gelir. Bu rüya emin bir hayata doğru hareket ettiğinizi gösterir. Hedeflerinizi yeniden düşünün. Rüyada Yürüyüş yapan birini, birilerini görmek sizin isteksiz ve çekingen bazı durumlar içinde olduğunuzu gösterir. Ayrıca belirli yaşam deneyimlerinde kendinizei mesafe koymaya çalışıyor olabilirsiniz. Rüyada Yürüyüş görmek nedir? diyorsanız ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada yeşil gelinlik görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada yeşil gelinlik görmekRüyada yeşil renkli gelinlik görmek, yeşil gelinlik giymek, yeşil gelinlik giydiğini görmek olumlu bir değişim, sağlık, büyüme, bereket, şifa, umut, canlılık, canlılık, barış ve huzur anlamına gelir. Alternatif olarak, bu rüya bazı görev, deneyim eksikliği ifade edebilir. Rüyada yeşil gelinlik görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada yeşil gelinlik görmek ne demektir? Rüyalarda yeşil gelinlik ... Devamını Oku »

Rüyada Yay görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yay görmekRüyada Yay görmek sağlık sorunlarınızın bittiğine sağlığınızın iyi olduğu anlamına gelir. Kendinize iyi bakarsanız böyle ciddi rahatsızlıklar geçirmeyeceğinize işaret eder. Rüyada Yay görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Yay görmek ne demektir? Rüyalarda Yay görmek ne anlama gelir? Rüyanda Yay görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Yay görmek rüya tabiri için daha detaylı ... Devamını Oku »

Rüyada Yuva görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yuva görmekRüyada kuş Yuvası görmek aile yaşamınızda mutlu ve huzurlu olamayı ifade eder.   Bekarlar için ise kısmet, murada ermek, evlilik anlamlarına gelir. Rüyada Yuva görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Yuva görmek ne demektir? Rüyalarda Yuva görmek ne anlama gelir? Rüyanda Yuva görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Yuva görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak ... Devamını Oku »

Rüyada Yüzük parmağı görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yüzük parmağı görmekRüyada Yüzük parmağı görmek başarı, popülerlik ve yaratıcılığı temsil eder. Evlilik, ortaklık, taahhütler ve kalp sorunları ile ilişkisi vardır. Yüzük parmağının sağlık sorunlarında iyileşme işareti sembolü vardır. Rüyada Yüzük parmağı görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Yüzük parmağı görmek ne demektir? Rüyalarda Yüzük parmağı görmek ne anlama gelir? Rüyanda Yüzük parmağı görmek neye delalet ... Devamını Oku »

Rüyada Yılan sesi görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yılan sesi görmekRüyada Yılan sesi duymak, Yılan tıslaması, Yılanın tısladığını görmek Yaşamınızda içinizdeki gizli enerji ve potansiyel gücü temsil eder ve o gücü daha fazla kullanmanız gerektiğini belirtir. Her insanın içinde bir yaşam enerjisi vardır, bu güç kiminde fazla kimisinde azdır. Birçok insan içindeki gücün farkına varamaz. Rüyada Yılanın sesi bu kişileriçin önemli bir uyarıdır. Rüyada Yılan ... Devamını Oku »

Rüyada yirmi yedi görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada yirmi yedi görmekRüyada 27, yirmi yedi sayısı görmek ilkel arzular ve cinsel içerikli istekleri simgeler. Yaşamınızdaki bazı bunaltılarınızın yetersizlik duygusundan kaynaklandığını işaret edebilir. Rüyada yirmi yedi görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada yirmi yedi görmek ne demektir? Rüyalarda yirmi yedi görmek ne anlama gelir? Rüyanda yirmi yedi görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer ... Devamını Oku »

Rüyada Yalçın görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yalçın görmekYALÇIN isminin anlamı Sarp, Düz, kaygan, Parlak demektir. Rüyada Yalçın ismini duymak, Yalçın olarak çagrıldığını görmek, Dikkat etmeniz gereken bir rüya, Ayağınızı kaydırmak isteyen bir kimseye, düşmana işarettir. Rüyada Yalçın görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Yalçın görmek ne demektir? Rüyalarda Yalçın görmek ne anlama gelir? Rüyanda Yalçın görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet ... Devamını Oku »

Rüyada yılan yastığı görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada yılan yastığı görmekRüyada yılan yastığı çiçeği görmek hayatınızdaki denge ihtiyacını temsil etmektedir. Hayatınızın ortağı veya ruh eşinizi sembolize edebilirRüyada yılan yastığı görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada yılan yastığı görmek ne demektir? Rüyalarda yılan yastığı görmek ne anlama gelir? Rüyanda yılan yastığı görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer yılan yastığı görmek rüya tabiri ... Devamını Oku »

Rüyada Yemek Yarışması görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yemek Yarışması görmekRüyada Yemek Yarışması görmek uyanık hayatınızda duygusal veya fiziksel açlık, beceriksizlik hissi yaşamakta olduğunuzu yada bir karışıklık içinde bulunduğunuzu simgeler Yemek yeme Yarışmasına katıldığını görmek yeniden başarılı olmak için beklentinizi değerlendirmek ve yeniden gözden geçirmeye ihtiyaç olduğunu açıkça göstermektedir. Yemek Yarışmasını kazanmak, birinci olduğunu görmek yaşamınızdaki bazı şeyleri yavaşlatmanızın uzun vadede daha çabuk başarı getirebileğini ... Devamını Oku »