20 Ekim 2019, Pazar

Y

Rüyada Yokluk görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yokluk görmekBurada geçen Yokluk kelimesi fakirlik, muhtaçlık anlamında değil, yok olma, bulunmama, mevcut olmama anlamındadır. Rüyada bulunduğunuz yerde olması gereken bir şeyin orada olmadığını görmek hislerinize emin olmadığınızı, ne istediğinizi bilmediğinizi veya geriye dönme arzunuzu gösterir. Bu rüya dikkali incelenmeli ve geriye dönme arzunuzu ifade ediyorsa dikkatle değerlendirilmelidir. Çünkü kendi kabuğuna çekilme, geriye dönme sağlıklı bir durum ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada yanardöner görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada yanardöner görmekRüyada yanardöner çiçeği görmek gerçek yaşamınızda bazı konular hakkında daha iyi bir perspektif elde etmeye çalışmakta olduğunuzu gösterir. Rüyada yanardöner görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada yanardöner görmek ne demektir? Rüyalarda yanardöner görmek ne anlama gelir? Rüyanda yanardöner görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer yanardöner görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma ... Devamını Oku »

Rüyada Yanık cilt görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yanık cilt görmekRüyada Yanık cilt görmek, cilt yanması, cildinin yandığını görmek savunma hattınız aşıldığını, tehlikelere karşı koymakta isteksiz bir duruma düştüğünüzü simgeler. Rüyada cildi yanmış birini görmek aşağılanma, küçük görme duygularını işaret eder. Rüyada Yanık cilt görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Yanık cilt görmek ne demektir? Rüyalarda Yanık cilt görmek ne anlama gelir? Rüyanda Yanık ... Devamını Oku »

Rüyada Yelkenli görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yelkenli görmekRüyada Yelkenli görmek sizin duygusal kişiliğinizi temsil eder. Rüzgar ile yelkenlerin uyumu, hayatınızda çeşitli durumlar arasında nasıl gezinmek gerektiğini gösterir ve yaşamınızda uyumu sağlamanız gerektiğini işaret eder Rüyalarda tekne, yelken, kotra, şarpi, yat terimleride benzer anlamlar taşır. Rüyada Yelkenli görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Yelkenli görmek ne demektir? Rüyalarda Yelkenli görmek ne anlama gelir? ... Devamını Oku »

Rüyada Yatak odası görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yatak odası görmekRüyada Yatak odası görmek özel yaşamınızı gizli tutmak istediğinizi ifade eder. Alternatif olarak cinsel doğası ve samimi ilişkilerin göstergesidir. Rüyada Yatak odası teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh hali, yaşınız, cinsiyet, eğitiminiz ve sosyal durumu, rüyayı görme zamanı, gerçek yaşamınızdaki endişeleriniz ve sevinçleriniz ile Rüyadaki diğer ... Devamını Oku »

Rüyada yorgun güvercin görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada yorgun güvercin görmekRüyada yorgun güvercin, yorulmuş güvercin veya güvercinin yorulduğunu görmek üzüntü habecisidir yada bir görüşmede uzlaşma elde edemeyeceğinizi simgelerRüyada yorgun güvercin görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada yorgun güvercin görmek ne demektir? Rüyalarda yorgun güvercin görmek ne anlama gelir? Rüyanda yorgun güvercin görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer yorgun güvercin görmek rüya ... Devamını Oku »

Rüyada yetmiş beş görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada yetmiş beş görmekRüyada 75, yetmiş beş sayısı görmek aşk veya iş yaşamında hayal kırıklıkları gösterir. Bu hayal kırıklıklarını yaşamamak için zarafet, merhamet, nezaket, alçakgönüllülük konularında ölçülü olmanız gerektiğini ifade eder. Rüyada yetmiş beş görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada yetmiş beş görmek ne demektir? Rüyalarda yetmiş beş görmek ne anlama gelir? Rüyanda yetmiş beş görmek neye ... Devamını Oku »

Rüyada yamaç görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada yamaç görmekRüyada yamaç görmek Anlayış, Yenilik, Farkındalık, Bir Noktaya ulaşmayı simgeler. Hayatınızda kritik bir noktadan geçtiginiz ve kontrolü kaybetme korkusu yaşadıgınıza, Karar degiştirmeye işarettir. yamaçtan düştüğünü görmek, Zor bir dönemden geçiyor olmaya, Beklentilerinizin yerine gelmemesini ifade eder. yamacın tepesine tırmandıgını görmek, Hayal ve Hırslarınızı, Başarı elde etmeyi, Meslek üstünde olmayı, Arzularınızın bu yönde oldugu anlamındadır. Rüyada yamaç ... Devamını Oku »

Rüyada yenibahar görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada yenibahar görmekRüyada yenibahar çiçeği görmek gerçek yaşamınızda bazı konular hakkında daha iyi bir perspektif elde etmeye çalışmakta olduğunuzu gösterir. Rüyada yenibahar görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada yenibahar görmek ne demektir? Rüyalarda yenibahar görmek ne anlama gelir? Rüyanda yenibahar görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer yenibahar görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma ... Devamını Oku »

Rüyada Yemek yağı görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yemek yağı görmekRüyada Yemek yağı görmek veya Yemek yağı kullanmak; çevrenizle iletişimlerinizde yumuşak davranmanız gerektiğini ifade ederRüyada Yemek yağı görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Yemek yağı görmek ne demektir? Rüyalarda Yemek yağı görmek ne anlama gelir? Rüyanda Yemek yağı görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Yemek yağı görmek rüya tabiri için daha ... Devamını Oku »