31 Mayıs 2020, Pazar

Y

Rüyada Yeni araba görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yeni araba görmekRüyada Yeni araba görmek, almak, satmak veya kullanmak yaşamınızda hedeflerinize ulaşmak için Yeni fırsatlar ortaya çıktığını, çıkacağını bu hedeflere ulaştığınızda kendinizi çok iyi, Yenilenmiş hissedeceğinizi işaret eder Sıfır araba, sıfır otomobil, Yeni araç, Yeni otomobil, Yeni oto görmek rüya tabirleri de aynıdır. Rüyada Yeni araba görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Yeni araba görmek ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada yaşlı biriyle evlilik görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada yaşlı biriyle evlilik görmekRüyada kendinden yaşlı biriyle evlenmek, yaşlı bir kimse ile evlendiğini görmek gerçek hayatınızda verdiğiniz emeklerin, gösterdiğiniz çabaların karşılığını alma zamanınızın geldiğini, mutluluk, huzur dolu günlerin başladığını simgelerRüyada yaşlı biriyle evlilik görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada yaşlı biriyle evlilik görmek ne demektir? Rüyalarda yaşlı biriyle evlilik görmek ne anlama gelir? Rüyanda yaşlı biriyle ... Devamını Oku »

Rüyada Yankesici görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yankesici görmekRüyada Yankesici görmek rüyayı gören kişinin hareketlerine dikkat etmesi gerektiğini gösterir. Yankesici olmak, Rüyada bir Yankesici olduğunu görmek Oldukça üzücü bir olaya şahit olacağına işarettir. Rüyada bir Yankesicinin parasını çaldığını görmek istemedigi bir durum, beklemedigi bir olay ile karşılaşacağına işaret eder. Bir başka rüya tabirine göre Rüyada Yankesici görmek, hilekar bir alimi işaret eder. Rüyada Yankesici ... Devamını Oku »

Rüyada Yakalamak görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yakalamak görmekRüyada Yakalamak görmek, birşeyleri yakaladığınızı görmek hayatınıza yeni birşeyler katma ihtiyacınızı gösterir. Rüyanın anlamı yakalamaya çalıştığınız şeye göre değişir: Örneğin bir topu Yakalamak istiyorsanız kendinizi çok yönlü ve bir bütün olarak görmek istediğinize işaret eder. Rüyada balık Yakalamak ise daha fazla ruhsal ferahlamaya ihtiyacınız olduğunu gösterir. Yakalamaca oynadığını görmek kaygısız duruşunuzu ve hayattan aldığınız zevki sembolize ... Devamını Oku »

Rüyada Yeşil soğan görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yeşil soğan görmekRüyada Yeşil soğan, taze soğan görmek Ağlamak, Gözyaşı dökmek, Sevinç gözyaşı anlamlarını simgeler. Ayrılık Acısını, Gözyaşı dökmeye işarettir. soğan Yeşil soğan yediğini görmek, Sevinç gözyaşlarını işaret eder. Rüyada Yeşil soğan görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Yeşil soğan görmek ne demektir? Rüyalarda Yeşil soğan görmek ne anlama gelir? Rüyanda Yeşil soğan görmek neye delalet ... Devamını Oku »

Rüyada Yemek tarifi görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yemek tarifi görmekRüyada Yemek tarifi görmek, Yemek tarifi vermek, Yemek tarifi almak, Yemek tarifi yapmak; yaratıcılık, yetenek ve yaşam keyfini simgeler. Tatlı tarifleri sizin ihtiyacınız olan eğlence için biraz zaman ayırın, kendinizi şımartın, eğlenin anlamını taşır. Et yemeği tarifleri genellikle fiziksel / duygusal memnuniyeti için arzuları temsil eder. Rüyada Yemek tarifi görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu ... Devamını Oku »

Rüyada Yavru kuş görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yavru kuş görmekRüyada Yavru kuş görmek, kuş Yavrusu günlük yaşamınızda müthiş sıkıldığınızı, aynı bebekliğinizdeki gibi sınırsız özgürlük, annenin tam koruması özlemlerinizi ifade eder. Rüyada Yavru kuş görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Yavru kuş görmek ne demektir? Rüyalarda Yavru kuş görmek ne anlama gelir? Rüyanda Yavru kuş görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer ... Devamını Oku »

Rüyada yana kayan kapı görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada yana kayan kapı görmekRüyada yana kayan kapı görmek bu rüya eski duygularınızdan uzaklaşmakta güçlükler olduğunu gösterir. Siz uzaklaşmak istedikçe bazı nedenlerle o duyguların kayarak geldiğini, sizi bulduğunu anlatır. Alternatif olarak bazı şeyleri eleştirmekten korktuğunuzu işaret edebilir. Rüyada yana kayan kapı görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada yana kayan kapı görmek ne demektir? Rüyalarda yana kayan kapı ... Devamını Oku »

Rüyada Yatak Örtüsü görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yatak Örtüsü görmekRüyada Yatak örtüsü görmek açık cinsellik ve dışa güzel görünme arzularınızı temsil eder. Rüyada Yatak Örtüsü görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Yatak Örtüsü görmek ne demektir? Rüyalarda Yatak Örtüsü görmek ne anlama gelir? Rüyanda Yatak Örtüsü görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Yatak Örtüsü görmek rüya tabiri için daha detaylı ... Devamını Oku »

Rüyada Yarış görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yarış görmekYarış rüya açıklaması için lütfen bakınız YarışmaRüyada Yarış görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Yarış görmek ne demektir? Rüyalarda Yarış görmek ne anlama gelir? Rüyanda Yarış görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Yarış görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, rüyanızda geçen renk, olay, yer, kişiler ve diğer eylemleri bir ... Devamını Oku »