26 Eylül 2017, Salı

Y

Rüyada Yoğurt görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yoğurt görmekRüyada Yoğurt görmek zenginlik, mutluluk, uzun ömür anlamlarına gelir. Rüyada Yoğurt görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Yoğurt görmek ne demektir? Rüyalarda Yoğurt görmek ne anlama gelir? Rüyanda Yoğurt görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Yoğurt görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, rüyanızda geçen renk, olay, yer, kişiler ve diğer ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Yol görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yol görmekRüyada Yol görmek çok sık görülen rüyalar arasındadır. Rüyada dar ve kötü bir yol görmek bazı kötü olaylar yaşayacağınıza işarettir. Rüyada güzel, düzgün bir yol görmek mutlu bir aşka yelken açmak anlamına gelir. Rüyada dar veya taşlı yolda yürümek, bazı kavgaların başınızdan geçeceğine işaret eder. Rüyada kenarları çiçekli bir yolda yürümek aşk yaşamınızda güzel bir ilişkiye ... Devamını Oku »

Rüyada Yusuf görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yusuf görmekYusuf isminin anlamı Yakup Peygamberin oğlu demektir. Rüyada Yusuf ismini duymak, Yusuf olarak çagrıldığını görmek, Hayırlı haberlere, Manevi güzelliklere işarettir. Rüyada Yusuf görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Yusuf görmek ne demektir? Rüyalarda Yusuf görmek ne anlama gelir? Rüyanda Yusuf görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Yusuf görmek rüya tabiri için daha ... Devamını Oku »

Rüyada yenge görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada yenge görmekRüyada yenge görmek yenge, birisinin kardeşin karısı, dayısının karısı veya amcasının karısı anlamındadır. Rüyada yengeyi görmek, kardeşinin eşini, dayının eşini yada amcanın eşini görmek içinde bulunduğunuz durum hakkında yengenizin etkisi olduğunu düşündüğünüzü ifade eder. Bu rüya yaptığı hatalarda haklı yada haksız olarak başkalarını suçlu görme huyu olanlar tarafından sık görülür. Rüyada yengenizi nasıl gördüğünü, aranızda ne ... Devamını Oku »

Rüyada Yorgan görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yorgan görmekRüyada Yorgan görmek başarı, başarıyla birlikte mutluluk anlamına gelir.   Doğru ve mantıklı düşünerek hayatın boyunca rahat edeceğine işaret eder. Rüyada Yorgan görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Yorgan görmek ne demektir? Rüyalarda Yorgan görmek ne anlama gelir? Rüyanda Yorgan görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Yorgan görmek rüya tabiri için daha detaylı ... Devamını Oku »

Rüyada Yulaf Ezmesi görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yulaf Ezmesi görmekRüyada Yulaf Ezmesi görmek Mal artışına, Paranın çoklugunu simgeler. Elinize geçecek paraya, Mal almaya delalettir. Yulaf pişirdiğini görmek, Kontrollü davranmaya, İyi Hizmet etmeye ve görmeyi sembolize eder. Rüyada Yulaf Ezmesi görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Yulaf Ezmesi görmek ne demektir? Rüyalarda Yulaf Ezmesi görmek ne anlama gelir? Rüyanda Yulaf Ezmesi görmek neye delalet ... Devamını Oku »

Rüyada Yaman görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yaman görmekYaman isminin anlamı Gücü ve becerisi alışılmışın üzerinde olan, Korkulan demektir. Rüyada Yaman ismini duymak, Yaman olarak çagrıldığını görmek, Gelirin artmasına, Parasal zenginliğe, Ele değerli bir şey geçmesi anlamını taşır. Rüyada Yaman görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Yaman görmek ne demektir? Rüyalarda Yaman görmek ne anlama gelir? Rüyanda Yaman görmek neye delalet eder? sorularının ... Devamını Oku »

Rüyada Yeni yapılmış mezar görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yeni yapılmış mezar görmekYeni yapılmış bir mezar, Yeni mezar görmek bu rüya başkalarının yaptığı hatalar yüzünden sizin sıkıntı çekeceğinizi işaret eder. Kendinizi ruyada Yeni yapilmis bir mezari ziyaret ederken gormek ise size bazi bela ve sikintilarin gelecegini haber verir. mezar iyi olmayan bir ruyadir. Islerin bozulmasini ve hastaliklarin gelmesini haber verir. Rüyada Yeni yapılmış mezar görmek nedir? ... Devamını Oku »

Rüyada Yelek görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yelek görmekRüyada Yelek görmek, olumsuz yorumlanır. Dertlerinizin olduğuna, biraz canınızın sıkılacağına işaret eder. Rüyada Yelek görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Yelek görmek ne demektir? Rüyalarda Yelek görmek ne anlama gelir? Rüyanda Yelek görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Yelek görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, rüyanızda geçen renk, olay, ... Devamını Oku »

Rüyada Yumurtadan çıkan kuş görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yumurtadan çıkan kuş görmekRüyada Yumurtadan çıkan kuş veya kuşun Yumurtadan çıkışını görmek bir doğum, dünyaya geliş müjdesidir. Alternatif olarak hayatınızdaki değişimleri simgeler. Rüyada Yumurtadan çıkan kuş görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Yumurtadan çıkan kuş görmek ne demektir? Rüyalarda Yumurtadan çıkan kuş görmek ne anlama gelir? Rüyanda Yumurtadan çıkan kuş görmek neye delalet eder? sorularının cevabı ... Devamını Oku »