20 Nisan 2018, Cuma

Y

Rüyada Yengeç görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yengeç görmekRüyada Yengeç görmek, sebat ve azim belirtir. İddialı bir yoruma göre; sarılan olmak, bağımlı ve umutsuz bir çaba için uğraşan anlamı vardır. Yengeçlerde sinirli kişilik özelliği vardır. Rüyada Yengeç görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Yengeç görmek ne demektir? Rüyalarda Yengeç görmek ne anlama gelir? Rüyanda Yengeç görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada yemek fabrikası görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada yemek fabrikası görmekRüyada yemek fabrikası görmek, hazır yemek tesisi, Çok önemsiz meseleler üzerinde fazla vakit harcadığınız anlamına gelir. Rüyada yemek fabrikasında çalışmak, yemek fabrikasında çalıştığını görmek Maddi anlamda zenginlik, Bolluk ve ele geçecek paraya delalettir. Rüyada yemek fabrikası görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada yemek fabrikası görmek ne demektir? Rüyalarda yemek fabrikası görmek ne anlama gelir? ... Devamını Oku »

Rüyada yetmiş iki görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada yetmiş iki görmekRüyada 72, yetmiş iki sayısı görmek özgürlük ve iktidarı sembolize eder. Bu duygularınız nedeniyle zaman zaman gizli tehlikeler yaşadığınızı, hep tehlikenin kıyısından döndüğünüzü işaret eder. Rüyada yetmiş iki görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada yetmiş iki görmek ne demektir? Rüyalarda yetmiş iki görmek ne anlama gelir? Rüyanda yetmiş iki görmek neye delalet eder? sorularının ... Devamını Oku »

Rüyada Yol şeridi görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yol şeridi görmekRüyada Yol şeridi görmek sizin tutum ve düşünme yolunuzu değiştirmeniz gerekir demektir. Rüyada şerit değiştirmek, şerit değiştirdiğini görmek gerçek yaşamınızda sabirsizlik gösterdiğinizi işaret ederRüyada Yol şeridi görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Yol şeridi görmek ne demektir? Rüyalarda Yol şeridi görmek ne anlama gelir? Rüyanda Yol şeridi görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet ... Devamını Oku »

Rüyada Yanardağ görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yanardağ görmekRüyada Yanardağ görmek iyi bir yüya değildir. Rüyayı gören kişini cinsiyeti, yaşı ile çok ilgilidir. Bu rüya dikkatli incelenmelidir. Rüyada Yanardağlar yakın arkadaş, dost ve akrabanızla basit bir nedenden dolayı tartışacağınıza işarettir. Yanardağ patlaması: Genç bir erkek Rüyada Yanardağın patladığını görürse yakında tanışacağı bir bayanla aşk yaşayacağına ama bu aşkın mutsuzluk getireceğine işaretir. Orta yaşlı kadın ... Devamını Oku »

Rüyada Yular görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yular görmekRüyada Yular görmek hediye, çok pahalı bir hediye alacaksınız anlamına gelir. Bir ata Yular takmak, bir eşeğe Yular taktığını görmek birilerinin düşünce yolunuzu değiştirmeye ikna etmeye çalıştığını gösterirRüyada Yular görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Yular görmek ne demektir? Rüyalarda Yular görmek ne anlama gelir? Rüyanda Yular görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak ... Devamını Oku »

Rüyada Yılan derisi görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yılan derisi görmekRüyada Yılan derisi dünya ile iletişim durumunuzu simgeler. Görülen derisinin rengi, durumu sizin gücünüzü veya güvenlik eksikliği, kendi sözlerinizi açıklar. Pürüzlü Yılan derisi çevreniz tarafından kaba olarak nitelendiğinizi, bu algılamayı değiştirmek için birşeyler yapmanız gerektiğini ifade eder Yanmış, kurumuş Yılan derisi dış dünya ya da kişilerle ilişkilerinizde çok fazla çatışma yaşadığınızı belirtir Döken, dökülen, değişen ... Devamını Oku »

Rüyada Yutmak görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yutmak görmekRüyada Yutmak görmek, bir şeyi Yutmak, yuttuğunu görmek yenileme simgeler, hiç bitmeyen sevinç ve taze başlangıçlar işaret ederRüyada Yutmak görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Yutmak görmek ne demektir? Rüyalarda Yutmak görmek ne anlama gelir? Rüyanda Yutmak görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Yutmak görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak ... Devamını Oku »

Rüyada yürüyen ördek görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada yürüyen ördek görmekRüyada yürüyen ördek, ördeklerin yürüdüğünü görmek bu çok ilgi çekici ve önemli bir rüyadır. kolay av ifadesinden yola çıkarak sizi zor durumlara düşürmeye çalışan, sizi kolay av olarak görenler olduğunu ifade ederRüyada yürüyen ördek görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada yürüyen ördek görmek ne demektir? Rüyalarda yürüyen ördek görmek ne anlama gelir? Rüyanda yürüyen ... Devamını Oku »

Rüyada Yüzme havuzu görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yüzme havuzu görmekRüyada Yüzme havuzu görmek uyanık yaşamınızda işinizde sebat eder ve aksatmadan çalışmaya devam ederseniz iş ve mali yaşamınızda güzel gelişmeler elde edip, güzel bir servet yapacağınızı simgeler. Rüyada Yüzme havuzunda yüzdüğünü görmek aşk ve özel hayatınızda bazı şanssızlıkları işaret eder. Rüyada Yüzme havuzu temizliği görmek yaşamınızda iki farklı yönde güzel gelişmeler olacağını simgelerRüyada Yüzme havuzu ... Devamını Oku »