14 Ağustos 2018, Salı

Y

Rüyada Yapı görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yapı görmekRüyada Yapı görmek Lükslük ve Kaderi simgeler. Birşeyleri inşa etmek için verdiginiz çabayı, Ancak Kaderin size sunduklarıyla yetindiginiz anlamındadır. Yıkılmış bir Yapı görmek, Hırslarınızı ve enerjinizi yanlış bir şekilde kullandıgınızı, Aşk ile ilgili sorunları ve iş perfonmansınızın düşük oldugunu, Ancak çevrenizdeki sevecen ve sevgi dolu insanları da kırmamanız manasını taşır. Rüyada Yapı görmek nedir? diyorsanız doğru ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Yükseklik görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yükseklik görmekRüyada Yükseklik görmek, yüksek bir yere çıktığını, yükseğe çıkmış olduğunu görmek hedeflerinize ulaştığınızı veya ulaşacağınızı gösterirRüyada Yükseklik görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Yükseklik görmek ne demektir? Rüyalarda Yükseklik görmek ne anlama gelir? Rüyanda Yükseklik görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Yükseklik görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, rüyanızda ... Devamını Oku »

Rüyada Yara görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yara görmekRüyada Yara görmek en sık görülen rüya çeşitlerinden biridir. Erkek, kadın, çocuk, genç, yaşlı hemen herkes rüyasında Yara, Yaralama, Yaralanma, Yaralanmak ile ilgili bir rüya görmüştür, görecektir. Rüyada Yara görme yaşa, zamana, mevkiye, içinde bulunulan ruh haline göre dikkatle yorumlanmalıdır. RÜYADA Yara GÖRME YORUMLARI ( GENEL YORUMLAR ) Rüyada Yara görmek genelde helal para kazanmak, zengin ... Devamını Oku »

Rüyada Yaldız görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yaldız görmekRüyada Yaldız görmek bu günlerde hareketlerinize daha fazla dikkat etmelisiniz manası taşır. Dikkatsizce söylediğiniz sözlerden, davranışlarınızdan çevrenizdeki insanlar rahatsız oluyor demektir. Rüyada Yaldız görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Yaldız görmek ne demektir? Rüyalarda Yaldız görmek ne anlama gelir? Rüyanda Yaldız görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Yaldız görmek rüya tabiri için ... Devamını Oku »

Rüyada Yazar görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yazar görmekRüyada Yazar birini görmek çok çalışmanın karşılığı olarak bunun yararını göreceğinizi ve ödülleri toplamak zamanı geldiğini simgeler Rüyada Yazar olduğunu görmek şansınızın döndüğüne, işlerinizi düzeltip başarılı olacağınıza işaret eder. Rüyada Yazar görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Yazar görmek ne demektir? Rüyalarda Yazar görmek ne anlama gelir? Rüyanda Yazar görmek neye delalet eder? sorularının cevabı ... Devamını Oku »

Rüyada Yavuz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yavuz görmekYavuz isminin anlamı İyi, güzel, Mert, cesur kimse demektir. Rüyada Yavuz ismini duymak, Yavuz olarak çagrıldığını görmek, Güzelliklerle dolu iyi bir yaşamı sembolize eder. Rüyada Yavuz görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Yavuz görmek ne demektir? Rüyalarda Yavuz görmek ne anlama gelir? Rüyanda Yavuz görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Yavuz görmek ... Devamını Oku »

Rüyada Yaban keçisi görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yaban keçisi görmekRüyada Yaban keçisi görmek bir kadınla yasak ilişkiye girip, mutsuz olunacak olarak yorumlanır Rüyada sağlıklı ve oldukça iri bir Yaban keçisi görmek bol para kazanıp, zengin olunacak olarak tabir edilir. Rüyada zayıf ve hasta bir Yaban keçisi görmek ileride fakir olacağına, yoksulluk çekileceğine yorumlanır. Rüyada Yaban keçisi görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Yaban ... Devamını Oku »

Rüyada Yayla görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yayla görmekRüyada Yayla görmek iş değişikliği anlamına gelir. Daha iyi bir iş bulacağınıza işarettir. Rüyada Yayla görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Yayla görmek ne demektir? Rüyalarda Yayla görmek ne anlama gelir? Rüyanda Yayla görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Yayla görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, rüyanızda geçen renk, ... Devamını Oku »

Rüyada yetmiş üç görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada yetmiş üç görmekRüyada 73, yetmiş üç sayısı görmek Size yakın birisinin sizi idare etmeye uğraştığını, size kötü tavsiyeler verip, kötü kararlar almanızı sağlamaya çalıştığını simgeler. Rüyada yetmiş üç görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada yetmiş üç görmek ne demektir? Rüyalarda yetmiş üç görmek ne anlama gelir? Rüyanda yetmiş üç görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet ... Devamını Oku »

Rüyada Yılan öldürmek görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yılan öldürmek görmekRüyada Yılan öldürmek, Yılan öldürdüğünü görmek rakiplerini yenmeye, mağlup etmeye onlara galip gelmeye işaret eder. Rüyada yeşil Yılan öldürmek iyi değildir. Size yararı dokunacak birini kırdığınızı, ona değer vermediğinizi, onu üzdüğünüzü ifade eder Rüyada Yılan görmek konusunda detaylı açıklamaları Yılan rüya tabiri sayfasında bulabilirsiniz. Rüyada Yılan öldürmek görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Yılan ... Devamını Oku »