20 Şubat 2019, Çarşamba

Y

Rüyada Yanılmak görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yanılmak görmekRüyada yanılma, yanıldığını görmek hayatınızda bir şeyin düzensiz gittiğini gösterir. Bu rüya aynı zamanda küçük engellerle karşı karşıya olduğunuzu, herşeyin istediğiniz gibi sorunsuz gitmediğini ifade eder Alternatif olarak günlük yaşamınızda verdiğiniz bazı kararlarda hata olabileceğini işaret edebilirRüyada Yanılmak görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Yanılmak görmek ne demektir? Rüyalarda Yanılmak görmek ne anlama gelir? Rüyanda ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Yevmiye görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yevmiye görmekRüyada Yevmiye görmek, gündelik ücret almak, Yevmiye aldığını görmek Utanç, Talihsizlik, Sıkıntı çekme anlamlarını simgeler. Aynı zamanda, Kararlı olmak ve Direnme yeteneğiniz ile sorunlarınızı çözeceğini sembolize eder. Rüyada Yevmiye görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Yevmiye görmek ne demektir? Rüyalarda Yevmiye görmek ne anlama gelir? Rüyanda Yevmiye görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak ... Devamını Oku »

Rüyada yeşil ev görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada yeşil ev görmekRüyada yeşil ev görmek, yeşil renkli bir ev, gerçek yaşamda huzur, sukunet, mutluluk dolu günlerin arifesinde olduğunuzu, içinde bulunduğunuz sıkıntıların son bulacağını simgeler. Rüyada yeşil ev görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada yeşil ev görmek ne demektir? Rüyalarda yeşil ev görmek ne anlama gelir? Rüyanda yeşil ev görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet ... Devamını Oku »

Rüyada Yükseklik korkusu görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yükseklik korkusu görmekRüyada Yükseklik korkusu görmek, yüksekten korktuğunu, Yükseklik korkusu yaşadığını görmek ulaşamayacağınız hedefler için çalıştığınızı gösterirRüyada Yükseklik korkusu görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Yükseklik korkusu görmek ne demektir? Rüyalarda Yükseklik korkusu görmek ne anlama gelir? Rüyanda Yükseklik korkusu görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Yükseklik korkusu görmek rüya tabiri için daha ... Devamını Oku »

Rüyada Yalamak görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yalamak görmekRüyada bir şeyi veya birini Yalamak, yaladığını görmek yeni durumlar veya maceralara heves ettiğinizi fakat başlamadan önce ihtiyatlı davranmanız gerektiğini işaret eder. Rüyada birinin sizi yaladığını görmek bazı küçük konularda memnuniyetini temsil edebilir. Rüyada bir hayvanın sizi yalaması sizin bazı tavsiyelere ihtiyacınız olduğunu ifade ederRüyada Yalamak görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Yalamak görmek ne ... Devamını Oku »

Rüyada Yalama görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yalama görmekRüyada Yalama bir şey görmek veya bir şeyin Yalama olduğunu görmek gerçek yaşamınızda yolunda gitmeyen bir şeyler olduğunu işaret eder. Rüyada Yalama görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Yalama görmek ne demektir? Rüyalarda Yalama görmek ne anlama gelir? Rüyanda Yalama görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Yalama görmek rüya tabiri için daha ... Devamını Oku »

Rüyada Yapiştirmak görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yapiştirmak görmekRüyada yapıştırmak iyi bir rüyadır. Rüyada bir şeyi yapıştırmak, bir şeyi yapıştırdığını görmek ara bulmak, işini iyi yapmak, her türlü tecrübeye işarettir. Ayrıca kaçak ve hırsızı yakalamaya veya yakalanmasını sağlamaya delalet ederRüyada Yapiştirmak görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Yapiştirmak görmek ne demektir? Rüyalarda Yapiştirmak görmek ne anlama gelir? Rüyanda Yapiştirmak görmek neye delalet eder? sorularının ... Devamını Oku »

Rüyada yakamoz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada yakamoz görmekRüyada yakamoz görmek, gerçek yaşamda kişinin kusurlarını ve olumlu özelliklerini iyi bilmesi gerektiğini, hatalı yönlerini düzeltmek için bir şeyler yapması, olumlu taraflarını dahada güçlendirmek için çalışması gerektiğini simgeler. yakamoz, (Bioluminicence) hakkında doğru bilgiler. Türkçe okunuşu Biyoluminesans. Genellikle yanlış bilinen “yakamoz” ayışığının suya, denize vuran yansıması değildir. yakamoz bir canlıdır, latince ismi Noctiluca Milliaris olan bu canlı, ... Devamını Oku »

Rüyada Yüz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yüz görmekRüyada Yüz görmek Yüzleşme, İki Yüzlülük, Sorun anlamlarını simgeler. Yaşamınızdaki bazı sorunlarla ve Kimselerle karşı karşıya kalacagınız durumları sembolize eder. Kusurlu Yüz, Yüzünün kusurlu olduğunu görmek Kabahatin sizde olduguna işaret eder. Sivilceli Yüz, Yüzde sivilce görmek Sıkıntılı Maddi ve Manevi durumları temsil eder. Şiş Yüz, Yüzünüzü şişmiş olduğunu görmek Maddi durumlarda iyileşme olacagına delalettir. Yüzün bir ... Devamını Oku »

Rüyada Yılanla konuşmak görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yılanla konuşmak görmekRüyada Yılanla konuşmak,  yılanın kendisiyle konuştuğunu veya konuşan yılan görmek, düşmanı veya dargın olduğu biri ile yaşamakta olduğunuz bir problemi konuşarak çözeceğinizi belirtir , barışmaya işaret eder, Yılanın kendisine kötü söz söylediğini görmek kavga etmeye veya rakipleri yüzünden zarara uğramaya işarettir,    Rüyada Yılanla konuşmak görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Yılanla konuşmak görmek ne demektir? Rüyalarda ... Devamını Oku »