25 Haziran 2019, Salı

Y

Rüyada Yakut ismi görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yakut ismi görmekYakut isminin anlamı Parlak kırmızı, değerli taş demektir. Rüyada Yakut ismini duymak, Yakut olarak çagrıldığını görmek, Çabuk ve tez al habere, Çok kıymetli bir eşya hediye almaya işarettir. Rüyada Yakut ismi görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Yakut ismi görmek ne demektir? Rüyalarda Yakut ismi görmek ne anlama gelir? Rüyanda Yakut ismi görmek neye ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Yıkanmak görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yıkanmak görmekRüyada Yıkanmak, yıkandığını görmek temizlik, rahatlamak, sıkıntıların bitmesi, sağlıklı olmak anlamına gelir. Rüyada Yıkanmak görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Yıkanmak görmek ne demektir? Rüyalarda Yıkanmak görmek ne anlama gelir? Rüyanda Yıkanmak görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Yıkanmak görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, rüyanızda geçen renk, olay, yer, kişiler ... Devamını Oku »

Rüyada yirmi görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada yirmi görmekRüyada 20, yirmi sayısı görmek ihanet, aldatma ve gizli içgüdüleri simgeler. Bu rüya gerçek yaşamınızdaki bir duruma, bir olaya farklı bir bakış açısıyla bakmanız gerektiği yönünde uyarıcı mesaj olabilir. Rüyada yirmi görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada yirmi görmek ne demektir? Rüyalarda yirmi görmek ne anlama gelir? Rüyanda yirmi görmek neye delalet eder? sorularının cevabı ... Devamını Oku »

Rüyada Yaban mersini görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yaban mersini görmekRüyada Yaban mersini görmek gençlik ve gençlik yönleri hatırlamak temsilidir, O sonsuzluğu işaret eder ve geleceğin iyimserlik sembolüdür. Ruyada Yaban mersini yemek, yediğini görmek Gençlik, Güzellik, Zerafet anlamlarını simgeler. Geleceğinizde bir iyimserlik sembolüdür. Rüyada Yaban mersini toplamak, Yaban mersini topladığını görmek sizin depresif duygusu içinde ve zihnen üzgün olduğunuzu simgelerRüyada Yaban mersini görmek nedir? diyorsanız ... Devamını Oku »

Rüyada Yatılı bayan görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yatılı bayan görmekRüyada Yatılı bayan görmek işlerinizde bozulma, hatalı bir yatırım nedeniyle önemli maddi kayıpla yaşayabileceğinizi işaret eder Rüyada Yatılı bayan çalıştırmak, Yatılı kadın çalıştırdığını görmek bu rüya sizin yakında ikamet değiştirme ihtimaliniz olduğunu ifade ederRüyada Yatılı bayan görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Yatılı bayan görmek ne demektir? Rüyalarda Yatılı bayan görmek ne anlama gelir? ... Devamını Oku »

Rüyada Yüzmek görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yüzmek görmekRüyada Yüzmek, yüzdüğünü görmek iş hayatında başarı ve seyahat anlamına gelir.   Kirli suda Yüzmek doğru olmayan işler yapmak manası taşır.   Dipten Yüzmek işlerinizi gizlilikle yaptığınızı işaret eder. Rüyada Yüzmek görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Yüzmek görmek ne demektir? Rüyalarda Yüzmek görmek ne anlama gelir? Rüyanda Yüzmek görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer ... Devamını Oku »

Rüyada Yarasa görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yarasa görmekRüyada Yarasa görmek sevimsiz iblisleri simgeler, Yarasalar görmek canınızın çok sıkılmış olduğunu ifade eder. Alternatif olarak, Yarasalar yeniden doğuşu temsil eder. Büyüme ve yeni hedeflere ulaşmak için eski alışkanlıkları bırakmanız gerektiğini işaret eder Siyah Yarasa körü körüne bir durum veya anlaşma içine giriyorsunuz anlamına gelebilir. Daha dikkatli olmanız, gerçekleri değerlendirmeniz gerektiğini işaret eder. Rüyada beyaz Yarasa ... Devamını Oku »

Rüyada Yumurtalık görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yumurtalık görmekRüyada Yumurtalık görmek çocuk veya hamile kalma arzuları anlamına gelir. Alternatif olarak bu rüya verimlilik, büyüme ve yeni başlangıçlar simgeler. Rüyada Yumurtalık görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Yumurtalık görmek ne demektir? Rüyalarda Yumurtalık görmek ne anlama gelir? Rüyanda Yumurtalık görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Yumurtalık görmek rüya tabiri için daha ... Devamını Oku »

Rüyada Yer altı mezarı görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yer altı mezarı görmekRüyada yeraltı mezarı görmek bilinçaltı korkularınızı yenmeye çalıştığınızı göstermektedir. Rüyada Yer altı mezarı görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Yer altı mezarı görmek ne demektir? Rüyalarda Yer altı mezarı görmek ne anlama gelir? Rüyanda Yer altı mezarı görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Yer altı mezarı görmek rüya tabiri için ... Devamını Oku »

Rüyada Yayın balığı görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yayın balığı görmekRüyada Yayın balığı görmek sizden gerçek yüzünü saklayan birilerini simgeler. Bu kişlerin gerçek özleri veya hemen ilk bakışta anlaşılmayan yönleri bulunduğunu anlatırRüyada Yayın balığı görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Yayın balığı görmek ne demektir? Rüyalarda Yayın balığı görmek ne anlama gelir? Rüyanda Yayın balığı görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer ... Devamını Oku »