25 Kasım 2017, Cumartesi

Y

Rüyada Yelkencilik görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yelkencilik görmekRüyada Yelkencilik görmek, sakin sularda yelken kullanmak, yelken açmak; hayatınızdaki problemleri çözmekte çok başarılı olduğunuzu simgeler. Dalgalı sularda Yelkencilik yaşamınızda önemli iniş çıkışlar olduğunu ve bunları en aza indirmeniz gerektiğini işaret eder. Rüzgara karşı yelken kullanmak gerçek yaşamınızda önemli zorluklar, büyük problemler yaşadığınızı simgeler. Rüyada Yelkencilik görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Yelkencilik görmek ne ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Yakut görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yakut görmekRüyada Yakut görmek feraha ermek, mutlu yaşam, sağlıklı güzel hayata işaret eder. Rüyada Yakut yüzük almak evlat sahibi olmaya  yorumlanır. Rüyada Yakut görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Yakut görmek ne demektir? Rüyalarda Yakut görmek ne anlama gelir? Rüyanda Yakut görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Yakut görmek rüya tabiri için daha detaylı ... Devamını Oku »

Rüyada yakışıklı biriyle evlenmek görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada yakışıklı biriyle evlenmek görmekRüyada yakışıklı biriyle evlenmek görmek, yakışıklı birisi ile evlendiğini görmek kişisel gelişiminizi henüz tamamlamadığınızı, gerçekleşmesi zor hayallere sahip olduğunuzu simgeler. Rüyada yakışıklı biriyle evlenmek görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada yakışıklı biriyle evlenmek görmek ne demektir? Rüyalarda yakışıklı biriyle evlenmek görmek ne anlama gelir? Rüyanda yakışıklı biriyle evlenmek görmek neye delalet eder? sorularının ... Devamını Oku »

Rüyada Yılan eti görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yılan eti görmekRüyada Yılan eti görmek, Yılanın etini pişirmek, yemek, yediğini görmek hasta ise şifa bulmaya, sağlıklı ise uzun sağlıklı bir yaşama işaret eder Yılan eti yiyen birini görmek bir yakınının, tanıdığının iyileşme haberini almaya işaret eder. Rüyada Yılan görmek konusunda detaylı açıklamaları Yılan rüya tabiri sayfasında bulabilirsiniz. Rüyada Yılan eti görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu ... Devamını Oku »

Rüyada Yer elması görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yer elması görmekRüyada Yer elması görmek pek makbul değildir, kötü alametler gösterir. Rüyada yer elması almak, yerelması aldığını görmek geçmişte yaşadığınız felâketlerde kaybettiklerinizi geri kazanma dileğinizi simgeler Rüyada yer elması yemek, yer elması yediğini görmek rakipleriniz veya düşmanlarınızla girştiğiniz mücadelede kayba veya zarara uğrayacağınıza işaret ederRüyada Yer elması görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Yer elması ... Devamını Oku »

Rüyada Yürüme bandı görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yürüme bandı görmekRüyada Yürüme bandı görmek, Yürüme bandında Yürümek, Yürüme bandı kullanmak; gerçek yaşamınızda harika bir disipline sahip olduğunuzu ifade eder. Rüyada Yürüme bandı görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Yürüme bandı görmek ne demektir? Rüyalarda Yürüme bandı görmek ne anlama gelir? Rüyanda Yürüme bandı görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Yürüme bandı ... Devamını Oku »

Rüyada Y harfi görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Y harfi görmekRüyada Y harfi görmek bazı kararlar almanız gerektiği anlamına gelir. Y harfini görmek seçim yapmak zorunda kalacağınız bir yol ayrımına geleceğinize işaret eder. Rüyada Y harfi görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Y harfi görmek ne demektir? Rüyalarda Y harfi görmek ne anlama gelir? Rüyanda Y harfi görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet ... Devamını Oku »

Rüyada Yatak arkadaşı görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yatak arkadaşı görmekRüyada Yatak arkadaşı görmek üzerinizde bazı iddialar olduğunu, çevreniz tarafından bazı hareketlerinizin kınandığını ve çevreniz tarafından genellikle tatsız iletişime maruz kaldığınızı gösterir. Sevmediğin biriyle yatmak, Rüyada bir garip Yatak arkadaşı varsa, yaşamınızda büyük hoşnutsuzluklar olduğunu ifade eder. Rüyada Yatakta hayvan görürseniz, hayvanla yatmak yaşamınızda kötü şansa yer olmadığını simgeler. Rüyada Yatak arkadaşı görmek nedir? diyorsanız ... Devamını Oku »

Rüyada Yirmi dört görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yirmi dört görmekRüyada Yirmi dört sayısı, 24 rakamı görmek mutluluk, sevgi, para, başarı ve yaratıcılığı simgeler. Ayrıca yüksek pozisyon ve güç, kişilerle güç birliği, dernekleri gösterir. Bu rüya aynı zamanda aşk hayatında veya başarılarında bir küstahlık gösterebilirRüyada Yirmi dört görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Yirmi dört görmek ne demektir? Rüyalarda Yirmi dört görmek ne anlama ... Devamını Oku »

Rüyada Yurtdışı görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yurtdışı görmekRüyada yurt dışı veya Yurtdışına seyahat, Yurtdışına gitmek, Yurtdışına gittiğini görmek yaşamınızda bazı kararsızlıklar, dengesizlikler olduğunu gösterir. bundan kurtulmak için güvendiğiniz büyüklere, akıllı dostalarınıza danışmalı, onların önerilerini dinlemelisiniz. Ruyada Yurtdışında olduğunu görmek ufuklarını genişletmeye, manevi olarak yeni tecrübelere ihtiyacınız olduğunu gösterir. Rüyada Yurtdışında yaşayan birini görmek aile kültürü mirasanızın etkilerini gösterir. Rüyada Yurtdışı görmek nedir? diyorsanız ... Devamını Oku »