28 Ocak 2020, Salı

Y

Rüyada Yardım görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yardım görmekRüyada Yardım görmek, Yardım etmek iş hayatındaki sorunların bitmesine  başarı ve yükselmek anlamlarına gelir. Rüyada Yardım istemek, Yardım istediğini görmek, bir olay yada durum karşısında birilerini desteğine ihtiyaç duyduğunuza yada yalnızlık içinde olduğunuza işarettir. Rüyada size Yardım ediliyorsa,  hayatınızda size destek olacak, sürekli yanınızda olan bir arkadaşınız olduğuna işaret eder. Yardım teriminin rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada yarım bırakmak görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada yarım bırakmak görmekRüyada yarım bırakmak, bir şeyi yarıda bırakmak, bir işi yarım bıraktığını görmek uyanık hayatınızda bir şeylerin eksik ya da çözülmemiş olduğunu gösterir. Aynı zamanda bir şeyin sadece kısmen kabul olduğunu gösterebilir. Bu rüya alternatif olarak, uzlaşma için yeni önerilere açık olmanız gerektiğini gösterebilir. Rüyada yarım bırakmak görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada yarım bırakmak ... Devamını Oku »

Rüyada Yiyecek görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yiyecek görmekRüyada Yiyecek görmek fiziksel veya duygusal beslenme ihtiyacınızı ve enerjinizi tasarruflu kullanmanızı tavsiye eder Genel olarak, Meyveler duygusallık sembolize eder. Dondurulmuş Yiyecekler soğuk duyguları işaret eder Sebzeler sağlık, sıhhat işaret eder Rüyada Yiyecek depolama yoksunluk korkusu gösterir Rüyada lezzetsiz Yiyecekler, bozulmuş Yiyecek, çürümüş Yiyecekler; yorgun duygusal durumu, huysuzluk veya kızgınlık gösterirRüyada Yiyecek görmek nedir? diyorsanız doğru ... Devamını Oku »

Rüyada Yarışma görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yarışma görmekRüyada Yarışma görmek hayatın rekabet şartlarına uyum göstermeniz gerektiğini ifade eder. Yarışmaya katılmak, bir Yarışma içine girdiğini görmek kendinizi kanıtlama ihtiyacı duyduğunuza işaret eder. Yarışmayı kazanmak, Ruyada Yarışmayı kazandıysanız bu kendinize olan güveninizi gösterir. Yarışmayı kaybetmek, Eğer kaybettiyseniz güven kaybını sembolize etmektedir. Kendinizi bir Yarışmada jüri üyesi, yönetici veya moderatör olarak görmek büyümeye ve gelişmeye olan ... Devamını Oku »

Rüyada yalnız bebek görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada yalnız bebek görmekRüyada yalnız bebek görmek, Bir bebegi tek basina ilgi ve alakadan mahsun, bir yere kendi basina birakilmis halde gorurseniz, kendinize biraz daha saygi gostermenizi ve sagliginiza daha dikkat etmeniz gerektigini gosterir ve kendi yeteneklerinizi tam anlamiyla kullanmiyorsunuz anlamina gekir. Rüyada bebek görmek konusunda detaylı bilgiler için lütfen bebek rüya tabiri sayfasını inceleyiniz. Rüyada yalnız bebek ... Devamını Oku »

Rüyada Yer sarsıntısı görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yer sarsıntısı görmekYer sarsıntısı rüya açıklaması için lütfen bakınız depremRüyada Yer sarsıntısı görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Yer sarsıntısı görmek ne demektir? Rüyalarda Yer sarsıntısı görmek ne anlama gelir? Rüyanda Yer sarsıntısı görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Yer sarsıntısı görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, rüyanızda geçen renk, ... Devamını Oku »

Rüyada Yeni ev görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yeni ev görmekRüyada Yeni ev görmek bahar mevsimini sembolize eder. Bu Yeni bir başlangıç ya da Yeni bir başlangıç yapma zamanı geldiğini, ısınmayı, sıcaklığı temsil eder. Şu anki evinin Yenilendiğini görmek Yaşamınızda sımsıcak, umut dolu Yeni bir dönemi simgeler.Rüyada Yeni ev görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Yeni ev görmek ne demektir? Rüyalarda Yeni ev görmek ... Devamını Oku »

Rüyada Yüksek topuklu görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yüksek topuklu görmekRüyada Yüksek topuklu ayakkabı görmek veya giymek kadınlık ve kadınsı gösterişi temsil eder. Sizin kendinden emin ve kendine güvenen bir yapıda olduğunuzu simgeler. Rüyada Yüksek topuklu görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Yüksek topuklu görmek ne demektir? Rüyalarda Yüksek topuklu görmek ne anlama gelir? Rüyanda Yüksek topuklu görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet ... Devamını Oku »

Rüyada Yulaf görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yulaf görmekRüyada Yulaf görmek para anlamına gelir. Beklemediğiniz bir yerden para geleceğine işaret eder. Rüyada Yulaf görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Yulaf görmek ne demektir? Rüyalarda Yulaf görmek ne anlama gelir? Rüyanda Yulaf görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Yulaf görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, rüyanızda geçen renk, ... Devamını Oku »

Rüyada Yılbaşı bileti görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yılbaşı bileti görmekRüyada Yılbaşı piyangosu, Yılbaşı bileti almak, Yılbaşı bileti görmek, Yılbaşı biletine ikramiye çıktığını görmek, Yılbaşı biletine büyük ikramiye çıkması, yeni yıl bileti almak, yeni yıl bileti görmek, yeni yıl biletine ikramiye çıktığını görmek, yeni yıl biletine büyük ikramiye çıkması yeni başlangıçlar veya başlangıç bir yapmak için fırsatlar anlamına gelir. Ayrıca yeni bir proje veya hayatında ... Devamını Oku »