20 Nisan 2018, Cuma

U

Rüyada uzaylı görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada uzaylı görmekRüyada uzaylı görmek uzaylılar yaşadığınız ortamdan sıkıldığınızı, mekan değişikliği özlemi çektiğinizi ifade eder Rüyada uzaylı olmak, uzaylı olduğunu görmek iç dünyanızda bazı sıkıntılar içinde olduğunuzu, kendinizi bazı sorunlar karşısında çaresiz hissettiğinizi, sorunlardan kaçmak istediğinizi işaret eder. Sorunlardan kaçarak kurtulamazsınız, onları çözmek için mücadele etmelisiniz. İpuçları uzaylı rüya tabiri, uzaylı rüya açıklaması, uzaylı rüya anlamı, uzaylı neye ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada U harfi görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada U harfi görmekRüyada U harfi görmek Dönmek, İhtiyaç, anlamlarını taşır. Verdiginiz sözden veya yaptıgınız bir işten u dönüşü yaparak vazgeçeceginizi işaret eder. Rüyada U harfi görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada U harfi görmek ne demektir? Rüyalarda U harfi görmek ne anlama gelir? Rüyanda U harfi görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer U ... Devamını Oku »

Rüyada Uğultu görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Uğultu görmekRüyada Uğultu duymak, kulağınızının uğuldadığını görmek sizin hayatta bazı konularda dengeyi sağlayamadığınızı gösterir. Günlük hayatın talepleri karşısında dengeyi bulmanız gerektiğini gösterir. Rüyada Uğultu görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Uğultu görmek ne demektir? Rüyalarda Uğultu görmek ne anlama gelir? Rüyanda Uğultu görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Uğultu görmek rüya tabiri için ... Devamını Oku »

Rüyada utangaç görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada utangaç görmekRüyada utangaç görmek, utangaç birisi; gerçek yaşamınızda daha agresif, daha iddialı ya da emin olmanız gerektiğini önerir. utangaçlık, utangaç olmak, utangaç olduğunu görmek hayatta daha aktif rol almanız gerektiğini ifade eder. Bu rüya belki de gerçek yaşamınızda bir sorunu önlemek için size uyarı olabilir. Rüyada utangaç görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada utangaç görmek ne ... Devamını Oku »

Rüyada Üvey anne görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Üvey anne görmekRüyada üvey anne görmek içinde bulunduğunuz duruma göre değişir. Öz anneniz ölmüş ise Rüyada üvey annenizi görmeniz annenize duyduğunuz özlemi ifade eder. Öz anneniz hayatta ise babanızla iletişim sorunu yaşadığınızı, sevgi ve güven eksikliği yaşadığınızı ifade eder. Vefat etmiş üvey anneyi görmek günlük yaşamınızda gelecek korkusu yaşadığınızı, kendiniz ve aileniz hakkında endişeleriniz olduğunu ifade eder. ... Devamını Oku »

Rüyada üçkağıtçı görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada üçkağıtçı görmekRüyada üçkağıtçı görmek, üç kağıtçı birini görmek, sizi tehdit eden güçlü bir duygu var, ama engelleri aşacaksın anlamını taşır. Rüyada üçkağıtçı olduğunu, üçkağıtçılık yaptığını görmek Bu rüya bir kriz içinde olduğunuzu ve bir arkadaşınızın yardımı olmadan bu krizden çıkamayacağınızı simgelerRüyada üçkağıtçı görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada üçkağıtçı görmek ne demektir? Rüyalarda üçkağıtçı görmek ne ... Devamını Oku »

Rüyada U dönüşü görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada U dönüşü görmekRüyada U dönüşü görmek Vazgeçmek, Olayların akışını değiştirmek anlamlarını simgeler. U dönüşü yapmak, U dönüşü yaptığını görmek Hayatınızın akışını değiştiren olaylara işarettir. Aynı zamanda, Yanlış bir karar veya seçimden dönmek anlamındadır. U dönüşü işareti görmek, Yaptığınız seçimden kesin bir şekilde dönmek anlamını ifade eder. Rüyada U dönüşü görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada U ... Devamını Oku »

Rüyada uçak gemisi görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada uçak gemisi görmekRüyada uçak gemisi görmek Yok sayarak geçiştirdiğiniz veya çok uzun bir süredir içinizde bastırdığınız duygularınız ile yüzleşmek için hazırlık yaptığınızı ifade eder. Rüyada uçak gemisinde olmak, olduğunu görmek bir iç dönüşüm veya değişim içinde olduğunuzu simgelerRüyada uçak gemisi görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada uçak gemisi görmek ne demektir? Rüyalarda uçak gemisi görmek ne ... Devamını Oku »

Rüyada Uçurum görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Uçurum görmekRüyada Uçurum görmek genelde kötü yorumlanır, çok üzüleceğiniz bir haber alacağınıza işarettir. Uçuruma bakmak, onu seyretmek anlayış seviyenizi yükselttiğiniz anlamına gelir. Rüyada Uçurum kenarı görmek, Kendini bir Uçurumun kenarında görmek Hayatınızda kritik bir noktaya geldiğinizi ve kontrolü kaybetme korkusu taşıdığınızı sembolize eder. Uçurumdan düşmek , Kendinin veya bir başkasının Uçurumdan düştüğünü görmek zor zamanlar içinden geçtiğinize ... Devamını Oku »

Rüyada uzun saç görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada uzun saç görmekRüyada uzun saç görmek, bir karar vermeden önce uzun ve dikkatli düşünmek gerektiğini anlatır. uzun saçlı olmak, uzun saçlı olduğunu görmek önemli bir haber alacağınızı simgeler. Rüyada uzun saç görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada uzun saç görmek ne demektir? Rüyalarda uzun saç görmek ne anlama gelir? Rüyanda uzun saç görmek neye delalet eder? ... Devamını Oku »