14 Ağustos 2018, Salı

U

Rüyada uçan ördek görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada uçan ördek görmekRüyada uçan ördek görmek, ördeklerin uçtuğunu görmek ruhsal özgürlüğü temsil eder, Rüyada uçan ördek görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada uçan ördek görmek ne demektir? Rüyalarda uçan ördek görmek ne anlama gelir? Rüyanda uçan ördek görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer uçan ördek görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Uydu Çanağı görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Uydu Çanağı görmekRüyada Uydu çanağı görmek küresel bilinç ve dünyevi konularda anlayış gösterir. Rüyada Uydu Çanağı görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Uydu Çanağı görmek ne demektir? Rüyalarda Uydu Çanağı görmek ne anlama gelir? Rüyanda Uydu Çanağı görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Uydu Çanağı görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak ... Devamını Oku »

Rüyada Uyarı görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Uyarı görmekRüyada Uyarı görmek, Ruyada kendinizin bir uyari aldiginizi veya ikaz edildiginizi gorurseniz, bu sizin hayata bakis acinizi bir gozden gecirmenizi, ruhsal ve manevi yonden kendinizi gelistirmeniz gerektigini gosterir. Bu ruya ayni zamanda sizin gunluk hayatta hal ve haraketlerinize dikkat etmenizi, kendinizi sıkıntıya atacak davranislardan kacinmanizi tavsiye eder. Rüyada çocuğunu uyarmak, uyardığını görmek cömert ilkelerinizi ve onun ... Devamını Oku »

Rüyada Üst Geçit görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Üst Geçit görmekRüyada Üst Geçit görmek Seçeneklerinizin sınırlı, İtibarınızın tehlikede oldugunu simgeler. Hayatınızda bazı konularla alakalı ikilem yaşadıgınızı, Hedeflerinizi ve günlük işlerinizi toplumsal sorumluluklarınızı yerine getirmediginiz gibi, ertelediginiz manasınıda taşır. Bir üst Geçitten geçmek, üst Geçitten geçtiğini görmek Bir çıkmazda oldugunuzu, bazı fırsatları kaçırdıgınızı temsil eder. Rüyada Üst Geçit görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Üst ... Devamını Oku »

Rüyada uzaylı görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada uzaylı görmekRüyada uzaylı görmek uzaylılar yaşadığınız ortamdan sıkıldığınızı, mekan değişikliği özlemi çektiğinizi ifade eder Rüyada uzaylı olmak, uzaylı olduğunu görmek iç dünyanızda bazı sıkıntılar içinde olduğunuzu, kendinizi bazı sorunlar karşısında çaresiz hissettiğinizi, sorunlardan kaçmak istediğinizi işaret eder. Sorunlardan kaçarak kurtulamazsınız, onları çözmek için mücadele etmelisiniz. İpuçları uzaylı rüya tabiri, uzaylı rüya açıklaması, uzaylı rüya anlamı, uzaylı neye ... Devamını Oku »

Rüyada U harfi görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada U harfi görmekRüyada U harfi görmek Dönmek, İhtiyaç, anlamlarını taşır. Verdiginiz sözden veya yaptıgınız bir işten u dönüşü yaparak vazgeçeceginizi işaret eder. Rüyada U harfi görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada U harfi görmek ne demektir? Rüyalarda U harfi görmek ne anlama gelir? Rüyanda U harfi görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer U ... Devamını Oku »

Rüyada Uğultu görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Uğultu görmekRüyada Uğultu duymak, kulağınızının uğuldadığını görmek sizin hayatta bazı konularda dengeyi sağlayamadığınızı gösterir. Günlük hayatın talepleri karşısında dengeyi bulmanız gerektiğini gösterir. Rüyada Uğultu görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Uğultu görmek ne demektir? Rüyalarda Uğultu görmek ne anlama gelir? Rüyanda Uğultu görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Uğultu görmek rüya tabiri için ... Devamını Oku »

Rüyada utangaç görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada utangaç görmekRüyada utangaç görmek, utangaç birisi; gerçek yaşamınızda daha agresif, daha iddialı ya da emin olmanız gerektiğini önerir. utangaçlık, utangaç olmak, utangaç olduğunu görmek hayatta daha aktif rol almanız gerektiğini ifade eder. Bu rüya belki de gerçek yaşamınızda bir sorunu önlemek için size uyarı olabilir. Rüyada utangaç görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada utangaç görmek ne ... Devamını Oku »

Rüyada Üvey anne görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Üvey anne görmekRüyada üvey anne görmek içinde bulunduğunuz duruma göre değişir. Öz anneniz ölmüş ise Rüyada üvey annenizi görmeniz annenize duyduğunuz özlemi ifade eder. Öz anneniz hayatta ise babanızla iletişim sorunu yaşadığınızı, sevgi ve güven eksikliği yaşadığınızı ifade eder. Vefat etmiş üvey anneyi görmek günlük yaşamınızda gelecek korkusu yaşadığınızı, kendiniz ve aileniz hakkında endişeleriniz olduğunu ifade eder. ... Devamını Oku »

Rüyada üçkağıtçı görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada üçkağıtçı görmekRüyada üçkağıtçı görmek, üç kağıtçı birini görmek, sizi tehdit eden güçlü bir duygu var, ama engelleri aşacaksın anlamını taşır. Rüyada üçkağıtçı olduğunu, üçkağıtçılık yaptığını görmek Bu rüya bir kriz içinde olduğunuzu ve bir arkadaşınızın yardımı olmadan bu krizden çıkamayacağınızı simgelerRüyada üçkağıtçı görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada üçkağıtçı görmek ne demektir? Rüyalarda üçkağıtçı görmek ne ... Devamını Oku »