20 Ekim 2019, Pazar

U

Rüyada Üşümek görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Üşümek görmekRüyada erkeğin üşümesi başarısızlık anlamına gelir. Daha dikkatli ve doğru düşünmesi gerektiğine işaret eder.                           Orta yaşta birinin üşümesi;geçmişte yaptığı bir hatanın açığa çıkacağını ve sabırla üstesinden geleceğine işaret eder. Evli kadının üşümesi küçük bir kaza yapacağına; bekar için, yeni bir aşk anlamına gelir. Rüyada Üşümek görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Üşümek görmek ne demektir? Rüyalarda Üşümek görmek ne ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Ufo görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Ufo görmekRüyada uzay gemisi, ufo görmek Yaşamınızdaki ruhsal beklentilerinizi ifade eder. Hayallerinizi, umutlarınızı simgeler. Alternatif olarak bu rüya çevrenize yabancılaştığınızı da ifade edebilir. Rüyada Ufo görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Ufo görmek ne demektir? Rüyalarda Ufo görmek ne anlama gelir? Rüyanda Ufo görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Ufo görmek rüya tabiri ... Devamını Oku »

Rüyada uçan adam görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada uçan adam görmekRüyada havada kuş gibi uçan birini, uçan insan, uçan adam, birinin uçtuğunu görmek Gerçek yaşamınızda meydan korkusu yani yaptıklarınızın başkaları tarafından görülmesi, farkedilmesi korkusu taşıdığınızı yada bir konuda başarılı olamama endişesi yaşadığınızı ifade eder. Bu rüya oldukça popüler olan uçma rüyaları arasında yer alır. uçan kişinin yere düştüğünü görmek ise uyanık hayatınızda bazı yeteneklerinizin farkında ... Devamını Oku »

Rüyada Ülser görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Ülser görmekRüyada ülser görmek, gerçek yaşamda sağlıkla ilgili endişeleri işaret eder. Rüyada ülser olmak hastalık anlamına gelir. Yaşamınıza çok dikkat etmeniz gerektiğine işarettir. Rüyada Ülser görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Ülser görmek ne demektir? Rüyalarda Ülser görmek ne anlama gelir? Rüyanda Ülser görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Ülser görmek rüya tabiri ... Devamını Oku »

Rüyada Ümitcan görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Ümitcan görmekÜMİTCAN isminin anlamı Umutlu, Hayırlı dost demektir. Rüyada Ümitcan ismini duymak, Ümitcan olarak çagrıldığını görmek, Bir dostunuzdan yardım görmeye, Umut ve Beklentilere işarettir. Rüyada Ümitcan görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Ümitcan görmek ne demektir? Rüyalarda Ümitcan görmek ne anlama gelir? Rüyanda Ümitcan görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Ümitcan görmek rüya ... Devamını Oku »

Rüyada Ünlü birinin mezarını görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Ünlü birinin mezarını görmekRüyada tanınmıs mezar görmek, ünlü birinin mezarını görmek yaşamınızdaki hayal kırıklıklarının sizde büyük etkiler bıraktığını ve insanlara güvenininizin kalmadığını işaret eder. Rüyada Ünlü birinin mezarını görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Ünlü birinin mezarını görmek ne demektir? Rüyalarda Ünlü birinin mezarını görmek ne anlama gelir? Rüyanda Ünlü birinin mezarını görmek neye delalet eder? ... Devamını Oku »

Rüyada Ünal görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Ünal görmekÜnal isminin anlamı Adın duyulsun, tanın demektir. Rüyada Ünal ismini duymak, Ünal olarak çagrıldığını görmek, İsminizin duyulacağı bir işi sembolize eder. Rüyada Ünal görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Ünal görmek ne demektir? Rüyalarda Ünal görmek ne anlama gelir? Rüyanda Ünal görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Ünal görmek rüya tabiri için ... Devamını Oku »

Rüyada 3D Gözlük görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada 3D Gözlük görmekRüyada 3D Gözlük görmek, 3 boyutlu Gözlük görmek, 3 boyutlu Gözlük takmak, üç boyutlu Gözlük kullandığını görmek yaşamınızdaki bazı sorun ya da bir şeye yeni bir bakış açısı ile bakmak gerektiği anlamına gelir. Tüm görüşleri dikkate almak gerekir anlamını taşır. Rüyada 3D Gözlük görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada 3D Gözlük görmek ne demektir? ... Devamını Oku »

Rüyada usta görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada usta görmekRüyada usta görmek bir durum ya da problemin çözümü için yol gösterecek birine ihtiyaç duyduğunuzu gösterir Rüyada usta olmak, usta olduğunu görmek hayatınızdaki yetersizlik duyguları ve disiplin eksikliğini gösterir. Size rehberlik edecek bir iradeli lider gerekiyor anlamını taşır. Rüyada usta görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada usta görmek ne demektir? Rüyalarda usta görmek ne anlama ... Devamını Oku »

Rüyada unutmak görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada unutmak görmekRüyada unutmak, bir şeyi unuttuğunu görmek, gerçek yaşamınızda ezici bir stres altında olduğunuzu, derhal bu strese neden olan şeyleri tespit edip onlardan kurtulmanın çarelerini aramanız gerektiğini simgeler. Burada unutmanın niteliği önem kazanmaktadır. Zihinsel unutkanlık, bildiği bir şeyi, birinin adını, telefon numarası, verdiği sözü unutmak stres göstergesidir. Fiziksel bir şeyi bir yerde unutmak, üzerinize gereksiz yükler aldığınızı, ... Devamını Oku »