12 Aralık 2018, Çarşamba

U

Rüyada Ucube görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Ucube görmekRüyada Ucube birini görmek Zihin gücü, Yaratıcılık, Gizli güçleri simgeler. Şuan güçlerinizi yaratıcı zihin gücünüzle kullandıgınız manasına gelir. Rüyada Ucube görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Ucube görmek ne demektir? Rüyalarda Ucube görmek ne anlama gelir? Rüyanda Ucube görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Ucube görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Üç görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Üç görmekRüyada üç görmek, üç sayısı, 3 rakamı görmek çok önemli mesajlar verir ve dikkatle incelenmeli, diğer unsurlarla birlikte dikkatle analiz edilmelidir. Bu rüya aşağıdaki üçlemeleri işaret eder. * yaşam, canlılık, iç güç ( gücücü tanıyıp, yaşamda daha canlı olmayı gösterir ) * hayal gücü, yaratıcılık, kişisel enerji, ( kendini keşif işaretidir.) * Bugünü, geçmiş ve gelecek ... Devamını Oku »

Rüyada Üstü Açık Araba görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Üstü Açık Araba görmekRüyada üstü Açık Araba görmek albenili kişiliğinize işaret eder. Etrafınıza güç ve etkinizi gösterdiğinizi anlatır. Rüyada Üstü Açık Araba görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Üstü Açık Araba görmek ne demektir? Rüyalarda Üstü Açık Araba görmek ne anlama gelir? Rüyanda Üstü Açık Araba görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Üstü ... Devamını Oku »

Rüyada Un görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Un görmekRüyada Un görmek helal mal ve kazanca işarettir. Rüyada un bolluk, bereket, hayırlı para, zenginlik, fazla gelirdir. Rüyada Un dolu çuvallar gören, çalışmadan zengin olur. Rüyada Üstü başı una bulanan istediklerini alır. Rüyada Elinde un olan bir erkek, kadın için cömert bir eştir. Rüyada Arpa unu; Doğruluğa işaret eder Rüyada Arpa unundan hamur yoğurmak; Zengin olmak ... Devamını Oku »

Rüyada uçan ördek görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada uçan ördek görmekRüyada uçan ördek görmek, ördeklerin uçtuğunu görmek ruhsal özgürlüğü temsil eder, Rüyada uçan ördek görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada uçan ördek görmek ne demektir? Rüyalarda uçan ördek görmek ne anlama gelir? Rüyanda uçan ördek görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer uçan ördek görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak ... Devamını Oku »

Rüyada Uydu Çanağı görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Uydu Çanağı görmekRüyada Uydu çanağı görmek küresel bilinç ve dünyevi konularda anlayış gösterir. Rüyada Uydu Çanağı görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Uydu Çanağı görmek ne demektir? Rüyalarda Uydu Çanağı görmek ne anlama gelir? Rüyanda Uydu Çanağı görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Uydu Çanağı görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak ... Devamını Oku »

Rüyada Uyarı görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Uyarı görmekRüyada Uyarı görmek, Ruyada kendinizin bir uyari aldiginizi veya ikaz edildiginizi gorurseniz, bu sizin hayata bakis acinizi bir gozden gecirmenizi, ruhsal ve manevi yonden kendinizi gelistirmeniz gerektigini gosterir. Bu ruya ayni zamanda sizin gunluk hayatta hal ve haraketlerinize dikkat etmenizi, kendinizi sıkıntıya atacak davranislardan kacinmanizi tavsiye eder. Rüyada çocuğunu uyarmak, uyardığını görmek cömert ilkelerinizi ve onun ... Devamını Oku »

Rüyada Üst Geçit görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Üst Geçit görmekRüyada Üst Geçit görmek Seçeneklerinizin sınırlı, İtibarınızın tehlikede oldugunu simgeler. Hayatınızda bazı konularla alakalı ikilem yaşadıgınızı, Hedeflerinizi ve günlük işlerinizi toplumsal sorumluluklarınızı yerine getirmediginiz gibi, ertelediginiz manasınıda taşır. Bir üst Geçitten geçmek, üst Geçitten geçtiğini görmek Bir çıkmazda oldugunuzu, bazı fırsatları kaçırdıgınızı temsil eder. Rüyada Üst Geçit görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Üst ... Devamını Oku »

Rüyada uzaylı görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada uzaylı görmekRüyada uzaylı görmek uzaylılar yaşadığınız ortamdan sıkıldığınızı, mekan değişikliği özlemi çektiğinizi ifade eder Rüyada uzaylı olmak, uzaylı olduğunu görmek iç dünyanızda bazı sıkıntılar içinde olduğunuzu, kendinizi bazı sorunlar karşısında çaresiz hissettiğinizi, sorunlardan kaçmak istediğinizi işaret eder. Sorunlardan kaçarak kurtulamazsınız, onları çözmek için mücadele etmelisiniz. İpuçları uzaylı rüya tabiri, uzaylı rüya açıklaması, uzaylı rüya anlamı, uzaylı neye ... Devamını Oku »

Rüyada U harfi görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada U harfi görmekRüyada U harfi görmek Dönmek, İhtiyaç, anlamlarını taşır. Verdiginiz sözden veya yaptıgınız bir işten u dönüşü yaparak vazgeçeceginizi işaret eder. Rüyada U harfi görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada U harfi görmek ne demektir? Rüyalarda U harfi görmek ne anlama gelir? Rüyanda U harfi görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer U ... Devamını Oku »