14 Kasım 2018, Çarşamba

T

Rüyada Televizyon görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Televizyon görmekRüyada Televizyon görmek Görüntü, Fikir, Düşünce, İzleme anlamlarını simgeler. Aynı zamanda, Zihninizi ve Akan düşüncelerinizi temsil eder. Televizyon izlemek, izlediğini görmek olaylara objektif bir bakış açısı ile baktıgınız anlamındadır. Televizyonun bozuk ve bulanık gösterdiğini görmek, Düşünce ve Duygularınızda Net olamadıgınızı ifade eder. Rüyada Televizyon görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Televizyon görmek ne demektir? Rüyalarda ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada telsiz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada telsiz görmekRüyada telsiz görmek gerçek hayatınızda işlerinizi organize etmek ve sıralamak için zaman ihtiyacınız olduğunu gösterir. Rüyada telsiz kullanmak, telsiz görüşmesi yapmak, telsiz kullandığını görmek Bir durum veya ilişki için kafanızın net olmadığını, bazı unsurları araştırmanız gerektiğini ifade eder. Bu rüya polis telsizi, askeri telsiz, gemi telsizi, amatör telsiz gibi tüm telsiz haberleşme sistemlerini içermektedir. Rüyada telsiz ... Devamını Oku »

Rüyada Taşak görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Taşak görmekRüyada Taşak görmek açıklaması için lütfen bakınız haya. Rüyada Taşak görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Taşak görmek ne demektir? Rüyalarda Taşak görmek ne anlama gelir? Rüyanda Taşak görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Taşak görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, rüyanızda geçen renk, olay, yer, kişiler ve diğer ... Devamını Oku »

Rüyada topçu bataryası görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada topçu bataryası görmekRüyada topçu bataryası görmek bir top bataryası, sizi büyük sevince boğacak güzel bir habere işaret etmektedir. Rüyada topçu bataryası görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada topçu bataryası görmek ne demektir? Rüyalarda topçu bataryası görmek ne anlama gelir? Rüyanda topçu bataryası görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer topçu bataryası görmek rüya tabiri ... Devamını Oku »

Rüyada Taşınma görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Taşınma görmekRüya Taşınma görmek, ev taşıma, yeni bir eve Taşınmak; bulunduğunuz ortamdan sıkıldığınızı, yeni yerler, yeni insanlarla tanışma, bir arada olma isteğinizi ifade eder. Rüyada Taşınma görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Taşınma görmek ne demektir? Rüyalarda Taşınma görmek ne anlama gelir? Rüyanda Taşınma görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Taşınma görmek rüya ... Devamını Oku »

Rüyada Tenya görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Tenya görmekTenya nedir Bağırsaklarda yaşayan, Taenia saginata olarakta bilinen, yassı solucanlar ailesinden bir çeşit omurgasız hayvan türüdür. Rüyada Tenya görmek kötü sağlık koşulları veya yaşamdan az zevk almayı anlatır. Rüyada Tenya görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Tenya görmek ne demektir? Rüyalarda Tenya görmek ne anlama gelir? Rüyanda Tenya görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet ... Devamını Oku »

Rüyada Turkuaz rengi görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Turkuaz rengi görmekTurkuvaz rengi, türkuvaz veya Türk Mavisi , yeşile çalan açık mavi renktir. Camgöbeği renginin hafif mavi bir tonudur. Turkuvaz rengin isminin Turkuaz taşından (firuze taşı) geldiği de söylenmektedir. Rüyada Turkuaz renk görmek panik atak, mani veya psikolojik bir yorgunluk içinde olduğunuzu, dinlenme ihtiyacınızı simgeler. Rüyada Turkuaz rengi görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Turkuaz ... Devamını Oku »

Rüyada tatbikat görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada tatbikat görmekRüyada tatbikat görmek, tatbikat izlemek gerçek yaşamınızda sizin için acil olan bir konuya daha fazla önem vermeniz, hemen eyleme geçmeniz gerektiğini işaret eder. Rüyada tatbikata katılmak, tatbikata katıldığını görmek büyüme, gelişme için yaşamınızdaki zayıf olduğunuz yönünüzü geliştirmek ve potansiyelinizi daha iyi değerlendirmeniz gerektiğini ifade eder. Rüyada tatbikat görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada tatbikat görmek ... Devamını Oku »

Rüyada törpü görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada törpü görmekRüyada törpü görmek, eğe, küstere, raspa, rende, sistire, sünger taşı, zımpara taşı; gerçek yaşamınızda üzerinizden atmanız gereken, terketmeniz gereken bazı olumsuz davranış ve alışkanlıklarınız olduğunu simgeler. Rüyada törpü kullanmak, bir şeyi törpülemek, törpülediğini, bir şeyi eğelediğini görmek aslından kendinizinde hoşlanmadığınız bazı huylarınızdan vazgeçmeye başladığınızı simgeler. Rüyada törpü görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada törpü görmek ... Devamını Oku »

Rüyada Totem görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Totem görmekRüyada Totem görmek sizin ihtiyacınızları tehlikesiz bir şekilde karşılama isteğinizi simgeler. Aynı zamanda güç ve iktidar sembolize ederRüyada Totem görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Totem görmek ne demektir? Rüyalarda Totem görmek ne anlama gelir? Rüyanda Totem görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Totem görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak ... Devamını Oku »