25 Eylül 2018, Salı

T

Rüyada Tenya görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Tenya görmekTenya nedir Bağırsaklarda yaşayan, Taenia saginata olarakta bilinen, yassı solucanlar ailesinden bir çeşit omurgasız hayvan türüdür. Rüyada Tenya görmek kötü sağlık koşulları veya yaşamdan az zevk almayı anlatır. Rüyada Tenya görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Tenya görmek ne demektir? Rüyalarda Tenya görmek ne anlama gelir? Rüyanda Tenya görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Turkuaz rengi görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Turkuaz rengi görmekTurkuvaz rengi, türkuvaz veya Türk Mavisi , yeşile çalan açık mavi renktir. Camgöbeği renginin hafif mavi bir tonudur. Turkuvaz rengin isminin Turkuaz taşından (firuze taşı) geldiği de söylenmektedir. Rüyada Turkuaz renk görmek panik atak, mani veya psikolojik bir yorgunluk içinde olduğunuzu, dinlenme ihtiyacınızı simgeler. Rüyada Turkuaz rengi görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Turkuaz ... Devamını Oku »

Rüyada tatbikat görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada tatbikat görmekRüyada tatbikat görmek, tatbikat izlemek gerçek yaşamınızda sizin için acil olan bir konuya daha fazla önem vermeniz, hemen eyleme geçmeniz gerektiğini işaret eder. Rüyada tatbikata katılmak, tatbikata katıldığını görmek büyüme, gelişme için yaşamınızdaki zayıf olduğunuz yönünüzü geliştirmek ve potansiyelinizi daha iyi değerlendirmeniz gerektiğini ifade eder. Rüyada tatbikat görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada tatbikat görmek ... Devamını Oku »

Rüyada törpü görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada törpü görmekRüyada törpü görmek, eğe, küstere, raspa, rende, sistire, sünger taşı, zımpara taşı; gerçek yaşamınızda üzerinizden atmanız gereken, terketmeniz gereken bazı olumsuz davranış ve alışkanlıklarınız olduğunu simgeler. Rüyada törpü kullanmak, bir şeyi törpülemek, törpülediğini, bir şeyi eğelediğini görmek aslından kendinizinde hoşlanmadığınız bazı huylarınızdan vazgeçmeye başladığınızı simgeler. Rüyada törpü görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada törpü görmek ... Devamını Oku »

Rüyada Totem görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Totem görmekRüyada Totem görmek sizin ihtiyacınızları tehlikesiz bir şekilde karşılama isteğinizi simgeler. Aynı zamanda güç ve iktidar sembolize ederRüyada Totem görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Totem görmek ne demektir? Rüyalarda Totem görmek ne anlama gelir? Rüyanda Totem görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Totem görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak ... Devamını Oku »

Rüyada Tohum görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Tohum görmekRüyada Tohum görmek gerçek yaşamda sürekli bereket, miras, potansiyel simgeler. Alternatif olarak, insan ruhu ve ruh ile ilgilidir. Kafanızdaki bir fikrin ortaya çıkması, gelişmesi anlamını taşıyabilir. Rüyada Tohum görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Tohum görmek ne demektir? Rüyalarda Tohum görmek ne anlama gelir? Rüyanda Tohum görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer ... Devamını Oku »

Rüyada Tanrı görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Tanrı görmekRuyada tanri gormek, sizin maneviyat ve ruhi durumunuzu ve ilahiyat ve tanri hakkindaki duygularinizi ifade eder. Tanri ayni zamanda dokunulmazlik, ulasilmazlik ve hic kimsenin sahip olamadigi bir mukemmelligi sembolize eder. Boyle bir ruya gormek sizin mukemmellige ulasmak icin cok caba ve gayret icinde oldugunuzu ve mukemmellige ulasma konusunda cok derin bir arzu icinde oldugunuzu gosterir. Ruyada ... Devamını Oku »

Rüyada Tente görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Tente görmekRüyada Tente görmek bir konuda korumacı tutumu sembolize eder. Önemli bir konuma gelebileceğinizi işaret eder. Rüyada Tente görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Tente görmek ne demektir? Rüyalarda Tente görmek ne anlama gelir? Rüyanda Tente görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Tente görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, rüyanızda ... Devamını Oku »

Rüyada Tamamlama görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Tamamlama görmekRüyada bir görev veya işi Tamamlamak, tamamladığını görmek yaşamın erken dönemlerinde bir yetkinlik elde etmiş olduğunuzu simgeler Bekar bir kadın rüyasında bir giysi dikmeyi tamamladığını görürse çok geçmeden evleneceği kişiye karar verir Bir yolculuğu Tamamlamak istediklerinizi tek başınıza başarabileceğinizi gösterirRüyada Tamamlama görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Tamamlama görmek ne demektir? Rüyalarda Tamamlama görmek ne ... Devamını Oku »

Rüyada Tabip görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Tabip görmekRüyada Tabip görmek, Tabip olmak, Tabip olduğunu görmek, Tabiplik yapmak, Tabiplik yaptığını, Tabip olarak ücretsiz muayene yapmak, ücretsiz muayene yaptığını görmek, Elleri cebinde bir Tabiple konuşmak rüya tabirleri için lütfen bakınız Rüyada doktor görmekRüyada Tabip görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Tabip görmek ne demektir? Rüyalarda Tabip görmek ne anlama gelir? Rüyanda Tabip görmek neye ... Devamını Oku »