21 Eylül 2019, Cumartesi

S

Rüyada silah sesi görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada silah sesi görmekRüyada silah sesi duymak çok olumlu değildir, bir ilgisizliğin habercisidir. Bu ilgi eksikliği, sevgisizlik veya şefkatsizlik karşısında bağırmak, haykırmak, sesinizi yüksek sesle duyurma arzularınızı simgeler. Tabanca sesi, tüfek sesi aynı manadadır. Rüyada silah sesi görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada silah sesi görmek ne demektir? Rüyalarda silah sesi görmek ne anlama gelir? Rüyanda silah ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Sarp görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Sarp görmekSarp isminin anlamı Çetin şahıs, sert kimse demektir. Rüyada Sarp ismini duymak, Sarp olarak çagrıldığını görmek, Önünüzdeki engeli ve zor durumu, Ancak bunun üstesinden gelineceğini işaret eder. Rüyada Sarp görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Sarp görmek ne demektir? Rüyalarda Sarp görmek ne anlama gelir? Rüyanda Sarp görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak ... Devamını Oku »

Rüyada Sarı renk görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Sarı renk görmekSari, parlak limon sarisi gozu en cok yoran renktir. Bu parlak renkten yansiyan isik gozleri asiri derecede uyarir ve rahatsizliga yol acar. Ayni zamanda sari renk metabolizmayi hizlandirir. Odayi parlak sariya boyarsaniz bebeklerin aglamasina ve buyuklerin sinirlenmelerine yol acarsiniz. Ayrica sari sayfali not defteri ve bilgisayar ekraninda sari renkli arka fon pek iyi bir fikir ... Devamını Oku »

Rüyada Şizofreni görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Şizofreni görmekRüyada şizofreni görmek görmeyi istemediğiniz eylemlerinizi ya da kendi kişisel gücünü reddetmeyi işaret eder. şizofreni hastası, şizofren olmak, şizofren olduğunu görmek gerçek yaşamınızda bazı uyum yada iletişim sorunları çektiğinizi, kendinizi yeteri kadar ifade edemediğinizi simgeler. Rüyada Şizofreni görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Şizofreni görmek ne demektir? Rüyalarda Şizofreni görmek ne anlama gelir? Rüyanda Şizofreni ... Devamını Oku »

Rüyada Şarap görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Şarap görmekRüyada şarap içmek, güzel vakit geçirmek ve yapacağınız iş değişikliğinin  size çok para kazandıracağına işarettir. Yalnız şarap içtiğini görmek, sizi kızdıracak ve çok üzecek bir haber alacağınıza işaret eder. Hediye olarak şarap almak veya hediye etmek, az  para kazanmak fakat şans olarak yorumlanır. Şarap satın almaksa, çok önemli bir tartışma yapacağınıza işaret eder. Rüyada Şarap görmek ... Devamını Oku »

Rüyada Sonbahar görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Sonbahar görmekRüyada Sonbahar yaşam döngüsünün sembolik ifadesidir. Yaşam devam etmektedir ve çalışmalarınızın meyvesini toplama zamanının geldiğini ifade ederRüyada Sonbahar görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Sonbahar görmek ne demektir? Rüyalarda Sonbahar görmek ne anlama gelir? Rüyanda Sonbahar görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Sonbahar görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, ... Devamını Oku »

Rüyada Süs eşyası görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Süs eşyası görmekRüyada Süs eşyası görmek yaşamınızda tüm teşebüslerinizde şanslı olacağınıza işaret eder. Rüyada bir Süs eşyası hediye etmek çevreniz tarafında sayılan, guru duyulan bir insan olduğunuza işaret eder Rüyada bir Süs eşyasını kırmak, kırdığını görmek pervasızlık ve lüks israf içinde olduğunuzu gösterir Rüyada Süs eşyası kaybetmek, kaybettiğini görmek sevgiliyi veya mevkisini, kazancını kaybetmek anlamındadırRüyada Süs eşyası ... Devamını Oku »

Rüyada Soru görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Soru görmekRüyada Soru görmek, birine bir şey sormak, kendinden şüphe anlamına gelir. bilgi ihtiyacı gösterir Rüyada size bir şey Sorulduğunu görmek yüksek bilgi ve ruhsal aydınlanma işaretidirRüyada Soru görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Soru görmek ne demektir? Rüyalarda Soru görmek ne anlama gelir? Rüyanda Soru görmek neye delalet eder? Sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Soru ... Devamını Oku »

Rüyada Sulamak görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Sulamak görmekRüyada sulama, bir bitki veya toprağı Sulamak, suladığını görmek iyileşme süreci temsil eder. Ruhsal zenginleştirme ve duygusal büyüme sinyalleri verirRüyada Sulamak görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Sulamak görmek ne demektir? Rüyalarda Sulamak görmek ne anlama gelir? Rüyanda Sulamak görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Sulamak görmek rüya tabiri için daha detaylı ... Devamını Oku »

Rüyada Saç kurutma görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Saç kurutma görmekRüyada Saç kurutmak, Saçlarını kuruttuğunu görmek sizin düşüncelerinizi dışarı aktarmanızı, bilgi takası ve bazı yeni fikirler elde edilmesini gösterir. Rüyada Saç kurutma görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Saç kurutma görmek ne demektir? Rüyalarda Saç kurutma görmek ne anlama gelir? Rüyanda Saç kurutma görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Saç kurutma ... Devamını Oku »