20 Mayıs 2019, Pazartesi

S

Rüyada Samanlık görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Samanlık görmekRüyada Samanlık görmek maddi açıdan iyileşme, yeni kazanç anlamını taşır. Rüyada samanlığa ot ya da saman doldurmak zenginlik, malına mal eklemek anlamına gelmektedir. Rüyada Samanlıkta yangın görmek malının eksileceği, mal kaybı işaretidir. Biriyle Samanlıkta buluşmak, karşı cinsten biriyle buluşmak cinsel dürtüleri ifade ederken, kendi cinsiyle buluştuğunu görmek ortaklık, işbirliğini temsil eder.Rüyada Samanlık görmek nedir? diyorsanız doğru ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Sessiz Sinema Oyunu görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Sessiz Sinema Oyunu görmekRüyada Sessiz Sinema oynadığınızı görmek bazı şeyleri yazıya ve sözcüğe dökemediğizi anlatır. Anlatmaya çalıştığınız şeyin şifresini çözerek rüyanın sizin açınızdan anlamını bulabilirsiniz. Rüyada Sessiz Sinema Oyunu görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Sessiz Sinema Oyunu görmek ne demektir? Rüyalarda Sessiz Sinema Oyunu görmek ne anlama gelir? Rüyanda Sessiz Sinema Oyunu görmek neye delalet ... Devamını Oku »

Rüyada Sinan görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Sinan görmekSİNAN isminin anlamı Mızrak, süngü gibi silahların sivri ucu demektir. Rüyada Sinan ismini duymak, Sinan olarak çagrıldığını görmek, Laf duymaya, Hızlı gelen bir habere işarettir. Rüyada Sinan görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Sinan görmek ne demektir? Rüyalarda Sinan görmek ne anlama gelir? Rüyanda Sinan görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Sinan ... Devamını Oku »

Rüyada Sınıf görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Sınıf görmekRüyada Sınıf görmek, okul Sınıfı kişisel gelişime işaret eder. Kişisel gelişiminizin halen devam ettiğini gösterir. Rüyada kendini Sınıfta görmek bazı önemli hayat dersleri alacağınızı anlatır. Rüyada Sınıfta bir şey unutmak, Sınıfta birşey unuttuğunu görmek korkularınız olduğuna işaret eder. Rüyada Sınıf görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Sınıf görmek ne demektir? Rüyalarda Sınıf görmek ne anlama ... Devamını Oku »

Rüyada şaşırmak görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada şaşırmak görmekRüyada bir şeye şaşırmak, şaşırdığını görmek kendinizi tam geliştirmeden kariyer veya hedefleriniz hakkında hatalı kararlar verdiğinizi, yanlış yolar seçtiğini, halbuki bunun için daha kolay, daha güvenli bazı yollar olduğunu ifade eder. Rüyada şaşırmış, şaşkın, şaşkınlığa uğramış, bir şeye şaşıran birini görmek zor işlerin sonucunu almanın, meyvesini yememnin de zor olduğunu, sabırlı olmanız gerektiğini temsil ederRüyada şaşırmak ... Devamını Oku »

Rüyada Siyah güvercin görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Siyah güvercin görmekRüyada Siyah güvercin görmek, kara güvercin, Kibar kadın ile tanışmak, onun desteğini almak, sevgisini kazanmak anlamına gelirRüyada Siyah güvercin görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Siyah güvercin görmek ne demektir? Rüyalarda Siyah güvercin görmek ne anlama gelir? Rüyanda Siyah güvercin görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Siyah güvercin görmek rüya tabiri ... Devamını Oku »

Rüyada Su tankı görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Su tankı görmekRüyada Su tankı görmek hayatının mevcut durumu ile refah ve memnuniyeti belirtir. Rüyada içi su dolu bir tank görmek çevrenizdeki yıkıcı olaylara karşı bir koruma yöntemi aradığınızı simgeler Boş bir su tankı, sizi çok öfkelendirmiş bir olay veya duygusu işaret ederRüyada Su tankı görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Su tankı görmek ne demektir? ... Devamını Oku »

Rüyada Stop lambası görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Stop lambası görmekRüyada Stop lambası görmek bu rüya size hedeflerimizden geri kaldığınız hissi taşıdığınızı işaret eder. Rüyada Stop lambası görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Stop lambası görmek ne demektir? Rüyalarda Stop lambası görmek ne anlama gelir? Rüyanda Stop lambası görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Stop lambası görmek rüya tabiri için daha ... Devamını Oku »

Rüyada saç bakımı görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada saç bakımı görmekRüyada saç bakımı görmek Fırsat, Seviye, Sorunların çözümlenmesini simgeler. Size sunulan yeni fırsatlar anlamına gelir. Hayatınızda yeni bir aşamaya gireceginiz manasına gelir. Rüyada saç bakımı yapmak, Rüyada saç bakımı yaptığını görmek, ihtiyaçlarınızı gidereceginize, bekar iseniz evliliğe ve evli iseniz bir arzunuzun olacagına işaret eder Rüyada saç bakımı yaptırmak, Rüyada saç bakımı yaptırdığını görmek, Kaçırmış oldugunuz ... Devamını Oku »

Rüyada Suçlama görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Suçlama görmekRüyada Suçlama, Suçlamak, suçluluk, suçlu hissetme ilgili şeyler görmek sosyal sıkıntı, ilişki kurma zorluğu, bir olaya kurban edildiği düşüncesi veya haksızlık duygusu anlamlarını taşıyabilir. Bu duygular geçmişten, çok eskilerden gelebilir. Rüyada birini Suçlamak, suçladığını görmek kendinizi güçlü hissetme arzunuzu ifade eder. Aslında suçladığınız kişi kendinizdir. Rüyada biri tarafından suçlanmak Kendinizi doğru anlatamadığınızı gösterir. İnsanlar sizin gerçek ... Devamını Oku »