20 Mart 2018, Salı

P

Rüyada pencereden bakmak görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada pencereden bakmak görmekRüyada pencereden bakmak, pencereden dışarı baktığını görmek sezgi ve farkındalık anlamına gelir. İçinde bulunduğunuz durumun farkında olduğunuzu, ne yapmanız gerektiğini bildiğinizi ifade ederRüyada pencereden bakmak görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada pencereden bakmak görmek ne demektir? Rüyalarda pencereden bakmak görmek ne anlama gelir? Rüyanda pencereden bakmak görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Portakal görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Portakal görmekRüyada Portakal görmek güzel haber ve mutlu bir aşk yaşamak olarak yorumlanır. Rüyada İri bir Portakal değerli bir eşya, Portakal almak değerli eşyaya sahip olmak anlamına gelir. Rüyada Portakal dolu bir ağaç görmek ev sahibi olmaya işaret eder. Rüyada Mevsiminde Portakal görmek rızka işarettir. Rüyada Portakal aldığını, gören kişi değerli eşya sahibi olacak demektir. Portakal yemek, ... Devamını Oku »

Rüyada Panayır görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Panayır görmekRüyada Panayır görmek, büyük bir alışveriş yapacağınızı gösterir ve bu alışverişten karlı çıkmak anlamına gelir. Rüyada Panayır görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Panayır görmek ne demektir? Rüyalarda Panayır görmek ne anlama gelir? Rüyanda Panayır görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Panayır görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, rüyanızda ... Devamını Oku »

Rüyada Pıhtılaşma görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Pıhtılaşma görmekPıhtılaşma rüya açıklaması için lütfen bakınız kan pıhtısı sayfası Rüyada Pıhtılaşma görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Pıhtılaşma görmek ne demektir? Rüyalarda Pıhtılaşma görmek ne anlama gelir? Rüyanda Pıhtılaşma görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Pıhtılaşma görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, rüyanızda geçen renk, olay, yer, kişiler ve ... Devamını Oku »

Rüyada para kesesi görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada para kesesi görmekRüyada para kesesi görmek Kimlik, Dikkatli harcama, Mali kaygılar, para anlamlarını simgeler. Cüzdanınızın Çalındığını görmek, Birisinin sizden yararlanmaya çalıştıgını ifade eder. Ruyada para kesesi kaybettigini görmek, Temkinli ve Dikkatli harcama anlamını taşır. Cüzdan buldugunu görmek, İş ve parada istikrar kazanmaya delalettir. Boş para kesesi görmek, Mali kaygıları temsil eder. Aynı zamanda , Duygusal bir boşluk ... Devamını Oku »

Rüyada Peri görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Peri görmekRüyada Peri görmek veya Periyle konuşmak, hiç beklemediği bir yerden çok büyük para alacağına işaret eder. Rüyada güzel bir Peri görmek murada ermek, Perinin bir insanı okşaması mutluluk, ışıklar içindeki Peri mutlu olacağı bir haber almaya işarettir. Rüyada Peri görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Peri görmek ne demektir? Rüyalarda Peri görmek ne anlama gelir? ... Devamını Oku »

Rüyada Piston görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Piston görmekRüyada bir Piston görmek ilerleme ve hırs simgeler. Sizin bunları gerçekleştirmek, hedeflerinize ulaşmak için çalıştığınızı gösterir. Alternatif olarak bu rüya cinsel aktivite için bir metafor olabilir. Rüyada Piston görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Piston görmek ne demektir? Rüyalarda Piston görmek ne anlama gelir? Rüyanda Piston görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer ... Devamını Oku »

Rüyada Peçete görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Peçete görmekRüyada Peçete görmek iyi bir insan olduğunuza, ruhunun temiz olduğuna işaret eder. Rüyada Peçete görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Peçete görmek ne demektir? Rüyalarda Peçete görmek ne anlama gelir? Rüyanda Peçete görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Peçete görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, rüyanızda geçen renk, olay, ... Devamını Oku »

Rüyada paspas görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada paspas görmekRüyada paspas görmek size fazladan yük atıldığını, sorumluluğunuz olmadığı işler verildiğini ifade eder. paspas kullanmak, paspasa ayak silmek, ayağını sildiğini görmek aynı anlamlara gelirRüyada paspas görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada paspas görmek ne demektir? Rüyalarda paspas görmek ne anlama gelir? Rüyanda paspas görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer paspas görmek rüya ... Devamını Oku »

Rüyada para yutmak görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada para yutmak görmekRüyada para yutmak, para yuttuğunu görmek gerçek hayatınızda kendinizi zayıf, savunmasız ve kontrol dışı hissettiğinizi ifade eder. Bu rüya sahip olduğunuz bazı şeyleri kaybetme endişesi taşıdığınızıda işaret edebilirRüyada para yutmak görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada para yutmak görmek ne demektir? Rüyalarda para yutmak görmek ne anlama gelir? Rüyanda para yutmak görmek neye delalet ... Devamını Oku »