17 Ocak 2018, Çarşamba

P

Rüyada Patlıcan görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Patlıcan görmekRüyada Patlıcan görmek pek makbul bir rüya değildir, çevrenizde itibarınızın sarsılmasına yorumlanır. Patlıcan yemeği, Patlıcanlı yemek görmek veya yemek, içinize sinmeyen bir iş yaptığınızı yada yapmak zorunda kalacağınız işaret eder. Patlıcan kızartması acı bir haber alacağınıza işaret ederRüyada Patlıcan görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Patlıcan görmek ne demektir? Rüyalarda Patlıcan görmek ne anlama gelir? ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Panzer görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Panzer görmekRüyada Panzer görmek Uyanıklık, Dikkat, Bencillik anlamlarını simgeler. Bu rüya aynı zamanda Arkadaşla küsmek veya Sevgiliden Ayrılmak anlamını ifade edebilir. Rüyada Panzer görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Panzer görmek ne demektir? Rüyalarda Panzer görmek ne anlama gelir? Rüyanda Panzer görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Panzer görmek rüya tabiri için daha ... Devamını Oku »

Rüyada pembe ev görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada pembe ev görmekRüyada ev görmek, pembe renkli bir ev gerçek hayatınızda umutlarınızın en üst seviyede olduğu, hayallerinizin gerçekleşme ihtimalinin yüksek olduğu bir yaşam evresi içinde olduğunuzu ifade eder. Rüyada ev konusunda daha detaylı bilgiyi ev rüya tabirleri sayfasında inceleyebilirsiniz. Rüyada pembe ev görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada pembe ev görmek ne demektir? Rüyalarda pembe ev ... Devamını Oku »

Rüyada petrol kuyusu görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada petrol kuyusu görmekRüyada petrol kuyusu görmek sizin caninizi sikan bazi engellerin oldugunu, size ayak bagi olan seylerin oldugunu soyler. Bu engelleri cok calisarak asmak zorundasiniz, belkide kendinize fazla guvenemiyorsunuz ve bu durum sizde biraz korku yaratmis durumda. Ham petrol kuyuları aynı zamanda sizin maneviyattan nasibini almamis, dinsiz imansiz, dengesiz birisi oldugunuzu temsil edebilir. Ruyada derin bir petrol ... Devamını Oku »

Rüyada Put görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Put görmekRüyada Put görmek putlar, dışardan güzel, iyi bir insan olarak görünüp aslında içten pazarlıklı, kötü olduğuna işaret eder. Puta tapmak, Rüyada altın bir puta tapılıyorsa, Allah’a ibadet edeceğine yorumlanır. Put kırmak, Rüyada putları kırdığını görmek, başarılı olup yükselecek ve düşmanlarını yeneceğine işarettir. Rüyada Put görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Put görmek ne demektir? Rüyalarda ... Devamını Oku »

Rüyada peygamber devesi görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada peygamber devesi görmekRüyada peygamber devesi görmek bir yıkıcı ilişki içinde olduğunuzu gösterir. peygamber devesi nedir? yavaş hareket eden ve öngöğüs bölütleri çok uzamış olan böceklerdir. Ön bacaklarının birbirini eklemlenen biri dikenli iki uzun parçası (uyluk ve kaval kemikleri) kıvrıldığında avlarını yakalayıp parçalayan bir kıskaca dönüştürür. peygamber devesi yalnız canlı böceklerle beslenir. Vücutları uzun ve incedir. Üçgen kafa ... Devamını Oku »

Rüyada Porsuk görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Porsuk görmekRüyada Porsuk görmek rakiplerinize karşı sebat göstererek son zaferi sizin kazanacağınızı ifade ederRüyada Porsuk görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Porsuk görmek ne demektir? Rüyalarda Porsuk görmek ne anlama gelir? Rüyanda Porsuk görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Porsuk görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, rüyanızda geçen renk, olay, ... Devamını Oku »

Rüyada Posta arabası görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Posta arabası görmekRüyada Posta arabası görmek Bilinçsizliği, İç bilgelik, İletişimi simgeler. Ö nemli bir mesaj alacagınız anlamındadır. Geçmişten, gününüze gelen olayları, Kendinizi savunmak durumunda kalacagınız bir haberi temsil eder. Rüyada Posta arabası görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Posta arabası görmek ne demektir? Rüyalarda Posta arabası görmek ne anlama gelir? Rüyanda Posta arabası görmek neye delalet ... Devamını Oku »

Rüyada para çalmak görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada para çalmak görmekRuyada para çalmak, para çaldığını görmek tehlikede olduğunuzu anlatır. Hayatta hedeflerinize ulaşmak için tehlikeli yollar, metodlar denediğinizi ifade eder. Rüyada para çalmak görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada para çalmak görmek ne demektir? Rüyalarda para çalmak görmek ne anlama gelir? Rüyanda para çalmak görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer para çalmak ... Devamını Oku »

Rüyada Profesör görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Profesör görmekRüyada Profesör görmek Yüksek öğrenim ve bilgeliği sembolize eder. Profesör olmak veya Profesör olduğunu görmek bir alanda önemli başarılar elde edeceğinizi işaret eder. Rüyada Profesör görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Profesör görmek ne demektir? Rüyalarda Profesör görmek ne anlama gelir? Rüyanda Profesör görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Profesör görmek rüya ... Devamını Oku »