20 Temmuz 2019, Cumartesi

P

Rüyada Parmaklık görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Parmaklık görmekRüyada Parmaklık görmek metal Parmaklık güç, kuvvet, para, zenginlik anlamlarına gelir. Parmaklığın arasından geçmek çevrenizdeki insanlarla iyi geçindiğinize işaret eder. Rüyada Parmaklık görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Parmaklık görmek ne demektir? Rüyalarda Parmaklık görmek ne anlama gelir? Rüyanda Parmaklık görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Parmaklık görmek rüya tabiri için daha ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada patrikhane görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada patrikhane görmekRüyada patrikhane görmek, patrikhaneyi görmek Akıl ve Özgürlük Barış anlamına gelir. Sizi tatmin edecek ve memnuniyet vericek olayları işaret eder. patrikhaneyi harabe bir durumda görmek, Umutsuzluk yaşayacagınız, bir şeyleri bitireceginiz anlamını taşır. Rüyada patrikhane görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada patrikhane görmek ne demektir? Rüyalarda patrikhane görmek ne anlama gelir? Rüyanda patrikhane görmek neye delalet ... Devamını Oku »

Rüyada Plastik görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Plastik görmekRüyada Plastik görmek, Plastik nesneler sizin dürüst davranmadığınızı, olayları kendi menfatleriniz doğrultusunda değerlendirdiğinizi, yapay ve / veya duyarsız, sahte bir dış görünüşe sahip olduğunuzu ifade ederRüyada Plastik görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Plastik görmek ne demektir? Rüyalarda Plastik görmek ne anlama gelir? Rüyanda Plastik görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Plastik ... Devamını Oku »

Rüyada Pot kırmak görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Pot kırmak görmekRüyada pot kırmak, Zalimlik, Kötülük, Tövbe etme, Pişmanlık anlamlarını simgeler. Pot kırdığını görmek aynı zamanda Pişmanlık duyacagınız bir olayı işaret eder. Başka birinin pot kırması Zalimce ve Yanlış işlere işarettir. Kırdığını potu düzeltmeye çalıştığını görmek, Tövbe etmeye işarettir. Rüyada Pot kırmak görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Pot kırmak görmek ne demektir? Rüyalarda Pot ... Devamını Oku »

Rüyada piyan çiçeği görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada piyan çiçeği görmekRüyada piyan çiçeği görmek Evli bir kadın için bebegi, Bekar bir kimse için murada ermeyi işaret eder. Rüyada piyan çiçeği görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada piyan çiçeği görmek ne demektir? Rüyalarda piyan çiçeği görmek ne anlama gelir? Rüyanda piyan çiçeği görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer piyan çiçeği görmek rüya ... Devamını Oku »

Rüyada Posta Kodu görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Posta Kodu görmekRüyada Posta Kodu görmek Kimlik, Haber, İletişim anlamlarını simgeler. Aynı zamanda, Önemli bir haber almayı işaret eder. Rüyada Posta Kodu görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Posta Kodu görmek ne demektir? Rüyalarda Posta Kodu görmek ne anlama gelir? Rüyanda Posta Kodu görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Posta Kodu görmek rüya ... Devamını Oku »

Rüyada penaltı görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada penaltı görmekRüyada penaltı görmek, penaltı atıldığını, penaltı verildiğini görmek yaşamınızda olmasını istediğiniz büyük bir arzunuz, büyük bir isteiğinizin olduğunu simgeler Rüyada penaltı atmak, penaltı attığını görmek seçtiğiniz hedeflerinize doğru kızla ilerdeiğinizi simgeler. Rüyada penaltı kaçırmak, penaltı kaçırdığını görmek hedeflerinizde bir sapma veya bir gecikme olacağını işaret ederRüyada penaltı görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada penaltı görmek ... Devamını Oku »

Rüyada Puro görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Puro görmekRüyada Puro görmek çevrenizde dürüst olmayan kişilerin olduğunu, ikiyüzlü davrandıklarına işaret eder. Rüyada Puro içmek, Puro içtiğini görmek lüksünüzün ve keyfinizin yerinde olduğunu gösterir. Duygu ve arzularınızı kontrol edebildiğinizi sembolize eder. Rüyada Puro görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Puro görmek ne demektir? Rüyalarda Puro görmek ne anlama gelir? Rüyanda Puro görmek neye delalet eder? ... Devamını Oku »

Rüyada Pas görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Pas görmekRüyada Pas görmek Durum, Kaygı, Korku, Parçalanma, sorunlu ilişki anlamlarını simgeler. Aynı zamanda, Yaşadığınız ilişkide geçimsizlik anlamını ifade eder. Rüyada paslı bir şey görmek tembellik yaptığını anlamına gelir. Çalışmanız gerektiğine işaret eder. Rüyada Pas görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Pas görmek ne demektir? Rüyalarda Pas görmek ne anlama gelir? Rüyanda Pas görmek neye delalet ... Devamını Oku »

Rüyada Peri masalı görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Peri masalı görmekRüyada Peri masalı görmek ihtiyaç veya kurtarılma için adım atmanızı işaret eder. Bu rüya ayrıca, sınırlarınızı keşfetmenize ve sizi mümkün olduğunca uyandırmaya çalışırRüyada Peri masalı görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Peri masalı görmek ne demektir? Rüyalarda Peri masalı görmek ne anlama gelir? Rüyanda Peri masalı görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak ... Devamını Oku »