20 Mayıs 2019, Pazartesi

P

Rüyada Polyester görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Polyester görmekRüyada Polyester bir şey görmek basitlik, sıradanlık, basit şeylerden memnun olma duygunuzu gösterirRüyada Polyester görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Polyester görmek ne demektir? Rüyalarda Polyester görmek ne anlama gelir? Rüyanda Polyester görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Polyester görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, rüyanızda geçen renk, olay, ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Patates görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Patates görmekRüyada Patates görmek veya Patates yemeği yemek mal, şöhret, mutluluk ve refaha yorumlanır. Rüyada Patates ekmek yeni bir işe başlayacağınıza işarettir. Bu işte başarılı olup çok para kazanacağınıza işaret eder. Patates soymak, kısmete ve arzu edilen isteğe işaret eder. Rüyada Patates görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Patates görmek ne demektir? Rüyalarda Patates görmek ne ... Devamını Oku »

Rüyada Pisuar görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Pisuar görmekRüyada Pisuar görmek İlişki, Psikolojik bozukluk, Arınma anlamlarını simgeler. Aynı zamanda, Kişisel ilişkilerde bozukluk yaşanacagına işarettir. Rüyada Pisuar görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Pisuar görmek ne demektir? Rüyalarda Pisuar görmek ne anlama gelir? Rüyanda Pisuar görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Pisuar görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, ... Devamını Oku »

Rüyada Paket görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Paket görmekRüyada Paket görmek sizin yaratıcı enerji, yetenek, gizli güçlerinizi temsil eder. Rüyada Paket almak veya Paket aldığını görmek, bu belirli bir şeyi satın alma duygularını gösterir. Rüyada Paket vermek, Paket verdiğini görmek, birini etkilemek, dikkatini çekmek, duygularını yansıtmak anlamına gelirRüyada Paket görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Paket görmek ne demektir? Rüyalarda Paket görmek ne ... Devamını Oku »

Rüyada Puan görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Puan görmekRüyada Puan görmek İyi Puan almak, Rüyada iyi Puan aldıgını görmek Başarı, Kazanma, Para anlamlarını simgeler. Planlama, Organizasyon, Hedef ve İhtiyaçlarınızı doğru belirlediğiniz anlamlarını simgeler. Yüksek Puan alamadığını görmek Hedeflerinize tam konsantre olamadığınız anlamını ifade eder. Aynı zamanda, Yaşamınızı daha iyi planlama ve organize etmeniz gerektiği anlamını taşır. Rüyada Puan görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu ... Devamını Oku »

Rüyada Plaka görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Plaka görmekBurada anılan Plaka kelimesi araç, araba, otomobil, kamyon, tır, motor, bisiklet Plakası anlamındadır. Rüyada Plaka görmek özgürlük ve özgürlüğü korumak için çalışmayı temsil eder. Plakada yazanları net olarak görürseniz bu sizin ilerideki yaşamınızda yaşamak istediğiniz yer hakkında ipucu verebilir. Rüyada Plaka görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Plaka görmek ne demektir? Rüyalarda Plaka görmek ne ... Devamını Oku »

Rüyada Paskalya görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Paskalya görmekRüyada Paskalya görmek sorunlarınızın en kötüsünü yaşamakta olduğunuzu göstermektedir. Şu anki karanlık ve hüzünden kısa bir süre sonra sevinç yaşayacaksınız. Başınızı yüksek tutun ve utanma duygunuzu üzerinizden atın anlamını taşır. Alternatif olarak, bu rüya diriliş ve ruhsal yeniden doğuşu simgeler. Rüyada Paskalya görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Paskalya görmek ne demektir? Rüyalarda Paskalya görmek ... Devamını Oku »

Rüyada para vermek görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada para vermek görmekRüyada para vermek, birisine para verdiğini görmek gerçek yaşamda duygusal durumunuzu yansıtır. Aşka dair sevginize hakettiği karşılığı almak istediğinizi simgelerRüyada para vermek görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada para vermek görmek ne demektir? Rüyalarda para vermek görmek ne anlama gelir? Rüyanda para vermek görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer para vermek ... Devamını Oku »

Rüyada Pazar günü görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Pazar günü görmekRüyada Pazar gününü görmek, Pazar gününde olduğunu görmek Acele, telaşı simgeler. Herşeyin heme olmasını, gerçekleşmesini isteyen bir yapınız olduğunu simgelerRüyada Pazar günü görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Pazar günü görmek ne demektir? Rüyalarda Pazar günü görmek ne anlama gelir? Rüyanda Pazar günü görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Pazar günü ... Devamını Oku »

Rüyada Parmaklar görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Parmaklar görmekRüyada Parmaklar, Baş parmak, işaret parmağı, Orta parmak, yüzük parmağı, serçe parmağı fiziksel ve zihinsel maharet sembolize eder. Onlar manipülasyon, eylem ve sözsüz iletişim göstermektedir. Yaralı parmak bazı görevleri yerine getirmek için yeteneklerinize güvenemediğinizi işarete der Kırık parmak kendini suçlama ya da suçluluk belirtir. Belki yaptığın bir şeyden cezaya maruz kalacağından korkuyorsun eksik parmak zihinsel güç, ... Devamını Oku »