24 Mart 2019, Pazar

P

Rüyada Paskalya görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Paskalya görmekRüyada Paskalya görmek sorunlarınızın en kötüsünü yaşamakta olduğunuzu göstermektedir. Şu anki karanlık ve hüzünden kısa bir süre sonra sevinç yaşayacaksınız. Başınızı yüksek tutun ve utanma duygunuzu üzerinizden atın anlamını taşır. Alternatif olarak, bu rüya diriliş ve ruhsal yeniden doğuşu simgeler. Rüyada Paskalya görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Paskalya görmek ne demektir? Rüyalarda Paskalya görmek ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada para vermek görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada para vermek görmekRüyada para vermek, birisine para verdiğini görmek gerçek yaşamda duygusal durumunuzu yansıtır. Aşka dair sevginize hakettiği karşılığı almak istediğinizi simgelerRüyada para vermek görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada para vermek görmek ne demektir? Rüyalarda para vermek görmek ne anlama gelir? Rüyanda para vermek görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer para vermek ... Devamını Oku »

Rüyada Pazar günü görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Pazar günü görmekRüyada Pazar gününü görmek, Pazar gününde olduğunu görmek Acele, telaşı simgeler. Herşeyin heme olmasını, gerçekleşmesini isteyen bir yapınız olduğunu simgelerRüyada Pazar günü görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Pazar günü görmek ne demektir? Rüyalarda Pazar günü görmek ne anlama gelir? Rüyanda Pazar günü görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Pazar günü ... Devamını Oku »

Rüyada Parmaklar görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Parmaklar görmekRüyada Parmaklar, Baş parmak, işaret parmağı, Orta parmak, yüzük parmağı, serçe parmağı fiziksel ve zihinsel maharet sembolize eder. Onlar manipülasyon, eylem ve sözsüz iletişim göstermektedir. Yaralı parmak bazı görevleri yerine getirmek için yeteneklerinize güvenemediğinizi işarete der Kırık parmak kendini suçlama ya da suçluluk belirtir. Belki yaptığın bir şeyden cezaya maruz kalacağından korkuyorsun eksik parmak zihinsel güç, ... Devamını Oku »

Rüyada Petek görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Petek görmekRüyada Petek görmek aşk ve sevgi için arzuyu sembolize eder. Arı peteği, bal peteği aynı zamanda yaşamınızda sahip olduğunuz lezzet ve zevkleri elinizde tutma çabalarınızı simgelerRüyada Petek görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Petek görmek ne demektir? Rüyalarda Petek görmek ne anlama gelir? Rüyanda Petek görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Petek ... Devamını Oku »

Rüyada para yırtmak görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada para yırtmak görmekRuyada para yırtmak, para yırttığını, kendini para yırtarken görmek önceden başlamış olduğunuz fakat artık pişmanlık duyduğunuz bir işten vazgeçmeye işarettir. Rüyada para yırtmak görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada para yırtmak görmek ne demektir? Rüyalarda para yırtmak görmek ne anlama gelir? Rüyanda para yırtmak görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer para ... Devamını Oku »

Rüyada Pertev görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Pertev görmekPertev isminin anlamı Dürüst kişi, Güvenilir kimse demektir. Rüyada Pertev ismini duymak, Pertev olarak çagrıldığını görmek, Kötü yada ahlaka aykırı olaylarla karşılaşmaya, Sınanmaya işarettir. Rüyada Pertev görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Pertev görmek ne demektir? Rüyalarda Pertev görmek ne anlama gelir? Rüyanda Pertev görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Pertev görmek ... Devamını Oku »

Rüyada Penguen görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Penguen görmekRüyada Penguen görmek önemli olduğunu düşündüğünüz bazı sorunların aslında zannettiğiniz kadar ciddi olmadığı anlamına gelir. Rüyada Penguen görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Penguen görmek ne demektir? Rüyalarda Penguen görmek ne anlama gelir? Rüyanda Penguen görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Penguen görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, rüyanızda ... Devamını Oku »

Rüyada poğaça görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada poğaça görmekRüyada poğaça görmek insanlarla ilişkilerdeki tutumunuzu simgeler. Verdiğiniz sözleri zamanında yerine getirmekte daha dikkatli olmanızı, çevrenizde bulunan ihtiyaç sahibi insanları ihmal etmemeniz gerektiğini ifade eder Rüyada poğaça yemek, poğaça yediğini görmek maddi ve manevi dünyanız arasında güzel bir denge kurmuş olduğunuzu simgeler Rüyada poğaça almak, poğaça hazırlamak, poğaça yapmak, poğaça pişirmek, poğaça aldığını, poğaça hazırladığını, poğaça ... Devamını Oku »

Rüyada Pizza görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Pizza görmekRüyada Pizza görmek, Pizza yemek veya Pizza yediğini görmek gerçek yaşamınızda vereceğiniz bir karar sonucu bolluk, bereket veya çeşitli yeniliklere kavuşacağınızı temsil eder Rüyada Pizza yapmak, Pizza hazırlamak, Pizza pişirmek yaşamınızda bir şeyin eksikliğini hissettiğinizi ifade eder. İpuçları Pizza görmek rüya tabiri, Pizza görmek rüya açıklaması, Pizza görmek rüya anlamı, Pizza görmek neye delalet eder, Pizza ... Devamını Oku »