20 Ocak 2020, Pazartesi

P

Rüyada Peykan görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Peykan görmekPeykan isminin anlamı Beyaz taç, Gelin tacı demektir. Rüyada Peykan ismini duymak, Peykan olarak çagrıldığını görmek, Başa talih kuşu konmasına, Evliliğe, Mutlu bir birlikteliği sembolize eder. Rüyada Peykan görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Peykan görmek ne demektir? Rüyalarda Peykan görmek ne anlama gelir? Rüyanda Peykan görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Pus görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Pus görmekRüyada Pus görmek, puslu hava Bazı önyargılar, tutumlar veya başka bir olumsuz duygudan kurtulmak için bir teşebbüste bulunmanız gerektiğini işaret ederRüyada Pus görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Pus görmek ne demektir? Rüyalarda Pus görmek ne anlama gelir? Rüyanda Pus görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Pus görmek rüya tabiri için daha ... Devamını Oku »

Rüyada Porselen görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Porselen görmekRüyada Porselen görmek sizin zerafetinizi, kibar, karşısındakine saygılı, temiz kalpli ve iyi ahklaklı biri olduğunuzu işaret eder. Bu özelliklerinizle etrafınızdan daima takdir ve beğeni kazanıyorsunuz manasını taşır. Rüyada Porselenden bir eşya satın almak hayatınızda çok güzel gelişmeler olacak anlamındadır. Rüyada Porselen bir eşya, Porselen tabak kırıldığını görmek değer verdiğiniz birinin sizi üzeceğine işaret eder. Ama bu ... Devamını Oku »

Rüyada Piskopos görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Piskopos görmekRüyada Piskopos görmek Eğitim hayatında öğretmen, iş hayatında amirlerinden kaynaklanan derin kaygıları işaret eder. Rüyada Piskopos olmak, Piskopos olduğunu görmek yaptığınız aptalca bir hareket nedeniyle para kaybına uğradığınızı veya uğrayacağınızı işaret ederRüyada Piskopos görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Piskopos görmek ne demektir? Rüyalarda Piskopos görmek ne anlama gelir? Rüyanda Piskopos görmek neye delalet eder? ... Devamını Oku »

Rüyada patlak çiçeği görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada patlak çiçeği görmekRüyada patlak çiçeği görmek Kalabalık ortamlara gireceginize ve herkesin gözünün sizin üzerinizde olacagı anlamındadır. Rüyada patlak çiçeği görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada patlak çiçeği görmek ne demektir? Rüyalarda patlak çiçeği görmek ne anlama gelir? Rüyanda patlak çiçeği görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer patlak çiçeği görmek rüya tabiri için daha ... Devamını Oku »

Rüyada plastik kaşık görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada plastik kaşık görmekRüyada plastik kaşık görmek, plastikten yapılmış kaşık kullanmak, plastik kaşık kullandığını görmek hızlı yemek yeme alışkanlığınız olduğunu ve bu huyunuzun sağlığınızı olumsuz etkilediğini, etkileyeceğini simgelerRüyada plastik kaşık görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada plastik kaşık görmek ne demektir? Rüyalarda plastik kaşık görmek ne anlama gelir? Rüyanda plastik kaşık görmek neye delalet eder? sorularının cevabı ... Devamını Oku »

Rüyada plastik çatal görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada plastik çatal görmekRüyada plastik çatal görmek, plastikten yapılmış çatal kullanmak veya kullandığını görmek size sunulan fikirler karşısında seçici olmadığınızı, ne teklif edilirse hemen kabul etmek, onaylama huyunuz olduğunu simgelerRüyada plastik çatal görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada plastik çatal görmek ne demektir? Rüyalarda plastik çatal görmek ne anlama gelir? Rüyanda plastik çatal görmek neye delalet eder? ... Devamını Oku »

Rüyada Pasta görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Pasta görmekRüyada Pasta görmek Hayırlı, iyi kısmettir. Kremalı Pasta iyi sayılmaz. Rüyada Pasta kesmek dağıtmak veya Pasta dağıtmak çevrenizdeki insanlara yardım edeceğinize onlara malından pay vermek anlamına gelir. Rüyada Pasta yemek veya kurabiye herkes için geçici ziyaret ve bir takım eğlenceleri bildirir. Pasta almak, Pasta aldığını görmek yeni arkadaşlar edinmek anlamına gelir. Pasta yapmak veya Pasta pişirmek ... Devamını Oku »

Rüyada para almak görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada para almak görmekRüyada para almak, birinden para aldığını görmek hırs, güç ve özgüven eksikliği olduğunu göstermektedirRüyada para almak görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada para almak görmek ne demektir? Rüyalarda para almak görmek ne anlama gelir? Rüyanda para almak görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer para almak görmek rüya tabiri için daha detaylı ... Devamını Oku »

Rüyada Pilav görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Pilav görmekRüyada Pilav görmek o ana kadar anlaşılamamış bir çok güç ve karışık sorunun çözüme ulaşacağına yorumlanır. Pirinç Pilavı, bulgur Pilavı, şehriye Pilavı gibi özel Pilav çeşitleri için ilgili rüya yorumu sayfası incelenmelidir. Rüyada Pilav görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Pilav görmek ne demektir? Rüyalarda Pilav görmek ne anlama gelir? Rüyanda Pilav görmek neye delalet ... Devamını Oku »