23 Ocak 2019, Çarşamba

O

Rüyada Opal görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Opal görmekOpal silis grubundan inorganik madde. Silisin hidratlı ve jelatinli bütün çeşitlerini kapsar. Opal bir koloittir; bileşiminde %3 ile %13 su bulunur; görünümü yağsı veya camsıdır, kırık yüzeyleri kavkıya benzer. Birçok çeşidi vardır, bunlar arasında en tanınmışı asil Opaldır. Çok güzel yanar-döner parıltılar verdiğinden mücevhercilikte değerli taş olarak kullanılır. En güzel türleri Macaristan’da çıkarılır. Çok çeşitli ve ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Ortaç görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Ortaç görmekORTAÇ isminin anlamı Tepe, Mirasçı, Veliaht demektir. Rüyada Ortaç ismini duymak, Ortaç olarak çagrıldığını görmek, Mal ve Mülk ile ilgili bir duruma, Yazılı habere işarettir. Rüyada Ortaç görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Ortaç görmek ne demektir? Rüyalarda Ortaç görmek ne anlama gelir? Rüyanda Ortaç görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Ortaç ... Devamını Oku »

Rüyada Örgü görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Örgü görmekRüyada örgü örmek güzel bir hayat süreceğinize, mutlu bir aile sahibi olmaya işaret eder. Rüyayı gören bekarsa, kısa bir süre sonra evleneceğinize işarettir. Rüyada Örgü görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Örgü görmek ne demektir? Rüyalarda Örgü görmek ne anlama gelir? Rüyanda Örgü görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Örgü görmek rüya ... Devamını Oku »

Rüyada Oyun salonu görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Oyun salonu görmekRüyada Oyun salonu hayatınızda bazı şeyleri değiştirmeniz gerektiğini gösterirr. Sizin gelecekte neler olabileceği konusunda belirsizlik duyguları yaşıyor olabilirsiniz . Rüyada Oyun salonu görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Oyun salonu görmek ne demektir? Rüyalarda Oyun salonu görmek ne anlama gelir? Rüyanda Oyun salonu görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Oyun salonu ... Devamını Oku »

Rüyada Oyuncu görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Oyuncu görmekRüyada Oyuncu görmek Mutluluğun habercisidir.  Eğer birine aşıksanız, o kişiyle mutlu bir beraberliğiniz olacağına işarettir. Gördüğünüz Oyuncu yaşamıyorlarsa, o zaman bir takım sorunlarla karşılaşacaksınız anlamına gelir. Rüyada Oyuncu görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Oyuncu görmek ne demektir? Rüyalarda Oyuncu görmek ne anlama gelir? Rüyanda Oyuncu görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer ... Devamını Oku »

Rüyada Özür görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Özür görmekRüyada özür dilemek, özür dilediğini görmek gerçek yaşamda sizi sıkıntıya sokan, sizi rahatsız eden bir durum olduğunu ve bir yakınınızın size bu konu hakkında yardım edeceğine işarettir. Özür dilenmek, birinin sizden özür dilediği görmek, uyanık hayatta bazı durumlardan rahatsız olduğunuzu ve bu durumun sizi fiziksel yada duygusal yönden güvensizlik duygularına soktuğunu belkide bu durum nedeniyle zarar ... Devamını Oku »

Rüyada Ongar görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Ongar görmekOngar isminin anlamı Kurtuluş demektir. Rüyada Ongar ismini duymak, Ongar olarak çagrıldığını görmek, Bir sıkıntıdan kılpayı çıkmayı simgeler. Rüyada Ongar görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Ongar görmek ne demektir? Rüyalarda Ongar görmek ne anlama gelir? Rüyanda Ongar görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Ongar görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma ... Devamını Oku »

Rüyada Oba görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Oba görmekRüyada bir ırmak kıyısında ve yeşillikler içerisinde kurulmuş bir oba görmek bütün sıkıntıların, dertlerin bitmesi ve çok mutlu olacağınıza işaret eder. Rüyada Oba görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Oba görmek ne demektir? Rüyalarda Oba görmek ne anlama gelir? Rüyanda Oba görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Oba görmek rüya tabiri için ... Devamını Oku »

Rüyada Öksüz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Öksüz görmekRüyada öksüz görmek Yanlız kalma korkusu, Terkedilme, Ret edilme korkuları gösterir. Öksüz birisini görmek kendine yetme konusunda öğrenmeniz gereken şeyler olduğunu temsil eder. Rüyada öksüz olmak, öksüz kalmak, öksüz olduğunu, Kendini öksüz görmek sevgi ve şefkat eksikliği içinde olduğunuzu gösterir. Rüyada Öksüz görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Öksüz görmek ne demektir? Rüyalarda Öksüz görmek ... Devamını Oku »

Rüyada ortanca görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada ortanca görmekRüyada ortanca çiçeği görmek İlişkinizde bir sorun var, bir konuda uzlaşamadıgınızı işaret eder. Rüyada ortanca görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada ortanca görmek ne demektir? Rüyalarda ortanca görmek ne anlama gelir? Rüyanda ortanca görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer ortanca görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, rüyanızda geçen renk, ... Devamını Oku »