17 Ocak 2018, Çarşamba

O

Rüyada orman gülü görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada orman gülü görmekRüyada orman gülü görmek Bir çok sorun ve sıkıntının üstesinden gelmek zorundasınız, ancak bu sıkıntılar sizden yana degil, etrafınızdaki kimselerden kaynaklanıyor anlamını taşır. Rüyada orman gülü görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada orman gülü görmek ne demektir? Rüyalarda orman gülü görmek ne anlama gelir? Rüyanda orman gülü görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Oda hizmetçisi görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Oda hizmetçisi görmekRüyada Oda hizmetçisi görmek kötü talih gösterir, yaşamınızda sık sık karar değişiklikleri yaşadığınızı ve bunun size zarar verdiğini işaret eder Rüyada bir oda hizmetçisi ile sevişmek veya oda hizmetçisiyle seviştiğini görmek fazla gevezelik yaptığınızı ve bu huyunuz yüzünden çevreniz tarafından alay konusu olduğunuzu simgeler Rüyada oda hizmetçisi olmak, oda hizmetçisi olduğunu görmek kendinize karşı dürüst ... Devamını Oku »

Rüyada Oyuncak bebek görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Oyuncak bebek görmekRüyada Oyuncak bebek görmek daha ciddi ilişkiler yaşamanız gerektiğine yoksa iki tarafında zarar göreceğine işaret eder. Rüyada Oyuncak bebek görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Oyuncak bebek görmek ne demektir? Rüyalarda Oyuncak bebek görmek ne anlama gelir? Rüyanda Oyuncak bebek görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Oyuncak bebek görmek rüya tabiri ... Devamını Oku »

Rüyada Ölçek görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Ölçek görmekRüyada ölçek görmek yapmanız gereken iş için hemen bir karar vermeniz gerektiği anlamına gelir. Rüyada ölçek kullanmak, ölçek kullandığını görmek gerçek yaşamınızda duygusal açıdan daha dengeli bir görünüm almaya gerek olduğunu ifade ederRüyada Ölçek görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Ölçek görmek ne demektir? Rüyalarda Ölçek görmek ne anlama gelir? Rüyanda Ölçek görmek neye delalet ... Devamını Oku »

Rüyada Ölü yıkayıcı görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Ölü yıkayıcı görmekRüyada ölü yıkayıcı, ölü yıkayan birini görmek iyi değildir. Üzüntü, hastalık veya ölüme işaret eder. Rüyada ölü yıkayıcı olduğunu, ölü yıkadığını görmek bir yakınınızı, bir sevdiğinizi yatağa düşürecek derece üzdüğünüz anlamındadır. Rüyada Ölü yıkayıcı görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Ölü yıkayıcı görmek ne demektir? Rüyalarda Ölü yıkayıcı görmek ne anlama gelir? Rüyanda Ölü ... Devamını Oku »

Rüyada Öğretmen odası görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Öğretmen odası görmekRüyada Öğretmen odası görmek Öğrenme, Tavsiye, Deneyim, Örnek olma anlamlarını simgeler. Yeni bir yola başkoyma, Yeni bir iş, Geçmiş deneyimlerinizden faydalanacagınıza delalettir. Öğretmenler odasına girmek, öğretmen odasına girdiğini görmek öğrenmeye, kendi kişisel deneyimlerinizide katacagınıza yetki ve söz sahibi olmayı sembolize eder. Öğretmen odasında oturmak, oturduğunu görmek Başkalarına bilgi ve bilgelik ettiğinizi ifade eder. Rüyada Öğretmen ... Devamını Oku »

Rüyada Oğur görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Oğur görmekOĞUR isminin anlamı Uğur, Samimi, içten kimse demektir. Rüyada Oğur ismini duymak, Oğur olarak çagrıldığını görmek, Büyük bir şansa konmak manasındadır. Rüyada Oğur görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Oğur görmek ne demektir? Rüyalarda Oğur görmek ne anlama gelir? Rüyanda Oğur görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Oğur görmek rüya tabiri için ... Devamını Oku »

Rüyada orman içinde ev görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada orman içinde ev görmekRüyada orman evi, ormanda ev, orman içinde bir ev görmek içinde bulunduğunuz zorlukların artık sona ermesi, sıkıntıların bitmesi için güçlü bir arzuya sahip olduğunuzu simgelerRüyada orman içinde ev görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada orman içinde ev görmek ne demektir? Rüyalarda orman içinde ev görmek ne anlama gelir? Rüyanda orman içinde ev görmek ... Devamını Oku »

Rüyada ölüye bir şey vermek görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada ölüye bir şey vermek görmekRuyada ölüye bir şey vermek, ölmüş birine birşey verdiğini görmek mal veya dünyalığına gelecek zarara işaret eder. Rüyada ölüye bir şey vermek görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada ölüye bir şey vermek görmek ne demektir? Rüyalarda ölüye bir şey vermek görmek ne anlama gelir? Rüyanda ölüye bir şey vermek görmek neye delalet ... Devamını Oku »

Rüyada Odun görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Odun görmekRüyada Odun görmek, yakacak Odun, uyanık yaşamda enerji eksikliği içinde olduğunuzu gösterir. Alternatif olarak, bu rüya vücudunuzun vitamin eksikliği olması veya yeterli besin almıyor olabileceğini göstebilir. Rüyada ateşe Odun atmak genç bir erkek için ihanete uğrayacağına, orta yaşta ise; işinde yükselmek, evliler için; maddi sıkıntı ve tartışma yaşanacağına işaret eder. Odun kesmek, Odun kırmak ise içinizde ... Devamını Oku »