20 Mayıs 2018, Pazar

O

Rüyada Oklava görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Oklava görmekRüyada Oklava görmek Oklava iyi niyetli, çalışkan, dürüst, aklı başında bir hizmetkar olarak yorumlanır. Rüyada Oklavayla hamur açmak böyle birinin gayret ve çalışmasından yararlanarak kısmet alır. Ruyada Oklavanın kırılması o kişinin darılması anlamındadır Rüyada Oklava görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Oklava görmek ne demektir? Rüyalarda Oklava görmek ne anlama gelir? Rüyanda Oklava görmek neye ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada ölü birini öpmek görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada ölü birini öpmek görmekRuyada ölü birini öpmek, bir ölüyü öptüğünü görmek kendinizi ifade etmek konusunda yetersizlik gösterir. Rüyada ölü birini öpmek görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada ölü birini öpmek görmek ne demektir? Rüyalarda ölü birini öpmek görmek ne anlama gelir? Rüyanda ölü birini öpmek görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer ölü birini ... Devamını Oku »

Rüyada Ördek avlamak görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Ördek avlamak görmekRüyada Ördek avlamak, ördek avladığını görmek gerçek yaşamınızda bir sorunun çözümünü yanlış yerlerde aradığınızı simgeler. Bu rüya aynı zamanda işinizden ayrılabileceğinizi simgeleyebilir ördek vurmak, ördek yakalamak, ördek vurduğunu, ördek yakaladığını görmekte aynı şekilde yorumlanır. Rüyada Ördek avlamak görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Ördek avlamak görmek ne demektir? Rüyalarda Ördek avlamak görmek ne anlama ... Devamını Oku »

Rüyada On dört görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada On dört görmekRüyada on dört sayısı, 14 rakamı görmek beklenmeyen, ihtiyacı sürekli değişen koşullara uyum anlamına gelir. Ayrıca aşırı müsamaha sembolü olup arzuları işaret eder Daha kararlı olmak ve çıkarlarını korumak, hedeflerinize odaklanmak gerektiğini ifade ederRüyada On dört görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada On dört görmek ne demektir? Rüyalarda On dört görmek ne anlama gelir? ... Devamını Oku »

Rüyada Oniks görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Oniks görmekOniks damarlı akik taşı Rüyada Oniks görmek ruhsal ve zihinsel denge ve huzuru temsil eder. Alternatif olarak, bazı bilinmeyen veya onaylanmamış güç anlamına gelir. Rüyada Oniks görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Oniks görmek ne demektir? Rüyalarda Oniks görmek ne anlama gelir? Rüyanda Oniks görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Oniks görmek ... Devamını Oku »

Rüyada Oğlan çocuk görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Oğlan çocuk görmekRüyada Oğlan çocuk görmek Ailenize yeni bir sevilen kişi girerek, ailenizin büyümesine neden olacak. Rüyada Oğlan çocuk görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Oğlan çocuk görmek ne demektir? Rüyalarda Oğlan çocuk görmek ne anlama gelir? Rüyanda Oğlan çocuk görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Oğlan çocuk görmek rüya tabiri için daha ... Devamını Oku »

Rüyada Öksürmek görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Öksürmek görmekRüyada öksürmek, öksürdüğünü görmek, uynaık hayatınızdan içinizden atmak istediğinizi bir sıkıntınız olduğunu ifade eder. Rüyada kuru öksürmek insanları başkalarına şikayet etmek anlamına gelir. Öksürürken balgam çıkarmak sıkıntıların bitmesi, kuru kuru öksürmek;sıkıntıda olduğunuza yorumlanır. Kronik öksürdüğünü görmek sıkıntılardan kurtulamamak olarak yorumlanır. Rüyada öksürük sesi duymak kötü bir çevre habercisi olup o çevreden uzaklaşmanız gerektiğini ifade ederRüyada Öksürmek ... Devamını Oku »

Rüyada Özgün görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Özgün görmekÖZGÜN isminin anlamı Benzerlerinden ayrı, Kendine özgü demektir. Rüyada Özgün ismini duymak, Özgün olarak çagrıldığını görmek, Özgürlüğünüzü kazanma uğraşlarınızı ifade eder. Rüyada Özgün görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Özgün görmek ne demektir? Rüyalarda Özgün görmek ne anlama gelir? Rüyanda Özgün görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Özgün görmek rüya tabiri için ... Devamını Oku »

Rüyada Okay görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Okay görmekOkay isminin anlamı Beğeni, ok gibi delici, ay gibi aydınlık demektir. Rüyada Okay ismini duymak, Okay olarak çagrıldığını görmek, Zenginliğin artmasına işarettir. Rüyada Okay görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Okay görmek ne demektir? Rüyalarda Okay görmek ne anlama gelir? Rüyanda Okay görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Okay görmek rüya tabiri ... Devamını Oku »

Rüyada Orman görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Orman görmekRüyada Orman görmek işlerini yoluna koymak için bütün zorlukları aşmaya yorumlanır. Ormanda yürümek, Ormanda kaybolmak iş hayatındaki zorluklara işaret eder Yeşil Orman görmek yaptığınız işlerde başarılı olmaya işarettir. Rüyada Orman teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh hali, yaşınız, cinsiyet, eğitiminiz ve sosyal durumu, rüyayı görme zamanı, gerçek ... Devamını Oku »