10 Nisan 2020, Cuma

M

Rüyada Melankolik görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Melankolik görmekRüyada melankoli duygusu içinde, Melankolik olduğunu görmek hayal kırıklıkları anlamına gelir. Her zaman her şeyi kazanmak değil hatırlamak zorunda olduğunuuz ifade eder. Tüm yapabileceğinizin geçmişteki hayal kırıklıklarından ders almayı öğrenmeniz gerektiğini anlatır. Rüyada Melankolik birini görmek başkaları ile iletişime geçmek için yetersizlik gösterir. Kenidinizi içine kapanık ve başkalarında uzak hissettiğinizi ifade ederRüyada Melankolik görmek nedir? diyorsanız ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Millet meclisi görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Millet meclisi görmekRüyada Millet meclisi görmek kendinizi, yaşamınızın çeşitli yönleriyle entegre öğrenme olduğunu göstermektedir. Rüyada meclise gitmek, meclisi gezmek Gerçek yaşamınızda bir toplantı düzenlemeniz ve bazı konuları görüşerek halletmeniz gerektiğini işaret eder. Rüyada Millet meclisi teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh hali, yaşınız, cinsiyet, eğitiminiz ve sosyal durumu, ... Devamını Oku »

Rüyada Mağaza görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Mağaza görmekRüyada Mağaza görmek rüya tabiri Rüyada Mağazada olduğunu görmek genç bir erkek için faydalı bir iş yapacağına, orta yaşlılar için; kâr elde edeceği bir iş yapacağına işaret eder. Kadın için; mutlu bir aile ve uzun ömürlü olmak anlamına gelir. Rüyada büyük, güzel bir Mağaza görmek hayallerinin, umutlarının gerçekleşeceğine işaret eder. Rüyada alış veriş yapmak hayatınızda olumlu ... Devamını Oku »

Rüyada Maden görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Maden görmekRüyada Maden görmek bolluk,  refah ve mutlu olmak anlamına gelir. Verdiği emeklerin karşılığını fazlasıyla alacağına işaret eder. Rüyada Maden görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Maden görmek ne demektir? Rüyalarda Maden görmek ne anlama gelir? Rüyanda Maden görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Maden görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak ... Devamını Oku »

Rüyada Mikroskop görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Mikroskop görmekRüyada Mikroskop görmek bilim, teknoloji, araştırma anlamını taşır. Mikroskop kullanmak, kullandığını görmek daha önceleri hiç yapmadığınız yeni hobilerle tanışacağınızı, uğraşacağınızı ifade edebilir. Rüyada Mikroskop teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh hali, yaşınız, cinsiyet, eğitiminiz ve sosyal durumu, rüyayı görme zamanı, gerçek yaşamınızdaki endişeleriniz ve sevinçleriniz ile Rüyadaki ... Devamını Oku »

Rüyada Muhtar görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Muhtar görmekRüyada mahalle veya köy Muhtarı görmek aile içinde sorunların olması, huzursuzluk  olarak yorumlanır.   Rüyada Muhtar olmak , pişman olacağınız iş yapabileceğinize, dikkatli davranmanız gerektiğine işaret eder. Rüyada Muhtar görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Muhtar görmek ne demektir? Rüyalarda Muhtar görmek ne anlama gelir? Rüyanda Muhtar görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer ... Devamını Oku »

Rüyada Mor gelinlik görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Mor gelinlik görmekRüyada Mor renkli gelinlik görmek, Mor gelinlik giymek, Mor gelinlik giydiğini görmek yetenek, şifa sevgi, şefkat ve merhametin, bağlılığın bir göstergesidir. Bu rüya aynı zamanda royaliti, yüksek rütbe, adalet, refah ve onur simgeleyebilir. Rüyada Mor gelinlik görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Mor gelinlik görmek ne demektir? Rüyalarda Mor gelinlik görmek ne anlama gelir? ... Devamını Oku »

Rüyada Mineral görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Mineral görmekRüyada Mineral görmek, Mineraller gelecekte daha kasvetli görünüm işaret eder. Rüyada Mineral teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh hali, yaşınız, cinsiyet, eğitiminiz ve sosyal durumu, rüyayı görme zamanı, gerçek yaşamınızdaki endişeleriniz ve sevinçleriniz ile Rüyadaki diğer tüm faktörler ve unsurların rengi, durumu, miktarı, nitelikleri birlikte değerlendirilmeli ve ... Devamını Oku »

Rüyada Mahçup görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Mahçup görmekRüyada Mahçup olmak, Mahçup olduğunu görmek gizli korkularınız, kendine güvensizlik veya zayıflık duygusu taşıdığınızı ifade eder. Rüyada birini Mahçup etmek, Mahçup ettiğini görmek cinsellik konusunda kendinize güvensizliğinizi ifade eder. Rüyada mahcubiyet teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh hali, yaşınız, cinsiyet, eğitiminiz ve sosyal durumu, rüyayı görme zamanı, ... Devamını Oku »

Rüyada muşmula görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada muşmula görmekRüyada muşmula görmek öfke, intikam, şiddetli ve hiç bitmeyen kin duygularını temsil eder. muşmula yemek, yediğini görmek yaşadığınız bir olay bedeniyle onurunuz, itibarınız veya haysiyetinizin tehlike altında olduğunu düşündüğünüzü ifade eder. Rüyada ham muşmula, olmamış muşmula görmek içinizdeki öfekinin günlük yaşamınızı olumsuz etkilemeye başladığını ve biran önce bu öfkeden kurtulmanız gerektiğini simgeler. Olgun muşmula görmek ise ... Devamını Oku »