19 Ekim 2018, Cuma

M

Rüyada Makyaj görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Makyaj görmekRüyada Makyaj görmek saklamaya çalıştığınız bazı yanlarınızı işaret eder. Makyaj yapmak, yaptığını görmek güçlü yanınızı öne çıkarmaya çalıştığınızı anlatır. Rüyada Makyajla ilgili bir şeyler görmek iyiye yorumlanmaz. Bu tür rüyalar aldatma, kandırma olarak yorumlanır. Makyajı kim yapıyorsa aldatan kişi odur. Makyaj yapanı tanımıyorsa; yabancı bir kişi tarafından kandırılmak olarak yorumlanır. Rüyada Makyaj yapmak teriminin rüya açıklaması ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Mirkelam görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Mirkelam görmekMİRKELAM isminin anlamı Güzel, Nazik konuşan kimse demektir. Rüyada Mirkelam ismini duymak, Mirkelam olarak çagrıldığını görmek, Tatlı dil ve Güleryüz görmeyi sembolize eder. Rüyada Mirkelam görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Mirkelam görmek ne demektir? Rüyalarda Mirkelam görmek ne anlama gelir? Rüyanda Mirkelam görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Mirkelam görmek rüya ... Devamını Oku »

Rüyada Mantı görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Mantı görmekRüyada Mantı görmek, gerçek yaşamınızda zengin ve güçlü biri tarafından tercih edileceğinizi yada onun desteğini göreceğinize işarettir. Mantı yemek, yediğini görmek, uyanık hayatınızda felaket derecesinde kötü bir olaydan sizinde azda olsa bir zarar göreceğinizi simgeler. Mantı yapmak, Mantı hazırlamak, Mantı pişirmek kayseri Mantısı, içinde bulunduğunuz zor bir durumdan şans ve aklınızın yardımıyla kurtulacağınızı ve sizi bu ... Devamını Oku »

Rüyada Melas görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Melas görmekRüyada Melas görmek mutlu bir ev hayatı ve iyi bir misafirperverlik anlamına gelir. Alternatif olarak, bu rüya bazı durum yada bir şey karşısında yavaş hareket ettiğinizi işaret ediyor olabilir. Rüyada Melas teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh hali, yaşınız, cinsiyet, eğitiminiz ve sosyal durumu, rüyayı görme zamanı, ... Devamını Oku »

Rüyada Metro görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Metro görmekRüyada Metro görmek merak, öğrenme, keşif yönünüz hakkında ipuçları verir. Metroya binmek, Metroya bindiğini görmek, Metro ile gitmek, Metro ile gittiğini görmek, Metro ile seyahat etmek, Metroyla seyahat ettiğini görmek gizli yönlerini keşmetmeye uğraştığınızı veya hedeflerinize ulaşmak için bilinçsizce yöntemler kullandığınızı ifade eder. Rüyada Metro kullanmak, Metro kullandığını görmek, Metro sürmek kararlarınızda iyice düşünmeden, acele hareket ... Devamını Oku »

Rüyada melengiç görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada melengiç görmekRüyada melengiç ağacı, melengiç ağacına çıkmak, melengiç ağacına çıktığını, melengiç toplamak, melengiç topladığını, melengiç yemek, melengiç yediğini görmek rüya açıklaması için lütfen bakınız Rüyada çitlembik. Rüyada melengiç görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada melengiç görmek ne demektir? Rüyalarda melengiç görmek ne anlama gelir? Rüyanda melengiç görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer melengiç ... Devamını Oku »

Rüyada Molla görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Molla görmekRüyada Molla görmek kendinizi geliştirip insanlara faydalı işler yapacağınıza ve insanların saygısını kazanacağınıza işaret eder. Molla olmak, Kendini Molla olarak görmek zor durumda olan arkadaşlarınıza destek verecek onları sıkıntılı durumlarından kurtaracağınıza işarettir. Rüyada Molla görmek rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında rüyayı gören kişinin içinde bulunduğu ruh hali, yaşı, cinsiyeti, eğitimi ... Devamını Oku »

Rüyada Mimar görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Mimar görmekRüyada Mimar görmek yaratıcılık gerektiren bir projede görev aldığınızı / alacağınızı simgeler Mimarlık yapmak, Rüyada Mimar olmak, Mimar olduğunu görmek görsel uyarıya, teşviğe ihtiyacınızı gösterir. Rüyada Mimarlık teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh hali, yaşınız, cinsiyet, eğitiminiz ve sosyal durumu, rüyayı görme zamanı, gerçek yaşamınızdaki endişeleriniz ve ... Devamını Oku »

Rüyada Makas görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Makas görmekRüyada Makas görmek Makas kullanmak, Makas kullandığını görmek Kararlılık, Kontrol, Bölünme, Parçalanma, Kesme anlamlarını simgeler. Makas ile birşey kestiğini görmek, Bir durumu sonlandırmayı işaret eder. Küçük Makas zekaya işarettir, yani insan zekası sayesinde her şeye çare bulur. Parlak çelik Makas başarıdır. Rüyada paslı Makas görmek iftiraya uğramaya işaret eder. Birisinin Makas verdiğini yada aldığını, bulduğunu görmek ... Devamını Oku »

Rüyada Manav görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Manav görmekRüyada Manav görmek mutlu bir yaşam anlamına gelir, Manav dükkanı aynı zamanda iyilik ve güzellik manasına yorumlanır. Manavdan sebze almak, meyve aldığını görmek zaman ve para israfını işaret eder, daha tasarruflu olmanız gerektiğini temsil eder. Manav olmak, Manavlık yapmak, Manav olduğunu görmek gerçek yaşamınızda işiniz nedeniyle rakipleirnizle tatsız karşılaşmalara sahip olduğunuzu ve işiniz hakkında bazı tehditle yaşadığınızı simgeler. ... Devamını Oku »