21 Nisan 2019, Pazar

K

Rüyada Kaymaktaşı görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Kaymaktaşı görmekRüyada Kaymaktaşı görmek evlilikte başarı ve tüm meşru işlerde ilerlemeyi haber verir. Kırılmış bir Kaymaktaşı veya Kaymaktaşı kırılması üzüntüntü ve pişmanlık ifade eder. Bir kaymak taşı kutusu içinde tütsü gören, tütsü yakan genç bir kadın dikkatsizlik nedeniyle sevgilisini kaybedebilir veya maddi bir zarara uğrayabilirRüyada Kaymaktaşı görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Kaymaktaşı görmek ne demektir? ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Koma görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Koma görmekRüyada Komaya girmek, Komaya girdiğini, Komada olduğunu görmek bazı durumlar karşısında aciz ve çaresiz kaldığınızı işaret eder. Etrafınızdaki köklü değişikliklere hazır olmadığınızı anlatır. Rüyada Komaya girmiş birini, birisinin Komaya girdiğini görmek kötü bir olay yaşamak ve bu olaydan çok etkileneceğinize işaret eder. Rüyada Koma görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Koma görmek ne demektir? Rüyalarda ... Devamını Oku »

Rüyada Kendir görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Kendir görmekRüyada Kendir, kenevir görmek üzerini örtmek istediğiniz, başkalarından gizleme istediğiniz bir yönünüz veya bir durum olduğunu temsil eder. Rüyada Kendir yetiştirdiğini, kenevir yetiştirdiğini görmek gerçek yaşamınızda hoş olmayan bir durumu güzelmiş gibi sunmaya çalıştığınızı işaret eder. Rüyada Kendir görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Kendir görmek ne demektir? Rüyalarda Kendir görmek ne anlama gelir? Rüyanda ... Devamını Oku »

Rüyada Köçek görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Köçek görmekRüyada kendini Köçek olarak görmek işlerinizi dikkatli yapmanız gerektiğine hatalarınızdan dolayı zarar edip, sıkıntıya düşeceğinize işaret eder. Rüyada Köçek görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Köçek görmek ne demektir? Rüyalarda Köçek görmek ne anlama gelir? Rüyanda Köçek görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Köçek görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, ... Devamını Oku »

Rüyada Kutay görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Kutay görmekKutay isminin anlamı Uğurlu Ay. Rüyada Kutay ismini duymak, Kutay olarak çagrıldığını görmek, Müjdeli haberi, Şans oyunlarını simgeler. Rüyada Kutay görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Kutay görmek ne demektir? Rüyalarda Kutay görmek ne anlama gelir? Rüyanda Kutay görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Kutay görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma ... Devamını Oku »

Rüyada Kanat görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Kanat görmekRüyada Kanat görmek iş hayatında büyük başarılar elde etmek, aşk hayatında mutlu olmak anlamına gelir. Rüyada Kanat görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Kanat görmek ne demektir? Rüyalarda Kanat görmek ne anlama gelir? Rüyanda Kanat görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Kanat görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, rüyanızda ... Devamını Oku »

Rüyada Kurtçuk görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Kurtçuk görmekRüyada Kurtçuk görmek ölüm korkusuna işaret etmektedir. Ayrıca varlığını reddettiğiniz bazı problemlerin sizi içerden yediğini anlatır. Uyum ve dengenizi bozan duygularınızı bertaraf etmeniz gerektiğini sembolize eder. Rüyada Kurtçukları ezmek hata ve kusurlarınızı gösterir. Rüyada Kurtçuk görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Kurtçuk görmek ne demektir? Rüyalarda Kurtçuk görmek ne anlama gelir? Rüyanda Kurtçuk görmek neye ... Devamını Oku »

Rüyada Kapatmak görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Kapatmak görmekRüyada bir şeyi Kapatmak, kapattığını görmek Gerçek hayatınızda size kapalı bir fırsatı yeniden elde etmek için bir şansınız daha olduğunu temsil eder. Bu rüya hakkınızda önemli mesajlar verebilir. Olaylara dar bir bakış açısıyla bakmaya son verdiğinizde, bilinçli karar vermeyi öğrendiğinizde size kapanan kapıların yeniden açılabileceğini, tüm gerçekleri görebileceğinizi simgeler Rüyada Kapatmak görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. ... Devamını Oku »

Rüyada Kulak ağrısı görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Kulak ağrısı görmekRüyada Kulak ağrıması önemli bir işinizin sonuçlanacağına işaret eder. Rüyada Kulak ağrısı görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Kulak ağrısı görmek ne demektir? Rüyalarda Kulak ağrısı görmek ne anlama gelir? Rüyanda Kulak ağrısı görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Kulak ağrısı görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, rüyanızda ... Devamını Oku »

Rüyada Kamelya görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Kamelya görmekRüyada Kamelya görmek çok mutlu olacağınız bir aşk yaşayacağınıza işaret eder. Rüyada Kamelya görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Kamelya görmek ne demektir? Rüyalarda Kamelya görmek ne anlama gelir? Rüyanda Kamelya görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Kamelya görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, rüyanızda geçen renk, olay, yer, ... Devamını Oku »