20 Ekim 2019, Pazar

K

Rüyada Kortan görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Kortan görmekKortan isminin anlamı Kor renkli tanyeri, Yalçın kaya, Pelikan demektir. Rüyada Kortan ismini duymak, Kortan olarak çagrıldığını görmek, Şaşılacak haberlere işarettir. Rüyada Kortan görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Kortan görmek ne demektir? Rüyalarda Kortan görmek ne anlama gelir? Rüyanda Kortan görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Kortan görmek rüya tabiri için ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Kalp krizi görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Kalp krizi görmekRüyada Kalp krizi görmek gerçek yaşamdaki bazı manevi sıkıntıları işaret eder. Rüyada Kalp krizi geçirmek, Kalp krizi geçirdiğini görmek günlük hayatınızda sizi sıkan bazı sorunlar olduğunu olduğunu işaret eder. Kalp krizinden ölmek, Kalp krizinden öldüğünü görmek yaşamınızda sizi rahatsız eden sorunlarla yanlış mücadele ettiğini, sonuç alamayacağınızı, böyle devam ederseniz bu sorunları aşamayacağınızı simgeler. Kalp krizi ... Devamını Oku »

Rüyada Kakao ağacı görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Kakao ağacı görmekRüyada Kakao ağacı görmek sinsi düşman anlamındadır, ateşli arkadaş kisvesi altında haklarınıza tecavüz etmek için size yaklaşan birini simgeler Ölü Kakao ağacı, kurumuş Kakao ağacı kaybı simgeler ve bir acı göstergesidir. Size yakın bazı birinin ölüm haberini alabilirsinizRüyada Kakao ağacı görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Kakao ağacı görmek ne demektir? Rüyalarda Kakao ağacı ... Devamını Oku »

Rüyada Korel görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Korel görmekKorel isminin anlamı Kor gibi etkili, Yakıcı kişi demektir. Rüyada Korel ismini duymak, Korel olarak çagrıldığını görmek, Aşk yaşamayı ve Cesareti sembolize eder. Rüyada Korel görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Korel görmek ne demektir? Rüyalarda Korel görmek ne anlama gelir? Rüyanda Korel görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Korel görmek rüya ... Devamını Oku »

Rüyada Kıdemli görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Kıdemli görmekRüyada Kıdemli olmak olduğunu görmek iç mutluluk ve konforu sembolize eder. Rüyada Kıdemli görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Kıdemli görmek ne demektir? Rüyalarda Kıdemli görmek ne anlama gelir? Rüyanda Kıdemli görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Kıdemli görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, rüyanızda geçen renk, olay, yer, ... Devamını Oku »

Rüyada Kayakçı görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Kayakçı görmekRüyada kayak yapan, kayak kayan, Kayakçı birini görmek gerçek yaşamınızda sizi zorlayan, size baskı yapan birinden kurtulma, uzaklaşma arzunuzu simgeler. Rüyada Kayakçı görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Kayakçı görmek ne demektir? Rüyalarda Kayakçı görmek ne anlama gelir? Rüyanda Kayakçı görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Kayakçı görmek rüya tabiri için daha ... Devamını Oku »

Rüyada kirli hanım görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada kirli hanım görmekRüyada kirli hanım çiçeği görmek Aceleci bir yapınız olduğunu, hedeflerinizi tamamlamak için kendinize daha fazla zaman tanımak gerektiğini ifade eder Rüyada kirli hanım görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada kirli hanım görmek ne demektir? Rüyalarda kirli hanım görmek ne anlama gelir? Rüyanda kirli hanım görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer kirli ... Devamını Oku »

Rüyada kapalı pencere görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada kapalı pencere görmekRüyada kapalı pencere veya pencereyi kapattığını görmek bilinçaltındaki firar ve terk anlamlarını taşır. Bir şeyi veya birilerini terk etmek, firar etmek, ondan uzaklaşmak düşüncenizi işaret eder. Rüyada kapalı pencere görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada kapalı pencere görmek ne demektir? Rüyalarda kapalı pencere görmek ne anlama gelir? Rüyanda kapalı pencere görmek neye delalet eder? ... Devamını Oku »

Rüyada Karahan görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Karahan görmekKarahan isminin anlamı Tarihte bazı hanlara verilen ad, Anadolu’da bir devlet demektir. Rüyada Karahan ismini duymak, Karahan olarak çagrıldığını görmek, Devlet ve Makam işlerini işaret eder. Rüyada Karahan görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Karahan görmek ne demektir? Rüyalarda Karahan görmek ne anlama gelir? Rüyanda Karahan görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer ... Devamını Oku »

Rüyada Kabadayı görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Kabadayı görmekRüyada Kabadayı görmek iyi bir insan olduğunuzu ve çevrenizdeki insanların saygısını kazanacağınıza işaret eder. Rüyada Kabadayı görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Kabadayı görmek ne demektir? Rüyalarda Kabadayı görmek ne anlama gelir? Rüyanda Kabadayı görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Kabadayı görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, rüyanızda geçen ... Devamını Oku »