22 Şubat 2018, Perşembe

K

Rüyada kuyu görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada kuyu görmekRüyada kuyu görmek modern rüya tabirleri Rüyada dolu kuyu görmek gerçek hayatınızda muazzam bir zihinsel zorlanma hissi içinde olduğunuzu ve yardıma ulaşmaya çalıştığınız, desteğe ihtiyacınız olduğunu gösterir. Rüyada boş kuyu görmek duygu seli yaşamakta olduğunuzu işaret eder. Yeni fikir yada bilgiye aç olduğunuzu, başkalarına cesaret vererek onların bilgilerinden yararlanabileceğinizi ifade eder. Rüyada kuyu kazmak, kuyu kazdığını ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada karpuz çekirdeği görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada karpuz çekirdeği görmekRüyada karpuz çekirdekleri görmek sevdiklerinizle geçirmek istediğiniz güzel günler, hoş tatil için bugunden hazırlık ve planlar yapmanız gerektiğini ifade eder. Rüyada karpuz çekirdeği görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada karpuz çekirdeği görmek ne demektir? Rüyalarda karpuz çekirdeği görmek ne anlama gelir? Rüyanda karpuz çekirdeği görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer karpuz ... Devamını Oku »

Rüyada Kızılderili görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Kızılderili görmekRüyada bir Kızılderili, bir Amerikan yerlisi, yerli birini görmek sizin karakterinizin içgüdüsel ve evcilleşmemiş yönünü temsil eder. Daha fazla özgürlük arzusu ve toplumun kültürel kısıtlamaları simgeler. Rüyada Kızılderili görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Kızılderili görmek ne demektir? Rüyalarda Kızılderili görmek ne anlama gelir? Rüyanda Kızılderili görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer ... Devamını Oku »

Rüyada Kapı görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Kapı görmekRüya Kapı görmek gerçek yaşamda karşınıza çıkacak fırsatlar ve imkanlar ile sizin bunlara tepkiniz konusunda mesajlar verir. Rüyada Kapılar, fiziksel duruma göre detaylı olarak açıklanır. Bir Kapıdan girmek, Kapıdan geçmek, Kapıdan girdiğini, Kapıdan geçtiğini görmek Yaşamda size sunulacak yeni fırsatları simgeler, hayatınızda yeni bir aşamaya girdiğinizi gösterir Rüyada içeriye açılan Kapı görmek kendini tanıma arzunuzu simgeler ... Devamını Oku »

Rüyada Kenar görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Kenar görmekRüyada Kenar, bir şeyin veya bir yerin Kenarını görmek görmek Kararları, Hayal kırıklığı ve kontrol edememe duygusunu simgeler. Kendinizi bir köşeye, sıkışmış hissedebilirsiniz anlamındadır. Rüyada Kenar görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Kenar görmek ne demektir? Rüyalarda Kenar görmek ne anlama gelir? Rüyanda Kenar görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Kenar görmek ... Devamını Oku »

Rüyada Korkmak görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Korkmak görmekRüyada Korkmak, bir şeyden Korkmak yada birinden korktuğunu görmek rüyayı gören kişinin kendine güveninin az olduğunu, devamlı başkalarını mutlu etmeye çalıştığını gösterir. Bebek ve çocukluk dönemleri dışındaki yaşlarda görülen korkma rüyaları kendine güveniniz olmadığı için sürekli başkalarına karşı şirin görünmeye çalıştığınızı, onları mutlu etmeye çalıştığınızı, benide aralarına alsınlar diye kaygı ve endişe içinde olduğunuzu, aidiyet ve ... Devamını Oku »

Rüyada Kuru fasulye görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Kuru fasulye görmekRüyada Kuru fasulye görmek sizin insani değerlerinizi ve köklerinize bağlılığınızı ifade eder. Rüyada Kurufasulye yemek, yediğini görmek ruh zenginliğinizi veya ölümsüz bir sevgiyi işaret ederRüyada Kuru fasulye görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Kuru fasulye görmek ne demektir? Rüyalarda Kuru fasulye görmek ne anlama gelir? Rüyanda Kuru fasulye görmek neye delalet eder? sorularının cevabı ... Devamını Oku »

Rüyada Kuduz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Kuduz görmekRüyada Kuduz, Kuduz olmak, Kuduz olduğunu, kudurmak, kudurduğunu görmek kişisel öfkenize sahip olmanız gerektiğini, öfkenize sahip olamazsanız şiddet ortaya çıkabileceğini ifade eder Rüyada bir Kuduz hayvanın sizi ısırdığını görmek ifade edilmemeiş aşırı iç duyguları, öfke ve düşmanlık duygularına sahip olduğunuzu ifade ederRüyada Kuduz görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Kuduz görmek ne demektir? Rüyalarda Kuduz ... Devamını Oku »

Rüyada Kel balık görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Kel balık görmekRüyada Kel balık görmek yaşadığınız bazı duygusal travmalar nedeniyle içinize kapandığınızı işaret eder. Bu travmalar dış görünüşüzle ilgili olabilirRüyada Kel balık görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Kel balık görmek ne demektir? Rüyalarda Kel balık görmek ne anlama gelir? Rüyanda Kel balık görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Kel balık görmek ... Devamını Oku »

Rüyada Kavak Yelleri görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Kavak Yelleri görmekRuyada Kavak Yelleri dizisi dürüstlük ve doğruluk veya tatlılık ve iyi bir servet simgeler. Kavak Yelleri dizisini seyretmek bu rüya hayatı fazla ciddiye aldığınızı, bazı şeyleri biraz boşvermenin size iyi geleceğini simgeler. Rüyada Kavak Yelleri görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Kavak Yelleri görmek ne demektir? Rüyalarda Kavak Yelleri görmek ne anlama gelir? Rüyanda ... Devamını Oku »