20 Şubat 2019, Çarşamba

K

Rüyada Kekik görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Kekik görmekRüyada Kekik görmek, Kekik yemek, Kekik kullanmak Ayrılık ve bu ayrılığın arkasından dökülecek gözyaşı anlamına gelirRüyada Kekik görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Kekik görmek ne demektir? Rüyalarda Kekik görmek ne anlama gelir? Rüyanda Kekik görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Kekik görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, rüyanızda ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Külçe görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Külçe görmekRüyada bir metal Külçe, metal Külçesi görmek hayatınız veya kendiniz hakkında değerli bilgiler içeren küçük bir parçayı gözardı ettiğini, bir fikir yada bilgi parçasına gereken önemi vermediğini simgeler. Rüyada Külçe görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Külçe görmek ne demektir? Rüyalarda Külçe görmek ne anlama gelir? Rüyanda Külçe görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet ... Devamını Oku »

Rüyada Kuş gribi görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Kuş gribi görmekRüyada Kuş gribi olmak, kus gribi olduğunu görmek, Kuş gribi olmuş birini görmek rüya açıklaması. Bu rüya rüyaların çeşitleri adresinde anlatıldığı gibi Birinci tür ruyalar sınıfında ele alınır. İnsan zihninin yoğun olduğu, zihnin belirli bir konuda odaklanmış olduğu, gerçek yaşamda çok fazla yazılan, anlatılan, konuşulan bir olayın bilinç ltına yerleşmesiyle meydana gelen rüyalardır. Bu sebeple ... Devamını Oku »

Rüyada Kokain görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Kokain görmekRüyada Kokain görmek Sorumluluklarınızdan ve taahhütlerinden kurtulmak istediğinizi anlatır. Rüyada Kokain kullanmak, Kokain çekmek, Kokain kullandığını görmek kendinizi boşlukta ve duygulardan yoksun hissettiğinize işaret eder. Hırsınızı kaybettiğinizi gösterir. Kokain kullanan birini, Kokain çeken birilerini görmek bu rüya daha hayat dolu ve enerjik olmanız gerektiğini sembolize eder. Rüyada Kokain görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Kokain ... Devamını Oku »

Rüyada Kuruş görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Kuruş görmekRüyada Kuruş görmek sizin yoksulluk veya bazı mali kayıp, zarar korkusu yaşadığınızı gösterir. Parlak Kuruş, Eğer Kuruş parlak ise, o zaman şans anlamına gelir. Kuruş kaybetmek, Kuruş düşürmek küçük biz zarar işaret eder. Rüyada Kuruş bulmak bu size gizli yetenekleri ve potansiyeli keşfetmeye hazır olduğunuzu göstermektedir. Rüyada Kuruş görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Kuruş ... Devamını Oku »

Rüyada Kontrat görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Kontrat görmekRüyada Kontrat görmek uzun süreli bir ilişki veya projeye başlamaya hazır olduğunuzu gösterir. Kötü bir anlaşma yaptığını görmek bir ilişkiye başlamadan önce iki kere düşünmeniz gerektiği hakkında bir uyarıdır. Rüyada Kontrat imzalamak, Kontrat imzaladığını görmek çok dikkatli davranmanız gereken bir dönem içinde olduğunuza işaret eder. Rüyada Kontrat görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Kontrat görmek ... Devamını Oku »

Rüyada kuran kursu görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada kuran kursu görmekRüyada kuran kursu görmek yaşamınızda iyilik, güzellik, mutluluk ve manevi doygunluk konularında eksiklik olduğunu işaret eder. Rüyada kuran kursuna gitmek, kuran kursuna gittiğini, kuran öğrendiğini görmek Gerçek yaşamınızda açlığını, eksikliğini hisettiğiniz manevi tatmin, iç huzuru konularında kendinizi geliştirmeniz, ilahi huzura kavuşmak için inanç ve ibadetlerinizi gözden geçirmeniz gerektiğini simgeler. Rüyada kuran kursu görmek nedir? diyorsanız ... Devamını Oku »

Rüyada kargaşa görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada kargaşa görmekRüyada kargaşa görmek Bazı iç çatışmaları, Kavga anlamlarını simgeler. kargaşa içinde olduğunu görmek, Yaşamda bozukluk ve kaos anlamına gelir. Aynı zamanda, Agresif olma, Kavgacı tutum sergilemeyi sembolize eder. Rüyada kargaşa görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada kargaşa görmek ne demektir? Rüyalarda kargaşa görmek ne anlama gelir? Rüyanda kargaşa görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet ... Devamını Oku »

Rüyada Kapanmak görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Kapanmak görmekKapanmak kelimesi, giyim kuşamında Kapanmak, kapalı giyinmek, tesettür, tesettüre girmek anlamındadır. Rüyada giydiğiniz kıyafet günlük, gerçek yaşamınızda en yakınınızdaki kişlerin sizi nasıl görmek istedikleriyle ilgilidir. Örneğin bekar bir insan için anne babası kardeşlerinin beklentisi, flört yapan biri için arkadaşı, evli biri için eşi ve çocukları ve benzeri. Rüyada Kapanmak, kapandığını, tesettüre girdiğini görmek yakın çevreniz tarafından ... Devamını Oku »

Rüyada Kutan görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Kutan görmekKutan isminin anlamı Dua, Yalvarma, Saka kuşu demektir. Rüyada Kutan ismini duymak, Kutan olark çagrıldığını görmek, Temiz bir haberi, Duaların kabulünü temsil eder. Rüyada Kutan görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Kutan görmek ne demektir? Rüyalarda Kutan görmek ne anlama gelir? Rüyanda Kutan görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Kutan görmek rüya ... Devamını Oku »