19 Ekim 2018, Cuma

K

Rüyada Kundura görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Kundura görmekRüyada yeni Kundura giymek evlenmek veya zengin olmak, Eski Kundura giymek sıkıntılı günler geçirmek olarak yorumlanır. Detaylı bilgi için lürfen ayakkabı rüya tabiri sayfasını inceleyiniz. Rüyada Kundura görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Kundura görmek ne demektir? Rüyalarda Kundura görmek ne anlama gelir? Rüyanda Kundura görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Kundura ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Kayhan görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Kayhan görmekKayhan isminin anlamı Güçlü hükümdar demektir. Rüyada Kayhan ismini duymak, Kayhan olarak çagrıldığını görmek, Çok karlı bir iş ile ilgili kazancı simgeler. Rüyada Kayhan görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Kayhan görmek ne demektir? Rüyalarda Kayhan görmek ne anlama gelir? Rüyanda Kayhan görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Kayhan görmek rüya tabiri ... Devamını Oku »

Rüyada Kanmak görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Kanmak görmekRüyada bir şeye veya birine Kanmak, kandırılmak, kandığını, kandırıldığını görmek rüya tabiri için lütfen aldatılmak sayfasını inceleyiniz. Rüyada Kanmak görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Kanmak görmek ne demektir? Rüyalarda Kanmak görmek ne anlama gelir? Rüyanda Kanmak görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Kanmak görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak ... Devamını Oku »

Rüyada Kastanyet görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Kastanyet görmekKastanyet nedir Parmağa takılan zil Rüyada Kastanyet sesi duymak veya Kastanyetle oynamak gerçek yaşamda canınızı sıkıp başınızı ağrıtan bazı sorunlarla karşılacağınıza işaret eder. Rüyada Kastanyet görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Kastanyet görmek ne demektir? Rüyalarda Kastanyet görmek ne anlama gelir? Rüyanda Kastanyet görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Kastanyet görmek rüya ... Devamını Oku »

Rüyada Kürk görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Kürk görmekRüyada Kürk görmek insanın iş, kariyer, zenginlik, gösteriş ve beğenilme arzularıyla ilgili mesajlar verir. Rüyada Kürk giymek, Kürk almak, Kürk giydiğini, Kürk aldığını görmek gerçek yaşamınızda ezilmişilk duyguları yaşadığınızı, zenginlik ve güç özlemlerinizi simgeler, Kürk ticareti yapmak, Kürk dikmek, Kürk satmak, Kürk sattığını, Kürk diktiğini görmek gerçek yaşamda ticaret ve zenginliğe işaret eder. Bunun dışında Rüyada ... Devamını Oku »

Rüyada kumul görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada kumul görmekRüyada kumul, kum tepesi görmek öğrenmek istediğiniz gerçeğin sizin için acı bir sonucu olduğunu gösterirRüyada kumul görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada kumul görmek ne demektir? Rüyalarda kumul görmek ne anlama gelir? Rüyanda kumul görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer kumul görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, rüyanızda geçen ... Devamını Oku »

Rüyada Kraliçe görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Kraliçe görmekRüyada Kraliçe görmek iyiye yorumlanır. Kraliçe olmak, Kraliçe olduğunu görmek İyi, güzel bir yaşam, şeref ve haysiyet anlamlarına gelir. Rüyada Kraliçe görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Kraliçe görmek ne demektir? Rüyalarda Kraliçe görmek ne anlama gelir? Rüyanda Kraliçe görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Kraliçe görmek rüya tabiri için daha detaylı ... Devamını Oku »

Rüyada Kablo görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Kablo görmekRüyada Kablo görmek ilişkinizdeki bağımsızlığınızı sembolize eder. Kendinizi sıkıştırılmış ve kıstırılmış hissettiğinizi anlatır. Eğer Kablo kesilmişse sizi geriye götüren bu ilişkinizden yakın zamanda kurtulacağınızı işaret etmektedir. Rüyada enerji Kablosu görmek sizin dayanıklılığınızı ve gücünüzü gösterir. Eğer Kablo yıpranmış veya kopuksa güç eksikliğini göstermektedir. Rüyada Kablo çekmek işlerinizde çok büyük riskler aldığınızı fakat herşeyin yolunda gittiğini işlerin ... Devamını Oku »

Rüyada Kerpiç görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Kerpiç görmekRüyada Kerpiç duvar ya da Kerpiçten yapılmış ev görmek kız çocuğu sahip olmaya işaret eder. Rüyada Kerpiç görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Kerpiç görmek ne demektir? Rüyalarda Kerpiç görmek ne anlama gelir? Rüyanda Kerpiç görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Kerpiç görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, rüyanızda ... Devamını Oku »

Rüyada Kağıt para görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Kağıt para görmekRüyada Kağıt para görmek, banknot görmek bazı küçük sıkıntılar çektikten sonra rahata ereceğinizi işaret eder, parayı kaybetmediğiniz sürece, hayatınızda birçok güzel değişiklikler olacak anlamındadır Rüyada Kağıt para almak, vermek veya tomarla para görmek, iyi şans ve zenginliği işaret eder. Bu konuda sizlerden gelen rüyalar * ölüden para almak.. * para çaldığını görmek.. * Kağıt paralar ... Devamını Oku »