10 Nisan 2020, Cuma

K

Rüyada Kanarya görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Kanarya görmekRüyada Kanarya görmek mutluluk ve uyumun işaretidir. Rüyada Kanaryanın öttüğünü duymak güzel bir haber almak işaretidir, Kafeste Kanarya görmek aile içinde huzursuzluk delaletidir, Ruyada kafesteki Kanaryayı serbest bırakmak kötü huylarınızı bırakmanız gerektiğine işaret eder. Rüyada Kanarya görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Kanarya görmek ne demektir? Rüyalarda Kanarya görmek ne anlama gelir? Rüyanda Kanarya görmek ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Kiler görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Kiler görmekRüyada Kiler görmek sizin bilinçaltı düşüncelerinizde gizli bir korku veya gelecek endişesi taşıdığınızı ifade eder Rüyada Kilere girmek zihninizin derinliklerinde geçmişte yaşadığınız bir sıkıntının izlerini ifade eder soğuk Kiler, rutubetli Kiler görmek yaşamınızın şüpheler nedeniyle perişan olduğunu, ezildiğinizi simgeler Rüyada boş Kiler görmek bir şüpheli kaynaktan gelen kar payı verileceğini simgeler. Bir bekar kadın rüyasında kapısı ... Devamını Oku »

Rüyada Kamp görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Kamp görmekRüyada Kamp görmek İçinizde bir ait olma duygusu taşıdığınıza aynı zamanda bağımsız ve kendi kendine yeter durumda olmak istediğinize işaret eder. Kamp yapmak, Rüyada Kamp yaptığınızı görmek rahatlamaya ve uzun bir tatile ihtiyacınız olduğunu gösterir. Doğal yaşama ve doğaya olan özleminizi ifade eder. Ruyada Kamptan dönmek sorumluluklarınızın üstesinden gelemeyeceğinize, başarısız olacağınıza işaret eder. Kamp yeri, Kamping ... Devamını Oku »

Rüyada Kum torbası görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Kum torbası görmekRüyada kum torbası ciddi bir durumla karşı karşya olduğunuzu ifade eder. Üzerinizdeki yüklerin bir kısmını üzeründen atmanız gerektiğine işaret eder. Rüyada Kum torbası görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Kum torbası görmek ne demektir? Rüyalarda Kum torbası görmek ne anlama gelir? Rüyanda Kum torbası görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Kum ... Devamını Oku »

Rüyada Kötü görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Kötü görmekRüyada kendini Kötü hissetmek denge, kapalı merkezli veya değersiz duygulara sahip olduğunuzu gösterir. Rüyada Kötü görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Kötü görmek ne demektir? Rüyalarda Kötü görmek ne anlama gelir? Rüyanda Kötü görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Kötü görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, rüyanızda geçen renk, ... Devamını Oku »

Rüyada Kuyruklu yıldız görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Kuyruklu yıldız görmekRüyada Kuyruklu yıldız görmek sizi duygusal ve fiziksel açıdan ezen şeylerden kurtulmanız ve harekete geçmeniz gerektiğini işaret eder. Her zaman ileri doğru gitmeniz ve hedefleriniz için motive olmanız gerektiğini anlatır. yıldız kayması, Rüyada kayan bir Kuyruklu yıldız görmek çok şanslı olduğunuzu ve servet kazanacağınıza işaret eder. yıldız ne kadar parlaksa kazandığınız servet o kadar çok ... Devamını Oku »

Rüyada köfteci görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada köfteci görmekRüyada köfteci görmek İş, Başarısızlık, Aşkı simgeler. Aşk ve iş yaşamınızdaki başarısızlıkları, Kötü gidişatı ifade eder. Rüyada köfteci olmak, köfte satmak, Hainlik ve Nankörlük göreceginiz manasına gelir. Rüyada köfteci görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada köfteci görmek ne demektir? Rüyalarda köfteci görmek ne anlama gelir? Rüyanda köfteci görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak ... Devamını Oku »

Rüyada Katil balina görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Katil balina görmekRüyada bir Katil balina görmek bazı toplumsal konular yada bir şey hakkında daha fazla ses çıkarmanız, gayret sarfetmeniz gerektiğini gösterir. Adım atın ve konuşun manasındadır. Bu rüya alternatif olarak, manevi rehberlik sembolize eder. Duyguları keşfetmek için hazır olduğunu, bilinçli ve bilinçsiz yönleriniz arasında bağlantı kurmak için yeterli hale geldiğinizi temsil ederRüyada Katil balina görmek nedir? ... Devamını Oku »

Rüyada Karafatma görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Karafatma görmekRüyada Karafatma görmek sizin psikolojik, duygusal veya ruhsal yönden temizlenme, arınma ihtiyacı içinde olduğunuz anlamına gelir Bu rüya aynı zamanda yenileme, gençleşme, öz benliğinde gelişim ifade eder. Rüyada Karafatma görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Karafatma görmek ne demektir? Rüyalarda Karafatma görmek ne anlama gelir? Rüyanda Karafatma görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak ... Devamını Oku »

Rüyada Kürdan görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Kürdan görmekRüyada Kürdan, diş çubuğu görmek sizin çok seçici olduğunuzu ifade eder. Rüyada Kürdan kullanmak, Kürdan kullandığını görmek sizin, gereksiz küçük kusurları, hataları fazla dikkate aldığınızı, abrattığınızı ve bu nedenle boşu boşuna küçük sorunlar yaşadığınızı gösterir. Rüyada bir başkasını Kürdan kullanırken görmek birinin duygularını size açamadığını, kendini sözle anlatamadığını ifade ederRüyada Kürdan görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. ... Devamını Oku »