20 Ocak 2020, Pazartesi

I

Rüyada Islık görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Islık görmekRüyada ıslık sesi pek hayırlı değildir. ıslık çalmak veya başkasının ıslık çalması olumsuz bir olayın habercisi olabilir. Islık sesi duymak Bir üzücü haber alabilir ve bu haberden dolayı plannızı değiştirebilirsiniz anlamına gelir. Rüyada geceleyin ıslık çalındığını görmek iyi olmayan sonuçlara, para kaybetmeye işaret edebilir. Kalın ıslık sesi tanıdığınız biri size bilerek veya bilmeyerek zarar verebilir Rüyada ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada İhbar görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada İhbar görmekRüyada birini ihbar ettiğini görmek çevrenizdeki insanlarla hayatınızı nasıl sürdürmeye devam edeceğiniz konusunda bazı soru işaretleri taşıdığınızı, kim olduğunuz ve kendinizle ilgili temel inançlarınız konusunda endişeleriniz olduğunu sembolize eder. Rüyada birinin sizi ihbar ettiğini, ihbar edildiğini görmek yaşamınızdaki özgürlük alalnınız konusunda korkular yaşadığınızı, kısıtlanmak istendiğinizi düşündüğünüzü ifade eder. Gerçekte olmayan bu kuruntulardan bir an önce kurtulmalısınız. ... Devamını Oku »

Rüyada İnşaat görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada İnşaat görmekRüyada inşaat görmek kendinizi ruhsal ve fiziksel olarak geliştirmek için çalışmanız gerektiğine işaret eder. Rüyada görülen inşaat yeni bir enerji dalgasına, büyümeye, hırsa ve güven yenileme anlamlarına gelir. Hayatınızı yeniden kuracağınızı sembolize eder. Rüyada inşaat görmek iyiye yorumlanır, inşaat görmek, inşaat yapmak, ev almak, bina almak, ev satmak, bina satmak, bina tamirat, bina tadilat vb. inşaat ... Devamını Oku »

Rüyada Irmak görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Irmak görmekRüyada ırmak görmek hemen hemen tüm kültürlerde iyi yaşamaya işarettir. Rüyada temiz ırmak görmek zenginliğin, mutluluğun ve başarının simgesidir. Rüyada kirli ırmak Kıskanç insanlarla çevrili olacağınız ve birçok tartışma yaşayacağınız anlamına gelir. Rüyada ırmak suyundan içmek hayatın rahat içinde geçeceğine delalet eder. Rüyada ırmaktan atlamak sıkıntılardan kurtulmaya delalettir. Rüyada Irmağa düşmek tehlike altında olduğuna işarettir. Rüyada ... Devamını Oku »

Rüyada İnfilak görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada İnfilak görmekRüyada infilak görmek şok etkisi yaratacak bir olay ve hayatınızda önemli değişiklikler olacak demektir. Rüyada infilak teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh hali, yaşınız, cinsiyet, eğitiminiz ve sosyal durumu, rüyayı görme zamanı, gerçek yaşamınızdaki endişeleriniz ve sevinçleriniz ile Rüyadaki diğer tüm faktörler ve unsurların rengi, durumu, miktarı, ... Devamını Oku »

Rüyada İlahi Söylemek görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada İlahi Söylemek görmekRüyada ilahi Söylemek, ilahi okumak, ilahi söylediğini görmek yoldaşlık, arkadaşlığa işaret etmektedir. Yüksek uhrevi duygular yaşayacağınızı işaret eder. Rüyada ilahi Söylemek teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh hali, yaşınız, cinsiyet, eğitiminiz ve sosyal durumu, rüyayı görme zamanı, gerçek yaşamınızdaki endişeleriniz ve sevinçleriniz ile Rüyadaki diğer tüm ... Devamını Oku »

Rüyada İzci kampı görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada İzci kampı görmekRüyada izci kampı görmek arkadaşlık, dostluk, paylaşımı temsil eder. Başkalarına kendinizi açmak ve başkalarının sizi tanımasına izin vermeniz gerektiğini ifade ederRüyada İzci kampı görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada İzci kampı görmek ne demektir? Rüyalarda İzci kampı görmek ne anlama gelir? Rüyanda İzci kampı görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer İzci ... Devamını Oku »

Rüyada İhanet görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada İhanet görmekRüyada ihanet aşk acısı veya iş yerinde sıkıntı demektir. Rüyada ihanete uğramak, ihanete uğramış olduğunu görmek belirli bir kişi, ilişki ya da durum hakkında şüpheleri temsil eder. Bu rüya genellikle güvensizlik duygularına sahip olduğunuzda ve hayatınızda büyük taahhütler ile karşı karşıya olduğunuzda sık görülür. Rüyada İhanet görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada İhanet görmek ne ... Devamını Oku »

Rüyada idam sehpası görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada idam sehpası görmekRüyada idam sehpası görmek rüya tabiri için darağacı rüya tabiri sayfasını inceleyiniz. Rüyada idam sehpası görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada idam sehpası görmek ne demektir? Rüyalarda idam sehpası görmek ne anlama gelir? Rüyanda idam sehpası görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer idam sehpası görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma ... Devamını Oku »

Rüyada Izgara görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Izgara görmekRüyada ızgara görmek içinizdeki sıkıntıların yakında geçeceği, feraha kavuşacağınızı belirtir. Rüyada ızgara temizlemek, temizlediğini görmek, birine ızgara vermek, verdiğini görmek sizin çalışkan, yardımsever kişiliğinizi simgeler Rüyada ızgara yapmak, ızgara yaptığını görmek, ızgara pişirmek işlerin yolunda olduğunu, herşeyin istediğiniz doğrultuda gideceğini ifade eder Izgara Burada anılan yemek pişirilen malzeme anlamındadır. Yollarda su tahliyesi ızgarası değildir. Rüyada ızgara ... Devamını Oku »