17 Ocak 2018, Çarşamba

I

Rüyada Ispanak görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Ispanak görmekRuyada ıspanak görmek güzel bir rüyadır, hayırlara yorumlanır. Rüyalarda Ispanak, güç, kuvvet, sağlık demektir. Bahçeden ıspanak toplamak Bol para, kazanç, zenginlik ve servet sahibi olarak yorumlanır. Ispanak pişirmek, ıspanak yemeği yapmak hayırlı kazanç ve bu kazancı sağlıkla harcamak demektir. Ispanak yemek, Ispanak yediğini görmek hayallerinize kavuşmak, muradınıza ermek demektir. Manavdan Ispanak satın aldığını görmek hasta ise ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada İmtihan görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada İmtihan görmekRüyada imtihan görmek, imtihana girmek, imtihandan çıkmak, imtihanı kazanmak, imtihanı kaybetmek, imtihandan geçmek, imtihanda kalmak, yazılı imtihan, imtihana girdiğini, imtihan suresinin azaldığını, imtihana geç kalmak, imtihana geç kaldığını, imtihanda kalemi kırılmak, kaleminin kırıldığını, imtihanda kalmak, imtihanda kaldığını, imtihanı yarım bırakmak, imtihanı yarım bıraktığını, imtihanı unutmak, imtihanı kaçırmak, imtihanı unuttuğunu, imtihanı kaçırdığını, imtihanı kazanmak, imtihanı başarmak, imtihanı ... Devamını Oku »

Rüyada İz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada İz görmekRüyada iz görmek, bir izi takip etmek yeni iş girişimlerinde bulunmak olarak yorumlanır. belirti, benek, çentik, çetele, çizinti, damga, eser, gedik, gözterge, imar, imge, izi takip etmek, kazıntı, kerte, marka, mühür, nişan, sim, simge, timsal, yer benzer anlamlar taşır. Rüyada İz görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada İz görmek ne demektir? Rüyalarda İz görmek ne ... Devamını Oku »

Rüyada İzolasyon görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada İzolasyon görmekRüyada izolasyon yapmak, izolasyon yaptırmak, izolasyon yaptığını veya izolasyon yaptırdığını görmek koruma ve sıcaklığı simgeler. Alternatif olarak, enerji tasarrufu ikazı olabilir. Rüyada izolasyon teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh haliniz, yaşınız, cinsiyetiniz, eğitim ve sosyal durumunuz, rüyayı gördüğünüz zaman, gerçek yaşamdaki kaygılarınız ve sevinçleriniz ile Rüyadaki diğer ... Devamını Oku »

Rüyada Iskalamak görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Iskalamak görmekRüyada ıskalamak hedefi vuramamak, hedefi vuramadığını, hedefi ıskaladığını görmek rüya tabiri için lütfen atış yapmak rüya açıklaması sayfasını inceleyiniz. Rüyada ıskalama teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh haliniz, yaşınız, cinsiyetiniz, eğitim ve sosyal durumunuz, rüyayı gördüğünüz zaman, gerçek yaşamınızdaki endişeleriniz ve sevinçleriniz ile Rüyadaki diğer tüm unsurlar ... Devamını Oku »

Rüyada İrtikap görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada İrtikap görmekRüyada irtikap, yani bir memurun sıfatını veya görevini kötüye kullanarak, icbar, ikna veya düşülen hatadan faydalanmak suretiyle kendisine veya bir başkasına haksız menfaat temin ettiğini görmek yaşamınızın kontrolunu elinizden kaçırdığınızı, hayatınızı olayların akışına, kaderine terk ettiğinizi ve hemen tedbir almazsanız çok zor durumlara düşeceğeinizi simgeler. Rüyada İrtikap görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada İrtikap görmek ... Devamını Oku »

Rüyada işve görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada işve görmekRüyada işve yapmak, işve yaptığını, size işve yapıldığını, işve yapan birini, işveli birini, işveli kadın görmek rüya tabiri için lütfen inceleyiniz Rüyada cilve. Rüyada işve görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada işve görmek ne demektir? Rüyalarda işve görmek ne anlama gelir? Rüyanda işve görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer işve görmek rüya ... Devamını Oku »

Rüyada İaşe görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada İaşe görmekİaşe nedir birini / birilerini besleme, karnını doyurma, yedirip içirme, bakma anlamındadır. İaşe bedeli o kişiyi yedirip içirme için gerekli para miktarı. Rüyada iaşe yapmak, birilerini beslemek, birilerine bakmak, birilerinin karnını doyurmak başkaları için yoğun şefkat duygularına sahip olduğunuzu ve bu yönünüzle yaşamınız boyunca iç huzurunuzun yerinde olacağını işaret eder Rüyada iaşe parası, iaşe bedeli görmek, ... Devamını Oku »

Rüyada İmdat görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada İmdat görmekRüyada imdat, imdat etmek, imdat ettiğini görmek gerçek yaşamınızda bir sıkıntıya düştüğünüzde size yardım edeceğine inandığınız kişiler, arkadaşlarınız konusunda daha dikkatli olmanız gerektiğini, onlara fazla güvenmemeniz gerektiğine işaret eder. Rüyada imdat eden, imdat dileyen birini görmek fazla güvendiğiniz bazı kişilerin sizi yarı yolda bırakabileceğini simgeler. Rüyada imdat teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği üzere ... Devamını Oku »

Rüyada İdeal görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada İdeal görmekİdeal rüya açıklaması için lütfen bakınız hayal. Rüyada İdeal görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada İdeal görmek ne demektir? Rüyalarda İdeal görmek ne anlama gelir? Rüyanda İdeal görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer İdeal görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, rüyanızda geçen renk, olay, yer, kişiler ve diğer eylemleri ... Devamını Oku »