20 Temmuz 2019, Cumartesi

I

Rüyada İç çamaşırı görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada İç çamaşırı görmekRüyada İç çamaşırı görmek Saygı kaybı, Sır, Utanç, Yetersizlik anlamlarını simgeler. Kendini iç çamaşırı ile görmek, Gizli alışkanlıkları ifade eder. Yeni İç çamaşırı giydiğini görmek, Ortaya çıkacak bir sırrın korkusunu yaşayacagınız anlamına gelir. Başka birinin iç çamaşırını giydiğini görmek, Utanç ve Açıklanamaz bir duruma işarettir. Kirli veya yırtık iç çamaşırı giydiğini görmek, Cinsellikle ilgili rahatsızlığı ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada İşçan görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada İşçan görmekİŞÇAN isminin anlamı Çalışkan kimse demektir. Rüyada İşçan ismini duymak, İşçan olarak çagrıldığını görmek, Çok çalışmanın karşılığını almayı ifade eder. Rüyada İşçan görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada İşçan görmek ne demektir? Rüyalarda İşçan görmek ne anlama gelir? Rüyanda İşçan görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer İşçan görmek rüya tabiri için daha ... Devamını Oku »

Rüyada İhracat görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada İhracat görmekİhracat yurt dışına mal satmak demektir. İhraç etmek, ihracat yapmak, Rüyada kendini ihracat yaparken görmek çok istekli ve hırslı bir insan olduğunuzu, hırslarınız yüzünden çevrenizdeki insanlara zarar verdiğinizi ve onları kaybetmek üzere olduğunuza işaret eder. Rüyada İhracat görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada İhracat görmek ne demektir? Rüyalarda İhracat görmek ne anlama gelir? Rüyanda İhracat ... Devamını Oku »

Rüyada ip atlama görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada ip atlama görmekRüyada ip atlamak, ip atladığını görmek arkadaşlarınızı şok edecek heyecanlı ve sansasyonel maceralara atılmak istediğinizi işaret eder. Rüyada ip atlamak teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh haliniz, yaşınız, cinsiyetiniz, eğitim ve sosyal durumunuz, rüyayı gördüğünüz zaman, gerçek yaşamdaki kaygılarınız ve sevinçleriniz ile Rüyadaki diğer tüm unsurlar ... Devamını Oku »

Rüyada indirim görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada indirim görmekRüyada indirim, indirimli satış, kampanya, damping görmek bu rüyanın her şeyden önce bir uyarı olarak ele alınması gerekir. Gerçek ihtiyaçlarınızı belirlemeli bütçenizi ona göre ayarlamalısınız anlamını taşır. Rüyada indirimli satıştan alışveriş yaptığını görmek sağlığınızı kontrol etmek veya kötü bir ilişkiden çıkmak için gerekli çabayı göstermeniz gerektiğini işaret ederRüyada indirim görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada ... Devamını Oku »

Rüyada İşkembeci görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada İşkembeci görmekRüyada işkembeci görmek Servet ve İtibarı simgeler. Servet ve İtibarınızın daha fazla artacagına, Ancak huzurunuzun kaçacagı manasına gelir. Bir işkembeci olmak, işkembeci olduğunu görmek, Endişe ve sıkıntıları temsil eder. Rüyada işkembeci teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh haliniz, yaşınız, cinsiyetiniz, eğitim ve sosyal durumunuz, rüyayı gördüğünüz zaman, ... Devamını Oku »

Rüyada İşkembe çorbası görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada İşkembe çorbası görmekRüyada işkembe çorbası içmek iş hayatının yoğun olmasından dolayı çok yorgun olduğunuza işaret eder. Dinlenmeniz gerektiğine dikkat çeker. Rüyada işkembe çorbası içmek teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh hali, yaşınız, cinsiyet, eğitiminiz ve sosyal durumu, rüyayı görme zamanı, gerçek yaşamınızdaki endişeleriniz ve sevinçleriniz ile Rüyadaki diğer ... Devamını Oku »

Rüyada İnanç görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada İnanç görmekİNANÇ isminin anlamı Bir düşünceye bağlılık, Doğru, Emin kimse demektir. Rüyada İnanç ismini duymak, İnanç olarak çagrıldığını görmek, Dogru yolda olduğunuza, bu sayede amaç ve hedeflerinize ulaşmaya işarettir. Rüyada İnanç görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada İnanç görmek ne demektir? Rüyalarda İnanç görmek ne anlama gelir? Rüyanda İnanç görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet ... Devamını Oku »

Rüyada iddianame görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada iddianame görmekRüyada iddianame görmek, iddianame duymak, iddianame okumak rüyayı gören kişi için giderek artan bir kendine güvensizlik gösterir. O kişinin kendine inancını kaybetmiş olduğunu ifade eder. Hakkınızda bir iddianame hazırlandığını görmek doğal içgüdüler ya da sahip olduğunuz değerlere aykırı bir şeye inanarak kendinizi aldatmaya çalışıyor olduğunuzu gösterir. Kendinizden ya da başkalarından ne sakladığınızı kendinize sorun. Rüyada iddianame ... Devamını Oku »

Rüyada İğ görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada İğ görmekİğ nedir hücre bölünmesi sırasında homolog kromozomların (mayoz) veya kardeş kromatidlerin (mitoz) sentromerlerinden tutunarak karşı kutuplara çekilmesini sağlayan ipliksi yapılar, İğ iplikleri kısaltılmış adıdır. Rüyada iğ iplikleri Fiziksel sağlığınız konusunda yaşadığınız endişelerden kurtulmak için bir doktora görünüp bu stresten kurtulmanız gerektiğini ifade eder. Bu rüya alternatif olarak hayatınızda hiç kimsenin sizi kendiniz kadar sevemeceğini anlatan bir ... Devamını Oku »