14 Kasım 2019, Perşembe

I

Rüyada İntihar görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada İntihar görmekİntihar görmek kötü bir haber almak, üzülmek manası taşır Rüyada intihar etmek gençlik yıllarının hızlı ve sorunlu geçmesi, yaşlılığın ise rahat geçeceğine işaret eder. intihara kalkışmak aşık olmak demektir Bir arkadaşının intihar ettiğini görmek kısa sürede bir çok sorunla karşılacaksınız demektir. Rüyada intihar etmek teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada insan sütü görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada insan sütü görmekRüyada yetişkin birinin insan sütü içmesi, insan sütü içtiğini görmesi ( annesinin sütü haricinde ) kafanızı gereksiz yere bazı sağlık sorunlarına taktığınızı ve boşu boşuna hem kendinizin hem çevrenizdekilerin moralini bozduğunuzu simgeler. Rüyada insan sütü görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada insan sütü görmek ne demektir? Rüyalarda insan sütü görmek ne anlama gelir? Rüyanda ... Devamını Oku »

Rüyada İsyan görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada İsyan görmekRüyada isyan görmek, isyan çıkarmak, isyan etmek, bir şeye isyan ettiğini görmek kendinizle ilgili, arkadaşlarınızın yaptığı dedikoduları kısa sürede öğreneceğinize işaret eder. Rüyada isyan etmek teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh hali, yaşınız, cinsiyet, eğitiminiz ve sosyal durumu, rüyayı görme zamanı, gerçek yaşamınızdaki endişeleriniz ve sevinçleriniz ile ... Devamını Oku »

Rüyada İyileşme görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada İyileşme görmekRüyada iyileşmek, iyileştiğini görmek rüya anlamı için lütfen bakınız şifa. Rüyada iyileşme teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh haliniz, yaşınız, cinsiyetiniz, eğitim ve sosyal durumunuz, rüyayı gördüğünüz zaman, gerçek yaşamdaki kaygılarınız ve sevinçleriniz ile Rüyadaki diğer tüm unsurlar ve unsurların rengi, durumu, miktarı, nitelikleri birlikte değerlendirilmeli ve ... Devamını Oku »

Rüyada İlkay görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada İlkay görmekİlkay isminin anlamı Yeni ay, Ayın ilk hali demektir. Rüyada İlkay ismini duymak, İlkay olarak çagrıldığını görmek, Davranışlarınızı gözden geçirmeniz gerektiği manasına gelir. Rüyada İlkay görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada İlkay görmek ne demektir? Rüyalarda İlkay görmek ne anlama gelir? Rüyanda İlkay görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer İlkay görmek rüya ... Devamını Oku »

Rüyada İnci balığı görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada İnci balığı görmekRüyada İnci balığı görmek bağlılık, samimiyet ve yakınlık simgeler. Bu rüya aynı zamanda sizin karakter gücünüzü işaret edebilir. Rüyada İnci balığı görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada İnci balığı görmek ne demektir? Rüyalarda İnci balığı görmek ne anlama gelir? Rüyanda İnci balığı görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer İnci balığı görmek ... Devamını Oku »

Rüyada işsiz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada işsiz görmekRüyada işsizlik, işsiz kalmak, işsiz olduğunu, işsiz kaldığını, işten çıktığını, işten çıkarıldığını görmek Öz değer ya da İlham eksikliği, Güvensizlik ve Yetersizlik duygularını simgeler. Sizin potansiyelinizi tam olarak kullanmadığınızı işaret eder. Aynı zamanda, Güvensizlik ve Yetersizlik duyguları yaşadığınızı sembolize eder. Rüyada işsiz teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ... Devamını Oku »

Rüyada İnek yavrusu görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada İnek yavrusu görmekRüyada inek yavrusu görmek rüya tabiri için lütfen bakınız buzağı. Rüyada İnek yavrusu görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada İnek yavrusu görmek ne demektir? Rüyalarda İnek yavrusu görmek ne anlama gelir? Rüyanda İnek yavrusu görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer İnek yavrusu görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, ... Devamını Oku »

Rüyada işten atmak görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada işten atmak görmekRüyada birini işten çıkarmak, işten atmak, işten çıkardığını, işten attığını görmek özel hayatında evlilik hayatınızda bazı sorunlar yaşamakta olduğunuzu yada olcağınızı simgeler. Bu rüya evli kişiler için evliliginin bozulmasına işaret olabilir. Rüyada işten atmak görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada işten atmak görmek ne demektir? Rüyalarda işten atmak görmek ne anlama gelir? Rüyanda işten ... Devamını Oku »

Rüyada İlanı aşk görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada İlanı aşk görmekRüyada birisine ilanı aşk etmek bir dostunuzun size büyük bir yardım yapacağına işarettir. Rüyada İlanı aşk görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada İlanı aşk görmek ne demektir? Rüyalarda İlanı aşk görmek ne anlama gelir? Rüyanda İlanı aşk görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer İlanı aşk görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak ... Devamını Oku »