8 Nisan 2020, Çarşamba

I

Rüyada istinat etmek görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada istinat etmek görmekRüyada istinat etmek, istinat ettiğini görmek açıklaması için Rüyada birine veya birşeye yaslanmak rüya tabiri sayfasını inceleyiniz. Rüyada abanma, dayanma, güç alma, güvenme, kanıt sayma, kuvvet alma, yaslanma, yüklenme terimleride benzer anlamları taşır. Günlük yaşamda çok kullanılan istinat duvarı terimi de yaslanma konu başlığında değerlendirilir. Rüyada istinat etmek teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada İktidarsızlık görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada İktidarsızlık görmekRüyada iktidarsızlık, iktidarsız olmak, iktidarsız olduğunu görmek iç dünyanızda yetersizlik duygusu taşıdığınızı ifade eder. Rüyada iktidarsız olmak teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh hali, yaşınız, cinsiyet, eğitiminiz ve sosyal durumu, rüyayı görme zamanı, gerçek yaşamınızdaki endişeleriniz ve sevinçleriniz ile Rüyadaki diğer tüm faktörler ve unsurların rengi, durumu, ... Devamını Oku »

Rüyada İnanmak görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada İnanmak görmekRüyada inanmak, birine veya birşeye inandığını görmek kendi kendinizi küçümsene duygusu içinde olduğunuzu, aslında sizin takdir edilmeye layık davranışlara sahip biri olduğunuzu fakat yeteri kadar anlaşılamadığınızı, belkide kendinizi iyi anlatamadığınızı ifade eder. Rüyada inanmak teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh haliniz, yaşınız, cinsiyetiniz, eğitim ve sosyal durumunuz, ... Devamını Oku »

Rüyada ihtilas görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada ihtilas görmekihtilas nedir Zimmet, zimmete geçirme suçunun ağırlaşmış biçimi. Bir memurun görev yaparken hile ile aşırması anlamına gelir. Zimmet suçu, memur tarafından, dairesini aldatacak ve fiilin ortaya çıkmamasını sağlayacak her türlü hileli faaliyette bulunmak suretiyle işlenmiş ise ihtilas suçu oluşmaktadır. Rüyada ihtilas yapmak, ihtilas yaptığını görmek gerçek yaşamınızda fiziksel ya da duygusal kontrolünüzü kaybetme konusunda bazı endişeler ... Devamını Oku »

Rüyada Isınmak görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Isınmak görmekRüyada ısınmak, ısındığını görmek sizin güven ihtiyacınızı simgeler, korku ve endişelerinizi, gelecek kaygınızı gösterir. Rüyada ısındığını ve rahatladığını görmek birinin desteğini alacağınızı ve sıkıntılarınızdan yakında kurtulacağınızı işaret eder Rüyada ısınmak teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh haliniz, yaşınız, cinsiyetiniz, eğitim ve sosyal durumunuz, rüyayı gördüğünüz zaman, gerçek ... Devamını Oku »

Rüyada İsmet görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada İsmet görmekİsmet isminin anlamı Masumluk, Temizlik, Haramdan çekinme demektir. Rüyada İsmet ismini duymak, İsmet olarak çagrıldığını görmek, Kalp temizliğine, Helal ve Haramı ayırdetmeye delalettirRüyada İsmet görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada İsmet görmek ne demektir? Rüyalarda İsmet görmek ne anlama gelir? Rüyanda İsmet görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer İsmet görmek rüya tabiri ... Devamını Oku »

Rüyada İpek böceği görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada İpek böceği görmekRüyada ipek böceği görmek güzel, çalışkan bir kişiyle evlenip mutlu olmak anlamına gelir.   İpek böceğinin öldüğünü görmek dertli, sıkıntılı ve üzüleceğiniz günler geçireceğinize işaret eder. Rüyada ipek böceği teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh hali, yaşınız, cinsiyet, eğitiminiz ve sosyal durumu, rüyayı görme zamanı, gerçek yaşamınızdaki endişeleriniz ... Devamını Oku »

Rüyada Işıner görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Işıner görmekIŞINER isminin anlamı Işık saçan yiğit kimse demektir. Rüyada Işıner ismini duymak, Işıner olarak çagrıldığını görmek, Herkezin gözü sizin üzerinizde olduğu anlamına gelir. Rüyada Işıner görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Işıner görmek ne demektir? Rüyalarda Işıner görmek ne anlama gelir? Rüyanda Işıner görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Işıner görmek rüya ... Devamını Oku »

Rüyada Islık görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Islık görmekRüyada ıslık sesi pek hayırlı değildir. ıslık çalmak veya başkasının ıslık çalması olumsuz bir olayın habercisi olabilir. Islık sesi duymak Bir üzücü haber alabilir ve bu haberden dolayı plannızı değiştirebilirsiniz anlamına gelir. Rüyada geceleyin ıslık çalındığını görmek iyi olmayan sonuçlara, para kaybetmeye işaret edebilir. Kalın ıslık sesi tanıdığınız biri size bilerek veya bilmeyerek zarar verebilir Rüyada ... Devamını Oku »

Rüyada İhbar görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada İhbar görmekRüyada birini ihbar ettiğini görmek çevrenizdeki insanlarla hayatınızı nasıl sürdürmeye devam edeceğiniz konusunda bazı soru işaretleri taşıdığınızı, kim olduğunuz ve kendinizle ilgili temel inançlarınız konusunda endişeleriniz olduğunu sembolize eder. Rüyada birinin sizi ihbar ettiğini, ihbar edildiğini görmek yaşamınızdaki özgürlük alalnınız konusunda korkular yaşadığınızı, kısıtlanmak istendiğinizi düşündüğünüzü ifade eder. Gerçekte olmayan bu kuruntulardan bir an önce kurtulmalısınız. ... Devamını Oku »