20 Mayıs 2019, Pazartesi

I

Rüyada İğ görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada İğ görmekİğ nedir hücre bölünmesi sırasında homolog kromozomların (mayoz) veya kardeş kromatidlerin (mitoz) sentromerlerinden tutunarak karşı kutuplara çekilmesini sağlayan ipliksi yapılar, İğ iplikleri kısaltılmış adıdır. Rüyada iğ iplikleri Fiziksel sağlığınız konusunda yaşadığınız endişelerden kurtulmak için bir doktora görünüp bu stresten kurtulmanız gerektiğini ifade eder. Bu rüya alternatif olarak hayatınızda hiç kimsenin sizi kendiniz kadar sevemeceğini anlatan bir ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada İşaretçi görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada İşaretçi görmekRüyada işaretçi görmek yaratıcılığı temsil eder. Hayatınızda biraz canlılık katmak gerektiğini ifade eder. İşaretçi olmak, işaretçilik, Rüyada işaretçi olduğunu görmek hatırlamanız gereken bir şey olduğunu gösterirRüyada İşaretçi görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada İşaretçi görmek ne demektir? Rüyalarda İşaretçi görmek ne anlama gelir? Rüyanda İşaretçi görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer İşaretçi ... Devamını Oku »

Rüyada illüminati görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada illüminati görmekRüyada illüminati, illüminatasyon, aydınlanma, Garip bir aydınlatma görmek ilkel yönleri, basit düşünceleri ve bilinçaltının daha az gelişmiş bölgelerinde temsil eder. Rüyada ışıklı bir yüz görmek farkındalık, anlayış ve bazı konularda net bir anlayışı sembolize eder. Bu gerçeği, bir durum veya bir sorun için bir cevap bulduğunuzu gösterir. Rüyada illüminati teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. ... Devamını Oku »

Rüyada İhram görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada İhram görmekİhram, ihrama girmek nedir Hacca gitmeye veya umre yapmaya niyetlenen kişini, diğer zamanlarda yapması serbest olan bazı eylem ve davranışları terketmesi, bir süre onları kendine haram kılması, yasaklaması işlemine ihrama girme denir. Rüyada ihrama girmek, ihrama girdiğini görmek Çok hayırlı bir rüyadır. Yaşamınızda yenilenme ve netlik sürecini temsil eder. Hayatınızda manevi yönden yenileneceğiniz, huzura ereceğiniz, çevrenizde ... Devamını Oku »

Rüyada İkindi görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada İkindi görmekRüyada ikindi vakti ruya tabırı için lütfen bakınız öğleden sonra. Rüyada ikindi vakti teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh hali, yaşınız, cinsiyet, eğitiminiz ve sosyal durumu, rüyayı görme zamanı, gerçek yaşamınızdaki endişeleriniz ve sevinçleriniz ile Rüyadaki diğer tüm faktörler ve unsurların rengi, durumu, miktarı, nitelikleri birlikte değerlendirilmeli ... Devamını Oku »

Rüyada İdam görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada İdam görmekİdam edilmek, Rüyada idam edildiğini görmek Başkaları yüzünden zarara gireceğiniz anlamına gelir. Karardan vazgeçildiğini görmek Birçok sorunun üstesinden geleceğiniz anlamındadır. Rüyada idam edilen, idam olan birini görmek ise size zarar vermek isteyen birinin bunu yapamayacağını, zarar vermeyeceğini işaret eder. Rüyada idam teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh ... Devamını Oku »

Rüyada İtfaiye görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada İtfaiye görmekRüyada itfaiye görmek sanılanın aksine iyidir. İtfaiye arabaları geldiğini gören Önemli birinden bir iyilik görecektir. Kırmızı bir itfaiye arabası Müjdedir. Arabadan su sıkıldığını gören kimse Önemli bir göreve gelir ve çevresinin takdirini kazanırRüyada İtfaiye görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada İtfaiye görmek ne demektir? Rüyalarda İtfaiye görmek ne anlama gelir? Rüyanda İtfaiye görmek neye delalet ... Devamını Oku »

Rüyada İlgin görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada İlgin görmekİLGİN isminin anlamı Gurbette yaşayan, Garip kimse demektir. Rüyada İlgin ismini duymak, İlgin olarak çagrıldığını görmek, Uzaktan haber almak, Özlem ve Hasret çektiğiniz manasına gelir. Rüyada İlgin görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada İlgin görmek ne demektir? Rüyalarda İlgin görmek ne anlama gelir? Rüyanda İlgin görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer İlgin ... Devamını Oku »

Rüyada İbadet yeri görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada İbadet yeri görmekRüyada İbadet yeri görmek Rüyada cami, cemevi, kilise, sinagog gibi ibadet yeri, ibadethane, ibadet evi görmek Maddi ve manevi yönden korunmaya olan ihtiyacınızı simgeler. Bu dönemde aşırı dikkatli olmak zorunda olduğunuzu, bazı sebeplerle dış etkilere çok açık olduğunuz ve tehditlere maruz kaldığınız anlamına gelir. Rüyada ibadethaneye gittiğini, ibadethanede olduğunu görmek çevrenizdeki tehlikeler karşısında sığınacak bir ... Devamını Oku »

Rüyada İmza görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada İmza görmekRüyada imza görmek iyiye yorumlanır.   Birşeyi imzalamak, imza atmak, imza attığını görmek Sıkıntıların, dertlerin bitmesi, feraha kavuşmak, rahatlamak anlamlarına gelir. Rüyada İmza görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada İmza görmek ne demektir? Rüyalarda İmza görmek ne anlama gelir? Rüyanda İmza görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer İmza görmek rüya tabiri için ... Devamını Oku »