14 Kasım 2018, Çarşamba

I

Rüyada Islanmak görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Islanmak görmekRüyada ıslanmak, ıslandığını görmek istenilen bir şeyin olmaması, hayal kırıklığı yaşamak, başarısızlık sonrasında güzel ve mutlu bir yaşamın başlamasına işaret eder. Rüyada ıslanmak teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh haliniz, yaşınız, cinsiyetiniz, eğitim ve sosyal durumunuz, rüyayı gördüğünüz zaman, gerçek yaşamınızdaki endişeleriniz ve sevinçleriniz ile Rüyadaki diğer ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada İskambil görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada İskambil görmekRüyada kağıt oyunu, kağıt oyunları, iskambil oynadığını görmek ayakları yere sağlam basmayan, maceracı bir ruha sahip, gerçekleşmesi zor büyük hayallere sahip olduğunuzu işaret eder. Bu önemli bir rüyadır ve dikkatle incelenmeli, verdiği mesaj tam anlaşılmalıdır. Rüyada iskambil teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh haliniz, yaşınız, cinsiyetiniz, eğitim ... Devamını Oku »

Rüyada İspinoz kuşu görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada İspinoz kuşu görmekRüyada ispinoz kuşu görmek eş, sevgili veya belirli bir kişi hakkında soğukluk duygusu yaşamakta olduğunuzu, o kişinin yaptığı tüm sevimliliklere karşılık bu duyguyu üzerinizden atamadığınızı temsil eder. Rüyada ispinoz kuşu teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh haliniz, yaşınız, cinsiyetiniz, eğitim ve sosyal durumunuz, rüyayı gördüğünüz zaman, ... Devamını Oku »

Rüyada İleri hareket görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada İleri hareket görmekRüyada ileri hareket size hızlı şeritte hareket ettiğinizi göstermektedir. Yavaşlamanız gerektiğini ifade ederRüyada İleri hareket görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada İleri hareket görmek ne demektir? Rüyalarda İleri hareket görmek ne anlama gelir? Rüyanda İleri hareket görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer İleri hareket görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma ... Devamını Oku »

Rüyada İnziva görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada İnziva görmekRüyada inziva, inzivaya çekilme, tek başına yaşama, inzivaya çekildiğini, tek başına yaşadığını görmek geçmiş anılar ile eski yönleri ve onlara olan özlemi temsil eder. Bu rüya ne olduğunuz ve nereye gittiğiniz konusunda kendinizi sorgulamanız gerektiği hataırlatan bir rüyadır. Alternatif olarak gerçek yaşamınızda aşmanız gereken bazı sınırları aşamadığınızı ve geriye döndüğünüzü ifade edebilir. Rüyada İnziva görmek nedir? ... Devamını Oku »

Rüyada İstifa görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada İstifa görmekRüyada istifa görmek, istifa etmek, işi bırakma, işten ayrılma, istifa ettiğini görmek iş konusunda yeni girişimlerde bulunacak, fakat başarısız olacağınız anlamına gelir. Rüyada tanıdığınız birinin istifa ettiğini görmek Kötü haberler alacağınıza işarettir. Ruyada tanımadığınız bir kişinin istifa ettiğini görmek Şaşıracağınız bir haber alacaksınız demektir. Rüyada istifa etmek teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği üzere ... Devamını Oku »

Rüyada İftar görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada İftar görmekRüyada iftar yemeği, iftar açmak, iftar ettiğini görmek yeni gireceği işte, yeni başlayacağı yatırımda veya ticarette başarılı olacağı işaretidir. İftar vermek, Rüyada başkalarına iftar yemeği verdiğini görmek, iftar yemeği vermek içinde bulunduğunuz sıkıntı veya üzüntülü durumun yakında biteceğinin müjdesidir. Rüyada iftar teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh ... Devamını Oku »

Rüyada İskarpin görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada İskarpin görmekRüyada iskarpin görmek bolluk ve bereket anlamına gelir Eski iskarpin, patlak iskarpin görmek bir dostunuzun ihanetine uğrayacaksınız demektir. yeni iskarpin görmek işlerinizde başarılı olmak manasını taşır, Siyah iskarpin görmek kısa bir süre sonra düğün olacağına işaret eder. Rüyada İskarpin görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada İskarpin görmek ne demektir? Rüyalarda İskarpin görmek ne anlama gelir? ... Devamını Oku »

Rüyada ifade vermek görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada ifade vermek görmekRüyada ifade vermek, ifade verdiğini görmek ilgilendiğiniz konunun gerçek ve doğru olduğuna inandığınızı temsil eder. Rüyada ifade vermek görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada ifade vermek görmek ne demektir? Rüyalarda ifade vermek görmek ne anlama gelir? Rüyanda ifade vermek görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer ifade vermek görmek rüya tabiri için ... Devamını Oku »

Rüyada İşleme görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada İşleme görmekRüyada işleme görmek gelenek ve eski moda idealleri gösterir. Rüyasında işleme yapmak, işleme yaptığını görmek duygusallık ve dişiliği işaret eder. Rüyada işleme teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh haliniz, yaşınız, cinsiyetiniz, eğitim ve sosyal durumunuz, rüyayı gördüğünüz zaman, gerçek yaşamınızdaki kaygılar ve sevinçler ile Rüyadaki diğer tüm ... Devamını Oku »