15 Ağustos 2018, Çarşamba

G

Rüyada Geçmiş görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Geçmiş görmekRüyada Geçmiş zamanları, Geçmişi görmek uyanık hayatta sorunlara daha objektif bakmanız, sorumluluklarınıza gereken önemi vermeniz, zamanın değerini bilmeniz gerektiğini temsil ederRüyada Geçmiş görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Geçmiş görmek ne demektir? Rüyalarda Geçmiş görmek ne anlama gelir? Rüyanda Geçmiş görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Geçmiş görmek rüya tabiri için daha ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Gözlükcü görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Gözlükcü görmekRüyada gözlükçü görmek gerçek yaşamınızda bazı belirsizliklerle karşı karşıya olduğunuzu simgeler. Rüyada gözlük dükkanı görmek, gözlük bakmak, gözlük denemek gerçek yaşamınızda karşılaştığınız olaylara artık yeni bir bakış açısıyla bakmanız gerektiğini ifade ederRüyada Gözlükcü görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Gözlükcü görmek ne demektir? Rüyalarda Gözlükcü görmek ne anlama gelir? Rüyanda Gözlükcü görmek neye delalet eder? ... Devamını Oku »

Rüyada Gaz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Gaz görmekRüyada Gaz görmek, gaz vermek, gaza basmak, gaz verdiğini görmek, aracı hızlandırmak, hızlandırdığını görmek içinizdeki enerjiyi, yaşamakta olduğunuz ilişkiyi ileri götürmek isteğinizi, işinizde ilerleme arzunuzu, iktidar olma – hükmetme egonuzu veya hız tutkunuzu sembolize eder. Rüyada gaz verdiği halde aracın hızlanmadığını veya daha da yavaşladığını görmek hayal kırıklığını, yeteneklerinizin yetersiliğini gösterir. Rüyada gaz vererek aracı anormal ... Devamını Oku »

Rüyada Geyik muhabbeti görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Geyik muhabbeti görmekRüyada erkeklere özel Geyik muhabeti görmek, yapmak veya Geyik muhabeti yaptığını görmek erkek cinselliği ve erkeklik simgelemektedir. Sizin hayaliniz bağlamında, erkeklere de zarafet, çeviklik, yenilenme ve büyüme gerektiği anlamına gelebilir. Rüyada Geyik muhabbeti görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Geyik muhabbeti görmek ne demektir? Rüyalarda Geyik muhabbeti görmek ne anlama gelir? Rüyanda Geyik muhabbeti ... Devamını Oku »

Rüyada genç görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada genç görmekRüyada genç birini, genç birilerini görmek taze bir görünüm gösterir. Ayrıca kendinizin daha genç bir yönünü temsil edebilir. Belki de daha eğlenceli ve kaygısız gerektiğini gösterir. Rüyada gerçekte olduğundan daha genç olduğunu görmek geçmişteki hataları düzeltmek için başarısız girişimleri temsil eder. Geçmiş pişmanlıklar ve kaybedilen fırsatlar için fazla üzülmemek gerektiğini, Gelecek için doğru hareket etmek zamanı ... Devamını Oku »

Rüyada Gösteri görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Gösteri görmekRüyada Gösteri görmek gerektiği kadar konuşmanız gerektiğini işaret eder. Rüyada Gösteri yapmak, Gösteriye katılmak günlük hayatınızda söylemek isteyipte söyleyemediğiniz bazı şeyler olduğunu sembolize eder. Rüyada Gösteri görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Gösteri görmek ne demektir? Rüyalarda Gösteri görmek ne anlama gelir? Rüyanda Gösteri görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Gösteri görmek ... Devamını Oku »

Rüyada Gömlek görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Gömlek görmekRüyasinda Gömlek görmek yakinda bir sıkıntıya düsecegine isarettir. Gömlek giymek, Gömlek giydigini görmek bile bile kendinizi bir sıkıntıya soktuğunuzu ifade eder. Gömlek çıkarmak, üzerinden gömlegi çikarmak Bu rüyanin aksiyle yorumlanır. Gömlek ütülemek, Gömlek ütüledigini gören Sıkıntıdan kurtulmak için çare arıyor demektir. Ütülü Gömlek ve temiz bir gömlegi dolaba kaldirmak Sıkıntılardan kurtulacağınıza isarettir. Eski Gömlek veya dar ... Devamını Oku »

Rüyada gözcü görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada gözcü görmekRüyada gözcü birini, gözcülük yapan birisini görmek vizyon ve algıda yanlışlık olduğunu gösterir. Doğru gerçekleri göremediğinizi simgeler Rüyada gözcü olmak, gözcü olduğunu, gözcülük yaptığını görmek Gerçek yapamınızda yaşadığınız bir durum hakkında daha net bir görünüm gerektiğini gösterir. Orada bir yanlış anlaşılma olmuş olabilir ya da bir durumun algılanandan farklı olabileceğini ve açıklığa kavuşturulması gerektiğini temsil eder. ... Devamını Oku »

Rüyada Gazete Muhabiri görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Gazete Muhabiri görmekRüyada Gazete Muhabiri görmek Haber, Gözlem, Bilinçli olmak anlamlarını simgeler. Hayatınızda bilinçli bir şekilde gözlem yaparak ilerlediğinizi sembolize eder. Rüyada Gazete Muhabiri görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Gazete Muhabiri görmek ne demektir? Rüyalarda Gazete Muhabiri görmek ne anlama gelir? Rüyanda Gazete Muhabiri görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Gazete Muhabiri ... Devamını Oku »

Rüyada Güç görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Güç görmekGüç görmek, Rüyasında Güçlendiğini görmek gerçek hayatta da Güçlü olur. Güç rüyaları olduğu gibi alınır. Rüyada Güç görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Güç görmek ne demektir? Rüyalarda Güç görmek ne anlama gelir? Rüyanda Güç görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Güç görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, rüyanızda ... Devamını Oku »