17 Kasım 2019, Pazar

G

Rüyada Gezgin görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Gezgin görmekRüyada Gezgin birisini, gezen birini görmek gerçek yaşamınızda olayları nasıl hissettiğinizi göstermek etraflıca düşünün mesajı verir. Rüyada Gezgin olmak, Gezgin olduğunu, sürekli gezdiğini görmek hayatın günlük talepleri karşısında stresten kaçmak, kafanızı dinlemek için kendinize zaman ayırmanız gerektiğini ifade ederRüyada Gezgin görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Gezgin görmek ne demektir? Rüyalarda Gezgin görmek ne anlama ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Gece görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Gece görmekRüyada Gece olduğunu görmek, İş hayatınızda birtakım sorunlar yaşayacaksınız. Canınız sıkılacak; fakat güçlü olmaya çalışın anlamındadır Pek karanlık Gece görmek, Sıkıntıya işarettir. Aylı parlak Gece, Sevince işaret eder Gece güneş doğması, Murada ermek demektir Hem Gece hem gündüz olması, Çok ilginç bir olaya şahit, Tanık olabilirsiniz manasını taşır. Yıldızlı Gece, Hayır, mutluluk, güzel bir hayata işarettirRüyada ... Devamını Oku »

Rüyada Gömülmek görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Gömülmek görmekRüyada Gömülmek, gömüldüğünü görmek Eğer diri diri gömüldüğünüzü gördüyseniz, yakında büyük bir hata yapacaksınız. Bu durumu da düşmanlarınız, sizin aleyhinizde kullanacaklar. Aynı zamanda darlık sıkıntı ve çaresizliğe işarettir. Gömülüp tekrar çıkmak Hapisten veya darlıktan kurtulmak manasını taşır. Ölüp Gömülmek Bekarlar için evlenmek, evliler için mal mülk, yeni yatırım müjdesidir. Rüyada Gömülmek görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. ... Devamını Oku »

Rüyada Gonca görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Gonca görmekGonca görmek, çiçek Goncası görmek, Yakında başarılı olup, huzur içinde yaşayacağınız anlamına gelir. Rüyada dalında Gonca görmek, Sevgili ile mutlu anlar geçirmek olarak yorumlanır. Rüyada Gonca görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Gonca görmek ne demektir? Rüyalarda Gonca görmek ne anlama gelir? Rüyanda Gonca görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Gonca görmek ... Devamını Oku »

Rüyada Gerdek gecesi görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Gerdek gecesi görmekRüyada Gerdek gecesi değişim, dönüşüm, yeni bir dönem başlangıcı ifadesidir. Rüyada Gerdek gecesi görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Gerdek gecesi görmek ne demektir? Rüyalarda Gerdek gecesi görmek ne anlama gelir? Rüyanda Gerdek gecesi görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Gerdek gecesi görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, ... Devamını Oku »

Rüyada Görüşme görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Görüşme görmekRüyada Görüşmek, Görüşme yapmak, Görüşme yaptığını, görüştüğünü görmek gerçek yaşamınızda tatlı süprizlerle karşılacağınızı haber verir. Rüyada Görüşmenin konusu ve kimlerle görüştüğünüz, rüya yorumunda önem arzeder ve o kişilerle temas kurmaya ihtiyacınız olduğunu simgeleyebilir. Rüyada Görüşme görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Görüşme görmek ne demektir? Rüyalarda Görüşme görmek ne anlama gelir? Rüyanda Görüşme görmek neye ... Devamını Oku »

Rüyada göz yaşartıcı gaz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada göz yaşartıcı gaz görmekRüyada göz yaşartıcı gaz, gözyaşı spreyi, göz yaşartıcı sprey görmek yaşamınızdaki bazı ilişkilerden veya unsurlardan kendinizi boğulmuş hissettiğinizi ifade eder. Rüyada göz yaşartıcı gaz görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada göz yaşartıcı gaz görmek ne demektir? Rüyalarda göz yaşartıcı gaz görmek ne anlama gelir? Rüyanda göz yaşartıcı gaz görmek neye delalet eder? sorularının ... Devamını Oku »

Rüyada gümüş çatal görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada gümüş çatal görmekRüyada gümüş çatal görmek, gümüşten yapılmış çatal kullanmak veya kullandığını görmek mevcut tüm endişelerinizi bir arkadaşının yardımı ile giderebileceğinizi ifade eder. Rüyada gümüş çatal görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada gümüş çatal görmek ne demektir? Rüyalarda gümüş çatal görmek ne anlama gelir? Rüyanda gümüş çatal görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer ... Devamını Oku »

Rüyada Göğüs görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Göğüs görmekRüyada gögüs görmek, kendi göğsünüz, başkasının göğsü olmasına göre anlam kazanır. Rüyada kendi göğsünü görmek kendine güvene ve sorunların üstesinden geleceğinize işaret eder. Rüyada göğsünün hızla çarptığını görmek zafere ve başarıya işarettir. Şekli düzgün Göğüs görmek Şansınızın açık olacağı anlamına gelir. Şekilsiz Göğüsler Aşk hayatınızda birçok hayal kırıklığına uğrayacağınız anlamına gelir. Geniş Göğüs İşlerde kolaylık işaretdir ... Devamını Oku »

Rüyada Gezi görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Gezi görmekRüyada Gezi görmek Çevre, Gezmek, Başka kültürler, Konuk severlik anlamlarını simgeler. Farklı kültürden insanlarla tanışmayı, Başkalarına sağladıgınız yardımları sembolize eder. Misafir gelmesine, Misafir ağırlamaya sizin son derece konuk sever oldugunuza delalettir. Geziye katılmak, Geziye katıldığını görmek Başka kültürlere duydugunuz ilgi ve merak anlamındadır. Rüyada Gezi görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Gezi görmek ne demektir? ... Devamını Oku »