25 Ocak 2020, Cumartesi

F

Rüyada Fok Balığı görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Fok Balığı görmekFok Balığı çok güçlü bir hayvan olarak bilinir. Rüyada Fok Balığı görmek, çok zorlu bir düşmanıyla karşılaşacağını işaret eder. Bu düşmanın yakın akrabalarından birinin olacağıda tabir edilir. İş hayatında tehlikeli bir durumla karşılaşacak olarak da yorumlanır. Rüyasında fok Balığının etini yediğini gören kişinin, devlet kapısında olan bi işinin hayırlı olarak sonuçlanacağına işaret şeklinde yorumlanır. Rüyada ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Facebook sahibini görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Facebook sahibini görmekRüyada Facebook’un sahibi Mark Zuckerberg’i görmek gerçek yaşamınızda küçük işlerle dahi büyük başarılar kazanabileceğinizi, yaptığınız iş ile gurur duyabileceğinizi gösterir. Bu rüya aynı zamanda rehberlik ve yönlendirme konularında bazı arayışlar içinde olduğunuzu gösterebilir. Rüyada Facebook sahibini görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Facebook sahibini görmek ne demektir? Rüyalarda Facebook sahibini görmek ne anlama gelir? ... Devamını Oku »

Rüyada Fino köpeği görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Fino köpeği görmekRüyada Fino köpeği görmek sadakat, bağlılık ile tabir edilir. Rüyada kucakta köpek, kucağında Fino kopegi gormek dosta ve arkadaşlarınız tarafından çok sevildiğinizi gösterir. Rüyada köpek sevmek, bir Finoyu sevdiğini görmek aile içinde mutlu bir yaşama işarettir. Rüyada Fino köpeği görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Fino köpeği görmek ne demektir? Rüyalarda Fino köpeği görmek ... Devamını Oku »

Rüyada Fil görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Fil görmekRüyada Fil görmek, Büyük bir insanla karşılaşacağını işaret eder. Gece file binmek, Evlenmek işaretidir Gündüz File binmek, Nikah yapmak anlamındadır. Fil öldürmek, Düşmanını yenmeye delalet eder Fil altında ezilmek, Yenilgiye haber verir Savaşta fil üstüne binmek, Düşmanı yenmek anlamındadır Rüyada yavru fil, fil yavrusu görmek Hükümetten fayda ve menfaat kazanılacak işleri işaret eder. Rüyada Fil görmek ... Devamını Oku »

Rüyada fare kovalamak görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada fare kovalamak görmekRüyada fare kovalamak, fare kovaladığını görmek Çevrenizde sizi aşağılayan, küçük gören, hatta size hakaret eden biri olduğunu ve sizin buna meydan verdiğinizi işaret eder. fareyi kovalamanız bilinçaltınızda o kişiyle mücadelenizi simgeler. Rüyada fare görmek konusunda detaylı açıklamayı fare rüya tabiri sayfasında bulabilirsiniz. Rüyada fare kovalamak görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada fare kovalamak görmek ... Devamını Oku »

Rüyada Fetiş görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Fetiş görmekRüyada Fetiş olgunluk veya yeteneklerin eksikliği gösterir. Aynı zamanda bir korku sembolü olabilir. Rüyada Fetiş görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Fetiş görmek ne demektir? Rüyalarda Fetiş görmek ne anlama gelir? Rüyanda Fetiş görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Fetiş görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, rüyanızda geçen renk, ... Devamını Oku »

Rüyada Fıstık görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Fıstık görmekBurada geçen Fıstık kelimesi çam fıstığı, antep fıstığı, siirt fıstığı, yer fıstığı, tuzlu Fıstık çeşitlerini kapsamaktadır. Rüyada Fıstık yemek veya Fıstık yediğini görmek Ele beklenmeyen bir Mal geçmesine işarettir. Yeşil Fıstık Zorlukla kazanacağınız bir Mal sahibi olmaya yorumlanır. Fıstık toplamak Mal edinmeye işarettir. Rüyada Fıstık görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Fıstık görmek ne demektir? ... Devamını Oku »

Rüyada Fakülte görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Fakülte görmekRüyada Fakülte görmek bazı sosyal ve kültürel değişiklikler yaşayacağınız anlamına gelir. Rüyada Fakülteye gitmek, Fakülteye gittiğini görmek Bilginizi geliştirme isteğinize işaret eder. Rüyada Fakültede olmak, Fakültede okumak Yeni şeyler denemek için uygun bir zamanda olduğunuzu gösterir. Eğer geçmişte bir Fakülteye gittiyseniz Fakülte günlerini hatırladığınızı, hala Fakültede okuyorsanız sizi çevreleyen şeyleri ifade eder. Rüyada Fakülte görmek nedir? ... Devamını Oku »

Rüyada Fildişi görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Fildişi görmekRüyada fil dişi görmek iyidir. Hayırlı işler yapmaya, berekete, yeni mal veya mülk almaya yorulur. Rüyada Fildişi eşya görmek yeni başladığı veya başlayacağı işte başarılı olunacağına işaret ederRüyada Fildişi görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Fildişi görmek ne demektir? Rüyalarda Fildişi görmek ne anlama gelir? Rüyanda Fildişi görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak ... Devamını Oku »

Rüyada fırıldak çiçeği görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada fırıldak çiçeği görmekRüyada fırıldak çiçeği görmek Beklentilerinizin gerçekleşmeyecegine delalettir. Rüyada fırıldak çiçeği görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada fırıldak çiçeği görmek ne demektir? Rüyalarda fırıldak çiçeği görmek ne anlama gelir? Rüyanda fırıldak çiçeği görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer fırıldak çiçeği görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, rüyanızda geçen renk, ... Devamını Oku »