21 Eylül 2019, Cumartesi

F

Rüyada Fala bakmak görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Fala bakmak görmekRüyada fal bakmak, fal baktığını görmek başvurduğunuz bir devlet dairesinden veya bir işten olumlu cevap alacağınıza işarettir. Öğrenci birisi Rüyada Fala baktığını görürse sınavlarda başarılı olacak demektir. Bir genç kız rüyasında başka birinin falına baktığını görürse güzel bir evlilik yapacağına delalettir. Rüyada Fala bakmak görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Fala bakmak görmek ne ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Fanila görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Fanila görmekRüyada uzun kollu atlet, Fanila görmek karlı bir iş  yapacağınıza işaret eder. Rüyada Fanila giymek, Fanila giydiğini görmek aşk acısı çekmek olarak yorumlanır. Rüyada Fanila görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Fanila görmek ne demektir? Rüyalarda Fanila görmek ne anlama gelir? Rüyanda Fanila görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Fanila görmek rüya ... Devamını Oku »

Rüyada file çorap görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada file çorap görmekRüyada file çorap görmek, file çorap giymiş bir kadın görmek daha cesur olmanız gerektiğini söylüyen bir rüyadır Rüyada file çorap giymek, file çorap giydiğini görmek seksilik, şehvet ve cazibesinizi sembolize etmektedir. Rüyada file çorap görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada file çorap görmek ne demektir? Rüyalarda file çorap görmek ne anlama gelir? Rüyanda file ... Devamını Oku »

Rüyada Firma görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Firma görmekRüyada Firma açıklaması için bakınız şirket. Rüyada Firma görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Firma görmek ne demektir? Rüyalarda Firma görmek ne anlama gelir? Rüyanda Firma görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Firma görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, rüyanızda geçen renk, olay, yer, kişiler ve diğer eylemleri bir ... Devamını Oku »

Rüyada File görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada File görmekRüyada File görmek bereket, bolluk ve bol rızka işaret eder. Dolu File Rüyasında dolu bir File çarşıdan, bakkaldan, marketten geldiğini görenin işleri açılır, kazancı artar, bolluğa kavuşur. Boş File Rüyasında boş bir File gören işinden memnun değil anlamındadır. Yakın zamanda mutlu olacağınız yeni bir işe kavuşacaksınız anlamını taşır. Rüyasında beyaz File gören bekar ise evlenir. Rüyada ... Devamını Oku »

Rüyada Fatih görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Fatih görmekFATİH isminin anlamı Fetheden, Hüküm veren demektir. Rüyada Fatih ismini duymak, Fatih olarak çagrıldığını görmek, Bekar kız için Kalbinini fethedecek bir erkeğe, Bekar bir Erkek için, Saygın bir hanıma işarettir. Rüyada Fatih görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Fatih görmek ne demektir? Rüyalarda Fatih görmek ne anlama gelir? Rüyanda Fatih görmek neye delalet eder? sorularının ... Devamını Oku »

Rüyada Fosil görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Fosil görmekRüyada Fosil görmek uzun ömür ve bilgeliği sembolize eder. İpuçları: insan Fosili, hayvan Fosili aynı anlamları verir. Rüyada Fosil görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Fosil görmek ne demektir? Rüyalarda Fosil görmek ne anlama gelir? Rüyanda Fosil görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Fosil görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak ... Devamını Oku »

Rüyada futbolcu görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada futbolcu görmekRüyada futbolcu görmek, bir futbolcuyla karşılaşmak, bastırılmış cinsellik duyguları yada saldırganlık güdüsü içinde olduğunuzu, bu sıkıntıları daha sosyal olmakla aşabileceğinizi işaret eder. Rüyada futbolcu olduğunu görmek, profesyonel futbolcu, para kazanmak için futbol oynadığını görmek, bir öfke patlaması yaşamakta olduğunu, bu öfkeden bir an önce kurtulup, saldırgan ruh halinden çıkmanızı gerektiğini simgeler. Amatör futbolcu olduğunu görmek, zevk ... Devamını Oku »

Rüyada Fener görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Fener görmekRüyada Fener görmek, Baht ve Talih açıklığı olarak yorumlanır. Yanan Fener, Birkaç tane Fener, Fenerler görmek İtibarınızın artmasına işaretidir Fenerin sönmesi, sönük Fener, yanmayan Fener görmek gerçek yaşamınızda bir süre bocalama yaşayacağınızı simgeler. Rüyada Fener görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Fener görmek ne demektir? Rüyalarda Fener görmek ne anlama gelir? Rüyanda Fener görmek neye ... Devamını Oku »

Rüyada Fedakarlık görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Fedakarlık görmekRüyada Fedakarlık, Fedakarlık yapmak, Fedakarlık yaptğını görmek rüya açıklaması için lütfen bakınız özveri. Rüyada Fedakarlık görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Fedakarlık görmek ne demektir? Rüyalarda Fedakarlık görmek ne anlama gelir? Rüyanda Fedakarlık görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Fedakarlık görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, rüyanızda geçen renk, ... Devamını Oku »