25 Kasım 2017, Cumartesi

E

Rüyada Elbise silmek görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Elbise silmek görmekRüyada Elbise silmek, Elbise sildiğini görmek kötü bir haber alacağınıza işaret eder. Rüyada Elbise silmek görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Elbise silmek görmek ne demektir? Rüyalarda Elbise silmek görmek ne anlama gelir? Rüyanda Elbise silmek görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Elbise silmek görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Eski karısını görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Eski karısını görmekRüyada ayrıldığı eşini, boşandığını karısını, Eski eşini görmek Şu anda yaşadığınız benzer bir ilişki yada birliktelikte bir olay nedeniyle kendinizi mutsuz hissettiğinizi, mutsuzluk yaşadığınızı veya hiç olmak istemediğiniz bir durumda kendinizi bulduğunuzu ve bundan rahatsızlık hissettiğinizi simgeler. Bu rüya alternatif olarak güncel yaşamınızda bir şey yada birinin, Eski eşinize hissettiğiniz güzel duyguları hatırlattığını işaret eder. ... Devamını Oku »

Rüyada Ev almak görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Ev almak görmekRuyada ev almak, çok sık görülen rüyalardan biridir ancak sanıldığı gibi ev almak, daire satın almak manasına gelmez, Rüyada ev satın aldığını görmek duygusal olarak uyumlu bir döneme girdiğinizi ifade eder. Satın almak üzere ev bakmak Bu rüya duygularınızı sağlıklı olarak ifade etmeyi öğrendiğinizi ve bunun kendinizi iyi hissetmenize neden olduğunu işaret eder. Bu güzel ... Devamını Oku »

Rüyada Emekli görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Emekli görmekRüyada Emekli görmek, Emekli birini görmek, Emekliyle konuşmak yeni bir iş, yeni bir yaşama başlayacağınıza ve yeni işinizde başarılı olacağınıza işaret eder Rüyada Emekli olmak, Emekli olduğunu görmek çalıştığınızda işte mutlu olmadığınızın işaretidir. Ya mutlu olacağınız bir iş yapmalısınız ya da işinizi sevmelisinizRüyada Emekli görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Emekli görmek ne demektir? Rüyalarda ... Devamını Oku »

Rüyada Eyer görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Eyer görmekRüyada Eyer görmek hedeflerinize ulaşmak için çalışmalarınızı sürdürmeye ihtiyacınız olduğunu gösterir. Bu rüya aynı zamanda hiç kimsenin hedeflerinize ulaşmanıza engel olmasına izin vermemenizi belirtir Rüyada Eyer üzerinde oturmak Birinin veya bir durum üzerinde kontrol kurmak istediğinizi gösterir, alternatif olarak sizin önemli ve güçlü bir konuma geleceğinizi gösterebilir. İpuçları: kaltak, kürtün, mahle, palan, semer, sereRüyada Eyer görmek ... Devamını Oku »

Rüyada ekmek meyvesi görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada ekmek meyvesi görmekekmek meyvesi nedir tropikal bölgelerde bulunan ekmek ağacında yetişen, dış görünüşü somun ekmeğe benzeyen, genellikle sarı renkli bir meyva. Rüyada ekmek meyvesi görmek Hayatınızın bazı alanlarında memnun olduğunuza işarettir. Rüyada ekmek meyvesi görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada ekmek meyvesi görmek ne demektir? Rüyalarda ekmek meyvesi görmek ne anlama gelir? Rüyanda ekmek meyvesi görmek ... Devamını Oku »

Rüyada Eşekarısı görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Eşekarısı görmekRüyada eşek arısı görmek Ileride sizin için sorun ve tehlike sembolize eder. Size kızgınlık ve öfke duyan birilerini işaret edebilir Rüyada eşek arısı sokması, Eşekarısının soktuğunu görmek intikam, intikamcı tutumları gösterir. . Rüyada Eşekarısı görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Eşekarısı görmek ne demektir? Rüyalarda Eşekarısı görmek ne anlama gelir? Rüyanda Eşekarısı görmek neye delalet ... Devamını Oku »

Rüyada Et görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Et görmekRüyada Et görmek Sanılanın aksine et rüyaları hiçte iyi sayılmaz. Özellikle çiğ et daima kötüye yorumlanır. Hastalık, dert, sıkıntı, üzüntü olarak alınır. Kasaptan et almak, et aldığını görmek, Rüyasında bir kasaptan et alan kimse hastalanır. Et kokmuşsa durum daha da kötü sayılır. Rüyada et yemek , et yediğini görmek iyiye yorumlanmaz. Et yemekleri daima haram kazanılan ... Devamını Oku »

Rüyada Erkek kardeşinin ölmüş olduğunu görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Erkek kardeşinin ölmüş olduğunu görmekRüyada Erkek kardeşinin öldüğünü, Erkek kardeşinin ölmüş olduğunu görmek Gerçek yaşamınızda yaşadığınız bir maddi kaybı veya bir iş veya yatırıma son verme düşüncenizi simgeler. Rüyada ağabeyin ölümü, biraderin öldüğünü görmek, biraderinin ölmüş olduğunu, abisinin ölümünü görmekte aynı anlamdadır. Rüyada Erkek kardeşinin ölmüş olduğunu görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Erkek kardeşinin ölmüş ... Devamını Oku »

Rüyada elmalı turta görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada elmalı turta görmekRüyada elmalı turta, elmalı pasta, elmalı kek, elmalı kek görmek sevgi ve aşk çiçeğinin henüz gelişmekte olduğunu temsil eder. Rüyada elmalı turta yemek, elmalı turta yediğini görmek uyum, mutluluk ve bereket anlamındadır. Bu rüya aynı zamanda cinsel iştah, şehvetli arzular ve Cennet Bahçesinde elma ile ilişkili olarak cinsel bilinci simgeleyebilir Rüyada elmalı turta yapmak, elmalı ... Devamını Oku »