20 Nisan 2018, Cuma

E

Rüyada Ellerini yıkadığını görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Ellerini yıkadığını görmekRuyada el yıkamak, Ellerini yıkadığını görmek sizin, size uzuntu veren bir konuyu halletmek icin biraz daha gayret gostermeniz gerektigini tavsiye eder, Bu ruyanin bir diger yorumuda, sizin bazi konularda halen inkarci oldugunuzu ve sorunlari halletmekten kacindiginizi ifade eder. Elinizi ayaginizi yorgandan cekip inzivaya cekilmis bir haldesiniz. Rüyada Ellerini yıkadığını görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Emlak sahibi olmak görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Emlak sahibi olmak görmekRüyada Emlak sahibi olmak miras olarak değil, çalışarak mülk sahibi olacak anlamına gelir. Rüyada Emlak sahibi olmak görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Emlak sahibi olmak görmek ne demektir? Rüyalarda Emlak sahibi olmak görmek ne anlama gelir? Rüyanda Emlak sahibi olmak görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Emlak sahibi olmak ... Devamını Oku »

Rüyada Eğlence parkı görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Eğlence parkı görmekRüyada Eğlence parkı görmek veya Eğlence parkında olmak hayatınızdaki Eğlence ve zevk için biraz zaman ayarlamanız gerektiğini gösterir. Boş Eğlence parkı veya terkedilmiş Eğlence parkı ise, daha Eğlenceli ve macera bir yaşam istediğinizi ifade ederRüyada Eğlence parkı görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Eğlence parkı görmek ne demektir? Rüyalarda Eğlence parkı görmek ne anlama ... Devamını Oku »

Rüyada Ekmek görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Ekmek görmekRüyada Ekmek görmek Nimet, Fırsat, Yaşamın Temel ihtiyaçlarını simgeler. Ekmekler aç ve susuzluğun sona ermesi, manevi tatminsizliklerin bitişi, yaşam sevinci sembolüdür. Ekmek yemek, Ekmek yediğini görmek gerçek yaşamınızda maddi durumunuzda yükselişi ve karşınıza çıkacak yeni fırsatı sembolize eder. Rüyada Ekmek hamuru mayalamak, Ekmek yoğurmak gibi Ekmek pişirmek ile ilgili işleri yaptığını, Ekmek pişirdiğini görmek olumlu nitelikleri ... Devamını Oku »

Rüyada Emir ismi görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Emir ismi görmekEMİR isminin anlamı Bir kavmin başı, Peygamber soyundan, Kumandan demektir. Rüyada Emir ismini duymak, Emir olarak çagrıldığını görmek, Umut verici bir haberin çok yakında gelecegine işarettir. İpuçları: başbuğ, çar, firavun, hakan, hükümdar, hünkar, ilhan, imparator, kağan, kavmin başı, kral, Kumandan, melik, mihrace, mikado, padişah, Peygamber soyundan, prens, raca, şah, şeyh, sultanRüyada Emir ismi görmek nedir? ... Devamını Oku »

Rüyada Engelli görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Engelli görmekRüyada Engelli olmak, Engelli olduğunu, Engelli birini görmek rüya tabiri için lütfen bakınız sakat. Rüyada Engelli görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Engelli görmek ne demektir? Rüyalarda Engelli görmek ne anlama gelir? Rüyanda Engelli görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Engelli görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, rüyanızda geçen ... Devamını Oku »

Rüyada Eşraf görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Eşraf görmekEşraf ileri gelen, önde giden, tanınmış, önemli kişi demektir. Rüyada bir yerin Eşrafını veya Eşraftan birini görmek birileri tarafından veya bazı olayda aldatılmak olduğunu gösterir. Çok saf ya da çok güvenen biri olabilirsiniz. Rüyada eşreftan olduğunu görmek Başkalarınını aldatmaya çalıştığınızı yada aklınızdan bir sahtekarlık geçirdiğinizi simgelerRüyada Eşraf görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Eşraf görmek ... Devamını Oku »

Rüyada Ense görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Ense görmekRüyada Ense görmek zihin, akıl ve vücudun fiziksel durumu arasındaki ilişkiyi ifade eder. Bu iradenizin, kendi kendini kısıtlaması ve duygularını kontrol etmek ve onları kontrol altında tutmak ihtiyacınızı temsil eder. Bir duruma karşı bir uyarı olarak hizmet veren bir uyarıdır. Rüyada Ensede yara, Ensesinde yara görmek kalp ve zihin arasındaki mesafeyi gösterir. Yaşamınızda bazı şeyleri değişmez ... Devamını Oku »

Rüyada Ev aramak görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Ev aramak görmekRüyada ev aramak, ev aradığını görmek Gerçek yaşamınızda yeni roller üstlendiğinizi veya üstleneceğinizi, sahip olduğunuz özelliklerden biri hakkında gelişme ve o yönünüzde güçlenme olduğunu simgelerRüyada Ev aramak görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Ev aramak görmek ne demektir? Rüyalarda Ev aramak görmek ne anlama gelir? Rüyanda Ev aramak görmek neye delalet eder? sorularının cevabı ... Devamını Oku »

Rüyada Enkaz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Enkaz görmekRüyada yıkılmış bina, bir Enkaz, yıkım görmek iyiye yorumlanmaz.  Gerçek yaşamınızda karşınıza çıkacak bazı aksilikleri işaret eder. Enkaz altında kalmak Yaptığınız veya para yatırdığınız işlere dikkat etmeniz gerekir anlamını taşır. Rüyada Enkaz görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Enkaz görmek ne demektir? Rüyalarda Enkaz görmek ne anlama gelir? Rüyanda Enkaz görmek neye delalet eder? sorularının cevabı ... Devamını Oku »