14 Ağustos 2018, Salı

E

Rüyada Ezmek görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Ezmek görmekRüyada bir şeyi Ezmek, ezdiğini görmek bir şeyin sizin kontrolunuz altında, ağırlığınızla sorun yaşadığını gösterir. Rüyada ezilmek, ezildiğini görmek üzerinizde yükleri taşıma konusunda artık sabrınızın taştığını ifade ederRüyada Ezmek görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Ezmek görmek ne demektir? Rüyalarda Ezmek görmek ne anlama gelir? Rüyanda Ezmek görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada evin bölümleri görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada evin bölümleri görmekRüyada görülen oda, salon, antre, yatak odası, oturma odası, kiler, banyo, tuvalet, kapı, pencere, baca, tavan vb. yerler insanın iç dünyası ile ilgili mesajlar verir ve ayrı ayrı dikkatle analiz edilmelidir. Bu analiz sırasında renk, sıcaklık, olayların seyri gibi diğer faktörleride dikkate alınmalıdır. Çatı katı evin çatısı evin tavanı Cam balkon Bodrum katı Rüyada banyo ... Devamını Oku »

Rüyada Elli görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Elli görmekRüyada Elli sayısı, 50 rakamı görmek tüm yaşam için kutsal bir kısaltmasıdır. Rüyada Elli görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Elli görmek ne demektir? Rüyalarda Elli görmek ne anlama gelir? Rüyanda Elli görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Elli görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, rüyanızda geçen renk, olay, ... Devamını Oku »

Rüyada Eren ismi görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Eren ismi görmekEren isminin anlamı Yetişmiş, Cesur, Yiğit, Ermiş kişi demektir. Rüyada Eren ismini duymak, Eren olarak çagrıldığını görmek, Kendi isteğiniz ile yanlızlığı seçtiğiniz, Bir düşünme sürecinden geçme ve Karar verme aşamasında olduğunuzu temsil eder. Rüyada Eren ismi görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Eren ismi görmek ne demektir? Rüyalarda Eren ismi görmek ne anlama gelir? ... Devamını Oku »

Rüyada Elini tuttuğunu görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Elini tuttuğunu görmekRuyada kendinizi bir baskasinin Elini tutarken gorurseniz , bu Elini tuttugunuz o kimse ile olan iliski ve baglantinizi temsil eder. Bu ruya ayni zamanda Elini tuttugunuz o kisi ile arkadasliginiz veya iliskinizin sona ermesi veya bitmesinden kaynaklanan korku ve endiseleriniz oldugunu bildirir, o arkadasinizla baglarinizi koparmak istemiyorsunuz. Rüyada Elini tuttuğunu görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. ... Devamını Oku »

Rüyada Evde kuş görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Evde kuş görmekRüyada Evde kuş, ev kuşu görmek hayatınızda yeni ve ilginç şeyler olacak demektir. Yeni bir aşk, yeni bir dilek, yeni bir fikir, yeni bir sezgi veya önsezi. Eğer hayatınıza yeni bir kişi girerse bu tuzak olabilir. Rüyada Evde kuş görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Evde kuş görmek ne demektir? Rüyalarda Evde kuş görmek ... Devamını Oku »

Rüyada elli yedi görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada elli yedi görmekRüyada 57, elli yedi sayısı görmek gelişmemişlik ve deneyimsizlik simgeler. Gerçek yaşamınızda bazı niteliklerinizi geliştirmek zorunda olduğunuzu anlatırRüyada elli yedi görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada elli yedi görmek ne demektir? Rüyalarda elli yedi görmek ne anlama gelir? Rüyanda elli yedi görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer elli yedi görmek rüya ... Devamını Oku »

Rüyada Egemen görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Egemen görmekEgemen isminin anlamı Hakim, Hüküm süren kimse demektir. Rüyada Egemen ismini duymak, Egemen olarak çagrıldığını görmek, Mahkeme, Devlet işleri ile ilgi durumları, Yazılı tebliğat almayı simgeler. Rüyada Egemen görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Egemen görmek ne demektir? Rüyalarda Egemen görmek ne anlama gelir? Rüyanda Egemen görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer ... Devamını Oku »

Rüyada erime görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada erime görmekRüyada erime, bir şeyin eridiğini görmek bir özlem ya da arzu anlamına gelir. Bu rüya hayatınızda duygusal bir boşluğu doldurmak için uğraştığını gösterirRüyada erime görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada erime görmek ne demektir? Rüyalarda erime görmek ne anlama gelir? Rüyanda erime görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer erime görmek rüya tabiri ... Devamını Oku »

Rüyada Eğik görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Eğik görmekRüyada eğilmiş, Eğik bir şey görmek erkek iseniz bir kadın dolayısıyla başınızın ağrıyacağını, kadın iseniz kendinizi daha iyi ifade etmek veya karşınızdakini olduğu kabul etmek gerektiğini gösterir. Rüyada Eğik görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Eğik görmek ne demektir? Rüyalarda Eğik görmek ne anlama gelir? Rüyanda Eğik görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak ... Devamını Oku »