26 Eylül 2017, Salı

E

Rüyada eski görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada eski görmekRüyada eski bir şey görmek hayatınızda değiştirmek ya da kurtulmanız gereken bir şey olduğunu gösterir. Alternatif olarak bu rüya, geçmişte var olupta bugun sahip olmadığınız bir şeyleri güncel yaşamın içine dahil etmek gerektiğini temsil edebilir Rüyada eski bir şeyi saklamak, muhafaza etmek akıllıca kararlar anlamına gelmektedir. Olumsuz, inatçı yollar ve katı düşünmeden uzaklaşmanız anlamına gelebilir. Belki ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Esir görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Esir görmekRüyada Esir birini görmek gerçek yaşamda kendini sıkışmış hissettiğini gösterir. İlave olarak tutsaklık, reddettiğiniz birşeye işaret eder. Rüyada Esir düşmek, Esir düştüğünü görmek, başkalarının malında gözü bulunduğuna veya borcunu ödememek, inkar etmek, evliliğinde mutsuz olmak olarak yorumlanır. Rüyada Esir görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Esir görmek ne demektir? Rüyalarda Esir görmek ne anlama gelir? ... Devamını Oku »

Rüyada Eşek görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Eşek görmekRüyada Eşek görmek anlayış eksikliği anlamına gelir. Ayrıca, gelecek konusunda endişeleriniz olduğunu, canınızın sıkıldığını ifade eder. Rüyada Eşekle yük taşımak, eşeğin yük taşıdığını görmek bu kadar sabır ve sıkı çalışma sonrasında, iş yaşamınızda başarı ve aşk hayatınızda mutluluk anlamına gelir. Anıran Eşek, Eşek anırması, Rüyada eşeğin anırdığını görmek değersiz biri tarafından azarlanacağınız anlamındadır. Eşeğe binmek, Eşeğe ... Devamını Oku »

Rüyada Engerek görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Engerek görmekRüyada Engerek yılanı görmek iyiye yorumlanmaz. Düşmanlarınızın size zarar verebiliceğini, kendinize dikat etmeniz gerektiğine dikkat çeker. Rüyada Engerek görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Engerek görmek ne demektir? Rüyalarda Engerek görmek ne anlama gelir? Rüyanda Engerek görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Engerek görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, ... Devamını Oku »

Rüyada Elma görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Elma görmekRüyada Elma görmek Hayallerinizin yakın zamanda gerçekleşeceğini gösterir. Elma yemek, Elma yediğini görmek şanslı bir dönemde olduğunuzu temsil eder. Elma koparmak, Elma toplamak, Elma almak gerçek hayatınızda projelerinizin olumlu gelişeceğini ifade eder. Kırmızı Elma mutlu bir evlilik işareti olup, çok güzel bir rüyadır. Yeşil Elma sağlık sıhhat hebercidir. Sağlık sorunu yaşıyorsanız iyileşmeye, zaten sağlıklı iseniz bunun ... Devamını Oku »

Rüyada Eko görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Eko görmekRüyada eko duymak rüya tabiri için lütfen bakınız yankı. Rüyada Eko görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Eko görmek ne demektir? Rüyalarda Eko görmek ne anlama gelir? Rüyanda Eko görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Eko görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, rüyanızda geçen renk, olay, yer, kişiler ve ... Devamını Oku »

Rüyada Erteleme görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Erteleme görmekRüyada Erteleme, bir şeyi Ertelemek, birini Ertelemek, ertelediğini görmek bir dedikodu veya sizin dikkatsiz konuşmanız veya davranışınız sebebiyle birçok arkadaş kaybedeceğinizi, hemen gerekli önlemleri almazsanız bunun size daha fazla sıkıntılar getireceğini sembolize eder. Bir şeyin ertelendiğini görmek ulaşmak istediğiniz hedefleri gerçekleştirmenin mümkün olmadığı anlamına gelir ve onları gözden geçirip değiştirmek için bir uyarıdır. Rüyada Erteleme görmek ... Devamını Oku »

Rüyada Esans görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Esans görmekEsans Güzel koku Rüyada Esans sürmek, Esans sürünmek, Esans kullanmak Yakın zamanda bir mutluluk yaşamaya işarettir. Esans satın almak Sizi seven bir kimsenin ilgisi ile karşılaşacağınıza yorumlanır. Evli bir kimse için Esans Mutluluğun devamına işarettir. BEKAR bir kimse için Esans Sevdiği Aşık olduğu kimse ile evlenmeye yorumlanırRüyada Esans görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Esans ... Devamını Oku »

Rüyada Ebru Gündeş görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Ebru Gündeş görmekRuyada Ebru Gündeş yaşam yolculuğunda büyük işleri başaramyı öğrendiğinize delalet olabilir. Alternatif olarak bu rüya bir fırsatı işaret edebilir. Rüyada Ebru Gündeş görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Ebru Gündeş görmek ne demektir? Rüyalarda Ebru Gündeş görmek ne anlama gelir? Rüyanda Ebru Gündeş görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Ebru Gündeş ... Devamını Oku »

Rüyada Etüd görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Etüd görmekRüyada Etüd çalışması, araştırma, inceleme, mütalaa, müzakere, ön çalışma, Etüd yapmak, Etüd yaptığını görmek öğrenmeye azimli, yeni bir fikre açık olduğunuzu gösterir. Rüyada Etüd yaptırmak, Etüd yaptırdığını görmek Hayatınızdı herşeyin tamamen yerleşmiş olduğunu, çevrenize yardımcı olma duygularınız geliştiğini simgeler. Rüyada Etüd yapan birini görmek geleneksel değerlere ve inançlara bağlı, toplumun normlarına uygun davranan biri olduğunuzu simgelerRüyada ... Devamını Oku »