28 Ocak 2020, Salı

D

Rüyada Dut görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Dut görmekRüyada Dut görmek bol kazanç manası taşır, Mevsimi dışında dut görmek dert, keder, üzüntü demektir. Sarı dut yemek küçük bir rahatsızlık geçireceğinize işaret eder, Beyaz dut yemek bir kişi tarafında iyilik göreceğinize delalettir. Siyah dut yemek şifa, hastalığı olan bir tanıdığın iyileşmesine işarettir. Rüyada Dut görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Dut görmek ne demektir? ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Dayak görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Dayak görmekRüyada Dayak yemek, Dayak yediğini görmek sıkıntıların, dertlerin bitmesine işaret eder, Ruyada Dayak atmak, Dayak attığını görmek güçlü olacağına işaret eder. Rüyada Dayak görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Dayak görmek ne demektir? Rüyalarda Dayak görmek ne anlama gelir? Rüyanda Dayak görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Dayak görmek rüya tabiri için ... Devamını Oku »

Rüyada Dansçı görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Dansçı görmekRüyada profesyonel Dansçı birini görmek, izlemek, seyretmek kutlama ve mutluluğu elde etmek için girişimler içinde olduğunuzu gösterir. balerin izlemek, çengi seyretmek, dansör izleme, dansöz seyretme, köçek , oryantal, oyuncu, rakkas, rakkase benzer anlamlar taşırRüyada Dansçı görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Dansçı görmek ne demektir? Rüyalarda Dansçı görmek ne anlama gelir? Rüyanda Dansçı görmek neye ... Devamını Oku »

Rüyada Deccal görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Deccal görmekDeccal nedir Sağ gözünün kör olduğu, yani Hakkı-gerçeği görmekten uzak, sahip olacağı olağanüstü güçlerle insanları kendine tapındıracak, YÜCE RAB olduğunu iddia edecek varlık. Deccal adı verilmiş bulunan bu yaratık, bize naklolunan bilgilere göre, birtakım olağanüstü şeyleri insanlara gösterecek ve kendisine inanılmasını isteyecektir. Rüyada Deccal, Deccalı görmek gerçek yaşamınızda kendinizi henüz keşfedemediğinizi, iyi ile kötü, doğru ile ... Devamını Oku »

Rüyada Drenaj görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Drenaj görmekRüyada Drenaj görmek, Drenaj yapmak yaşamınızdaki bazı engelli veya ilerlemenizi mani olan blokajı kaldırmak için çalışmaya ihtiyaç olduğunu gösterir. Rüyada Drenaj görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Drenaj görmek ne demektir? Rüyalarda Drenaj görmek ne anlama gelir? Rüyanda Drenaj görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Drenaj görmek rüya tabiri için daha detaylı ... Devamını Oku »

Rüyada Deniz Baykal görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Deniz Baykal görmekRüyada Deniz Baykal kötü bir ilişkiyi ya da bazı çocukluk çağı travmasını temsil eder. Tekrar incinmekten korktuğunuz için başkalarını dışarıda tutmak istediğinizi gösterirRüyada Deniz Baykal görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Deniz Baykal görmek ne demektir? Rüyalarda Deniz Baykal görmek ne anlama gelir? Rüyanda Deniz Baykal görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak ... Devamını Oku »

Rüyada Duran görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Duran görmekDuran isminin anlamı Varlığını sürdüren, Dağ yolu, Dingin, Sakin anlamında kullanılır. Rüyada Duran ismini duymak, Duran olarak çagrıldığını görmek, Sakin ve Huzurlu bir yaşam isteme özelliğini simgeler. Rüyada Duran görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Duran görmek ne demektir? Rüyalarda Duran görmek ne anlama gelir? Rüyanda Duran görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak ... Devamını Oku »

Rüyada Dolu görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Dolu görmekRüyada Dolu yağışı, Dolu yağması görmek keder, üzüntü, zarar etmek anlamlarına gelir. Vakitsiz Dolu yağması hastalık fakat kolay atlatmak, iyileşmek ifadesidir, Vakitsiz üstüne Dolu yağması zarar etmek anlamını taşır, Vaktinde Dolu yağmak dertlerden kurtulmak, ferahlamak manasındadır, Zararsız Dolu yağması bolluk, bereket, mal varlığı işaret eder, Zararlı Dolu yağması keder, üzüntü anlamlarını ifade eder. Rüyada Dolu görmek ... Devamını Oku »

Rüyada Dolandırıcı görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Dolandırıcı görmekRüyada Dolandırıcı birini görmek Aldatma, Alaycı olmak, Zalimlik anlamlarını simgeler. Etrafınızda Düzenbaz bir kimse olduguna delalettir. Dikkat etmeniz gereken bir rüyadır. Rüyada Dolandırıcı olmak, Dolandırıcı olduğunu, Dolandırıcılık yaptığını görmek Kaybetme, Korku, Çalmak anlamlarını simgeler. Kaybetmekten korktugunuz fikirleri ve Fırsatları işaret eder. Aynı zamanda Haksızlığa ugramayı sembolize eder. Sahtekar, üç kağıtçı, batakçı, cambaz, dekçi, dessas, düzenbaz, düzeni, ... Devamını Oku »

Rüyada Daktilo görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Daktilo görmekRüyada Daktilo makinesi görmek istemeden, farkında olmadan yaptığınız hataların size yarar sağlayacağına işarettir. Dul bir kadın Rüyada Daktilo kullandığını görürse zengin ve iyi bir insanla evlilik yapmak istemektedir şeklinde yorumlanır. Rüyada yeni Daktilo görmek Bu rüyayı görürseniz ertesi günü mutlu bir şekilde geçirirsiniz. Rüyada Daktilo görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Daktilo görmek ne demektir? ... Devamını Oku »