21 Ağustos 2019, Çarşamba

D

Rüyada Dikiş görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Dikiş görmekRüyada Dikiş görmek insanın amaçlarını, amaçlarına ulaşmadaki gayretlerini gösterir. Temiz kumaş dikmek yapmış olduğun iyiliklerin karşılıklarını alacağına, kirli kumaş ise yanlış şeyler yaptığına ve pişman olduğuna işaret eder. Rüyada Dikiş görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Dikiş görmek ne demektir? Rüyalarda Dikiş görmek ne anlama gelir? Rüyanda Dikiş görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada dangalak görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada dangalak görmekRüyada dangalaklık, dangalak olmak, dangalak olduğunu görmek rüya tabiri için lütfen bakınız Rüyada bön olduğunu görmek. Rüyada dangalak görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada dangalak görmek ne demektir? Rüyalarda dangalak görmek ne anlama gelir? Rüyanda dangalak görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer dangalak görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, ... Devamını Oku »

Rüyada Doğumevi görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Doğumevi görmekRüyada Doğumevi görmek Büyük Hayalleri simgeler. İsteklerinize ulaşabilmeniz için eski alışkanlıklarınızdan vacgeçmeniz gerektiğini sembolize eder. Rüyada Doğumevi görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Doğumevi görmek ne demektir? Rüyalarda Doğumevi görmek ne anlama gelir? Rüyanda Doğumevi görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Doğumevi görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, rüyanızda ... Devamını Oku »

Rüyada Dere görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Dere görmekRüyada akarsu, Dere görmek çabalarınız sonucunda başarılı olacağınıza işaret eder. Dere kenarında su ile oynamak bolluk, bereket olacağına ve evliliğe işarettir. Dereden geçmek hayatının güzelleşmesi, mutlu olmak, ferahlamak anlamına gelir. Derede çamurlu su içmek sıkıntı, üzüntü anlamlarına gelir. Derede yüzen balıklar görmek fevkalede güzel gelişmelerin olacağını simgeler. Rüyada Dere görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada ... Devamını Oku »

Rüyada Demir parmaklık görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Demir parmaklık görmekRüyada Demir parmaklıklar görmek hedeflerinize, hayallerinize ulaşmak için önünüzde pek çok engel olduğunu fakat mücadeleye devam ettiğiniz takdirde mutluluğa ulaşacağınızı simgelerRüyada Demir parmaklık görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Demir parmaklık görmek ne demektir? Rüyalarda Demir parmaklık görmek ne anlama gelir? Rüyanda Demir parmaklık görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Demir ... Devamını Oku »

Rüyada Disket görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Disket görmekRüyada bilgisayar Disketi, bir Disket görmek bazı durum ya da hayatının yönünü tespit için hangi bilgileri kullanmanız gerektiği , iaret ederRüyada Disket görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Disket görmek ne demektir? Rüyalarda Disket görmek ne anlama gelir? Rüyanda Disket görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Disket görmek rüya tabiri için daha ... Devamını Oku »

Rüyada diş kokusu görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada diş kokusu görmekRüyada diş kokusu, diş kiri, dişlerinin koktuğunu, dişinin kirli olduğunu görmek mevcut sıkıntılar ve zorluklarla usulune uygun şekilde mücadele ederseniz sonunda ödüllendirileceğinize aksi takdirde kötü şöhretle tanınacağınıza işaret ederRüyada diş kokusu görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada diş kokusu görmek ne demektir? Rüyalarda diş kokusu görmek ne anlama gelir? Rüyanda diş kokusu görmek neye ... Devamını Oku »

Rüyada Dişsiz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Dişsiz görmekRüyada Dişsiz olduğunu, dişlerinin olmadığını görmek hedeflerinize ulaşmada kendinizi yetersiz gördüğünüzü veya bir sağlık sorunu yaşadığınızı ifade eder Başka birini Dişsiz olarak, Dişsiz birini görmek birilerinin size zarar vermeye çalıştığını, sizi zor durumda bırakmak istediğini işaret eder. Ancak bu çabaları sonuç vermeyecektir. Rüyada Dişsiz görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Dişsiz görmek ne demektir? Rüyalarda ... Devamını Oku »

Rüyada denk görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada denk görmekBurada anılan eşitlik, aynılık anlamında değil, yük, eşya anlamındadır. Rüyada eşyalarını denk yapmak, denk yaptığını görmek bir yolculuk veya mekan değişikliği planladığınızı ve yakın zamanda bunun gerçekleşeceğini simgeler. Rüyada denk görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada denk görmek ne demektir? Rüyalarda denk görmek ne anlama gelir? Rüyanda denk görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet ... Devamını Oku »

Rüyada Dalga geçmek görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Dalga geçmek görmekRüyada biriyle Dalga geçmek, Dalga geçtiğini görmek Uygunsuz hareket, Mağdur olma, Oturmamış karakter anlamlarına gelir Rüyada Dalga geçmek görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Dalga geçmek görmek ne demektir? Rüyalarda Dalga geçmek görmek ne anlama gelir? Rüyanda Dalga geçmek görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Dalga geçmek görmek rüya tabiri için ... Devamını Oku »