20 Mayıs 2019, Pazartesi

C

Rüyada Cemaziyelevvel görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Cemaziyelevvel görmekCemaziyelevvel ayı, Hicri takvimde yılın 5. ayıdır Rüyada Cemaziyelevvel ayını görmek şu anda kendinizi mutsuz hissetmenize yol açan bir ilişki veya bir durum yaşamakta olduğunuzu, hiç istemediğiniz bir durumda kendinizi bulduğunuzu gösterir. Rüyada Cemaziyelevvel ayında olduğunu görmek bastırılmış öfke patlamalarına sahip olduğunuzu simgeler. Içinde tuttuğunuz bu öfke, zorla ve şiddetli bir şekilde ortaya çıkmaya başladığınızı simgelerRüyada ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Çul görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Çul görmekRüyada çul görmek veya giymek açıklaması için lütfen bakınız çuval bezi. Rüyada Çul görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Çul görmek ne demektir? Rüyalarda Çul görmek ne anlama gelir? Rüyanda Çul görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Çul görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, rüyanızda geçen renk, olay, yer, ... Devamını Oku »

Rüyada Cenabet görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Cenabet görmekCenabet olmak abdestsiz hal demektir. Rüyada Cenabet olmak, Cenabet olduğunu görmek, Kedere ve sıkıntıya, işlediğimiz bir günaha işarettir. Cenabet birini görmek çevrenizdeki birinden küçük bir zarar göreceğinizi işaret eder. İpuçları: Cenabet rüya tabiri ne anlama gelir, Cenabet rüya yorumu neye delalet eder, Cenabet rüya meali ne demek, Cenabet rüya açıklaması neyi işaret eder, neyi gösterir, ne ... Devamını Oku »

Rüyada Cam balkon görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Cam balkon görmekRüyada Cam balkon görmek veya cam balkonlu bir ev görmek farkedilmek arzusu anlamına gelir. Sizin prestij ve yüksek statü arayışı içinde olduğunuzu simgeler. Rüyada Cam balkonda olmak, cam balkonda durduğunu görmek, cam balkondan dışarıyı seyretmek sizin başkaları tarafından farkedildiğinizi, bakışların üzerinizde olduğunu simgeler. Eski cam balkon, kirli cam balkon ise, genel dış görüntünüzü gözden geçrimenize ... Devamını Oku »

Rüyada Çalışma masası görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Çalışma masası görmekRüyada Çalışma masası görmek yaşamınızda beklenmedik kötü şans ortaya çıkacak anlamındadır. Çalışma masasında çalıştığını görmek içinde bulunduğunuz şansız dönemi atlatmak için tüm gücünüzle çalıştığınızı simgeler, Çalışma masasının üstünde para görmek yaşadığınız sıkıntıları yakında atlatacağınızı ifade eder. İpuçları: masa rüya tabiri ne anlama gelir, masa rüya yorumu neye delalet eder, masa rüya meali ne demek, masa ... Devamını Oku »

Rüyada çamaşır yıkamak görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada çamaşır yıkamak görmekRüyada çamaşır yıkamak, çamaşır yıkadığını görmek uzun süre gizli kalan gerçeklerin ortaya çıkmasına işaret eder, mektup ve iyi habere delalet ederRüyada çamaşır yıkamak görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada çamaşır yıkamak görmek ne demektir? Rüyalarda çamaşır yıkamak görmek ne anlama gelir? Rüyanda çamaşır yıkamak görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer çamaşır ... Devamını Oku »

Rüyada Çarpışma görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Çarpışma görmekRüyada çarpışmak, çarpışma görmek, bir şeye veya birine çarpmak, çarptığını görmek ciddi üzüntü veya iş konusunda hayal kırıklıkları ifade eder Rüyada birinin size çarpması, birinin siz çarptığını görmek eşiniz, sevgiliniz veya bir arkadaşınızla aranızda geçici bir tartışma yaşayacağınızı simgeler. İpuçları: çarpışmak tabiri ne anlama gelir, çarpışmak yorumu neye delalet eder, çarpışmak meali ne demek, çarpışmak açıklaması ... Devamını Oku »

Rüyada Çay ocağı görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Çay ocağı görmekRüyada Çay ocağı görmek Hayatın Dünyevi yönünü simgeler. Ocakta çay yaptığını görmek, Kedere ve Hayata Dem vurmayı sembolize eder. Rüyada Çay ocağı görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Çay ocağı görmek ne demektir? Rüyalarda Çay ocağı görmek ne anlama gelir? Rüyanda Çay ocağı görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Çay ocağı ... Devamını Oku »

Rüyada ciğerci sığırı görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada ciğerci sığırı görmekRüyada ciğerci sığırı çiçeği görmek Yaşamınızda denetim eksikliği olduğunu gösterir. Bu rüya aynı zamanda ezilmişilik duygusu içinde olduğunuzu gösterebilir. Rüyada ciğerci sığırı görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada ciğerci sığırı görmek ne demektir? Rüyalarda ciğerci sığırı görmek ne anlama gelir? Rüyanda ciğerci sığırı görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer ciğerci sığırı ... Devamını Oku »

Rüyada çingülü görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada çingülü görmekRüyada çingülü çiçeği görmek özgürlük, yüksek idealler, hırs ve umut için arzu ettiğinizi gösterir. Yaşamınızda yeni bir yükselme döneminin başladığını müjdeler. Rüyada çingülü görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada çingülü görmek ne demektir? Rüyalarda çingülü görmek ne anlama gelir? Rüyanda çingülü görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer çingülü görmek rüya tabiri için ... Devamını Oku »