20 Mart 2018, Salı

C

Rüyada Çay içmek görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Çay içmek görmekRüyada çay içmek, çay içtiğini görmek zihnen yorgun olduğunuzu, rahatlama ihtiyacınızı simgeler. İpuçları: çay içmek rüya tabiri ne anlama gelir, çay içmek rüya yorumu neye delalet eder, çay içmek rüya meali ne demek, çay içmek rüya açıklaması neyi işaret eder, neyi gösterir, ne demektir, anlamı neRüyada Çay içmek görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Cariye görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Cariye görmekCariye kadın köle demektir. Rüyada Cariye, Cariyeler görmek, Kayıptakinin gelmesi, beklediğimiz bir haberin bize yakın zamanda ulaşacağına işarettir. Beyaz Cariye görmek, Ticarette bol kazanç ifade eder Çıplak Cariye, Zarar ve ziyana işarettir Çirkin Cariye, Kötü bir habere işarettir Süslü Cariye, Sevinçli haber işaretidir Siyah Cariye, Kederden kurtulmaya delalet eder Cariye satmak, İhtiyacı gidermek için elimizden mal ... Devamını Oku »

Rüyada Ceviz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Ceviz görmekRüyada Ceviz görmek gerçek yaşamın maddi yönleri hakkında mesajlar verir. Rüyada Ceviz yemek, Ceviz yediğini görmek helal yollardan bol para kazanmak demektir, kazancınızda bir artışa işaret eder. Ruyada Ceviz toplamak aile yaşantınızın mutlu olmasının belirtisidir. Aile yaşantınızdaki mutluluğu artırmak için bazı girişimlerde bulunduğunuzu ifade eder. Çürük Ceviz görmek birisinin sizi kandırmak istediğini, dikkat etmezseniz kandırılacağınızı temsil ... Devamını Oku »

Rüyada Çabalamak görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Çabalamak görmekRüyada çabalamak, çabaladığını görmek yaptığınız bir iş, bir hareket, bir davranış veya sarfettiğiniz bir söz yüzünden başınızın derde girdiğini ve bu dertten kurtulmak için uğraştığınızı simgeler. Rüyada çabalayan birini görmek yapacağınız bir iş, bir hareket, bir davranış veya sarfedeceğiniz sözlerinize çok dikkat etmeniz gerektiğini aksi takdirde başınızın ağrıyacağını, bundan kurtulmak için uğraşacağınızı simgeler. Rüyada alın teri ... Devamını Oku »

Rüyada Çelenk görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Çelenk görmekRüyada başlık, taç, çelenk görmek tüm sıkıntılarınızın yakında biteceğinin müjdecisidir. Rüyada Çelenk görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Çelenk görmek ne demektir? Rüyalarda Çelenk görmek ne anlama gelir? Rüyanda Çelenk görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Çelenk görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, rüyanızda geçen renk, olay, yer, kişiler ... Devamını Oku »

Rüyada Çarmıh görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Çarmıh görmekRüyada çarmıh görmek size fırsatların elinizin altında olduğunu ancak bunun farkında olmadığınızı simgeler. Rüyada çarmıha germek, birini çarmıha gerdiğini görmek içinizdeki dayanılmaz arzuların hayal kırıklığı ile sonuçlanacağını işaret eder. Rüyada çarmıha gerilmek, çarmıha gerildiğini görmek gerçek yaşamınızda yaklaşan bir sıkıntının uyarısıdır. Çarmıha gerilmiş birini görmek günlük yaşantınızda karşınızdakilere daha fazla tevazu ve nezaket göstermeniz gerektiğini böylece ... Devamını Oku »

Rüyada Çita görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Çita görmekRüyada çita görmek harekete geçmeniz gerektiğini ve hedeflerinizin peşinden daha kararlı bir şekilde gitmeniz gerektiğini anlatır. Rüyada Çita görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Çita görmek ne demektir? Rüyalarda Çita görmek ne anlama gelir? Rüyanda Çita görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Çita görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, ... Devamını Oku »

Rüyada Cevahir görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Cevahir görmekCEVAHİR isminin anlamı Mücevher, Değerli süs taşı demektir. Rüyada Cevahir ismini duymak, Cevahir olarak çagrıldığını görmek, Çok kıymetli bir hediye alacagınızı temsil eder. Rüyada Cevahir görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Cevahir görmek ne demektir? Rüyalarda Cevahir görmek ne anlama gelir? Rüyanda Cevahir görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Cevahir görmek rüya ... Devamını Oku »

Rüyada Çizgi Film görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Çizgi Film görmekRüyada gerçek hayatınızı çizgi Film olarak görmek hayatı sadece komik ve eğlenceli yanlarıyla algıladığınızı göstermektedir. Bu rüya ayrıca sıkıntılarınız varsa hayatın stresli gerçeklerinden kurtulma isteğinizi işaret eder. Hatalarınıza gülmeyi de öğrenmeniz gerektiğini anlatır. Rüyada çizgi Film izlemek hayata ciddi bir şekilde bakmadığınızı göstermektedir. İpuçları: çizgi Film rüya tabiri, çizgi Film rüya açıklaması, çizgi Film rüya ... Devamını Oku »

Rüyada çehre görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada çehre görmekRüyada çehre, sima, görünüş, sıfat, surat, vecih, insan yüzü, Kusurlu çehre, çehresinin kusurlu olduğunu, Sivilceli çehre, çehresinde sivilce, Şiş çehre, çehresinin şişmiş olduğunu, çehresinin bir tarafını görmek, çehresini sildiğini görmek, kendi çehresini görmek rüya açıklamaları için ziyaret ediniz Rüyada yüz. Rüyada çehre görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada çehre görmek ne demektir? Rüyalarda çehre görmek ... Devamını Oku »