17 Ocak 2018, Çarşamba

C

Rüyada çörek görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada çörek görmekRüyada çörek görmek Paylaşmak, Ödül, Başarı, Kutlama anlamlarını simgeler. İş ve Özel yaşamınızda adil bir pay elde edeceğinizi, Aynı zamanda Duygu ve Başarılarınızı sembolize eder. çörek yemek, çörek yedigini görmek, Kısmet, Fırsat ve önünüze gelecek şansları temsil eder. çörek almak, çörek aldıgını görmek, Çalışmalarınızdan dolayı alacagınız ödülleri ifade eder. Rüyada çörek görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada cam eşya görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada cam eşya görmekRüyada cam eşya görmek eşyanın durumuna yorumlanır. Görülen eşya sağlam, temiz, parlak ise iyi, aydınlık günlere işaret eder. Cam eşyası kırık, çatlak, kirli, soluk ise sıkıntılı günlere, üzücü durumlara işaret eder. İpuçları: cam eşya rüya tabiri ne anlama gelir, cam eşya rüya yorumu neye delalet eder, cam eşya rüya meali ne demek, cam eşya rüya ... Devamını Oku »

Rüyada Civa görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Civa görmekRüyada cıva görmek bir konu üzürinde kararsız kalmak, sözünü tutmamak, vefasızlık anlamlarına gelir. Yere dökülmüş Civa bir kadından miras almak işaretidir, Civa yemek, Civa içmek, Civa yediğini görmek üzüntü, sıkıntı, keder bazen de kederden kurtulmak anlamlarını ifade eder. İpuçları: Civa rüya tabiri ne anlama gelir, Civa rüya yorumu neye delalet eder, Civa rüya meali ne demek, ... Devamını Oku »

Rüyada Çelik yay görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Çelik yay görmekRüyada Çelik yay görmek Yüksek İdealleri, Açık sözlü olmayı, Maceracı yönü simgeler. Rüyada çelik yay kullanmak, kullandığını görmek, Rutin düzenden çıkmaya işarettir. Rüyada Çelik yay görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Çelik yay görmek ne demektir? Rüyalarda Çelik yay görmek ne anlama gelir? Rüyanda Çelik yay görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak ... Devamını Oku »

Rüyada Caymak görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Caymak görmekRüyada Caymak, caydığını görmek rüya yorumları için yıklayınız Rüyada vazgeçtiğini görmek. Rüyada Caymak görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Caymak görmek ne demektir? Rüyalarda Caymak görmek ne anlama gelir? Rüyanda Caymak görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Caymak görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, rüyanızda geçen renk, olay, yer, ... Devamını Oku »

Rüyada Cibinlik görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Cibinlik görmekRüyada Cibinlik görmek yaşamınızdaki sırlar hakkında bilgi verir. Rüyada Cibinlik kullanmak, Cibinlik altında yattığını görmek gerçek yaşamınızdaki özel bir sırrı saklamaya devam ettiğinizi ve bunun sizi oldukça yorduğunu işaret eder. Rüyada sizin cibinliğinizi başkasının kullandığını görmek özel hayatınızla ilgili bazı endişleriniz olduğunu ifade eder. Rüyada Cibinlik görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Cibinlik görmek ne ... Devamını Oku »

Rüyada Çuvaldız görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Çuvaldız görmekRüyada Çuvaldız görmek Yük, Sorumluluk, Alçakgönüllülük, Tevazu ve Tövbe anlamlarını simgeler. Kendini Çuvaldız kullanmak, çuvaldız kullandığını görmek Sorumluluklarınızı temsil eder. Çuvaldız bulmak, Çuvaldız almak Yaptığınız bir Suç için Tövbe etmeniz gerektiği anlamını taşır. Rüyada Çuvaldız görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Çuvaldız görmek ne demektir? Rüyalarda Çuvaldız görmek ne anlama gelir? Rüyanda Çuvaldız görmek neye ... Devamını Oku »

Rüyada çalı süpürgesi görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada çalı süpürgesi görmekRüyada çalı süpürgesi görmek gerçek yaşamınıda bazı sorunlar veya bazı ilişkilerdeki zorlukları gösterir. Rüyada çalı süpürgesi kullanmak Size kendinizi savunmanızı ve dik kalmanızı tavsiye ederRüyada çalı süpürgesi görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada çalı süpürgesi görmek ne demektir? Rüyalarda çalı süpürgesi görmek ne anlama gelir? Rüyanda çalı süpürgesi görmek neye delalet eder? sorularının cevabı ... Devamını Oku »

Rüyada Çayır görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Çayır görmekRüyada çayır, çimen, çimenlik, otluk görmek Açıklık ve güvenlik temsil eder. Size başarılarınızın takdir edildiği bilgisi geleceğini gösterir. İpuçları: çayır rüya tabiri ne anlama gelir, çayır rüya yorumu neye delalet eder, çayır rüya meali ne demek, çayır rüya açıklaması neyi işaret eder, neyi gösterir, ne demektir, anlamı neRüyada Çayır görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada ... Devamını Oku »

Rüyada Ceset görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Ceset görmekRüyada Ceset görmek artık kullanmadığınız ve körelmiş bir yanınızı işaret etmektedir. Rüyada çürümüş Ceset görmek aileden yada akrabalardan birinin ölümüne işaret olabilir. Rüyada tanıdık Ceset görmek, Yakın bir komşunuzun ölmesine işarettir. Not burada anılan ölmüş insan, insan ölüsü, insan cesedi anlamındadaır. İpuçları: Ceset rüya tabiri ne anlama gelir, Ceset rüya yorumu neye delalet eder, Ceset rüya ... Devamını Oku »