20 Ekim 2019, Pazar

B

Rüyada Bedevi görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Bedevi görmekRüyada Bedevi olmak, Bedevi olduğunu görmek uzun süredir hacca gitmeye niyetlendiğinizi ancak çeşitli nedenlerle bunu gerçekleştirmediğinizi ve bir süre daha gerçekleştirmeyeceğinizi simgeler. Rüyada bir Bedevi kişi, Bedevi birini görmek, bir Bedeviyle karşılaşmak son zamanlarda aksi giden işlerinizi bir dostunuzun yardımı ve desteği ile aşacağınızı işaret eder. İpuçları: Bedevi rüya tabiri, Bedevi rüya açıklaması, Bedevi rüya anlamı, ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Başıboş görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Başıboş görmekRüyada Başıboş olmak, Başıboş yaşamak, Başıboş olduğunu görmek Aile bağları, görev bilinci, sorumlukluklar, kişisel motivasyonlar, çıkarlar, duygusal ilişkiler, beraberlikler olmadan süren amaçsız bir hayatınız olduğunu işaret eder. Rüyada Başıboş birini görmek sizin kontrolunuz dışında bir faktörün sizi etkilediğini gösterir. Rüyada Başıboş görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Başıboş görmek ne demektir? Rüyalarda Başıboş görmek ne ... Devamını Oku »

Rüyada bordo gelinlik görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada bordo gelinlik görmekRüyada bordo renkli gelinlik görmek, bordo gelinlik giymek, bordo gelinlik giydiğini görmek zenginlik, başarı ve refah simgeliyor. Bu potansiyel güç göstergesidirRüyada bordo gelinlik görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada bordo gelinlik görmek ne demektir? Rüyalarda bordo gelinlik görmek ne anlama gelir? Rüyanda bordo gelinlik görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer bordo ... Devamını Oku »

Rüyada Banka kartı görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Banka kartı görmekRüyada Banka kartı, atm kartı, Bankamatik kartı görmek, almak, kullanmak, kaybetmek, bulmak, çaldırmak sizin işiniz, görev ve sorumluluklarınızı ifade eder ve her bir eylem için ayrı ayrı değerlendirilir. İpuçları: Banka kartı rüya tabiri, Banka kartı rüya açıklaması, Banka kartı rüya anlamı, Banka kartı neye delalet eder, Banka kartı ne anlama gelir, Banka kartı nedir, Banka ... Devamını Oku »

Rüyada balıkçı teknesi görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada balıkçı teknesi görmekRüyada balıkçı teknesi görmek bir fikir yada olayı iyice kavramak için konuya tüm yönleriyle bakmanız gerektiğini, o konunun fayda zarar, tehlikelerini iyi anlamanızı veya ilişkilerinde aldanmamak gerektiğini ifade eder. Rüyada alamana, barka, bot, çaparı, çırnık, dingi, filika, futa, gondol, ıskuna, kano, kelek, kik, manyat, mavna, patalya, peleme, pereme, piyade, sal, salapura, şalopa, sandal, şarpi, tarlakoz, ... Devamını Oku »

Rüyada Başrahip görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Başrahip görmekRüyada Başrahip görmek birilerinin sizin üzerinde etkisi ve gücü olduğunu illede onun istediklerini yapmanız yönünde telkinde bulunduğunu ifade eder. Rüyada baş rahip olduğunu görmek kendinizi sınırlanmış veya kısıtlanmış hissettiğinizi işaret eder. Rüyada adanmışlık egzersizleri yapan, Başrahip kılığına girmiş bir sahte dindar adam görürseniz dalkavukluk ve yalancılıkla sizi etkileyerek sizi kontrolu altına almak isteyen biri olduğunu gösterir ... Devamını Oku »

Rüyada Bulmak görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Bulmak görmekRüyada bir şey Bulmak, birşey bulduğunu görmek kendi ruhunda bir çatışma, karşılıklı bir temas olduğunu göstermektedir. Alternatif olarak, değişim gösterir. İpuçları: Bulmak rüya tabiri, Bulmak rüya açıklaması, Bulmak rüya anlamı, Bulmak neye delalet eder, Bulmak ne anlama gelir, Bulmak nedir, Bulmak neyi gösterir, Bulmak ne demektir, Bulmak rüya yorumu, Bulmak neyi işaret eder, Bulmak rüya yorumu, ... Devamını Oku »

Rüyada Bahçıvan görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Bahçıvan görmekRüyada Bahçıvan görmek Bolluk, bereket, bol kazançlı günleri müjdeler. Ruyada Bahçıvana para vermek, işlediği bir suç dolayısıyla vicdan azabı çektiğini gösterir, Bahçıvan çalıştırmak, işinde yükselmeye, yeni bir işe girmeye işaret eder Bahçıvan tutmak bir hastalık işareti olabilir, sağlığınıza dikkat etmelisiniz manası taşır. Ruya da Bahçıvanla karşılaşmak iç huzuru bulmaya, manevi açıdan rahatlamaya delalet eder. Rüyasında Bahçıvanlar ... Devamını Oku »

Rüyada başvuru görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada başvuru görmekRüyada başvuru görmek, başvuru yapmak, başvurmak, müracaat etmek, gerçek yaşamda bazı çatışmalar yaşadığınızı ve bunlara bir çözüm arayışında olduğunuzu gösterir. Bu çatışma bir iç çatışma, vicdan muhasebesi olabileceği gibi bir başkasıyla çatışma konusu da olabilir. Rüyada başvuru yapan birini, başvuran birisini görmek, kendi ideal ve inançlarınız ile başkasının idealleri ve inançları arasında bir çatışma, uyumsuzluk olduğunu ... Devamını Oku »

Rüyada Bozgun görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Bozgun görmekRüyada Bozguna uğramak, Bozguna uğradığını görmek gerçek yaşamınızda daha fazla çalışmanız, daha dikkatli olmanız ve adımlarını ölçülü atmanız gerektiğini ifade eder. Rüyada rakiplerini veya düşmanlarını Bozguna uğratmak, Bozguna uğrattığını görmek sabırla çalışmaız sonucunda tüm engelleri aşacağınızı işaret ederRüyada Bozgun görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Bozgun görmek ne demektir? Rüyalarda Bozgun görmek ne anlama gelir? ... Devamını Oku »