18 Ekim 2018, Perşembe

B

Rüyada Beyin görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Beyin görmekRüyada Beyin görmek Ağır ve Zihinsel stres altında olmak, Problem çözme yeteneklerini simgeler. Fikirleriniz yeterli derecede ilgi ve doğrulama almıyor anlamına gelir. Rüyada kendi beynini görmek yaşadığınız çevreden va şartlardan memnun olmadığınıza işarettir, Ruyada hayvan beyni görmek psikolojik sorunlar yaşayacağınıza işaret eder, Rüyada Beyin yemek, bazı bilgiler elde edeceksiniz ve bu bilgiler çok işinize yarayacak demektir. ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada biber salçası görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada biber salçası görmekRüyada biber salçası görmek, Acı söz duymayı simgeler. Duyacagınız Sözlere, Can sıkıntısına işarettir. biber salçası yemek, yediğini görmek, Sizin edeceginiz Acı bir sözü ifade eder. İpuçları: salça rüya tabiri ne anlama gelir, salça rüya yorumu neye delalet eder, salça rüya meali ne demek, salça rüya açıklaması neyi işaret eder, neyi gösterir, ne demektir, anlamı neRüyada ... Devamını Oku »

Rüyada Berat görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Berat görmekBerat isminin anlamı İzinli, Müsaadeli Olmak demektir. Rüyada Berat ismini duymak, Berat olarak çagrıldığını görmek, Kendi yolunuzda gittiğiniz anlamını taşır. Rüyada Berat görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Berat görmek ne demektir? Rüyalarda Berat görmek ne anlama gelir? Rüyanda Berat görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Berat görmek rüya tabiri için daha ... Devamını Oku »

Rüyada Bekarlık görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Bekarlık görmekRüyada dinsel nedenlerden ötürü bekar olduğunu görmek korkuya ve bastırılmış cinsel duygulara işaret etmektedir. Rüyada Bekarlık görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Bekarlık görmek ne demektir? Rüyalarda Bekarlık görmek ne anlama gelir? Rüyanda Bekarlık görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Bekarlık görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, rüyanızda geçen ... Devamını Oku »

Rüyada Börek görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Börek görmekRüyada Börek görmek Sahip olduğunuz hoşgörü, tensel haz ve memnuniyet ifade eder Rüyada Börek yemek, Börek yediğini görmek yaşamınızda güzel bir dönem geçirmekte olduğunuzu belirtir. İpuçları: Börek rüya tabiri, Börek rüya açıklaması, Börek rüya anlamı, Börek neye delalet eder, Börek ne anlama gelir, Börek nedir, Börek neyi gösterir, Börek ne demektir, Börek rüya yorumu, Börek neyi ... Devamını Oku »

Rüyada balya görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada balya görmekRüyada balya görmek emek ve verilen emeğin karşılığını almaya işaret eder Rüyada balya yapmak, balya yaptığını görmek içinde bulunduğunuz sıkıntılı durumdan çıkmak üzere olduğunuzu, üzerinizde taşıdığınız ağır bir sorumluluktan kurtulmak üzere olduğunuzu simgeler Rüyada balya taşımak, taşıdığını görmek gerçek yaşamınızda üzerinizdeki yüklerin bir kısmınız çevrenizdekilere dağıtmanız gerektiğini ifade eder İpuçları: balya rüya tabiri, balya rüya açıklaması, ... Devamını Oku »

Rüyada Bilinçsiz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Bilinçsiz görmekRüyada Kendini Bilinçsiz olduğunu görmek Çaresizlik, Yetersizlik, Cahillik, Bilinç altını simgeler. Kendi duygu ve Düşüncelerinizle değil başkalarının, Çevrenizde veya Ailenizde cahilce tutumlar sergileyen insanları ve sizin son derece bunların etkisinde kalarak hareket ettiğinizi temsil eder. Aynı zamanda, Bilinçaltını ve bastırılmış duyguları sembolize eder. Rüyada Bilinçsiz görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Bilinçsiz görmek ne demektir? ... Devamını Oku »

Rüyada Badanacı görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Badanacı görmekRüyada Badanacı birini görmek, Badanacı olmak, badana yaptığını görmek rüya açıklaması için lütfen bakınız Rüyada boyacıRüyada Badanacı görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Badanacı görmek ne demektir? Rüyalarda Badanacı görmek ne anlama gelir? Rüyanda Badanacı görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Badanacı görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, rüyanızda ... Devamını Oku »

Rüyada bön görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada bön görmekBurada bön kelimesi ahkam, akılsız, aldanç, alık, anlayışsız, aptal, avanak, aymak, basiretsiz, beyinsiz, bilinçsiz, budala, dangalak, ebleh, gabi, gafil, hımbıl, hödük, kaba saba, kafasız, salak, sersem, şapşal anlamındadır. Rüyada bön olmak, bön olduğunu görmek veya bir yere, bir şeye bön bön bakmak, baktığını görmek gerçek yaşamınızda olayları ve işleri saflığa vurarak onlara gereken önemi vermediğinizi ve ... Devamını Oku »

Rüyada Büyükbaba görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Büyükbaba görmekRüyada Büyükbaba görmek, başarı, güç, sağlık demektir. Rüyada Büyükbabayı güler yüzlü görmek hiç beklemediği bir kısmetin habercisidir. Rüyada Büyükbabasini üzgün görmek tartışma ve endişeye sebep olacak bir durum demektir. Rüyasında Büyükbabasını gören kişinin, yakın zamanda işlerinde rahatlık, terfi haberi gelir. Rüyada Büyükbaba ile konuştuğunu görmek, etrafınızdan saygı göreceğiniz makama yükseleceğinizi belirtir. Rüyada Büyükbaba olmak, kendinin Büyükbaba ... Devamını Oku »