21 Nisan 2019, Pazar

B

Rüyada Baybora görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Baybora görmekBaybora isminin anlamı Fırtına manasına gelir. Rüyada Baybora ismini duymak, Baybora olarak çagrıldığını görmek, Yaşamınızda karışıklığa, Fırtınalı bir dönemi veya Aşkı simgeler. Rüyada Baybora görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Baybora görmek ne demektir? Rüyalarda Baybora görmek ne anlama gelir? Rüyanda Baybora görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Baybora görmek rüya tabiri ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Bıldırcın görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Bıldırcın görmekRüyada Bıldırcın görmek iyi bir şans simgeler. Rüyasında yavru Bıldırcın, Bıldırcın yavrusu görmek ilerideki hayatınızda başarılı, mutlu, sağlıklı olmak için bu gunden hazırlıklar yapmanız gerektiğini işaret eder. Rüyada ölü bir Bıldırcın görmek kumar, özellikle kötü şans simgeler. Rüyada Bıldırcın yakalamak sizin en iyi arkadaşınızla aranızda bir tartışma yaşayacağınızı simgeler. Rüyada Bıldırcın yemek savurgan harcamalarınız üzerinde tehlike ... Devamını Oku »

Rüyada birli görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada birli görmekRüyada birli görmek, kağıt oyunlarındaki birli kağıt, as kağıt görmek konusunda detaylı rüya tabirleri için lütfen bakınız Rüyada as kağıt görmekRüyada birli görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada birli görmek ne demektir? Rüyalarda birli görmek ne anlama gelir? Rüyanda birli görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer birli görmek rüya tabiri için daha ... Devamını Oku »

Rüyada boru çiçeği görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada boru çiçeği görmekRüyada boru çiçeği görmek alçakgönüllülük, saflık ve kişisel fedakarlık simgeler. Bu rüya yaşamınızda kendinizi biraz saklamanız gerektiğini, kendini teşhirden uzak durmanız gerektiğini de anlatır. Rüyada boru çiçeği görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada boru çiçeği görmek ne demektir? Rüyalarda boru çiçeği görmek ne anlama gelir? Rüyanda boru çiçeği görmek neye delalet eder? sorularının cevabı ... Devamını Oku »

Rüyada babunec görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada babunec görmekRüyada babunec çiçeği görmek kendini doğru ifade etmeyi temsil eder. Bu rüya belkide fazla konuşarak karşınızdaki sıktığınızı, karşınızdakinin sizi bu nedenle can kulağı ile dinlemediğini, sizi anlamadığını işaret edebilirRüyada babunec görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada babunec görmek ne demektir? Rüyalarda babunec görmek ne anlama gelir? Rüyanda babunec görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet ... Devamını Oku »

Rüyada Boy atmak görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Boy atmak görmekRüyada boy atmak, uzamak, boy attığını, uzadığını görmek kişisel gelişiminizin devam ettiğini, daha iyiye, daha mükemmele doğru ilerlediğinizi simgelerRüyada Boy atmak görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Boy atmak görmek ne demektir? Rüyalarda Boy atmak görmek ne anlama gelir? Rüyanda Boy atmak görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Boy atmak görmek ... Devamını Oku »

Rüyada Balgam görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Balgam görmekRüyada Balgam görmek Öfke, Yoğun duygular, Enerji, Fiziksel ve Duygusal kontrolü kaybetme anlamlarını simgeler. Balgam çıkarmak, çıkardığını görmek, Kontrolü kaybetme endişeleri yaşadıgınız manasına gelir. Balgam çıkaran birini görmek, İçinizde Öfke dolu yoğun duygular yaşadığınızı ifade eder. İpuçları: Balgam rüya tabiri ne anlama gelir, Balgam rüya yorumu neye delalet eder, Balgam rüya meali ne demek, Balgam rüya ... Devamını Oku »

Rüyada Baston görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Baston görmekRüyada Baston görmek birinin yardımına ve önerisine ihtiyacınız olduğunu gösterir. Bunun yanısıra Baston güvendiğiniz bir kişiyide sembolize etmektedir. Bastonla dövüldüğünü görmek bir olay için itaat etmeye zorlandığınızın işaretidir. Ayrıca kendini suçlu hissetme anlamına da gelir. Birini Bastonla dövdüğünüzü görmek bastırılmış saldırganlık duygunuzu gösterir. Rüyada dövdüğünüz kişi gerçek hayatta sizi sinirlendirip üzebilir. Dövdüğünüz kişi kendinizdeki beğenmediğiniz bir ... Devamını Oku »

Rüyada Boru görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Boru görmekRüya Boru görmek sizin yeni fikirlerinize ilgi duyan kişiler bulunduğunu ifade eder. Ayrıca etrafınızdaki bağlantınızı temsil edebilir. Plastik Boru yumuşak ve ikna edici bir yöntem ile fikirlerinizi açıkladığınızı ve çevrenizden sempati aldığınızı ifade eder. Metal Boru sert mizaca sahip olduğunuzu ve düşüncelerinizi anlatırken karşınızdakini incitebildiğinizi işaret eder. İpuçları: Boru rüya tabiri, Boru rüya açıklaması, Boru rüya ... Devamını Oku »

Rüyada Bukalemun görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Bukalemun görmekRüyada Bukalemun görmek olaylara adapte olma yeteğinizi gösterir. Çok yönlü bir kişiliğe sahip olduğunuza işaret etmektedir. Rüyada Bukalemun görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Bukalemun görmek ne demektir? Rüyalarda Bukalemun görmek ne anlama gelir? Rüyanda Bukalemun görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Bukalemun görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, ... Devamını Oku »