18 Haziran 2018, Pazartesi

B

Rüyada Bilezik görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Bilezik görmekRüyada Bilezik görmek güzel, faydalı bir işe ve bekarlar evlilik anlamına gelir. Fakat bu evliliğin erken olacağına işarettir. Rüyada başkasının kolunda altın Bilezik görmek gördüğünüz kişi tanıdığınız biriyse onun hakkında evlilik yada evinde zenginleşmeye veya onun hakkında dedikoduya işaret eder. Tanımadığınız birisi ise kıskançlık ve çok laf olan bir ortama gireceğinize delalet eder. Rüyada ölü bir ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Batmak görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Batmak görmekRüyada Batmak, bir şeye battığını görmek Bir şeyden çok korktuğunuza yorumlanır. yersiz bir korkudur. Rüyada Batmak görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Batmak görmek ne demektir? Rüyalarda Batmak görmek ne anlama gelir? Rüyanda Batmak görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Batmak görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, rüyanızda geçen ... Devamını Oku »

Rüyada Beyyine suresi görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Beyyine suresi görmekRüyada Beyyine süresi görmek tövbe ve günahlardan uzaklaşma konuzunda mesajlar verir. Rüyada Beyyine süresini okumak, Beyyine süresini okuduğunu görmek çevrenizdekileri tövbe etmeye çalıştığınızı, günahlardan uzak durma konusunda örnek olup onların doğru yolda ilerlemelerini sağladığınızı simgeler Rüyada Beyyine süresini duymak, dinlemek tövbe ederek hidayete erişmeyi simgeler. Rüyada Beyyine suresi görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada ... Devamını Oku »

Rüyada Bebek maması vermek görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Bebek maması vermek görmekRuyada Bebek maması veya kendinizi bebege mama verirken gorurseniz, bunun yorumu, Bebek ne zaman uyanirsa hemen bebeginizi doyurun cunki Bebek beklemez, bunun baska bir yorumuda, yemeklerde lokmanizi kucuk yiyin, yani az yiyin cok konusun. Bebek mamasi yemek veya kendinize yemek mamasi yedirildigini gormek, bunun yorumu ise, zaten bildiginiz bir konuyu baskalarinin size zorla ogretmeye ... Devamını Oku »

Rüyada başka dinden biriyle evlenmek görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada başka dinden biriyle evlenmek görmekRüyada başka dinden biriyle evlenmek, evlendiğini görmek gerçek yaşamınızda yaşadığınız toplumun adet, örf, gelenek ve göreneklerine aykırı davranma huyunuz olduğunu ve bu huyunuzun sevdiklerinizi üzdüğünü, bu nedenle gittikçe yalnız kaldığınızı simgelerRüyada başka dinden biriyle evlenmek görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada başka dinden biriyle evlenmek görmek ne demektir? Rüyalarda başka dinden biriyle ... Devamını Oku »

Rüyada Bakan görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Bakan görmekRüyada Bakan görmek, bir işadamının yardımını göreceğinize ve devlet kapısında istediğiniz bir işinizin olacağına işarettir. Bakanı konuşurken görmek Devlet tarafından Söylenecek bir söze işarettir. Rüyada Bakan olmak, Bakan olduğunu, Bakanlık yaptığını görmek Devlet kademelerinde önemli görevler almak hayaliniz olduğunu simgeler. İpuçları Bakan rüya tabiri, Bakan rüya açıklaması, Bakan rüya anlamı, Bakan neye delalet eder, Bakan ne ... Devamını Oku »

Rüyada Beyaz renk görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Beyaz renk görmekRüyada Beyaz renk görmek huzur, sukunet, ferahlık, güven ifade eder. İnsanların size güvenebileceğini gösterir. Size enerji, canlılık bir bereket olduğunu gösterir. Beyaz renk Zarif, yumuşak, alçakgönüllü ve asildir. Hastanelerde ve spor giysilerde daima Beyaz renk tercih edilir. Ayrıca Beyaz masumiyetin, saflığında sembolüdür. Beyaz saflığın, yeni başlangıçların ve barışın rengidir. Bozulmamış, değerini kaybetmemiş ve kutsal sayılan ... Devamını Oku »

Rüyada Badem görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Badem görmekRüyada Badem görmek, yakalanılan hastalığın tamamen geçeceğine, kimine görede büyük bir felekete, hırsızlarla karşı karşıya geleceğinize işaret eder, Badem yemek, Badem yediğini görmek mutluluk ve berekete işarettir. Acı Badem, Haram mal, yalan söz işiticeğimize işaret eder, Bademin içi, Badem içi İlim, fayda, yararlı işlere delalet eder. Tatlı Badem, Helal mal, Helal para kazanacağımıza işarettir. Kabuklu Badem, ... Devamını Oku »

Rüyada Besteci görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Besteci görmekRüyada Besteci, beste yapan birini görmek yaşamınızda yeni heyecanlar aradığınızı simgeler. Rüyada Besteci olmak, Besteci olduğunu, beste yaptığını görmek yeni heyecanlar veya yeni enerjiler bulduğunuza işaret eder. Rüyada Besteci görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Besteci görmek ne demektir? Rüyalarda Besteci görmek ne anlama gelir? Rüyanda Besteci görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak ... Devamını Oku »

Rüyada Baycan görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Baycan görmekBaycan isminin anlamı Zengin kimse demektir. Rüyada Baycan ismini duymak, Baycan olarak çagrıldığını görmek, Mal ve Mülkte zenginliğe işarettir. Rüyada Baycan görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Baycan görmek ne demektir? Rüyalarda Baycan görmek ne anlama gelir? Rüyanda Baycan görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Baycan görmek rüya tabiri için daha detaylı ... Devamını Oku »