22 Şubat 2018, Perşembe

B

Rüyada bayat balık görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada bayat balık görmekRüyada çürümüş balık, bayat, bayatlamış balık görmek yakınınızda gerçek yüzünü, içini bilmediğiniz bir kişi olduğunu ve bu kişinin gerçek yüzünü anladığınızda çok şaşıracağınızı, şok olacağınızı işaret eder. İpuçları: bayat balık rüya açıklaması ne anlama gelir, bozuk balık rüya yorumu neye delalet eder, çürümüş balık rüya meali ne demek, bayatlamış balık rüya tabiri neyi işaret eder, ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Beşiktaş görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Beşiktaş görmekRuyada Beşiktaş, Beşiktaşı izlemek, Beşiktaşı seyretmek, Beşiktaşı görmek duygusal açıdan bir halsizlik içinde olduğunuzu işaret eder. Bu rüya aynı zamanda biraz burukluk ya da kızgınlık ifade ederken sizin zihinsel olarak biraz dinlenmeye ihtiyacınız olduğunu simgeleyebilir. İpuçları: Beşiktaş rüya tabiri ne anlama gelir, Beşiktaş rüya yorumu neye delalet eder, Beşiktaş rüya meali ne demek, Beşiktaş rüya açıklaması ... Devamını Oku »

Rüyada Boyunbağı görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Boyunbağı görmekRüyada Boyunbağı takmak, boyun bağı görmek rüya tabiri için bakınız atkı takmakRüyada Boyunbağı görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Boyunbağı görmek ne demektir? Rüyalarda Boyunbağı görmek ne anlama gelir? Rüyanda Boyunbağı görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Boyunbağı görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, rüyanızda geçen renk, olay, yer, ... Devamını Oku »

Rüyada Bikini görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Bikini görmekRüyada Bikini görmek veya Bikini giymek kendinizi korunmasız duygusal halde hissettiğinizi ifade eder. Alternatif olarak, yüzeysel arzularını gösterir, gençlik duygularına dönüş sinyali olabilir. İpuçları: Bikini rüya tabiri, Bikini rüya açıklaması, Bikini rüya anlamı, Bikini neye delalet eder, Bikini ne anlama gelir, Bikini nedir, Bikini neyi gösterir, Bikini ne demektir, Bikini rüya yorumu, Bikini neyi işaret eder, ... Devamını Oku »

Rüyada Bel ağrısı görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Bel ağrısı görmekRüyada belağrısı, bel ağrısı çekmek, bel ağrısı çektiğini görmek aile büyüklerinden ( baba, dede, büyük baba) birinin onu kısa bir süre yatağa bağlayacak bir sağlık sorunu yaşayacağına işaret eder. Rüyada belağrısından kurtulmak, kurtulduğunu görmek gerçek yaşamınızda bir sağlık sorunu yaşıyorsanız onun sona ereceğini, sağlık sorununuz yok ise maddi anlamda sizi yoran bir sorunun sona ereceğini ... Devamını Oku »

Rüyada Bizon görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Bizon görmekRüyada Bizon görmek yaşamınızda maddi zevjkerden biraz fedakarlık yaparak muazzam bir servet sahibi olacağınızı simgeler. Rüyada Bizon kesmek, Bizon öldürmek inatçı ve güçlü ancak aptal düşmanlarınız olduğunu işaret eder. İpuçları: amerikan mandası, Bizon rüya açıklaması ne anlama gelir, Bizon rüya yorumu neye delalet eder, Bizon rüya meali ne demek, Bizon rüya tabiri neyi işaret eder, neyi ... Devamını Oku »

Rüyada beyzbol görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada beyzbol görmekRüyada beyzbol görmek kolayca mutlu olabileni neşeli yapınızla arkadaşlarınız arasında oldukça popüler olduğunuzu gösterir Rüyada beyzbol oynamak, beyzbol oynadığını görmek yaşamınızda farklı zevkler tadacağınız, karlı ve konforlu bir yaşam dönemine girdiğinizi simgelerRüyada beyzbol görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada beyzbol görmek ne demektir? Rüyalarda beyzbol görmek ne anlama gelir? Rüyanda beyzbol görmek neye delalet eder? ... Devamını Oku »

Rüyada Balık pazarı görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Balık pazarı görmekRüyada Balık pazarı görmek, Balık pazarına gitmek hayatınızda zevk ve neşe dolu günlerin başladığını işaret eder İpuçları: Balık pazarı rüya açıklaması ne anlama gelir, Balık pazarı rüya yorumu neye delalet eder, Balık pazarı rüya meali ne demek, neyi işaret eder, neyi gösterir, ne demektir, anlamı neRüyada Balık pazarı görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada ... Devamını Oku »

Rüyada Bağırsak görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Bağırsak görmekRüyada Bağırsak görmek Çaresizlik ve Umutsuzluk anlamlarını simgeler. Doğru yolda olduğunuza bu uğurda çok yol kat etmeyi işaret eder. Başkasının Bağırsağını görmek, Dışarıdan bir kimseye dökülecek gözyaşını sembolize eder. Aynı zamanda, Daha fazla Kazanç elde etmeye, Zalim niyet anlamına gelir. Bir Hayvan Bağırsağı görmek, Düşmanlar üzerinde yenildiğinizi temsil eder. İpuçları: Bağırsak rüya açıklaması ne anlama gelir, ... Devamını Oku »

Rüyada Boyunduruk görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Boyunduruk görmekRüyada at, eşek gibi hayvanlara takılan Boyunduruk görmek gerçek yaşamınızda kendinizi hapsedilmiş, sıkıştırılmış, özgürlüğü elinden alınmış hissettiğinizi simgeler. Rüyada Boyunduruk takmak, Boyunduruk taktığını görmek gerçek hayatınızda sabır ve gayretle elinizdeki işi bitirmeniz geretiğine işaret ederRüyada Boyunduruk görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Boyunduruk görmek ne demektir? Rüyalarda Boyunduruk görmek ne anlama gelir? Rüyanda Boyunduruk görmek ... Devamını Oku »