28 Ocak 2020, Salı

B

Rüyada baba olduğunu görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada baba olduğunu görmekRüyada baba olmak, baba olduğunu görmek gerçek yaşamınızda beklenmeyen bir gelişme sonucu güç kazanacağınızı, sorunların üzerine daha cesur olarak gidip, onları çözeceğinizi temsil eder. Rüyada bir kadının kendini baba olarak veya baba olduğunu görmesi gerçek hayatınızda içinde bulunduğunuz zorlukları yakında aşacağınızı simgeler. İpuçları: baba olmak rüya tabiri ne anlama gelir, baba olmak rüya yorumu neye ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Balık lokantası görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Balık lokantası görmekRüyada Balık lokantası, Balık restoran görmek Ahlak, Kaybedilmiş değer ve İtibar anlamlarını simgeler. Düşük zevkler ve Günah peşinde koşmaya, Ahlak değerlerini kaybedmeyi ifade eder. Balık lokantasında yemek yediğini görmek, Güzellik, Tevazu anlamındadır. Balık lokantasında çalışmak, çalıştığını görmek, Kalbinizin arzularını gerçekleştirmeye delalettir. Rüyada Balık lokantası görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Balık lokantası görmek ne ... Devamını Oku »

Rüyada Basamak görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Basamak görmekRüyada Basamak görmek hedeflerinize ulaşmak için bir süre sabretmeniz gerektiğini, sabırlı olmanızı işaret eder. Rüyada Basamak çıkmak hedefinize ulaşmak için daha yapmanız gereken, başarmanız gereken şeyler olduğunu ifade eder. İpuçları: adım, aşama, Basamak çıkmak, derece, dereke, düzey, evre, gömlek, kademe, kerte, kırat, kıvam, menzile, merhale, paye, perese, radde, rütbe, safha, seviye, sıra, yerRüyada Basamak görmek nedir? ... Devamını Oku »

Rüyada Bağ evi görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Bağ evi görmekRüyada Bağ evi görmek ailede kadın tarafını simgeler. Kadın tarafından gelecek bir iyi haber, bir maddi destek veya miras habercisidir. İpuçları: Bağ evi rüya açıklaması ne anlama gelir, Bağ evi rüya yorumu neye delalet eder, Bağ evi rüya meali ne demek, Bağ evi rüya tabiri neyi işaret eder, neyi gösterir, ne demektir, anlamı neRüyada Bağ ... Devamını Oku »

Rüyada Bilek görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Bilek görmekRüyada Bilek görmek, Haber, Verimlilik, Eğlence ve Heyecan anlamlarını simgeler. Yaralı ve Bandajlı Bilek görmek, Üretkenlik kaybına işarettir. Aynı zamanda, Tek taraflı dengesiz bir ilişki yaşandığı manasını taşır. İpuçları: Bilek rüya tabiri ne anlama gelir, Bilek rüya yorumu neye delalet eder, Bilek rüya meali ne demek, Bilek rüya açıklaması neyi işaret eder, neyi gösterir, ne demektir, ... Devamını Oku »

Rüyada ballıbaba görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada ballıbaba görmekRüyada ballıbaba çiçeği görmek bastırılmış düşünceleri temsil eder. Gerçek yaşamınızda bilinçsiz bir geri gerileme olduğunu, yaşadığınız aksiliklere bir son vermek için acilen tedbirler almanız gerektiğini ifade ederRüyada ballıbaba görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada ballıbaba görmek ne demektir? Rüyalarda ballıbaba görmek ne anlama gelir? Rüyanda ballıbaba görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer ... Devamını Oku »

Rüyada boğmak görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada boğmak görmekRüyada birini boğmak, boğduğunu görmek gerçek yaşamınızda öfkenizi kontrol etmekte başarılı olmadığınızı, daha sakin, daha sabırlı olmanız gerektiğini ifade eder. İpuçları: boğmak rüya tabiri ne anlama gelir, boğmak rüya yorumu neye delalet eder, boğmak rüya meali ne demek, boğmak rüya açıklaması neyi işaret eder, neyi gösterir, ne demektir, anlamı neRüyada boğmak görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. ... Devamını Oku »

Rüyada burkulma görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada burkulma görmekRüyada burkulma, bir yerinin burkulduğunu görmek gerçek hayatınızda taşıyamayacağınız sorumlulukların altına girdiğinizi, gereksiz yükler aldığınızı ve adımlarını dikkatli atmanız gerektiğini ikaz eder. İpuçları: burkulmak rüya tabiri ne anlama gelir, burkulmak rüya yorumu neye delalet eder, burkulmak rüya meali ne demek, burkulmak rüya açıklaması neyi işaret eder, neyi gösterir, ne demektir, anlamı neRüyada burkulma görmek nedir? diyorsanız ... Devamını Oku »

Rüyada Beygir görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Beygir görmekRüyada Beygir görmek Helal para kazanmaya yorumlanır. Ruyada Beygire Binmek Mutlu olmaya işarettir. Rüyada Beygir görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Beygir görmek ne demektir? Rüyalarda Beygir görmek ne anlama gelir? Rüyanda Beygir görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Beygir görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, rüyanızda geçen renk, ... Devamını Oku »

Rüyada Bağışlanmak görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Bağışlanmak görmekRüyada yaptığınız bir iş, söylediğiniz bir şey veya bir suçundan dolayı Bağışlanmak, bağışlandığını görmek gerçek yaşamda kötülüklerden uzak durmaya, tövbeye işaret ederRüyada Bağışlanmak görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Bağışlanmak görmek ne demektir? Rüyalarda Bağışlanmak görmek ne anlama gelir? Rüyanda Bağışlanmak görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Bağışlanmak görmek rüya tabiri için ... Devamını Oku »