21 Haziran 2018, Perşembe

A

Rüyada Ağrı ( Tıp – Ağrımak ) görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Ağrı ( Tıp – Ağrımak ) görmekRuyasında bir yerinin Ağrıdığını gören kişi Ağrıyan yerde fenalık, fena bir iş için hareket edeceği anlamına gelmektedir. Ayakta Ağrı duymak Fena bir iş, kötü bir iş yapmak için niyetlenmeyi ifade eder. Vücudun arka tarafının Ağrıması Sıkıntı, aileden birinin vefat edeceği anlamına gelir. Omuz Ağrısı Fena bir harekete kalkışmak anlamındadır. Boyun Ağrısı ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada araba çalmak görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada araba çalmak görmekRüyada araba çalmak, araç çaldığını görmek gerçek yaşamınızda bazı sorunlarla baş etmek için arayışlar içinde olduğunuzu, bu arayışlar sırasında kanun dışı bazı şeyleri aklınızdan geçirmekte olduğunuzu simgeler. Herhangi bir otomobil çalmak, araç çalmak, otomobil çaldığını, araç çaldığını görmekte aynı anlamları taşırRüyada araba çalmak görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada araba çalmak görmek ne demektir? ... Devamını Oku »

Rüyada altın bilezik görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada altın bilezik görmekRüyada altın bilezik görmek, itibarınızın artacağına işaret eder, Rüyada altın bilezik takmak, altın bilezik taktığını görmek Kadının takması sevinç ve kendine güvene işaret ederken, erkeğin takması bunun tersini ifade eder. Genel olarak erkeklerin Rüyada altın takı taktığını görmesi iyi değildir. Rüyada altın bilezik almak, aldığını görmek gerçek yaşamınızda tasarruf konusunda dikkatli davranmanız gerektiğine işaret eder. ... Devamını Oku »

Rüyada altmış iki görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada altmış iki görmekRüyada 62, altmış iki sayısı görmek yıkıcı etkileri olan, baştan çıkarıcı, kurnaz bir kadından uzak durmanızı işaret eder. Bu kadından uzak durmazsanız başınıza büyük felaketler geleceğini ifade eder. Rüyada altmış iki görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada altmış iki görmek ne demektir? Rüyalarda altmış iki görmek ne anlama gelir? Rüyanda altmış iki görmek neye ... Devamını Oku »

Rüyada Aks görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Aks görmekRüyada Aks görmek sizin hayatta daha önemli şeyler üzerinde yoğunlaşmanız gerektiğini önerir. Odak kaybetmeyin anlamındadır. Rüyada Aks görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Aks görmek ne demektir? Rüyalarda Aks görmek ne anlama gelir? Rüyanda Aks görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Aks görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, rüyanızda ... Devamını Oku »

Rüyada Ayak yolu görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Ayak yolu görmekAyak yolu rüya tabirleri için lütfen bakınız tuvalet İpuçları apteshane, Ayakyolu, banyo, hacet yeri, hela, kabine, kademhane, kenef, memişhane, tuvalet, yüznumaraRüyada Ayak yolu görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Ayak yolu görmek ne demektir? Rüyalarda Ayak yolu görmek ne anlama gelir? Rüyanda Ayak yolu görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Ayak ... Devamını Oku »

Rüyada Amigo görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Amigo görmekRüyada Amigo görmek yarışma ve zaferi sembolize eder. Amigo olmak, Amigo olduğunu, Kendini Amigo olarak görmek özgüveni işaret eder. Daha da aktif ve pozitif olmanız gerektiğini anlatır. Rüyada Amigo görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Amigo görmek ne demektir? Rüyalarda Amigo görmek ne anlama gelir? Rüyanda Amigo görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak ... Devamını Oku »

Rüyada ağladığını görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada ağladığını görmekRüyada ağladığını görmek rüya açıklaması için lütfen Rüyada ağlamak sayfasını inceleyiniz. Rüyada ağladığını görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada ağladığını görmek ne demektir? Rüyalarda ağladığını görmek ne anlama gelir? Rüyanda ağladığını görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer ağladığını görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, rüyanızda geçen renk, olay, yer, ... Devamını Oku »

Rüyada Açmak görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Açmak görmekRüyada Açmak, bir şeyi açtığını, bir yeri açtığını görmek iyi yönde değişim ve gelişimi gösterir. Burada açılan şey veya yerin anlamıyla birlikte yorumlanmalıdırRüyada Açmak görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Açmak görmek ne demektir? Rüyalarda Açmak görmek ne anlama gelir? Rüyanda Açmak görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Açmak görmek rüya tabiri ... Devamını Oku »

Rüyada Akad görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Akad görmekAkad isminin kelime anlamı Soyluluk, Onurlu bir kişiliğe sahip olmak anlamını taşır. Rüyada Akad ismini duymak, Akad diye çagrıldığını görmek, Akad diye tanıdığınız bir kimsenin size seslendiğini duymak, Bilinçli hareket etmeye, Başarılı işlere adım atmaya, Aynı zamanda Göz önünde olmayı ifade eder. Rüyada Akad görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Akad görmek ne demektir? Rüyalarda ... Devamını Oku »