31 Mayıs 2020, Pazar

A

Rüyada Azil görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Azil görmekRüyada Azil, Azil etmek, Azil olmak hoş mesajlar vermek, sıkıntı, üzüntü, sorun anlamları taşır. Rüyada Azil olmak, Azil olduğunu, görevden uzaklaştırıldığını görmek mal, mülk veya kazancınızda kayba, memur ise iseniz tayinize işaret eder. Rüyada birini Azil etmek, Azil ettiğini, azlettiğini görmek gerçek yaşamınızda başkalarının etkisinde fazla kaldığınızı tabiri cvaiz ise hemen gaza geldiğinizi, olayları anlamadan hemen ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Acı çekmek görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Acı çekmek görmekRüyada Acı çekmek, Acı çektiğini görmek veya bir yerinin Acıdığını görmek sizin kontrolünüz dışında gelişen bir şeyin sizi olumsuz etkilediğini ifade eder. Ayrıca bu rüya gerçek yaşamınızdaki vücudunuzda var olan bir gerçek Acının yansıması olabilir. Acıyan yerinin iyileştiğini görmek güçlü ve önemli birinin desteğini alacağınızı simgeler. İpuçları Acı çekmek rüya tabiri nedir, Acı çekmek rüya ... Devamını Oku »

Rüyada Amputasyon görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Amputasyon görmekAmputasyon nedir vücutta işlevini tamamen yitirmiş bir organın, genellikle kol veya bacağın kesilerek çıkarılması işlevidir. Rüyada Amputasyon görmek, Amputasyon geçirmek, Amputasyon geçirdiğini, bir organının ameliyatla alındığını görmek iş hayatında bazı kayıpları işaret ederken, tüm bacakların veya kolların kesildiğini görmek ticarette olağandışı depresyon ifadesidir. Denizciler için Fırtına ve mal kaybına işaret eder. Sağlık sorunu yaşayan dertli insanlar ... Devamını Oku »

Rüyada Asılmak görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Asılmak görmekRüyada Asılmak, asıldığını veya asılan birini görmek Şeref, yükselmek, memuriyet, iyi şöhret demektir. Ruyada asılıp ölmek Yükselmek, saltanat, yolculuk anlamlarına gelir. Asılıp ölmemek, asıldığı halde ölmediğini görmek Büyük memuriyet, bir iş seyahati anlamına gelir. Asılıp düşmek Azlolmak, rütbeden düşmek anlamına gelir. Baş aşağı Asılmak Seferden dönmek, eve dönme demektir. Çıplak Asılmak servet, seferde arzunun yerine gelmesi ... Devamını Oku »

Rüyada Altın tozu görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Altın tozu görmekRüyada Altın tozu görmek gerçek yaşamınızda bir kişisel ilişkinin sona ermesi ile ortaya çıkan pişmanlıkları gösterir. Rüyada Altın tozu süpürmek, Altın tozu toplamak gerçek yaşamınızda korkunç bir hata yaptığınızı düşündüğünüzü ifade ederRüyada Altın tozu görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Altın tozu görmek ne demektir? Rüyalarda Altın tozu görmek ne anlama gelir? Rüyanda Altın ... Devamını Oku »

Rüyada Avustralya görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Avustralya görmekRüyada Avustralya çavrenizdeki bazı kişilerin siz, ters yöne doğru çektiğini hissettiğinizi gösterirRüyada Avustralya görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Avustralya görmek ne demektir? Rüyalarda Avustralya görmek ne anlama gelir? Rüyanda Avustralya görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Avustralya görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, rüyanızda geçen renk, olay, yer, ... Devamını Oku »

Rüyada Adil görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Adil görmekAdil ismi Arapça kökenli olup Adaletli, Hakkını Veren, Adaletli Davranan, Doğru, Doğruluktan Ayrılmayan, Dürüst, Mert, Haklı, Hakka Uygun, Eşit, Eş, Müsavi, Allah’ın Emirlerini Hakkıyla Uygulayan anlamlarını taşır. Bu isim aynı zamanda Hz. Ömer’in Lakabıdır. Rüyada Adil ismini görmek, işitmek, bu isimle hitap edilmek rehberlik, umut, ilham, aydınlanma ve güvence simgesidir. Bu rüya aynı zamanda duygusal sorunlarınız ... Devamını Oku »

Rüyada Aşık Olmak görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Aşık Olmak görmekRüyada Aşık Olmak, Aşık olduğunu görmek, doğru yolda ilerlemek için çaba sarfedeceğine işaret eder, Rüyada sevgiliye kavuşmak, sevdiğine kavuştuğunu görmek, fayda elde edeceğine delalettir. Birinin size Aşık olması, size Aşık olan kişiye faydalı olacağınıza işarettir. Aşık olduğunuzu gördüyseniz, bu çok mutlu olacağınız anlamına gelir. Bu rüya, çevrenizdeki insanlardan memnun olduğunuzun, sıkıntıdan uzak olduğunuzun işaretidir. Rüyada ... Devamını Oku »

Rüyada Azize görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Azize görmekRüyada Azize, Azizeler görmek Şefkat, Fiziksel ve Ruhsal iyileşme anlamlarını simgeler. Şevkat ihtiyaçlarınızı, Fiziksel ve ruhsal, zihinsel, iyileşmeyi temsil eder. Rüyada Azize görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Azize görmek ne demektir? Rüyalarda Azize görmek ne anlama gelir? Rüyanda Azize görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Azize görmek rüya tabiri için daha ... Devamını Oku »

Rüyada Antibiyotik görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Antibiyotik görmekRüyada Antibiyotik görmek güncel yaşamınızda gereksiz yere sağlık konusunda endişeler taşıdığınızı simgeler. Rüyada Antibiyotik kullanmak, Antibiyotik almak, antıbiyotık içmek bir şeyin veya birisinin sizi korumak için uğraş verdiğini ifade ederRüyada Antibiyotik görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Antibiyotik görmek ne demektir? Rüyalarda Antibiyotik görmek ne anlama gelir? Rüyanda Antibiyotik görmek neye delalet eder? sorularının cevabı ... Devamını Oku »