25 Kasım 2017, Cumartesi

A

Rüyada Aldatılmak görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Aldatılmak görmekRüyada Birini aldatmak hak yolunu terk etmeye; Biri tarafından Aldatılmak Allah ın yardımı ile muvaffakiyete delalet eder. Baska bir kimseyi kendisinin aldattigini gören tüccarsa zarar eder, memur veya isçi ise maasi kesilir, HASTA ise hastaligi artar. İpuçları aldatmak rüya tabiri, aldatmak rüya açıklaması, aldatmak rüya anlamı, aldatmak neye dekalet eder, aldatmak ne anlama gelir, aldatmak nedir, ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Alemdar görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Alemdar görmekAlemdar nedir Alemdar bayrak tutan, bayrak taşıyan kişi demektir. Rüyada Alemdar olmak, Alemdar olduğunu, bayrak tuttuğunu, bayrak taşıdığını, sancak taşıdığını görmek gerçek yaşamınızda önder, lider bir kişiliğiniz olduğunu ve bu kişiliğinizle her zaman işinizde ve sosyal yaşamınızda başarılı, önder olacağınızı simgeler. İpuçları Alemdar olduğunu görmek, Alemdar olmak, bayrak taşıdığını, bayrak tuttuğunu, elebaşı, kaptan, klavuz, komutan, Kumandan, ... Devamını Oku »

Rüyada Alp görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Alp görmekAlp isminin anlamı Kahraman, Cesur, Savaşçı ruhu taşıyan kimse demektir. Rüyada Alp ismini duymak, Alp diye çagrıldığını duymak, Çevrenizde bir takım kimseler tarafından sözlü saldırıya uğramaya, Ancak bu kimseleri alt edeceğinize işarettir. Rüyada Alp görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Alp görmek ne demektir? Rüyalarda Alp görmek ne anlama gelir? Rüyanda Alp görmek neye delalet ... Devamını Oku »

Rüyada Atlama görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Atlama görmekRüyada Atlama açıklaması için lütfen bakınız jumpingRüyada Atlama görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Atlama görmek ne demektir? Rüyalarda Atlama görmek ne anlama gelir? Rüyanda Atlama görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Atlama görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, rüyanızda geçen renk, olay, yer, kişiler ve diğer eylemleri bir ... Devamını Oku »

Rüyada Abdest bozmak görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Abdest bozmak görmekRüyada Abdest bozmak, Abdest bozduğunu görmek Bütün sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza, Uzak yerde iseniz yakına geleceğiniz anlamına gelir. Elbiseye Abdest bozmak Çirkin bir iş yapmak, Haram yemek anlamına gelir. Abdesti toprak ile örtmek Saklı bir mal bırakıldığı anlamına gelir. İnsanlara Karşı Abdest yapmak Çirkin bir iş yapmak anlamına gelir. Pantolana Abdest yapmak Karı ve kocanın kavga edeceği ... Devamını Oku »

Rüyada Aroma görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Aroma görmekRüyada Aroma görmek geçmiş deneyimler ve duygular Rüyada görülen Aromanın cinsi ile ilişkilendirmelidir. Rüyada güzel kokulu Aroma zevk ve neşe simgelerRüyada Aroma görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Aroma görmek ne demektir? Rüyalarda Aroma görmek ne anlama gelir? Rüyanda Aroma görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Aroma görmek rüya tabiri için daha ... Devamını Oku »

Rüyada Açık görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Açık görmekBurada anlatılan Açık kelimesi açma, açılma eyleminin sonrasındaki durumu kasdetmektedir. Açık pencere, Açık kapı, Açık yol ve benzeri. Rüyadaki Açık şey veya Açık yer o şey yada yerin anlamıyla birlikte değerlendirilirken o şeyin anlamını olumlu yönde etkiler. Rüyada Açık görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Açık görmek ne demektir? Rüyalarda Açık görmek ne anlama gelir? ... Devamını Oku »

Rüyada Ağaç kurdu görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Ağaç kurdu görmekRüyada kurtçuk, Ağaç kurdu görmek genelde zarar, ziyan, kayıp işaret eder. Rüyada Ağaç üzerinde ağac kurdu görmek, Rüyada görülen ağacın sahibi biliniyor, tanınıyor ise o kişinin bir zarara uğrayacağına delalet eder. İpuçları Ağaç kurdu rüya tabiri, Ağaç kurdu rüya açıklaması, Ağaç kurdu rüya anlamı, Ağaç kurdu neye dekalet eder, Ağaç kurdu ne anlama gelir, Ağaç ... Devamını Oku »

Rüyada Atış görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Atış görmekRüyada Atış görmek bilinçsizce kendi kendinizi cezalandırma biçimi temsil eder. Yaptığınız bir şeyden utandığınızı veya gururunuzun kırıldığını işaret edebilir Rüyada Atış yapmak, Atış yaptığını görmek ise size taze bir başlangıç gösterir, geçmişi silmek için kelimenin tam anlamıyla yeni bir kişi olmak istediğinizi gösterir. İpuçları Atış yapmak rüya tabiri nedir, Atış yapmak rüya açıklaması ne anlama gelir, ... Devamını Oku »

Rüyada Atatürkü görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Atatürkü görmekRüyada Atatürkü görmek her çağdaş Türk insanının en sık gördüğü rüyarlardan biridir. Türkiye Cumhuriyet tarihinde ve yakın Dünya siyasi tarihinde Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk örnek devlet adamlığının simgelerindendir. Güç, kararlılık, ülkesini ve milletini sevmek, devrimcilik, çağdaşlık ifadesidir. Rüyada Atatürkü çalışırken görmek inisiyatif kullanma, yetki, güç ve kontrol yeteneklerinizi ifade eder. Bu yönde gelişiminizin göstergesidir. Atatürkle ... Devamını Oku »