15 Haziran 2019, Cumartesi
Anasayfa > Etiket Arşivi: değnek

Etiket Arşivi: değnek

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Baston görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Baston görmekRüyada Baston görmek birinin yardımına ve önerisine ihtiyacınız olduğunu gösterir. Bunun yanısıra Baston güvendiğiniz bir kişiyide sembolize etmektedir. Bastonla dövüldüğünü görmek bir olay için itaat etmeye zorlandığınızın işaretidir. Ayrıca kendini suçlu hissetme anlamına da gelir. Birini Bastonla dövdüğünüzü görmek bastırılmış saldırganlık duygunuzu gösterir. Rüyada dövdüğünüz kişi gerçek hayatta sizi sinirlendirip üzebilir. Dövdüğünüz kişi kendinizdeki beğenmediğiniz bir ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada cop – polis copu görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada cop – polis copu görmekRüyada cop güç ve otoriteyi temsil eder. Rüyada elinde cop görmek, cop taşımak, cop tutmak, cop kullanmak, cop taşıdığını, cop tuttuğunu, cop kullandığını görmek gerçek yaşamnızda otorite veya saygınlık konularında bazı sıkıntılar yaşadığınızı temsil eder. Rüyada cop – polis copu görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada cop – polis copu görmek ne ... Devamını Oku »

Rüyada Berke görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Berke görmekBerke isminin anlamı Cengiz Han’ın torununun adı, Değnek, Sopa, Kamçı anlamında da kullanılır. Rüyada Berke ismini duymak, Berke olarak çagrıldığını görmek, Yaşamın sorunlarının üstesinden gelme çabanızı ve Bu yönde ilerlediğinizi işaret eder. Rüyada Berke görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Berke görmek ne demektir? Rüyalarda Berke görmek ne anlama gelir? Rüyanda Berke görmek neye delalet ... Devamını Oku »