5 Aralık 2021, Pazar
Anasayfa > 2020 > Nisan

Aylık Arşiv: Nisan 2020

Rüyada Yankesici görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yankesici görmekRüyada Yankesici görmek rüyayı gören kişinin hareketlerine dikkat etmesi gerektiğini gösterir. Yankesici olmak, Rüyada bir Yankesici olduğunu görmek Oldukça üzücü bir olaya şahit olacağına işarettir. Rüyada bir Yankesicinin parasını çaldığını görmek istemedigi bir durum, beklemedigi bir olay ile karşılaşacağına işaret eder. Bir başka rüya tabirine göre Rüyada Yankesici görmek, hilekar bir alimi işaret eder. Rüyada Yankesici ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Ahbap görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Ahbap görmekRüyada Ahbap birini görmek Hayal Kurma, Tanışma, Haber anlamlarını simgeler. Kendiniz ile alakalı düşünce ve hislerinizi netleştirmek ve bir yön çizmeniz anlamındadır. Bir Ahbap kimse ile tartışmakta olduğunu görmek, Kendiniz ile alakalı bazı yönlerinizi ve tutumunuzu reddetmeyi işaret eder. İpuçları aşina biri, bildik birini, bir arkadaşı, dost birisi, komşuları, senli benli, tanıdıkları, tanışları, yakınlarıRüyada Ahbap görmek ... Devamını Oku »

Rüyada Yakalamak görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yakalamak görmekRüyada Yakalamak görmek, birşeyleri yakaladığınızı görmek hayatınıza yeni birşeyler katma ihtiyacınızı gösterir. Rüyanın anlamı yakalamaya çalıştığınız şeye göre değişir: Örneğin bir topu Yakalamak istiyorsanız kendinizi çok yönlü ve bir bütün olarak görmek istediğinize işaret eder. Rüyada balık Yakalamak ise daha fazla ruhsal ferahlamaya ihtiyacınız olduğunu gösterir. Yakalamaca oynadığını görmek kaygısız duruşunuzu ve hayattan aldığınız zevki sembolize ... Devamını Oku »

Rüyada Tepe görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Tepe görmekRüyada Tepe görmek zor bir iş üstlenip başarıyla sonuçlandıracağınıza işaret eder.   Rüyada Tepeye tırmanma, Tepeye çıkmak istemediğiniz bir işin sorumluluğunu almak anlamına gelir. Rüyada Tepe görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Tepe görmek ne demektir? Rüyalarda Tepe görmek ne anlama gelir? Rüyanda Tepe görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Tepe görmek ... Devamını Oku »

Rüyada Artist görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Artist görmekRüyada Artist, bayan sinema oyuncusu görmek zevklerinizi gösterir ve eğlence dünyasını takip ettiğinizi ifade eder. Belirli bir ünlü Artisti görmek ona hayranlığınızı, onu örnek aldığınızı, ona benzeme isteğinizi anlatır. Rüyada kendinizi bildiğiniz bir Artist olarak görmek hayal dünyanızın genişliğini gösterir. Rüyada Artist görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Artist görmek ne demektir? Rüyalarda Artist görmek ... Devamını Oku »

Rüyada Kırmızı ışık görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Kırmızı ışık görmekRüyada Kırmızı ışık görmek sosyal ilişkilerde samimiyete, bazı yorumculara göre ise tehlikeye işarettirRüyada Kırmızı ışık görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Kırmızı ışık görmek ne demektir? Rüyalarda Kırmızı ışık görmek ne anlama gelir? Rüyanda Kırmızı ışık görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Kırmızı ışık görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma ... Devamını Oku »

Rüyada Oyuncak görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Oyuncak görmekRüyada Oyuncak görmek çok özlediğiniz birini yakında göreceğinize işarettir. Rüyada Oyuncak satın almak gelecek güzel habere yorumlanır, Rüyada Oyuncaklarla oynamak merhametiniz yüzünden kayba uğrayacağınıza işarettir. İpuçları Oyuncak rüya tabiri, Oyuncak rüya açıklaması, Oyuncak rüya anlamı, Oyuncak neye delalet eder, Oyuncak ne manaya gelir, Oyuncak görmenin anlamı, Oyuncak neyi gösterir, Oyuncak ne demektir, Oyuncak rüya yorumu, Oyuncak ... Devamını Oku »

Rüyada Gönüllü görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Gönüllü görmekRüyada bir şey için Gönüllü olmak veya Gönüllü olduğunu görmek çevrenizde yardıma ihtiyacı olanlar olduğunu işarete der, bu bir yardım isteği çağrısıdır. Ayrıca sadaka anlamına da gelir. Alternatif olarak, bu sizin fazla inisiyatif almak için yaşamınızda gideceğiniz yolu işaret edebilirRüyada Gönüllü görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Gönüllü görmek ne demektir? Rüyalarda Gönüllü görmek ne ... Devamını Oku »

Rüyada Düzelmek görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Düzelmek görmekRüyada Düzelmek, düzeldiğini görmek erkeklik gücü ve bereket anlamına gelir. Bu rüya özel yaşamınızın doğru yolda gittiğini gözterir. Rüyada Düzelmek görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Düzelmek görmek ne demektir? Rüyalarda Düzelmek görmek ne anlama gelir? Rüyanda Düzelmek görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Düzelmek görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma ... Devamını Oku »

Rüyada Dadı görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Dadı görmekRüyada Dadı görmek, Dadılık yapmak, Dadı olmak, Dadılık yaptığını, Dadı olduğunu veya bebek baktığını görmek rüya açıklamaalrı için lütfen bakınız bakıcı. Rüyada Dadı görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Dadı görmek ne demektir? Rüyalarda Dadı görmek ne anlama gelir? Rüyanda Dadı görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Dadı görmek rüya tabiri için ... Devamını Oku »