28 Ekim 2021, Perşembe
Anasayfa > 2018 > Ağustos

Aylık Arşiv: Ağustos 2018

Rüyada Karnaval görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Karnaval görmekRüyada Karnaval görmek hataya ve aldanmaya işarettir. Eğer Karnavalda garip şeyler olduğu görülürse bu iç yaşamdaki uyumsuzluğu gösterir. Çok güzel olduğunu düşündüğünüz bir anda problem yaşayabilirsiniz. Karnavalda eğlenmek, Rüyada Karnavalda eğlendiğini görmek kötü bir haber almak, üzülmek anlamına gelebilir. Rüyada Karnaval görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Karnaval görmek ne demektir? Rüyalarda Karnaval görmek ne ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada kötü söz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada kötü söz görmekRüyada kötü söz söylemek, söylediğini görmek bu rüya sizin manevi yada bedenen bir rahatsızlığınız oldugunu ve tedaviye ihtiyacınızı sembolize eder. Belkide enerjinizi ve zamanınızı baska alanda baska projelerde harcamanızın sizin icin daha faydalı olabilir mesajı verir. Rüyasında kötü söz duymak, işitmek, birinin kötü söz söylemesi hayatınızdaki belli bir problem, sorun veya yapılması gereken bir seyi ... Devamını Oku »

Rüyada Tanrı görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Tanrı görmekRuyada tanri gormek, sizin maneviyat ve ruhi durumunuzu ve ilahiyat ve tanri hakkindaki duygularinizi ifade eder. Tanri ayni zamanda dokunulmazlik, ulasilmazlik ve hic kimsenin sahip olamadigi bir mukemmelligi sembolize eder. Boyle bir ruya gormek sizin mukemmellige ulasmak icin cok caba ve gayret icinde oldugunuzu ve mukemmellige ulasma konusunda cok derin bir arzu icinde oldugunuzu gosterir. Ruyada ... Devamını Oku »

Rüyada Bostan görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Bostan görmekRüyada Bostan görmek Aileye daha da yakın olmaya yorumlanır. Rüyada Bostana su vermek çoluk çocuğunuzdan yakınlık görmeye yorumlanır. Rüyada Kurumuş Bostan görmek Üzüntü ve eşten ayrılmaya yorumlanır. Rüyada Bostan içinde kendini görmek Zengin olmaya işarettir. Rüyada Bostanda başkası ile buluşmak O kimsenin cennetlik olacağına yorumlanır. Rüyada Bostan meyvelerinden yemek Evlilikte Arzuya kavuşmaya yorumlanır. Bazende Bostan Kazanca ... Devamını Oku »

Rüyada Çiçek hastalığı görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Çiçek hastalığı görmekRüyada çiçek hastalığına yakalanmak, çiçek hastalığına yakalandığını, vücudunda çiçek çıktığını görmek gerçek yaşamınızda bazı gerçekleri sakladığınızı ve bu gerçeklerin ortaya çıkacağının endişesi ile yaşamınızın berbat olduğunu işaret ederRüyada Çiçek hastalığı görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Çiçek hastalığı görmek ne demektir? Rüyalarda Çiçek hastalığı görmek ne anlama gelir? Rüyanda Çiçek hastalığı görmek neye delalet ... Devamını Oku »

Rüyada istişare görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada istişare görmekRüyada bir şeyi biriyle istişare etmek, istişare ettiğini görmek tabiri için lütfen akıl danışma rüya açıklaması sayfasını tıklayınız. Rüyada istişare etmek teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh haliniz, yaşınız, cinsiyetiniz, eğitim ve sosyal durumunuz, rüyayı gördüğünüz zaman, gerçek yaşamınızdaki kaygılar ve sevinçler ile Rüyadaki diğer tüm unsurlar, ... Devamını Oku »

Rüyada Anüs görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Anüs görmekRüyada Anüs görmek Bastırılmış olumsuz duyguları, Suçluluk, Utanç duygularını simgeler. Kendinizi biraz kastıgınız anlamınıda işaret eder. Rüyada başkasının Anüsünü görmek bu rüya gerçek yaşamınızdaki cömertlik ve cimrilik ile ilişkilidir. İpuçları dip, dışkılık, göt, kıç, makat, oturak, popo, serçRüyada Anüs görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Anüs görmek ne demektir? Rüyalarda Anüs görmek ne anlama gelir? ... Devamını Oku »

Rüyada Hüseyin görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Hüseyin görmekHÜSEYİN isminin anlamı Küçük sevgili demektir. Rüyada Hüseyin ismini duymak, Hüseyin olarak çagrıldığını görmek, Sevgili ile muhabbette olmaya, Hoş anlar yaşamaya işarettir. Rüyada Hüseyin görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Hüseyin görmek ne demektir? Rüyalarda Hüseyin görmek ne anlama gelir? Rüyanda Hüseyin görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Hüseyin görmek rüya tabiri ... Devamını Oku »

Rüyada saç dökülmesi görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada saç dökülmesi görmekRuyada saç dökülmesi kendinize saygı konusunda bir sıkıntı yaşamakta olduğunu simgelerken Rüyada saçının döküldüğünü görmek yaşlanma yada yaşlılık korkusu yaşadığınızı simgeler. Rüyada saçı dökülen birini görmek alçakgönüllülük, saflık ve kişisel fedakarlık simgeler. Sevdiği birinin saçlarının dökülmesi ise çevrenizde bazı kişilerin sizi mutlu etmek, sizi sevindirmek için çaba sarf ettiklerini ve sevindirdiklerini işaret eder. Sizinde buna ... Devamını Oku »

Rüyada van kedisi görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada van kedisi görmekRüyada van kedisi görmek güvendiğiniz, sevdiğiniz biri hakkında endişeleriniz, şüpheleriniz olduğunu ifade ederRüyada van kedisi görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada van kedisi görmek ne demektir? Rüyalarda van kedisi görmek ne anlama gelir? Rüyanda van kedisi görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer van kedisi görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma ... Devamını Oku »