5 Aralık 2021, Pazar
Anasayfa > 2018 > Mayıs

Aylık Arşiv: Mayıs 2018

Rüyada Salata sosu görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Salata sosu görmekRüyada Salata sosu görmek yaşamınızdaki tad alma, damak tadı özellikleriniz hakkında bilgi verir. Salata sosu yemek, yediğini görmek Tad almak, Çeşitlilik, Lezzet anlamlarını simgeler. Sos yemek, Acı Salata sosu yediğini görmek, Zahmetli bir iş yapmaya işarettir. Rüyada Salata sosu görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Salata sosu görmek ne demektir? Rüyalarda Salata sosu görmek ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Hendek görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Hendek görmekRüyada Hendek görmek günlük yaşamınızda kaçınmanız gereken bir şey olduğunu ifade eder Rüyada Hendek açmak, Hendek kazmak okul veya iş konularında kendini suçlu hissettiğinizi gösterir. Rüyada hendeğe düşmek bir hata yaptığınızı / yapacağınızı ifade ederRüyada Hendek görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Hendek görmek ne demektir? Rüyalarda Hendek görmek ne anlama gelir? Rüyanda Hendek görmek ... Devamını Oku »

Rüyada Şair görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Şair görmekRüyada şair görmek yapmanız gereken işleri yapmayıp erteliyorsunuz. Sorumluluklarınızı yerine getirmediğinize işarettir. Rüyada Şair görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Şair görmek ne demektir? Rüyalarda Şair görmek ne anlama gelir? Rüyanda Şair görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Şair görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, rüyanızda geçen renk, olay, yer, ... Devamını Oku »

Rüyada Bebek maması vermek görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Bebek maması vermek görmekRuyada Bebek maması veya kendinizi bebege mama verirken gorurseniz, bunun yorumu, Bebek ne zaman uyanirsa hemen bebeginizi doyurun cunki Bebek beklemez, bunun baska bir yorumuda, yemeklerde lokmanizi kucuk yiyin, yani az yiyin cok konusun. Bebek mamasi yemek veya kendinize yemek mamasi yedirildigini gormek, bunun yorumu ise, zaten bildiginiz bir konuyu baskalarinin size zorla ogretmeye ... Devamını Oku »

Rüyada Soyunma Odası görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Soyunma Odası görmekRüyada Soyunma Odası görmek bu rüya sizin sessiz ve sakin zamana ihtiyaç duyduğunuzu göstermektedir. Ayrıca, bir zorlu yarışmaya katılmak veya hayatınızda bir engelin üstesinden gelmeyi gösterir. Belki de bir aşk ilişkisini sürdürmeye çalıştığınızı simgeleyebilirRüyada Soyunma Odası görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Soyunma Odası görmek ne demektir? Rüyalarda Soyunma Odası görmek ne anlama gelir? ... Devamını Oku »

Rüyada Vatka görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Vatka görmekRüyada Vatka görmek gerçek yaşamınızda korunacak bir şeyleriniz için güvenlik ihtiyacını simgeler. Alternatif olarak, bu rüya kilo yada yağ alma korkularını işaret edebilirRüyada Vatka görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Vatka görmek ne demektir? Rüyalarda Vatka görmek ne anlama gelir? Rüyanda Vatka görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Vatka görmek rüya tabiri ... Devamını Oku »

Rüyada han görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada han görmekRüyada han görmek günlük yaşamın koşuşturması karşısında bir mola vermek, dinlenmek, nefes almak ve gelişmeleri sakin kafayla yeniden değerlendirmek gerektiğini ifade eder. Handa kalmak, handa kaldığını, handa konakladığını görmek yaşamınızda yeni bir başlangıç yapmak için uygun zamanı seçmeniz, dinlenmiş beyin ile karar vermeniz gerektiğini simgeler. Rüyada han aldığını, han işlettiğini, han sahibi olduğunu veya handa çalıştığını ... Devamını Oku »

Rüyada gözcü görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada gözcü görmekRüyada gözcü birini, gözcülük yapan birisini görmek vizyon ve algıda yanlışlık olduğunu gösterir. Doğru gerçekleri göremediğinizi simgeler Rüyada gözcü olmak, gözcü olduğunu, gözcülük yaptığını görmek Gerçek yapamınızda yaşadığınız bir durum hakkında daha net bir görünüm gerektiğini gösterir. Orada bir yanlış anlaşılma olmuş olabilir ya da bir durumun algılanandan farklı olabileceğini ve açıklığa kavuşturulması gerektiğini temsil eder. ... Devamını Oku »

Rüyada kaside görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada kaside görmekRüyada kaside yani birini övmek veya birisini yermek amacıyla yazılmış şiir görmek gerçek hayatınızda yaşamakta olduğunuz bir ilişki ya da durumu düzeltmeye çaba göstermeniz gerektiğini, sadece sözle, konuşarak bir yere varamayacağınızı simgeler. Rüyada kaside yazmak, kaside yazdığını görmek duygu ve düşüncelrinizi bütünleştirmek ve bilincin çeşitli yönlerini bir araya gerektiğini gösterir. Rüyada kaside görmek nedir? diyorsanız doğru ... Devamını Oku »

Rüyada Yarımay görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yarımay görmekRüyada yarım ay görmek Hayatınızda değişim, yenilenme, hareketliği işaret eder. Yeni başlangışları ifade eder. Rüyada Yarımay görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Yarımay görmek ne demektir? Rüyalarda Yarımay görmek ne anlama gelir? Rüyanda Yarımay görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Yarımay görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, rüyanızda geçen ... Devamını Oku »