28 Ekim 2021, Perşembe
Anasayfa > 2017 > Ocak

Aylık Arşiv: Ocak 2017

Rüyada Namaz abdesti görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Namaz abdesti görmekRüyada abdest almak, abdest aldığını görmek sıkıntılarından kurtulmak, umduğuna kavuşmak, borçlarını ödemek veya bir kimseye tanıklık etmek yada korkularından kurtulmaya işaret eder. Abdest alıp Namaz kılmak Borçlu ise borcundan kurtulmak, Hasta ise şifa bulmak, kederden kurtulmak anlamına gelir. Abdest için su aramak İlk önce yaptığımız işte zahmet çekip sonra sevineceğimiz anlamına gelir. Abdest almak için ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Abluka görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Abluka görmekRüyanızda Ablukaya alınmak, Ablukaya alındığını görmek Çabuk ve Endişeli bir haberalacağınız anlamına gelir. Bu rüya aynı zamanda gerçek yaşamda kendinizi sıkışmış, etrafı çevrilmiş hissettiğinizi simgeleyebilir. İpuçları Ablukaya alındığını, Ablukaya alınmak, ambargo, çevirme, kuşatma, saldırı, sarma, savas, Abluka rüya tabiri, Abluka rüya açıklaması, Abluka rüya anlamı, Abluka neye dekalet eder, Abluka ne anlama gelir, Abluka nedir, Abluka ... Devamını Oku »

Rüyada Kepek görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Kepek görmekRüyada Kepek, saç kepeği görmek üzerinizdeki kötü enerji, negatif enerjiyi gösterir. Stres ve gerilim altında olabilirsiniz. Kafada Kepek, saçlarda Kepek varsa Herhangi bir mevcut sorunun çözümü için farklı çözüm yolları aramanız gerektiğini gösterir Omuzlara Kepek dökülmesi kendinize saygı eksikliğini gösterir. Rüyada Kepek görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Kepek görmek ne demektir? Rüyalarda Kepek görmek ... Devamını Oku »

Rüyada Çetin görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Çetin görmekÇETİN isminin anlamı Sert, Çözümü zor, Sarp, İnatçı, Azimli kimse demektir. Rüyada Çetin ismini duymak, Çetin olarak çagrıldığını görmek, Azminiz sayesinde başarıyı yakalayacagınızı ve İnatçı tutumunuzu simgeler. Rüyada Çetin görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Çetin görmek ne demektir? Rüyalarda Çetin görmek ne anlama gelir? Rüyanda Çetin görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak ... Devamını Oku »

Rüyada Tavus kuşu görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Tavus kuşu görmekRüyada Tavus kuşu görmek genellikle şans, kısmet anlamına gelir. Bazı kültürlerde Tavuskuşu Zengin ve güzel bir kadınla tanışmaya işaret eder. Rüyada Tavus kuşu görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Tavus kuşu görmek ne demektir? Rüyalarda Tavus kuşu görmek ne anlama gelir? Rüyanda Tavus kuşu görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Tavus ... Devamını Oku »

Rüyada mavi araba görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada mavi araba görmekRüyada mavi araba görmek, almak, satmak veya kullanmak geniş bir hayal dünyasına sahip olduğunuzu ancak hayallerinizi gerçekleştiremediğiniz zaman kırıldığınızı, hemen pes ettiğinizi simgeler. mavi renkte otomobil, mavi araç, mavi oto rüya mealide aynıdır. Rüyada mavi araba görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada mavi araba görmek ne demektir? Rüyalarda mavi araba görmek ne anlama gelir? ... Devamını Oku »

Rüyada Anıl görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Anıl görmekAnıl isminin anlamı Ölçülü davranan, Hoşa giden davranışlar sergileyen kimse demektir. Rüyada Anıl ismini duymak, Anıl diye çagrıldığını görmek, Başkalarıyla paylaşımı, Zerafet ve Güzel davranışlar sergilemeyi ifade eder. Rüyada Anıl görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Anıl görmek ne demektir? Rüyalarda Anıl görmek ne anlama gelir? Rüyanda Anıl görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet ... Devamını Oku »

Rüyada Güve görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Güve görmekGüve Kurtçuğu deri, yapağı, yünlü kumaş ve dokuma yiyen pul kanatlılardan bir böcek. Rüyada Güve görmek bir sağlık sorunu yaşayacağınız, rahatsızlık geçireceğinizi ifade eder Rüyada kumaş üzerinde Güve görmek yakında üzücü bir haber alıp, kederleneceğinizi ifade eder Ruyada cüzdan veya para çantasında Güve görmek bir ekonomik sıkıntı içinde olduğunuzu gösterir. Rüyada elibisenizi guve yediğini görmek etrafınızda ... Devamını Oku »

Rüyada Öcal görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Öcal görmekÖcal isminin anlamı Öc ve intikam almak demektir. Rüyada Öcal ismini duymak, Öcal olarak çagrıldığını görmek, İntikam duyguları ile yaşadığınızı sembolize eder. Rüyada Öcal görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Öcal görmek ne demektir? Rüyalarda Öcal görmek ne anlama gelir? Rüyanda Öcal görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Öcal görmek rüya tabiri ... Devamını Oku »

Rüyada Defne ağacı görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Defne ağacı görmekRüyada Defne ağacı görmek sağlık, şifa, lezzet, afiyet anlamındadır. Hastalar için sağlığa kavuşma, sağlıklı kişiler için lezzet afiyet anlamını taşır Rüyada Defne ağacı dikmek, Defne ağacı diktiğini görmek manevi ölümsüzlük, uzun ömürlü olmak, yeniden diriliş, hayatta başarı ve saygınlığı gösterir. Defne ağacı sulamak, Defneyi budamak, ağacın bakımını yapmak korunmayı temsil eder. Sizin yaşamınız boyunca kötülüklerden ... Devamını Oku »