22 Eylül 2021, Çarşamba
Anasayfa > 2016 > Ağustos

Aylık Arşiv: Ağustos 2016

Rüyada Babayiğit görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Babayiğit görmekRüyada Babayiğit olmak, Babayiğit olduğunu, Babayiğitlik yaptığını görmek gerçek yaşamda zor konulardan, zor işlerden hoşlandığınızı ve bunları herzaman başardığınızı simgelemektedir. Rüyada Babayiğit birini görmek, Babayiğitle karşılaşmak çevrenizde daha fazala mert, doğru, dürüst insanlar görmek istediğinizi işaret etmektedir. İpuçları: adam gibi adam, alp, aslan yürekli, Babayiğit birini, Babayiğit olduğunu, Babayiğit olmak, Babayiğitle karşılaşmak, Babayiğitlik yaptığını, bahadır, cilasun, ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Cüneyt görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Cüneyt görmekCÜNEYT isminin anlamı Küçük Asker demektir. Rüyada Cüneyt ismini duymak, Cüneyt olarak çagrıldığını görmek, Güc, Kuvvet, Asker ile ilgili haber almayı simgeler. Rüyada Cüneyt görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Cüneyt görmek ne demektir? Rüyalarda Cüneyt görmek ne anlama gelir? Rüyanda Cüneyt görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Cüneyt görmek rüya tabiri ... Devamını Oku »

Rüyada Yapışma görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yapışma görmekRüyada Yapışma görmek, ele bir şeyin Yapışması, yapışan şeye göre yorumlanır ve kısmettir. Rüyada Yapışma görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Yapışma görmek ne demektir? Rüyalarda Yapışma görmek ne anlama gelir? Rüyanda Yapışma görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Yapışma görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, rüyanızda geçen renk, ... Devamını Oku »

Rüyada Karasinek görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Karasinek görmekRüyada Karasinek görmek köyü niyetli bir insanla tanışacağınıza işaret eder. Ruyada kara sinek yediğini görmek haram para kazanmak anlamına gelir, Kara sinek öldürdüğünü görmek düşmanlarınızı yenip, rahat bir döneme gireceğinize işaret eder. Rüyada Karasinek görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Karasinek görmek ne demektir? Rüyalarda Karasinek görmek ne anlama gelir? Rüyanda Karasinek görmek neye delalet ... Devamını Oku »

Rüyada Bursaspor görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Bursaspor görmekRuyada Bursaspor, Bursasporu izlemek, Bursasporu seyretmek, Bursasporu görmek gönül ilişkilerinizde pratiklik ve duyarlılık içinde haretket etiğinizi, sevdiğinizi bazı tehlikelere karşı koruma konusunda çok hassas olduğunuzu belirtir. Rüyada Bursaspor görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Bursaspor görmek ne demektir? Rüyalarda Bursaspor görmek ne anlama gelir? Rüyanda Bursaspor görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer ... Devamını Oku »

Rüyada Acem görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Acem görmekAcem kelimesi aşağıdaki anlamlara gelir 1. topluluk için kullanılan tanımlama 2. Klasik Türk Müziği’nde mi notasına yakın perde 3. İranlı, İran Ülkesi Burada anılan Acem kelimesi ile İran ülkesi vatandaşı, İranlı kasdedilmektedir. Rüyada Acem olmak, Acem olduğunu, İranlı olduğunu görmek ticaret ile uğraşanlar için bol kazanç, ticaret dışında çalışanlar için ticarette başarılı olacağınızı simgeler. Rüyada bir ... Devamını Oku »

Rüyada çekmek görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada çekmek görmekRüyada bir şeyi çekmek, çektiğini görmek Gerçek yaşamdaki mücadelelerinizi simgeler. Bu rüya sizin sorumluluklarınızdan kurtulup, rahatlama özleminizi ifade ederRüyada çekmek görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada çekmek görmek ne demektir? Rüyalarda çekmek görmek ne anlama gelir? Rüyanda çekmek görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer çekmek görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma ... Devamını Oku »

Rüyada Memduh görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Memduh görmekMemduh Övülmüş demektir. Rüyada Memduh ismini duymak, Memduh olarak çagrıldığını görmek, İltifat almaya, Övülmeye, beğenilmeye işarettir. Rüyada Memduh görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Memduh görmek ne demektir? Rüyalarda Memduh görmek ne anlama gelir? Rüyanda Memduh görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Memduh görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, ... Devamını Oku »

Rüyada Karasevda görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Karasevda görmekRüyada kendini Karasevdaya tutulmuş görmek boş yere kendinizi üzüp, yıprattığınız anlamına gelir. Rüyada Karasevda görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Karasevda görmek ne demektir? Rüyalarda Karasevda görmek ne anlama gelir? Rüyanda Karasevda görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Karasevda görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, rüyanızda geçen renk, olay, ... Devamını Oku »

Rüyada Çalkalama görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Çalkalama görmekRüyada bir şeyi çalkalama, çalkalamak, çalkaladığını görmek yaşamınızdaki zor görevleri fakat sıkı çalışma ve üstün gayretlerinizle bu görevleri başarıp zengin olacağınızı gösterir. Tarımla uğraşan, bir çiftçi bu rüyayı görürse bol ve bereketli bir hasat yağacağınız iaret eder Bekar bir genç kadın bu rüyayı görürse tutumlu, enerjik bir koca işaretidir. İpuçları: çalkalamak tabiri ne anlama gelir, çalkalamak ... Devamını Oku »