22 Eylül 2021, Çarşamba
Anasayfa > 2016 > Haziran

Aylık Arşiv: Haziran 2016

Rüyada referandum görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada referandum görmekRüyada referandum görmek, halk oyu, halk oylaması; kendi idealleri ve değerleri ile başkalarının değerleri arasında bir iç savaş anlamına gelir. Günlük hayatta bazı çatışmalara bir çözüm aradığınızı ifade ederRüyada referandum görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada referandum görmek ne demektir? Rüyalarda referandum görmek ne anlama gelir? Rüyanda referandum görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Patika görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Patika görmekRüyada Patika görmek iyiye yorumlanmaz. Maddi sıkıntı yaşamak ve sürekli sorunlarla uğraşacağınıza işaret eder. Patikada yürümek, Patikadan gitmek, Patika yolda ilerlemek amaçlarınıza giden yolda önünüzde pek engel olduğunu ancak sabır ve gayretle bu engelleri aşabileceğinizi simgeler. Rüyada Patika görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Patika görmek ne demektir? Rüyalarda Patika görmek ne anlama gelir? Rüyanda ... Devamını Oku »

Rüyada Kumarhane görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Kumarhane görmekRüyada Kumarhane görmek içinizde risk almayı seven bir yan olduğunu gösterir. Eğer çekingen bir kişiliğiniz varsa bu rüya şansınızı denemeniz gerektiğine işaret eder. Eğer çekingen biri değilseniz herşeyi kadere bağlamaktansa daha düşünürek kararlar almanız gerektiğini anlatır. Rüyada Kumarhanede olduğunuzu, kumar oynadığını görmek bir yakınınız tarafından ihanete uğrayacağınıza işarettir. Rüyada Kumarhane görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu ... Devamını Oku »

Rüyada dairesel kapı görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada dairesel kapı görmekRüyada dairesel kapı görmek sıkıntılarınız karşısında içinize kapandığınızı, tek başınıza sorunları çözmek için gereksiz zaman ve enerji harcadığınızı, adeta daire çizip olduğunuz yere geri döndüğünüzü simgelerRüyada dairesel kapı görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada dairesel kapı görmek ne demektir? Rüyalarda dairesel kapı görmek ne anlama gelir? Rüyanda dairesel kapı görmek neye delalet eder? sorularının ... Devamını Oku »

Rüyada eklem görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada eklem görmekRüyada eklem, eklemleri görmek daha sıkı çalışma ve işinize özen göstermeniz gerektiğini işaret ederRüyada eklem görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada eklem görmek ne demektir? Rüyalarda eklem görmek ne anlama gelir? Rüyanda eklem görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer eklem görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, rüyanızda geçen renk, ... Devamını Oku »

Rüyada Özkan görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Özkan görmekÖzkan isminin anlamı Özü, kanı temiz kimse demektir. Rüyada Özkan ismini duymak, Özkan olarak çagrıldığını görmek, Kalp temizliğini simgeler. Rüyada Özkan görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Özkan görmek ne demektir? Rüyalarda Özkan görmek ne anlama gelir? Rüyanda Özkan görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Özkan görmek rüya tabiri için daha detaylı ... Devamını Oku »

Rüyada Transplant görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Transplant görmekRüyada Transplant görmek, organ nakli olduğunu görmek İyileşme, Başlangıç anlamlarını simgeler. Kendini Transplant yapıldıgını görmek, Yorgun ve Yıpranmış olduğunuzu temsil eder. Bu rüya aynı zamanda, Hayatınızda yeni bir başlangıç yapmak anlamını ifade eder. Rüyada Transplant görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Transplant görmek ne demektir? Rüyalarda Transplant görmek ne anlama gelir? Rüyanda Transplant görmek neye ... Devamını Oku »

Rüyada Uyluk görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Uyluk görmekRüyada Uyluk görmek dayanıklılık simgesidir. Bu yeteneğinizi gerçekleştirmek için yeni bir şeyler yapmak anlamına gelir. Uyluk genellikle Femur, Uyluk kemiği olarak anılır, memelilerin vücutlarındaki en uzun, en hacimli ve en güçlü kemiktir. Kalçanın ve dizin bir bölümünü oluşturur. Rüyada Uyluk görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Uyluk görmek ne demektir? Rüyalarda Uyluk görmek ne anlama ... Devamını Oku »

Rüyada Anka görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Anka görmekRüyada Anka kuşu görmek Zenginlik, bolluk, refaha kavuşulacağına işarettir. Rüyada alkol alan bir kimse, alkollü biri Anka kuşunu görürse alkolü bırakmak istediğine işarettir. Rüyada Anka görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Anka görmek ne demektir? Rüyalarda Anka görmek ne anlama gelir? Rüyanda Anka görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Anka görmek rüya tabiri ... Devamını Oku »

Rüyada Roadrunner görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Roadrunner görmekRüyada Roadrunner görmek zihinsel çeviklik temsil eder. Birbiri ardına fikirlere doğru koşmaya eğiliminiz olduğunu gösterir. Rüyada Roadrunner görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Roadrunner görmek ne demektir? Rüyalarda Roadrunner görmek ne anlama gelir? Rüyanda Roadrunner görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Roadrunner görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, rüyanızda ... Devamını Oku »