29 Ekim 2021, Cuma
Anasayfa > 2016 > Şubat

Aylık Arşiv: Şubat 2016

Rüyada İnsan görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada İnsan görmekRüyada insan görmek davranışlarınıza dikkat etmeniz gerektiğine yoksa zarar görebileceğinize işaret eder. Yabancı insan, Rüyada tanımadığı birini görmek işlerinin yolunda gitmesi için çevrenizden birinin yardımını alacaksınız demektir. Rüyada insan teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh hali, yaşınız, cinsiyet, eğitiminiz ve sosyal durumu, rüyayı görme zamanı, gerçek yaşamınızdaki ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Ölmüş babayı görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Ölmüş babayı görmek Rüyada ölmüş babayı görmek babanızdan aldığınız, sizi özel kılan değerleri simgelerken, vefat etmiş babayı görmek aynı zamanda sahip olduğunuz özellikler için sevgili babanıza müteşekkir olduğunuzu, onu çok sevdiğinizi ve özlediğinizi ifade eder Rüyada rahmetli baba ile konuşmak, ölü babayla konuştuğunu görmek gerçek hayatınızda içinde bulunduğunuz durum, sorunlar veya ilişki hakkında konuşmak, danışmak için birilerine ... Devamını Oku »

Rüyada öleceğini görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada öleceğini görmekRüyada belli bir tarihte öleceğini, ölüm tarihini görmek Böyle bir rüya görürseniz derhal kendinize çeki düzen verip, yaşamınızı düzene sokup, herşeyi gözden geçirmelisiniz. Ölüm hakkındaki detaylı açıklamaları ölü rüya tabirleri sayfasında inceleyebilirsiniz. Rüyada öleceğini görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada öleceğini görmek ne demektir? Rüyalarda öleceğini görmek ne anlama gelir? Rüyanda öleceğini görmek neye delalet ... Devamını Oku »

Rüyada Abide görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Abide görmekAbide anıt, heykel veya tarihi bir eser. Rüyada Abide görmek çevresinde itibarı artacağına işaret eder, kazancı yerinde olur ve bazı yararlar sağlayacak devlet işlerine muhatap olur. Abide, tarihi bir kalıntı ise kendisi ileride adı unutulmayacak bir kişi olarak memleketinde isim yapar. Rüyada bir sehrin ünlü bir Abidesini görmek, uzun bir hayat sürecegine delildir. Bir baska rivayete ... Devamını Oku »

Rüyada Kadife görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Kadife görmekRüyada Kadife görmek murada ermek, sağlık, mutluluk ile tabir edilir. Kadife almak, Rüyada Kadife kumaş aldığını görmek size cazip bir iş teklifi yapılacağına işaret eder, Kadife giymek, Ruyada Kadife kumaştan elbise yaptırıp, giydiğini görmek işinizde yükseleceğinize, mutlu bir hayat süreceğinize işaret eder. Rüyada ipek Kadife almak çevresinde sayılan, beğenilen bir karaktere iaşaret eder, Rüyada ipek Kadife ... Devamını Oku »

Rüyada Bank görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Bank görmekRüyada Bank görmek günlük yaşamınızda aldığınız roller hakkında bilgi verir ve pasif rolleri daha çok oynağınızı simgeler. Rüyada Bankta oturmak, oturduğunu görmek hayatınızda çoğu zaman pasif bir rol almak yerine inisiyatif üstlenmesini önerir. İpuçları: Bank rüya tabiri, Bank rüya açıklaması, Bank rüya anlamı, Bank neye delalet eder, Bank ne anlama gelir, Bank nedir, Bank neyi gösterir, ... Devamını Oku »

Rüyada Yuhalama görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yuhalama görmekRüyada Yuhalama görmek, birini yuhaladığını görmek bir konuda karar vermekte zorluk çektiğinizi, onay almak için arayışta bulunduğunuzu işaret eder. yuhalanmak, yuhalandığını görmek kendinizi bir utanç ya da utanç verici durum içinde bulabileceğinizi ifade eder. Rüyada Yuhalama görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Yuhalama görmek ne demektir? Rüyalarda Yuhalama görmek ne anlama gelir? Rüyanda Yuhalama görmek ... Devamını Oku »

Rüyada Panter görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Panter görmekRüyada Panter görmek güzel bir aşk yaşamaya işaret eder. Bazı yorumculara göre ise Rüyada Panter, sporcu ise başarıya yorumlanmıştır. Rüyada Panter tarafından kovalanmak işlerin bir süre bozulacağına işarettir Panter tarafından ısırılmak, Rüyada Panter tarafından ısırıldığını görmek bir maçı kaybetmeye delalet eder Rüyada Panteri avlamak Panter avlamak maçı kazanmaya işarettir Rüyada Panterle boğuşmak kıyasıya bir maçtan sonra ... Devamını Oku »

Rüyada Anketçi görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Anketçi görmekRüyada anket yapan, anket düzenleyen, Anketçi birini görmek Diğerleri üzerinde olumlu bir etki bırakmak istediğinizi, topluluk ya da toplum içinde bir fark yaratmak için bir arayış içinde olduğunuzu simgelerRüyada Anketçi görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Anketçi görmek ne demektir? Rüyalarda Anketçi görmek ne anlama gelir? Rüyanda Anketçi görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet ... Devamını Oku »

Rüyada perili evler görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada perili evler görmekRüyada perili evler görmek çocukluk dönemi, ölmüş yakınlar veya bastırılmış anılar ve duygular ile ilgili bitmemiş duygusal etkileri simgeler. Olumlu etkilerin sakıncası yoktur. Ancak olumsuz etkiler kaldıysa onları çözmeniz gereklidir. Rüyada perili evler görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada perili evler görmek ne demektir? Rüyalarda perili evler görmek ne anlama gelir? Rüyanda perili evler ... Devamını Oku »