28 Ekim 2021, Perşembe
Anasayfa > 2016 > Ocak

Aylık Arşiv: Ocak 2016

Rüyada Defin görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Defin görmekDefin işlemi: ölü gömmek, ölüyü toprağa vermek anlamındadır. Rüyada bir kimseyi defnetmek, Defnettiğini görmek İşlerinizin bozulmasına işarettir. Diriyi Defnetmek, diriyi gömmek Düşmanlarınızı yeneceğinize ve onlardan üstün olacağınıza işarettir. Ölü gömmek, Ölüyü Defnetmek Uzak bir yere YOLCULUK yapmaya ve bir şey saklamaya işarettir. Kendinin öldüğünü görüp Defnolmak Uzak yerlere gitmeyi düşünmek, istemek anlamına yorumlanır. Rüyada Defin görmek ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Öğretmen masası görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Öğretmen masası görmekRüyada Öğretmen masası, öğretmen sırası görmek Rehberlik, Bilgi, Öğrenme anlamlarını simgeler. Öğretmen masasında oturmak, oturduğunu görmek Geçmiş tecrübeleri sembolize eder. Masada kendi öğretmenini görmek Öğrenmeniz gereken daha çok şey olduguna işarettir. Rüyada Öğretmen masası görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Öğretmen masası görmek ne demektir? Rüyalarda Öğretmen masası görmek ne anlama gelir? Rüyanda Öğretmen ... Devamını Oku »

Rüyada Boşnak görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Boşnak görmekRüyada Boşnak birini görmek Karşılaşacagınız bazı engelleri gösterir, Hedeflerinize ulaşmada doğru hareket ederseniz cesaretinizin artacagını işaret eder. Rüyada Boşnak olmak, Boşnak olduğunu görmek, İçgüdülerinizi ve Enerjinizi dogru kullandıgınızı sembolize eder. İpuçları: Boşnak rüya tabiri ne anlama gelir, Boşnak rüya yorumu neye delalet eder, Boşnak rüya meali ne demek, Boşnak rüya açıklaması neyi işaret eder, neyi gösterir, ... Devamını Oku »

Rüyada Barut görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Barut görmekRüyada Barut görmek hızla, kendiliğinden, aniden olacak şeyleri ve onun etkilerini işaret eder. Rüyada Barut patlatmak, Barut patlattığını görmek kendinden genç biri ile tanışıp, ilişkiye gireceğinizi simgeler. Rüyada elinde Barut patladığını görmek yaşadığınız / yaşayacağınız bir ilişki sonrası pişmanlık duyacağınızı simgeler. Rüyada Barut dumanı görmek sevdiğiniz, özlediğiniz, belkide eski sevgiliniz olan birinden haber alacağınızı işaret eder. ... Devamını Oku »

Rüyada Evlat görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Evlat görmekRüyada Evlat görmek Erkek Evlat servet, zenginlik manası taşır Kız Evlat görmek işlerinin yolunda gitmesi, bol para kazanmak anlamına gelir. Rüyada Evlat görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Evlat görmek ne demektir? Rüyalarda Evlat görmek ne anlama gelir? Rüyanda Evlat görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Evlat görmek rüya tabiri için daha ... Devamını Oku »

Rüyada Egzersiz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Egzersiz görmekRüyada Egzersiz görmek, Egzersiz yapmak, Egzersiz yaptığını görmek sağlığınız hakkında endişe ettiğinizi gösterir Alternatif olarak, bu rüya Ayrıca bazı durum karşısında hak ve yetkisini kullanmanız gerektiğini gösterebilirRüyada Egzersiz görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Egzersiz görmek ne demektir? Rüyalarda Egzersiz görmek ne anlama gelir? Rüyanda Egzersiz görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer ... Devamını Oku »

Rüyada ayva ağacı görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada ayva ağacı görmekRüyada ayva ağacı görmek Sürekli PARA gelen bir işe girişmeye yorumlanır. Rüyada üzeri meyve dolu ayva ağacı görmek bolluk, bereket, çok para kazanmak, mal mülk gayrimenkul zenginliği işaretidir. Rüyada kuru, kurumuş ayva ağacı görmek mal ve mülkünde azalma, kazanç kaybı demektir. Mevsimi dışında yapraklı ayva ağacı görmek o yıl kışın çok sert geçeceğini simgelerRüyada ayva ... Devamını Oku »

Rüyada Serdar görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Serdar görmekSerdar isminin anlamı Başkumandan, başbuğ demektir. Rüyada Serdar ismini duymak, Serdar olarak çagrıldığını görmek, Bir olay üzerinde üstünlük saglama anlamını taşır. Rüyada Serdar görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Serdar görmek ne demektir? Rüyalarda Serdar görmek ne anlama gelir? Rüyanda Serdar görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Serdar görmek rüya tabiri için ... Devamını Oku »

Rüyada Aranmak görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Aranmak görmekRüyada birisi tarafından Aranmak, arandığını görmek gerçek yaşamınızda karşılaşacağınız küçük bir üzüntü, keder veya üzücü haberi işaret eder. Rüyada polis, asker, maliye, icra dairesi tarafından Aranmak hoş bir rüya değildir. Başınızı bir derde soktuğunuzu ifade eder. İpuçları arandığını görmek, asker tarafından Aranmak, emniyet tarafından Aranmak, icra dairesi, icra dairesi tarafından Aranmak, maliye tarafından Aranmak, polis tarafından ... Devamını Oku »

Rüyada lanetleme görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada lanetleme görmekRüyada birini veya bir şeyi lanetlemek, lanetlediğini, lanetlendiğini görmek rüya tabiri için lütfen bakınız Rüyada beddua. Rüyada lanetlemek teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh hali, yaşınız, cinsiyet, eğitiminiz ve sosyal durumu, rüyayı görme zamanı, gerçek yaşamınızdaki endişeleriniz ve sevinçleriniz ile Rüyadaki diğer tüm faktörler ve unsurların rengi, ... Devamını Oku »