20 Nisan 2019, Cumartesi
Anasayfa > 2014 > Ekim

Aylık Arşiv: Ekim 2014

Rüyada İşkembe çorbası görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada İşkembe çorbası görmekRüyada işkembe çorbası içmek iş hayatının yoğun olmasından dolayı çok yorgun olduğunuza işaret eder. Dinlenmeniz gerektiğine dikkat çeker. Rüyada işkembe çorbası içmek teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh hali, yaşınız, cinsiyet, eğitiminiz ve sosyal durumu, rüyayı görme zamanı, gerçek yaşamınızdaki endişeleriniz ve sevinçleriniz ile Rüyadaki diğer ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Cezve görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Cezve görmekCezve kahve pişirilen kap. kahve kabı, kahve Cezvesi Rüyada Cezve görmek, farklı şekillerde yorumlanır; Rüyasında Cezve tutmak, Cezve tuttuğunu görmek dedikoduya maruz kalmaya işaret eder, Rüyada Cezve almak, Cezve satın aldığını görmek zengin olmaya veya bir yakının düğününde bulunmaya işarettir. Rüyada eski Cezve genellikle olumsuz yorumlanır dedikodu, söylenti, türlü tatsız söz işaret eder fakat Cezve bakırsa ... Devamını Oku »

Rüyada Hikaye kitabı görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Hikaye kitabı görmekRüyada Hikaye kitabı görmek ruhsal açıdan gelişmek, rahatlamak için daha fazla çaba göstermeniz gerektiğini temsil eder. Hikaye okumak, Hikaye kitabı okuduğunu görmek yeni fikirlere açık olduğunuzu sembolize eder. Rüyada Hikaye kitabı teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği gibi bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh haliniz, yaşınız, cinsiyetiniz, eğitim ve sosyal durumunuz, rüyayı gördüğünüz ... Devamını Oku »

Rüyada İbret almak görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada İbret almak görmekRüyada bir şeyden ibret almak, ibret aldığını görmek gerçek yaşamınızda içinizdeki hapsedilmiş hayal kırıklıklarının ve öfkenin, sevgini sunmak ve paylaşmak, arkadaş sıcaklığına kavuşmaya engel olmasını önlemeniz gerektiğini işaret eder. Geçmişten ders alarak içinizdeki negatif duyguları yok edip, soğuk ve acı olan bazı olayalardan uzak kalmayı sağlamanızı temsil eder. Rüyada anlama, anlayış, bilgi edinme, bilgilenme, ders ... Devamını Oku »

Rüyada Şarap şişesi görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Şarap şişesi görmekRüyada Şarap şisesi görmek Kutlama, Tören, Tutku ve Aşk anlamalrını simgeler. Kırık Şarap şisesi, kırılmış Şarap şisesi görmek, Çok istediğiniz Kutlama veya Törene katılmamayı sembolize eder. Şarap Şişesi kırdığını görmek, Tutkulu bir Aşk yaşamaya işarettir. Rüyada Şarap şişesi görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Şarap şişesi görmek ne demektir? Rüyalarda Şarap şişesi görmek ne ... Devamını Oku »

Rüyada tahta çatal görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada tahta çatal görmekRüyada tahta çatal görmek, tahta çatal kullanmak veya kullandığını görmek yaşamakta olduğunuz bir sorunu çözmek için ideallerinizde değişilik yapacağınızı, yapmanız gerektiğini gösterirRüyada tahta çatal görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada tahta çatal görmek ne demektir? Rüyalarda tahta çatal görmek ne anlama gelir? Rüyanda tahta çatal görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer ... Devamını Oku »

Rüyada Gizleme görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Gizleme görmekRüyada bir şeyi Gizlemek, gizlediğini görmek bazı şeyleri gizli tutmak veya bazı bilgileri muhafaza gerektiğini gösterir. Rüyada Gizleme görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Gizleme görmek ne demektir? Rüyalarda Gizleme görmek ne anlama gelir? Rüyanda Gizleme görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Gizleme görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, ... Devamını Oku »

Rüyada China görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada China görmekChina Çin ülkesi anlamındadır. Rüya sözlüğümüzde CİN kelimesi ile karışmaması için İngilizce yazılışı kullanılmıştır. Rüyada Çini görmek, Çine gitmek, Çinde olmak, Çinde gezmek, Çinde çalışmak, Çinde alışveriş yapmak yaşamınızda kendinizi bazı yeni gelişmelere hazırlamanız gerektiğini veya seyahat isteğinizi işaret eder. İpuçları: Çin rüya tabiri ne anlama gelir, Çin rüya yorumu neye delalet eder, Çin rüya meali ... Devamını Oku »

Rüyada Reenkarnasyon görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Reenkarnasyon görmekRüyada Reenkarnasyon görmek, Yeniden doğuş, yeniden doğmak, yeniden dünyaya geldiğini, yeniden doğduğunu görmek gerçek yaşamınızda değişim geçirdiğinizi, değiştiğinizi, hayata daha farklı bir açıdan bakmaya başladığını gösterir. Rüyada Reenkarnasyon sonucu yaşama bir hayvan olarak geldiğini görmek Rüyada gördüğünüz hayvanın niteliği ile yorumlanır. Rüyada Reenkarnasyon görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Reenkarnasyon görmek ne demektir? Rüyalarda Reenkarnasyon ... Devamını Oku »

Rüyada kaba saba görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada kaba saba görmekRüyada kabalık, kaba sabalık, kaba saba olmak, kaba saba olduğunu görmek rüya tabiri için lütfen bakınız Rüyada bön olduğunu görmek. Rüyada kaba saba görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada kaba saba görmek ne demektir? Rüyalarda kaba saba görmek ne anlama gelir? Rüyanda kaba saba görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer kaba ... Devamını Oku »