21 Ağustos 2019, Çarşamba
Anasayfa > 2014 > Ekim

Aylık Arşiv: Ekim 2014

Rüyada Cezve görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Cezve görmekCezve kahve pişirilen kap. kahve kabı, kahve Cezvesi Rüyada Cezve görmek, farklı şekillerde yorumlanır; Rüyasında Cezve tutmak, Cezve tuttuğunu görmek dedikoduya maruz kalmaya işaret eder, Rüyada Cezve almak, Cezve satın aldığını görmek zengin olmaya veya bir yakının düğününde bulunmaya işarettir. Rüyada eski Cezve genellikle olumsuz yorumlanır dedikodu, söylenti, türlü tatsız söz işaret eder fakat Cezve bakırsa ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Hikaye kitabı görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Hikaye kitabı görmekRüyada Hikaye kitabı görmek ruhsal açıdan gelişmek, rahatlamak için daha fazla çaba göstermeniz gerektiğini temsil eder. Hikaye okumak, Hikaye kitabı okuduğunu görmek yeni fikirlere açık olduğunuzu sembolize eder. Rüyada Hikaye kitabı teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği gibi bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh haliniz, yaşınız, cinsiyetiniz, eğitim ve sosyal durumunuz, rüyayı gördüğünüz ... Devamını Oku »

Rüyada İbret almak görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada İbret almak görmekRüyada bir şeyden ibret almak, ibret aldığını görmek gerçek yaşamınızda içinizdeki hapsedilmiş hayal kırıklıklarının ve öfkenin, sevgini sunmak ve paylaşmak, arkadaş sıcaklığına kavuşmaya engel olmasını önlemeniz gerektiğini işaret eder. Geçmişten ders alarak içinizdeki negatif duyguları yok edip, soğuk ve acı olan bazı olayalardan uzak kalmayı sağlamanızı temsil eder. Rüyada anlama, anlayış, bilgi edinme, bilgilenme, ders ... Devamını Oku »

Rüyada Şarap şişesi görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Şarap şişesi görmekRüyada Şarap şisesi görmek Kutlama, Tören, Tutku ve Aşk anlamalrını simgeler. Kırık Şarap şisesi, kırılmış Şarap şisesi görmek, Çok istediğiniz Kutlama veya Törene katılmamayı sembolize eder. Şarap Şişesi kırdığını görmek, Tutkulu bir Aşk yaşamaya işarettir. Rüyada Şarap şişesi görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Şarap şişesi görmek ne demektir? Rüyalarda Şarap şişesi görmek ne ... Devamını Oku »

Rüyada China görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada China görmekChina Çin ülkesi anlamındadır. Rüya sözlüğümüzde CİN kelimesi ile karışmaması için İngilizce yazılışı kullanılmıştır. Rüyada Çini görmek, Çine gitmek, Çinde olmak, Çinde gezmek, Çinde çalışmak, Çinde alışveriş yapmak yaşamınızda kendinizi bazı yeni gelişmelere hazırlamanız gerektiğini veya seyahat isteğinizi işaret eder. İpuçları: Çin rüya tabiri ne anlama gelir, Çin rüya yorumu neye delalet eder, Çin rüya meali ... Devamını Oku »

Rüyada Reenkarnasyon görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Reenkarnasyon görmekRüyada Reenkarnasyon görmek, Yeniden doğuş, yeniden doğmak, yeniden dünyaya geldiğini, yeniden doğduğunu görmek gerçek yaşamınızda değişim geçirdiğinizi, değiştiğinizi, hayata daha farklı bir açıdan bakmaya başladığını gösterir. Rüyada Reenkarnasyon sonucu yaşama bir hayvan olarak geldiğini görmek Rüyada gördüğünüz hayvanın niteliği ile yorumlanır. Rüyada Reenkarnasyon görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Reenkarnasyon görmek ne demektir? Rüyalarda Reenkarnasyon ... Devamını Oku »

Rüyada kaba saba görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada kaba saba görmekRüyada kabalık, kaba sabalık, kaba saba olmak, kaba saba olduğunu görmek rüya tabiri için lütfen bakınız Rüyada bön olduğunu görmek. Rüyada kaba saba görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada kaba saba görmek ne demektir? Rüyalarda kaba saba görmek ne anlama gelir? Rüyanda kaba saba görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer kaba ... Devamını Oku »

Rüyada Öğleden sonrası görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Öğleden sonrası görmekRüyada bir öğleden sonrası görmek kalıcı ve eğlenceli olacak dostluklar kuracağınızı gösterir. Ancak bulutlu, yağmurlu günler, hayal kırıklığı ve hoşnutsuzluğunu ifade etmektedir. Rüyada Öğleden sonrası görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Öğleden sonrası görmek ne demektir? Rüyalarda Öğleden sonrası görmek ne anlama gelir? Rüyanda Öğleden sonrası görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak ... Devamını Oku »

Rüyada Omuz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Omuz görmekRüyada Omuz görmek Yük, Sorumluluk almak, Koşullar, Maneviyat anlamlarını simgeler. Kendi Omuzlarınızı görmek, Güç, Sorumluluk ve Yük aldıgınız İşleri simgeler. Aynı zamanda, Omuz Destek ve Maneviyatınızı başkalarına sunma yeteneğinizi temsil eder. Rüyada Omuz görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Omuz görmek ne demektir? Rüyalarda Omuz görmek ne anlama gelir? Rüyanda Omuz görmek neye delalet eder? ... Devamını Oku »

Rüyada ölü kuş görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada ölü kuş görmekRüyada ölü kuş görme idealler veya özgürlük umutlarınızda hayal kırıklığını gösterir. Aklınızı, sürekli sorunlar üzerinde yorup, kaygı verici düşüncelere saplandığınızı ifade eder. Rüyada ölü kuş görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada ölü kuş görmek ne demektir? Rüyalarda ölü kuş görmek ne anlama gelir? Rüyanda ölü kuş görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak ... Devamını Oku »