14 Ağustos 2018, Salı
Anasayfa > 2014 > Ekim

Aylık Arşiv: Ekim 2014

Rüyada İşkembe çorbası görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada İşkembe çorbası görmekRüyada işkembe çorbası içmek iş hayatının yoğun olmasından dolayı çok yorgun olduğunuza işaret eder. Dinlenmeniz gerektiğine dikkat çeker. Rüyada işkembe çorbası içmek teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh hali, yaşınız, cinsiyet, eğitiminiz ve sosyal durumu, rüyayı görme zamanı, gerçek yaşamınızdaki endişeleriniz ve sevinçleriniz ile Rüyadaki diğer ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Bambu görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Bambu görmekRüyada Bambu görmek güven, güç ve esneklik sembolize eder. Engeller ve hayal kırıklıklarının hayatınızdan çıkışını müjdeler. Bambudan bir şey yapmak ticaret ve özel ilişkilerde güçlü bağları ifade eder Rüyada yumuşak Bambu veya çürümüş Bambu , hayatınızdaki bazı dengesizlik durumlar olduğunu gösterir. İpuçları: Bambu rüya tabiri, Bambu rüya açıklaması, Bambu rüya anlamı, Bambu neye delalet eder, Bambu ... Devamını Oku »

Rüyada Cezve görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Cezve görmekCezve kahve pişirilen kap. kahve kabı, kahve Cezvesi Rüyada Cezve görmek, farklı şekillerde yorumlanır; Rüyasında Cezve tutmak, Cezve tuttuğunu görmek dedikoduya maruz kalmaya işaret eder, Rüyada Cezve almak, Cezve satın aldığını görmek zengin olmaya veya bir yakının düğününde bulunmaya işarettir. Rüyada eski Cezve genellikle olumsuz yorumlanır dedikodu, söylenti, türlü tatsız söz işaret eder fakat Cezve bakırsa ... Devamını Oku »

Rüyada Doğu ismi görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Doğu ismi görmekDOĞU isminin anlamı Güneşin doğduğu yön demektir. Rüyada Doğu ismini duymak, Doğu olarak çagrıldığını görmek, Bir yön arayışı içerisinde olduğunuzu ifade eder. Rüyada Doğu ismi görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Doğu ismi görmek ne demektir? Rüyalarda Doğu ismi görmek ne anlama gelir? Rüyanda Doğu ismi görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak ... Devamını Oku »

Rüyada Hikaye kitabı görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Hikaye kitabı görmekRüyada Hikaye kitabı görmek ruhsal açıdan gelişmek, rahatlamak için daha fazla çaba göstermeniz gerektiğini temsil eder. Hikaye okumak, Hikaye kitabı okuduğunu görmek yeni fikirlere açık olduğunuzu sembolize eder. Rüyada Hikaye kitabı teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği gibi bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh haliniz, yaşınız, cinsiyetiniz, eğitim ve sosyal durumunuz, rüyayı gördüğünüz ... Devamını Oku »

Rüyada İbret almak görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada İbret almak görmekRüyada bir şeyden ibret almak, ibret aldığını görmek gerçek yaşamınızda içinizdeki hapsedilmiş hayal kırıklıklarının ve öfkenin, sevgini sunmak ve paylaşmak, arkadaş sıcaklığına kavuşmaya engel olmasını önlemeniz gerektiğini işaret eder. Geçmişten ders alarak içinizdeki negatif duyguları yok edip, soğuk ve acı olan bazı olayalardan uzak kalmayı sağlamanızı temsil eder. Rüyada anlama, anlayış, bilgi edinme, bilgilenme, ders ... Devamını Oku »

Rüyada Şarap şişesi görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Şarap şişesi görmekRüyada Şarap şisesi görmek Kutlama, Tören, Tutku ve Aşk anlamalrını simgeler. Kırık Şarap şisesi, kırılmış Şarap şisesi görmek, Çok istediğiniz Kutlama veya Törene katılmamayı sembolize eder. Şarap Şişesi kırdığını görmek, Tutkulu bir Aşk yaşamaya işarettir. Rüyada Şarap şişesi görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Şarap şişesi görmek ne demektir? Rüyalarda Şarap şişesi görmek ne ... Devamını Oku »

Rüyada kulak misafiri görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada kulak misafiri görmekRüyada birine veya birilerine kulak misafiri olmak, kulak vermek gerçek hayatınızda bir şeyi, eşyayı, fırsatı veya iyi bir arkadaşınızı kaybettiğinizi simgeler. Size kulak misafiri birini görmek yaşamınıza yeni şeyler katmanız gerektiğini, hayatınız biraz reklendirmenizin size iyi geleceğini ifade eder. Rüyada kulak misafiri görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada kulak misafiri görmek ne demektir? Rüyalarda ... Devamını Oku »

Rüyada Cadde görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Cadde görmekRüyada Cadde görmek, insanın gerçek yaşamında çizdiği yol, gittiği çizgi konusunda mesajlar verir. Caddenin durumu konuyu açıklar Rüyada temiz, düzenli bir Cadde görmek, bu Caddede yürümek, Caddede yürüdüğünü görmek gerçek yaşamınızda doğru yolda olduğunuzu ve bu yoldan ayrılmamanız gerektiğini ifade eder. Rüyada geniş bir Cadde görmek işlerinizi, kazancınızın ve mutluluğunuzun artmasına sebep olacak bazı gelişmeler olacağını ... Devamını Oku »

Rüyada yavru balık görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada yavru balık görmekRüyada yavru balık görmek, balık yavrusu gerçek yaşamınızda iyileşme ve yenilenme dönemi işaret etmektedir. Bu dönemde seçenekleri güzel tartacağınız, isabetli kararlar vereceğiniz anlatılmaktadırRüyada yavru balık görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada yavru balık görmek ne demektir? Rüyalarda yavru balık görmek ne anlama gelir? Rüyanda yavru balık görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak ... Devamını Oku »