19 Ekim 2018, Cuma
Anasayfa > 2014 > Ağustos

Aylık Arşiv: Ağustos 2014

Rüyada Yamyamlık görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yamyamlık görmekRüyada Yamyamlık görmek zararlı fikir ve yasak arzularınızı sembolize eder. Sözlük anlamıyla bakılacak olursa Yamyamlık – insan yiyen kişilerin hayatlarını ve enerjilerini tüketmektir. Bu rüya yaşamınızda bir alanın ( kariyer, ilişki, çocuklar vb. ) tüm canlılığınızı ve enerjinizi emdiği anlamına gelir. Yamyamların kurbanı olduğunu görmek ise iş, ilişki vb bir konu yüzünden canlı canlı yendiğinizi hissettiğinizi ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada fildişi gelinlik görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada fildişi gelinlik görmekRüyada fildişi renkli gelinlik görmek, fildişi gelinlik giymek, fildişi gelinlik giydiğini görmek diğerleri üzerinde üstünlük anlamına gelir. Alternatif olarak, fildişi gelinlik kusurlu saflığı simgeler. Bir şey ya da birisinin, tahmin ettiğiniz gibi mükemmel olmadığını işaret eder. Rüyada fildişi gelinlik görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada fildişi gelinlik görmek ne demektir? Rüyalarda fildişi gelinlik görmek ... Devamını Oku »

Rüyada Fala bakmak görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Fala bakmak görmekRüyada fal bakmak, fal baktığını görmek başvurduğunuz bir devlet dairesinden veya bir işten olumlu cevap alacağınıza işarettir. Öğrenci birisi Rüyada Fala baktığını görürse sınavlarda başarılı olacak demektir. Bir genç kız rüyasında başka birinin falına baktığını görürse güzel bir evlilik yapacağına delalettir. Rüyada Fala bakmak görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Fala bakmak görmek ne ... Devamını Oku »

Rüyada Koç dövüşü görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Koç dövüşü görmekRüyada Koç döğüşü, Koçların dövüştüğünü görmek gerçek yaşamınızda elde ettiğiniz / edeceğiniz gücü başkalarını ezmek, hele hele sizden zayıflar karşısında kullanmamanız gerektiğini ifade eden uyarıcı bir rüyadır. Rüyada Koç dövüşü görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Koç dövüşü görmek ne demektir? Rüyalarda Koç dövüşü görmek ne anlama gelir? Rüyanda Koç dövüşü görmek neye delalet ... Devamını Oku »

Rüyada Afsuncu görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Afsuncu görmekRüyada Afsuncu, afsun okuyan kimseyi görmek gerçek yaşamınızda kendinizi çaresizlik içinde hissetiğinizi, ne yapacağınızı bilemez durumda olduğunuzu simgelerRüyada Afsuncu görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Afsuncu görmek ne demektir? Rüyalarda Afsuncu görmek ne anlama gelir? Rüyanda Afsuncu görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Afsuncu görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak ... Devamını Oku »

Rüyada Mehmet görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Mehmet görmekMehmet isminin anlamı Muhammed isminin Türkçe’de söylenişidir. Rüyada Mehmet ismini duymak, Mehmet olarak çagrıldığını görmek, Çok hayırlı bir rüyadır. Rüyada Mehmet görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Mehmet görmek ne demektir? Rüyalarda Mehmet görmek ne anlama gelir? Rüyanda Mehmet görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Mehmet görmek rüya tabiri için daha detaylı ... Devamını Oku »

Rüyada Candaş görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Candaş görmekCANDAŞ isminin anlamı Dost, Yoldaş demektir. Rüyada Candaş ismini duymak, Candaş olarak çagrıldığını görmek, Eski bir Dostunuzdan haber almaya, Ziyarete gitmeye işarettir. Rüyada Candaş görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Candaş görmek ne demektir? Rüyalarda Candaş görmek ne anlama gelir? Rüyanda Candaş görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Candaş görmek rüya tabiri ... Devamını Oku »

Rüyada Nazarlık görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Nazarlık görmekRüyada Nazarlık görmek ardı ardına çok sevineceğiniz haberler alacağınıza işarettir. Nazarlık takmak, Rüyada Nazarlık taktığınızı görmek bir zarardan korunmaya işarettir. Rüyada Nazarlık görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Nazarlık görmek ne demektir? Rüyalarda Nazarlık görmek ne anlama gelir? Rüyanda Nazarlık görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Nazarlık görmek rüya tabiri için daha ... Devamını Oku »

Rüyada Saç kurutma görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Saç kurutma görmekRüyada Saç kurutmak, Saçlarını kuruttuğunu görmek sizin düşüncelerinizi dışarı aktarmanızı, bilgi takası ve bazı yeni fikirler elde edilmesini gösterir. Rüyada Saç kurutma görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Saç kurutma görmek ne demektir? Rüyalarda Saç kurutma görmek ne anlama gelir? Rüyanda Saç kurutma görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Saç kurutma ... Devamını Oku »

Rüyada Kılıf görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Kılıf görmekRüyada bir Kılıf, saklama kabı, koruma kabı, koruyucu görmek gerçek dostluklar, sevgi ve sadakat konularında mesaj verir. Rüyada koltuk Kılıfı, minder Kılıfı, yastık Kılıfı görmek uyanık hayatınızda bazı önemli hedefleriniz veya hayat çizginizi yeniden değerlendirmeniz gerektiğini ifade eder. Rüyada Kılıf görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Kılıf görmek ne demektir? Rüyalarda Kılıf görmek ne anlama ... Devamını Oku »