24 Şubat 2020, Pazartesi
Anasayfa > 2014 > Ocak

Aylık Arşiv: Ocak 2014

Rüyada Acı çekmek görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Acı çekmek görmekRüyada Acı çekmek, Acı çektiğini görmek veya bir yerinin Acıdığını görmek sizin kontrolünüz dışında gelişen bir şeyin sizi olumsuz etkilediğini ifade eder. Ayrıca bu rüya gerçek yaşamınızdaki vücudunuzda var olan bir gerçek Acının yansıması olabilir. Acıyan yerinin iyileştiğini görmek güçlü ve önemli birinin desteğini alacağınızı simgeler. İpuçları Acı çekmek rüya tabiri nedir, Acı çekmek rüya ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Katı görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Katı görmekRüyada Katı bir şey görmek bu rüya gerçek yaşamınızda sizi veya sevdiklerinizi ilgilendiren bir konuda karar vermeden önce daha fazla bilgi ve bilgi edinmeniz gerektiğini gösterir. Bir şeyin Katı olduğunu görmek ilk bakışta görülene aldanmadan, konu hakkında farklı şeyler düşünmek ve tüm seçenekleri dikkate almak gerektiğini ifade eder. Rüyada berk, bükülmez, çetin, eğilmez, kuru, pek, sert, ... Devamını Oku »

Rüyada Siyah nokta görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Siyah nokta görmekVücudunda Siyah nokta veya yüzünde Siyah noktalar görmek endişelerini, korkularınızı, gelecek hakkındaki kaygılarınızı ifade eder. Rüyada Siyah nokta görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Siyah nokta görmek ne demektir? Rüyalarda Siyah nokta görmek ne anlama gelir? Rüyanda Siyah nokta görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Siyah nokta görmek rüya tabiri için ... Devamını Oku »

Rüyada Kesik el görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Kesik el görmekRuyada Kesik el, kesilmiş el, ellerinizin bilekten kesilmis halde veya kendinizi elsiz gorurseniz buda sizin dusunce, duygu ve fikirlerinizi karsi tarafa aktaramadiginizi veya diger insanlarin sizi anlamakta zorluk cektigini anlatir. Bu ruya ayni zamanda sizin kaderine kusmus ve yalnizlik duygularina kapildiginizi ifade ederRüyada Kesik el görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Kesik el görmek ... Devamını Oku »

Rüyada Güvenlik sistemleri görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Güvenlik sistemleri görmekRüyada Güvenlik sistemleri görmek, Güvenlik sistemleri satın almak, kurdurmak, kullanmak gerçek yaşamınızda bir güven sorunu yaşadığınızı ifade eder. Rüyanızda gördüğünüz Güvenlik sistemi metoduna göre rüya yorumu değişir. Rüyada görülen Güvenlik elemanı, bekçi, koruma, Güvenlik kamerası, hırsızlık alarm, çevre Güvenlik, tel çit, bariyer, yüksek duvarlar, Güvenlik kapsamında düşünülür. Rüyada Güvenlik sistemleri görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. ... Devamını Oku »

Rüyada Çağın görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Çağın görmekÇAĞIN isminin anlamı Yıldırım, Şimşek demektir. Rüyada Çağın ismini duymak, Çağın olarak çagrıldığını görmek, Varolan yaşamınızda bomba etkisi yaratacak Çok hızlı haberleri işaret eder. Rüyada Çağın görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Çağın görmek ne demektir? Rüyalarda Çağın görmek ne anlama gelir? Rüyanda Çağın görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Çağın görmek ... Devamını Oku »

Rüyada homurtu görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada homurtu görmekRüyada homortu, homurtu sesi, homurdamak, homurdadığını görmek Bastırılmış öfkeye sahip olduğunuzu, bu negatif duyguların yaşamınızı olumsuz etkilediğini, öfkeyi içinizden atmanız gerektiğini simgeler Rüyada homurdayan birini veya bir hayvan homurtusu görmek ise yakınınızda bir tehlike olduğunu gösterir. Rüyada homurtu görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada homurtu görmek ne demektir? Rüyalarda homurtu görmek ne anlama gelir? Rüyanda ... Devamını Oku »

Rüyada Acımak görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Acımak görmekRüyada Acımak, bir şeye veya birine acıdığını görmek gerçek yaşamınızda daha kontrollü olmanız gerektiğini özellikle tasarrufa gereken önemi vermenizi, har vurup, harman savurmamanızı işaret eder. Rüyada birinin size acıdığını görmek gerçek yaşamınızda taşıyamacağınız riskler aldığınızı, tehlikeli işler yaptğını, daha dikkatli olmanız gerektiğini ifade eder. İpuçları Acımak rüya tabiri nedir, Acımak rüya açıklaması ne anlama gelir, Acımak ... Devamını Oku »

Rüyada Hilal görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Hilal görmekRüyada Hilal görmek rüya tabiri için lütfen inceleyiniz ay. Rüyada Hilal teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği gibi bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh haliniz, yaşınız, cinsiyetiniz, eğitim ve sosyal durumunuz, rüyayı gördüğünüz zaman, gerçek yaşamınızdaki endişeleriniz ve sevinçleriniz ile Rüyadaki diğer tüm unsurlar ve unsurların rengi, durumu, miktarı, nitelikleri bir arada değerlendirilerek ve ... Devamını Oku »

Rüyada Buğrahan görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Buğrahan görmekBuğrahan isminin anlamı Müslüman Türk Hakanlardan Saltuk Buğrahan anlamında kullanılır. Rüyada Buğrahan ismini duymak, Buğrahan olarak çagrıldığını görmek, Bulunduğunuz yerden, başka yerlere göç etmeyi veya görev degişikliğini simgeler. Rüyada Buğrahan görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Buğrahan görmek ne demektir? Rüyalarda Buğrahan görmek ne anlama gelir? Rüyanda Buğrahan görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet ... Devamını Oku »