15 Aralık 2019, Pazar
Anasayfa > 2014 > Ocak

Aylık Arşiv: Ocak 2014

Rüyada Acı çekmek görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Acı çekmek görmekRüyada Acı çekmek, Acı çektiğini görmek veya bir yerinin Acıdığını görmek sizin kontrolünüz dışında gelişen bir şeyin sizi olumsuz etkilediğini ifade eder. Ayrıca bu rüya gerçek yaşamınızdaki vücudunuzda var olan bir gerçek Acının yansıması olabilir. Acıyan yerinin iyileştiğini görmek güçlü ve önemli birinin desteğini alacağınızı simgeler. İpuçları Acı çekmek rüya tabiri nedir, Acı çekmek rüya ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Sürücü kursu görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Sürücü kursu görmekRüyada Sürücü kursu görmek, Sürücü kursuna gitmek, Sürücü kursuna gittiğini görmek toplu hareket ederek grup gücü elde edeceğinizi simgeler. Rüyada Sürücü kursunda çalışmak, çalıştığını görmek bir grup içinde veya fikir planında liderlik ettiğinizi, edeceğinizi simgelerRüyada Sürücü kursu görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Sürücü kursu görmek ne demektir? Rüyalarda Sürücü kursu görmek ne anlama ... Devamını Oku »

Rüyada Katı görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Katı görmekRüyada Katı bir şey görmek bu rüya gerçek yaşamınızda sizi veya sevdiklerinizi ilgilendiren bir konuda karar vermeden önce daha fazla bilgi ve bilgi edinmeniz gerektiğini gösterir. Bir şeyin Katı olduğunu görmek ilk bakışta görülene aldanmadan, konu hakkında farklı şeyler düşünmek ve tüm seçenekleri dikkate almak gerektiğini ifade eder. Rüyada berk, bükülmez, çetin, eğilmez, kuru, pek, sert, ... Devamını Oku »

Rüyada İhbar görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada İhbar görmekRüyada birini ihbar ettiğini görmek çevrenizdeki insanlarla hayatınızı nasıl sürdürmeye devam edeceğiniz konusunda bazı soru işaretleri taşıdığınızı, kim olduğunuz ve kendinizle ilgili temel inançlarınız konusunda endişeleriniz olduğunu sembolize eder. Rüyada birinin sizi ihbar ettiğini, ihbar edildiğini görmek yaşamınızdaki özgürlük alalnınız konusunda korkular yaşadığınızı, kısıtlanmak istendiğinizi düşündüğünüzü ifade eder. Gerçekte olmayan bu kuruntulardan bir an önce kurtulmalısınız. ... Devamını Oku »

Rüyada Siyah nokta görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Siyah nokta görmekVücudunda Siyah nokta veya yüzünde Siyah noktalar görmek endişelerini, korkularınızı, gelecek hakkındaki kaygılarınızı ifade eder. Rüyada Siyah nokta görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Siyah nokta görmek ne demektir? Rüyalarda Siyah nokta görmek ne anlama gelir? Rüyanda Siyah nokta görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Siyah nokta görmek rüya tabiri için ... Devamını Oku »

Rüyada gecesefası görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada gecesefası görmekRüyada gecesefası çiçegi görmek Dengeli ve uyumlu yapınız sayesinde sorunların üstesinden geleceginize işarettir. Rüyada gecesefası görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada gecesefası görmek ne demektir? Rüyalarda gecesefası görmek ne anlama gelir? Rüyanda gecesefası görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer gecesefası görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, rüyanızda geçen renk, ... Devamını Oku »

Rüyada Balık hali görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Balık hali görmekRüyada Balık hali görmek Şans, Kısmet, Zevk ve Neşeyi simgeler. Kısmetinizin açıldıgı, Zevkli bir zaman diliminde olacagınıza işarettir. Balık halinde çürüyen Balık görmek, Mutlulukla gelecek sıkıntıya delalettir. Rüyada Balık hali görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Balık hali görmek ne demektir? Rüyalarda Balık hali görmek ne anlama gelir? Rüyanda Balık hali görmek neye delalet ... Devamını Oku »

Rüyada Tutuklanmak görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Tutuklanmak görmekRüyada Tutuklanmak, tutuklu olduğunu görmek, tutuklandığını görmek genellikle kontrol ve sukunet durumlarını gösterir. Çevrenizdeki gelişmelerden kendinizi korumanız gerektiğini gösteren bir uyarı anlamı da çıkarılabilirRüyada Tutuklanmak görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Tutuklanmak görmek ne demektir? Rüyalarda Tutuklanmak görmek ne anlama gelir? Rüyanda Tutuklanmak görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Tutuklanmak görmek rüya ... Devamını Oku »

Rüyada Kesik el görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Kesik el görmekRuyada Kesik el, kesilmiş el, ellerinizin bilekten kesilmis halde veya kendinizi elsiz gorurseniz buda sizin dusunce, duygu ve fikirlerinizi karsi tarafa aktaramadiginizi veya diger insanlarin sizi anlamakta zorluk cektigini anlatir. Bu ruya ayni zamanda sizin kaderine kusmus ve yalnizlik duygularina kapildiginizi ifade ederRüyada Kesik el görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Kesik el görmek ... Devamını Oku »

Rüyada Otoyol görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Otoyol görmekRüyada Otoyol görmek yolculuk, aynı zamanda güvenlik simgeler Alternatif olarak, iç barış için maneviyat bulma ulaşmak için doğru yolu gösterirRüyada Otoyol görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Otoyol görmek ne demektir? Rüyalarda Otoyol görmek ne anlama gelir? Rüyanda Otoyol görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Otoyol görmek rüya tabiri için daha detaylı ... Devamını Oku »