10 Nisan 2020, Cuma
Anasayfa > 2014 > Ocak

Aylık Arşiv: Ocak 2014

Rüyada Acı çekmek görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Acı çekmek görmekRüyada Acı çekmek, Acı çektiğini görmek veya bir yerinin Acıdığını görmek sizin kontrolünüz dışında gelişen bir şeyin sizi olumsuz etkilediğini ifade eder. Ayrıca bu rüya gerçek yaşamınızdaki vücudunuzda var olan bir gerçek Acının yansıması olabilir. Acıyan yerinin iyileştiğini görmek güçlü ve önemli birinin desteğini alacağınızı simgeler. İpuçları Acı çekmek rüya tabiri nedir, Acı çekmek rüya ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Katı görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Katı görmekRüyada Katı bir şey görmek bu rüya gerçek yaşamınızda sizi veya sevdiklerinizi ilgilendiren bir konuda karar vermeden önce daha fazla bilgi ve bilgi edinmeniz gerektiğini gösterir. Bir şeyin Katı olduğunu görmek ilk bakışta görülene aldanmadan, konu hakkında farklı şeyler düşünmek ve tüm seçenekleri dikkate almak gerektiğini ifade eder. Rüyada berk, bükülmez, çetin, eğilmez, kuru, pek, sert, ... Devamını Oku »

Rüyada Siyah nokta görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Siyah nokta görmekVücudunda Siyah nokta veya yüzünde Siyah noktalar görmek endişelerini, korkularınızı, gelecek hakkındaki kaygılarınızı ifade eder. Rüyada Siyah nokta görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Siyah nokta görmek ne demektir? Rüyalarda Siyah nokta görmek ne anlama gelir? Rüyanda Siyah nokta görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Siyah nokta görmek rüya tabiri için ... Devamını Oku »

Rüyada Kesik el görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Kesik el görmekRuyada Kesik el, kesilmiş el, ellerinizin bilekten kesilmis halde veya kendinizi elsiz gorurseniz buda sizin dusunce, duygu ve fikirlerinizi karsi tarafa aktaramadiginizi veya diger insanlarin sizi anlamakta zorluk cektigini anlatir. Bu ruya ayni zamanda sizin kaderine kusmus ve yalnizlik duygularina kapildiginizi ifade ederRüyada Kesik el görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Kesik el görmek ... Devamını Oku »

Rüyada Acımak görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Acımak görmekRüyada Acımak, bir şeye veya birine acıdığını görmek gerçek yaşamınızda daha kontrollü olmanız gerektiğini özellikle tasarrufa gereken önemi vermenizi, har vurup, harman savurmamanızı işaret eder. Rüyada birinin size acıdığını görmek gerçek yaşamınızda taşıyamacağınız riskler aldığınızı, tehlikeli işler yaptğını, daha dikkatli olmanız gerektiğini ifade eder. İpuçları Acımak rüya tabiri nedir, Acımak rüya açıklaması ne anlama gelir, Acımak ... Devamını Oku »

Rüyada Hilal görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Hilal görmekRüyada Hilal görmek rüya tabiri için lütfen inceleyiniz ay. Rüyada Hilal teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği gibi bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh haliniz, yaşınız, cinsiyetiniz, eğitim ve sosyal durumunuz, rüyayı gördüğünüz zaman, gerçek yaşamınızdaki endişeleriniz ve sevinçleriniz ile Rüyadaki diğer tüm unsurlar ve unsurların rengi, durumu, miktarı, nitelikleri bir arada değerlendirilerek ve ... Devamını Oku »

Rüyada Paskalya tavşanı görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Paskalya tavşanı görmekPaskalya tavşanı nedir çikolatadan yapılmış, Paskalya bayramında hediye edilen yiyecek. Rüyada Paskalya tavşanı görmek üzüntülerin artık geçtiği anlamına gelir. Paskalya tavşanı almak zor zamanların veya gönül yarasının, yakında gerçekleşecek bir olaydan sonra geçeceğini, yine mutlu olacağınızı işaret eder. Paskalya tavşanı vermek gururunuzu kırmalarına izin vermemeniz gerektiğini, başınızı daima dik tutmalı ve kararlı olmalısınız anlamnı taşır ... Devamını Oku »

Rüyada Kemer görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Kemer görmekRüyada Kemer görmek baskı, sıkıntı, darlık ifade eder. Rüyada deri Kemer görmek sıkıntılı, dertli günlerin çok yakında olduğunun habercisidir. Altın Kemer hayatınızda etkili olacak ve size uğursuzluk getirecek birisiyle tanışacağınıza işaret eder. Rüyada Kemer görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Kemer görmek ne demektir? Rüyalarda Kemer görmek ne anlama gelir? Rüyanda Kemer görmek neye delalet ... Devamını Oku »

Rüyada Esinti görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Esinti görmekRüyada Esinti görmek Hayal, Zenginlik ve Servet üzerinden Sevgi ve Mutluluğu Arzu etmeyi simgeler. Aynı zamanda, Bu rüya sizin memnuniyetiniz ve yaşam ile ilgili genel kanaatınızı temsil eder. Rüyada Esinti görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Esinti görmek ne demektir? Rüyalarda Esinti görmek ne anlama gelir? Rüyanda Esinti görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet ... Devamını Oku »

Rüyada Kahkaha görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Kahkaha görmekRüyada Kahkaha görmek pek iyiye yorumlanmaz. Kötü bir haber almak anlamına gelir. Sıkıcı söz, üzüntü işaret eder. Rüyada Kahkaha atmak, Kahkaha attığını görmek kişinin sıkıntıdan sonra huzura ereceğine işaret eder. Başkasının Kahkaha ile güldüğünü görmek yapmak istediginiz bir isi çekemeyenlerin bulunduguna ve kötü bir haber alacağınıza delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada Kahkaha ile gülmek, ... Devamını Oku »