8 Nisan 2020, Çarşamba
Anasayfa > 2013 > Aralık

Aylık Arşiv: Aralık 2013

Rüyada Metres görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Metres görmekRüyada Metres görmek Metres tutmak, Metres tuttuğunu görmek başınızda büyük bir felaketin dolaştığına işaret eder. Metres olmak birine Metres olduğunu görmek Dikkatli davranmanız gerektiğine dikkat çeker. Rüyada Metres görmek rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında rüyayı gören kişinin içinde bulunduğu ruh hali, yaşı, cinsiyeti, eğitimi ve sosyal durumu, rüyanın görülme zamanı, gerçek ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Eski erkek arkadaş görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Eski erkek arkadaş görmekRüyada Eski bir çocukluk arkadaşını, Eski erkek arkadaşı görmek daha özgür, daha az ipotekli ilişkiyi ifade eder. Rüya yetişkinlik (veya evlilik) sorumluluklarını, romantizmin karışmadığı bir zamana geri getirmek arzusunu simgeler. Heyecan, özgürlük, gençlik canlılık anılarını hatırlamak gerektiğini simgeler. Rüyada Eski erkek arkadaşın acı çektiğini görmek Eski hakkında düşünmeyi bırakıp hayatınıza hareket katmanız gerektiğini temsil ... Devamını Oku »

Rüyada Güvercin görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Güvercin görmekRüyada Güvercin görmek, çok sık görülen rüyalardan biridir ve genellikle feminen ( kadınsı, kadına ait, kadın tarafıyla ilgili ) bilgiler içerip, haber ağırlıklı anlamlar taşır. Güvercinin rengi, sağlık durumu haberin anlamını açıklar. Rüyada anne Güvercin görmek Temiz iyi haber olarak yorumlanır. Uçarak yaklaşan Güvercin Tez haberdir. Bir gül ağacına veya çiçeklerin arasına konan Güvercin Sevgiliyle ilgili ... Devamını Oku »

Rüyada Komutan görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Komutan görmekRüyada Komutanla karşılaşmak, Komutan görmek rüya açıklaması için lütfen kumandan rüya tabiri web sayfasını ziyaret ediniz. Rüyada Komutan görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Komutan görmek ne demektir? Rüyalarda Komutan görmek ne anlama gelir? Rüyanda Komutan görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Komutan görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, ... Devamını Oku »

Rüyada Kuluçka makinesi görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Kuluçka makinesi görmekRüyada Kuluçka makinesi görmek hayatınızdaki bazı konularda istikrar ve dinginlik ihtiyaçlarını gösterir. Rüyada Kuluçka makinesi görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Kuluçka makinesi görmek ne demektir? Rüyalarda Kuluçka makinesi görmek ne anlama gelir? Rüyanda Kuluçka makinesi görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Kuluçka makinesi görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma ... Devamını Oku »

Rüyada dam görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada dam görmekBilindiği gibi dam kelimesi 2 farklı anlam taşımaktadır. Çatı anlamı için lütfen Rüyada çatı görmek sayfasına bakınız. Hayvan ahırı, ağıl anlamı için lütfen Rüyada ahır görmek sayfasını inceleyiniz. Rüyada dam görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada dam görmek ne demektir? Rüyalarda dam görmek ne anlama gelir? Rüyanda dam görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet ... Devamını Oku »

Rüyada badem çiçeği görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada badem çiçeği görmekRüyada badem çiçeği görmek sürekliliği temsil eder. Bu rüya ilişkinizde veya başladığınız bir projede sonuna kadar gitmeniz gerektiğini anlatır. Rüyada badem çiçeği görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada badem çiçeği görmek ne demektir? Rüyalarda badem çiçeği görmek ne anlama gelir? Rüyanda badem çiçeği görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer badem çiçeği ... Devamını Oku »

Rüyada Baldır görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Baldır görmekRüyada Baldır görmek İyi bir geçime yorumlanır. Demirden Baldır Devamlı mal çokluğuna işarettir. Bir kadının Baldırını görmek evlilik veya gördüğü kimse ile evlenmeye yorumlanır. Baldırın açılması Bulunduğu mevkiden daha yüksek bir mevkiye gelmeye yorumlanır. Kıllı Baldır, Baldırda çok kıl bulunması fazla borca yorumlanır. İpuçları: Baldır rüya açıklaması ne anlama gelir, Baldır rüya yorumu neye delalet eder, ... Devamını Oku »

Rüyada Aygır görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Aygır görmekAygır damızlık at, erkek at demektir. Rüyada Aygır görmek Güç, kuvvet, erkeklik, cesaretinizi simgeler. Rüyada Aygıra binmek, bindiğini görmek Güç, kuvvet, erkeklik, cesaretli olmak erdemleri elde edecek özelliklere sahip olduğunuzu gösterirRüyada Aygır görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Aygır görmek ne demektir? Rüyalarda Aygır görmek ne anlama gelir? Rüyanda Aygır görmek neye delalet eder? sorularının ... Devamını Oku »

Rüyada Onural görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Onural görmekOnural isminin anlamı Şan, Şeref kazanmak demektir. Rüyada Onural ismini duymak, Onural olarak çagrıldığını görmek, İtibarınızın artacağına, Yüksek bir mertebeye gelineceğinin habercisidir. Rüyada Onural görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Onural görmek ne demektir? Rüyalarda Onural görmek ne anlama gelir? Rüyanda Onural görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Onural görmek rüya tabiri ... Devamını Oku »