10 Nisan 2020, Cuma
Anasayfa > 2013 > Mayıs

Aylık Arşiv: Mayıs 2013

Rüyada Kiremit görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Kiremit görmekRüyada Kiremit görmek özel hayatınızda veya çalışma yaşamınızda bazı huzursuzluklar içinde olduğunuzu, sığınacak bir yer, bir şey yada birilerini aradığınızı simgeler. Rüyada kırık Kiremit, kırılmış Kiremit yada Kiremitin kırıldığını görmek yukarıda anlatılan sığınmayı düşündüğünüz yerlerden bir fayda gelmeyeceğini, kendi başınızın çaresine bakmanız gerektiğini temsil eder. Rüyada Kiremit görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Kiremit görmek ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Yakalamak görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yakalamak görmekRüyada Yakalamak görmek, birşeyleri yakaladığınızı görmek hayatınıza yeni birşeyler katma ihtiyacınızı gösterir. Rüyanın anlamı yakalamaya çalıştığınız şeye göre değişir: Örneğin bir topu Yakalamak istiyorsanız kendinizi çok yönlü ve bir bütün olarak görmek istediğinize işaret eder. Rüyada balık Yakalamak ise daha fazla ruhsal ferahlamaya ihtiyacınız olduğunu gösterir. Yakalamaca oynadığını görmek kaygısız duruşunuzu ve hayattan aldığınız zevki sembolize ... Devamını Oku »

Rüyada Alt geçit görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Alt geçit görmekRüyada Alt geçit görmek, alt geçitten geçmek, geçen birini görmek Yeni fırsatlar, yeni bir ilişki veya hayatınızda yeni bir tutum anlamlarına gelebilir. Alternatif olarak yeni fırsat, yeni ilişki veya yaşamanızdaki yeni tutumunuz hakkında ne yapacağınıza karar vermediğinizi, araştırdığınızı ifade edebilir. Rüyada Alt geçit görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Alt geçit görmek ne demektir? ... Devamını Oku »

Rüyada Süpürge görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Süpürge görmekRüyada Süpürge görmek üzerinizde psikolojik bir yük olduğunu düşündüğünüzü ifade eder. Rüyada kadının Süpürge ile bir yeri süpürmesi,  hayatında çok mutlu olacağına işaret eder. Rüyada elektrik Süpürgesi kullanmak, elektrik Süpürgesiyle süpürmek maddi sıkıntı yaşamadan rahat, huzurlu bir hayat sürmeye işaret eder. Süpürge yeni ise tasarruf ve hızlı gelişme ile servet sahibi olmayı, Süpürge eski ise hakkınızda ... Devamını Oku »

Rüyada söz vermek görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada söz vermek görmekRüyada söz vermek veya söz verdiğini görmek bu rüya gerçek hayatınızdaki taahhütleri simgeler. Belki kullandığınız kelimeler veya koruma konusunda endişeleriniz olduğunu ifade edebilirRüyada söz vermek görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada söz vermek görmek ne demektir? Rüyalarda söz vermek görmek ne anlama gelir? Rüyanda söz vermek görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak ... Devamını Oku »

Rüyada Ev ödevi görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Ev ödevi görmekRüyada Ev ödevi görmek, ev ödevi yapmak, ev ödevi yaptığını görmek hayal yeteneğinizi ve performans ile ilgili korkularınızı temsil eder. Eğer hayatta bir ev ödevi konusu varsa bu rüya sorumluluklarınıza sahip bir karakteri ve başarıyı simgelerRüyada Ev ödevi görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Ev ödevi görmek ne demektir? Rüyalarda Ev ödevi görmek ne ... Devamını Oku »

Rüyada Çoğaltmak görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Çoğaltmak görmekRüyada çoğaltmak, para, mal, mülk, eşya, kolleksiyon gibi bir şeyi çoğalttığını görmek gerçek yaşamınızda kazanç ve rızkınızı artırmak için çaba sarfettiğinizi ve bunun meyvelerini yakında alacağınızı simgeler. Rüyada fotokopi, teksir, matba, yazıcı çıktısı gibi bir şeyi çoğalttığını görmek yaşamınızdaki tekdüzeliğin farkına vardığınızı ve yaşamınızda bazı değişiklikler yapmak istediğinizi temsil eder. Rüyada Çoğaltmak görmek nedir? diyorsanız doğru ... Devamını Oku »

Rüyada Saldırganlık görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Saldırganlık görmekRüyada Saldırganlık cinsel ihtiyaçları işaret eder. Aynı zamanda güncel yaşamda yaşanan çatışmaların bir yansıması olabilir. Rüyada Saldırganlık görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Saldırganlık görmek ne demektir? Rüyalarda Saldırganlık görmek ne anlama gelir? Rüyanda Saldırganlık görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Saldırganlık görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, rüyanızda ... Devamını Oku »

Rüyada Vampir görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Vampir görmekRüyada Vampir görmek çevrenizdeki insanları üzdüğünüz,   iyiliklerini suistimal ettiğinizi gösterir. Rüyada Vampir olmak, Vampir olduğunu görmek Çok aşırı sinirli davranışınız nedeniyle sevdiğinizle veya eşinizle ilişkiniz tehlikeye girecek demektir. Rüyada Vampirin saldırısına uğramak, Vampir saldırısı, Vampir ısırması Etrafınızda iyiliğinizi istemeyen, sizi kıskananlar var demektir. İpuçları aşırı sinir, suistimal, Vampir ısırması, Vampir olduğunu, Vampir olmak, Vampir saldırısı, Vampirin ... Devamını Oku »

Rüyada Kumral görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Kumral görmekRüyada Kumral birini görmek verdiğiniz emeklerin karşılığını almak için biraz daha sabretmeniz gerektiğini işaret eder. Rüyada Kumral olduğunu görmek hedeflerinize ulaşmak için aşırı istekli olmamanız gerektiğini, olayları biraz kendi seyrine bırakmanızı ifade eder. Rüyada Kumral görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Kumral görmek ne demektir? Rüyalarda Kumral görmek ne anlama gelir? Rüyanda Kumral görmek neye ... Devamını Oku »