10 Nisan 2020, Cuma
Anasayfa > 2013 > Nisan

Aylık Arşiv: Nisan 2013

Rüyada Banyo yapmak görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Banyo yapmak görmekRüyada Banyo yapmak, Banyo etmek, Banyo yaptığını görmek içgüdüsel sıkıntılardan kurtulma arzunuzu gösterir. Gerçek yaşamınızda üzerinizdeki bazı yüklerin sizi yorduğunu ve rahatlamaya ihtiyacınız olduğunu simgeler. Rüyada Banyoya girmek, Banyoda olduğunu görmek arınma ve kendini yenilemeyi simgeler. Hem duygusal hem de psikolojik olarak kendinizi temizlemek gerektiğini simgeler. Banyoda sıcak su ile yıkandığını görmek üzerinizdeki negatif duygulardan ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Sessizlik görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Sessizlik görmekRüyada Sessizlik görmek düşünce hayatı açısından sakin olmaya ihtiyacınız olduğunu gösterir. Ayrıca gerçek yaşamda bazı aklı ve ruhsal dengeyi yeniden kurmanız gerektiğini ifade ederRüyada Sessizlik görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Sessizlik görmek ne demektir? Rüyalarda Sessizlik görmek ne anlama gelir? Rüyanda Sessizlik görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Sessizlik görmek rüya ... Devamını Oku »

Rüyada Papaz balığı görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Papaz balığı görmekRüyada Papaz balığı görmek yeniden doğuş veya ahlaki konulardaki düşüncelerinizi değiştirmeniz gerektiğini ifade eder. Bu rüya yaşadığınız sorunların nedenlerini yeniden düşünmeniz gerektiğini gösteren önemli bir rüya olabilirRüyada Papaz balığı görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Papaz balığı görmek ne demektir? Rüyalarda Papaz balığı görmek ne anlama gelir? Rüyanda Papaz balığı görmek neye delalet eder? ... Devamını Oku »

Rüyada Çamaşır ipi görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Çamaşır ipi görmekRüyada çamaşır ipine çamaşır astığını görmek gizli yanlarınızı açığa vurduğunuzu işaret eder. Rüyada Çamaşır ipi görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Çamaşır ipi görmek ne demektir? Rüyalarda Çamaşır ipi görmek ne anlama gelir? Rüyanda Çamaşır ipi görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Çamaşır ipi görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma ... Devamını Oku »

Rüyada Bunak görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Bunak görmekRüyada Bunak birini görmek Kendi çalışma ve projeleriniz için daha fazla çaba sarf etmek gerektiğini ifade eder. Rüyada bunamak, senil, bunamış olduğunu görmek sizin yeteneklerinizi kullanmanız için uygun ortam olduğunu ancak hala bu fırsatı değerlendirmediğinizi işaret eder. İpuçları: bunamak rüya tabiri, bunamak rüya açıklaması, bunamak rüya anlamı, bunamak neye delalet eder, bunamak ne anlama gelir, bunamak ... Devamını Oku »

Rüyada Kapsül görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Kapsül görmekRüyada Kapsul, Bitkisel Kapsül, Jelatin Kapsül görmek sorunun cevabını bulmak için biraz zorda olsa detaylı araştırma yapmanız gerektiğini gösterir. Bazen çözüm sandığınız kadar kolay olmayabilir mesajı verir. Rüyada Kapsül görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Kapsül görmek ne demektir? Rüyalarda Kapsül görmek ne anlama gelir? Rüyanda Kapsül görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak ... Devamını Oku »

Rüyada Horlamak görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Horlamak görmekRüyada Horlamak, horladığını görmek düşmanınız olduğuna ve zarar göreceğinize , gizli birşeyin ortaya çıkması anlamına gelir. Rüyada Horlamak teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh haliniz, yaşınız, cinsiyetiniz, eğitim ve sosyal durumunuz, rüyayı gördüğünüz zaman, gerçek yaşamınızdaki endişeleriniz ve sevinçleriniz ile Rüyadaki diğer tüm unsurlar ve unsurların rengi, ... Devamını Oku »

Rüyada Yankesici görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Yankesici görmekRüyada Yankesici görmek rüyayı gören kişinin hareketlerine dikkat etmesi gerektiğini gösterir. Yankesici olmak, Rüyada bir Yankesici olduğunu görmek Oldukça üzücü bir olaya şahit olacağına işarettir. Rüyada bir Yankesicinin parasını çaldığını görmek istemedigi bir durum, beklemedigi bir olay ile karşılaşacağına işaret eder. Bir başka rüya tabirine göre Rüyada Yankesici görmek, hilekar bir alimi işaret eder. Rüyada Yankesici ... Devamını Oku »

Rüyada Muhallebi görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Muhallebi görmekRüyada Muhallebi görmek iyilik, güzellik, aydınlık mesajlar verir. Muhallebi yemek şansınızın açılacağına, herşeyin yolunda gitmesi ve isteklerinizin gerçekleşmesi anlamına gelir. Muhallebi yapmak yardıma ihtiyacı olan kişilere yardımda bulunacağınıza işaret eder. Rüyada Muhallebi görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Muhallebi görmek ne demektir? Rüyalarda Muhallebi görmek ne anlama gelir? Rüyanda Muhallebi görmek neye delalet eder? sorularının ... Devamını Oku »

Rüyada Otel görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Otel görmekRüyada bir Otel görmek yeni bir devlet veya kişisel kimlik duygularınızda bir kayma anlamına gelebilir. Rüyada bir Otelde kaldığını görmek, Otelde kalmak Sizin geçiş süreci yaşadığınızı ve uzakta eski alışkanlıkları ve düşünceleri taşımaya devam ettiğinizi simgeler. Alternatif olarak, kişisel kimlik kaybı anlamına olabilir. Rüyada mOtel, hOtel, pansiyon, tatil köyüde benzer anlamlar taşıyabilir. Rüyada Otel görmek nedir? ... Devamını Oku »