22 Şubat 2018, Perşembe
Anasayfa > 2013 > Nisan

Aylık Arşiv: Nisan 2013

Rüyada kırmızı ev görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada kırmızı ev görmekRüyada kırmızı ev görmek gerçek yaşamınızda tehlikelerle dolu bir dönem yaşamakta olduğunuzu, dikkatli olmanız, yaptıklarınıza, söylediklerinize ve çevrenizdekilerle ilişkilerinize azami dikkati göstermeniz gerektiğine işaret eder. Rüyada ev konusunda daha detaylı bilgiyi ev rüya tabiri sayfasında inceleyebilirsiniz. Rüyada kırmızı ev görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada kırmızı ev görmek ne demektir? Rüyalarda kırmızı ev görmek ... Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Gemi görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Gemi görmekRüyada Gemi görmek, Geminin durumu, rengi, boyu ve diğer özellikleri göz önüne alınarak birkaç şekilde yorumlanır. İçi aydınlık Gemi, temiz bir Gemi, işlerde başarıdır. Pis Gemi, bakımsız Gemi işlerin bozulacağına delalet eder. Böyle bir Gemiye binen kadının adı bir maceradan dolayı dedikoduya karışır. Gemi batması, bir Geminin battığını görmek, Dünya işlerinde boğulmak anlamına gelir Geminin havada ... Devamını Oku »

Rüyada Pot kırmak görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Pot kırmak görmekRüyada pot kırmak, Zalimlik, Kötülük, Tövbe etme, Pişmanlık anlamlarını simgeler. Pot kırdığını görmek aynı zamanda Pişmanlık duyacagınız bir olayı işaret eder. Başka birinin pot kırması Zalimce ve Yanlış işlere işarettir. Kırdığını potu düzeltmeye çalıştığını görmek, Tövbe etmeye işarettir. Rüyada Pot kırmak görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Pot kırmak görmek ne demektir? Rüyalarda Pot ... Devamını Oku »

Rüyada Anıt mezar görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Anıt mezar görmekAnıtmezar genellikle büyük devlet adamları için hazırlanmış özel mezarlara verilen genel ad. Rüyada Anıtmezar görmek mezarın sahibi ile birlikte yorumlanmalıdır ve genellikle o kişiye olan hayranlığınıız, özleminizi simgelerRüyada Anıt mezar görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Anıt mezar görmek ne demektir? Rüyalarda Anıt mezar görmek ne anlama gelir? Rüyanda Anıt mezar görmek neye delalet ... Devamını Oku »

Rüyada Morfin görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Morfin görmekRüyada Morfin görmek işlerinizin yolunda gitmemesi, rahata kavuşmak için çok uğraşmanız gerektiğine işaret eder. Rüyada Morfin görmek rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında rüyayı gören kişinin içinde bulunduğu ruh hali, yaşı, cinsiyeti, eğitimi ve sosyal durumu, rüyanın görülme zamanı, gerçek yaşamındaki endişeleri ve sevinçleri ile Rüyadaki diğer tüm faktörler ve unsurların ... Devamını Oku »

Rüyada direktör görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada direktör görmekRüyada direktör görmek, direktör olmak, direktör olduğunu görmek rüya açıklaması için lütfen Rüyada yönetici sayfasını inceleyiniz. Rüyada direktör görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada direktör görmek ne demektir? Rüyalarda direktör görmek ne anlama gelir? Rüyanda direktör görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer direktör görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, ... Devamını Oku »

Rüyada kameraman görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada kameraman görmekRüyada kameraman görmek hayatın sizi es geçmesine izin verdiğinizi simgeler. Bu rüya aynı zamanda hayatta kendi rolünüzü oynamaktan ziyade başkalarını taklit etmek yada başkalarının dublörlüğünü yapmak, başkalarına ait eylemlerle vakit geçirdiğinizi simgeler. Kamera kullanan, kameracı terimleri de aynı anlamdadır. Rüyada kameraman olmak, kameraman olduğunu görmek, bilinç altınızda gizli duran bir şeyin açığa çıkmaya başladığını simgeler. Bu ... Devamını Oku »

Rüyada Okul servisi görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Okul servisi görmekOkul servisi rüya tabiri için lütfen bakınız Okul otobüsüRüyada Okul servisi görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Okul servisi görmek ne demektir? Rüyalarda Okul servisi görmek ne anlama gelir? Rüyanda Okul servisi görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Okul servisi görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, rüyanızda geçen ... Devamını Oku »

Rüyada Hadise görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Hadise görmekRuyada Hadise, Hadiseyi görmek bu rüya size hayatınızın bazı alanlarında memnunsuzluklar, tatminsizlikler yaşadığınızı, ara sıra kendinizi şımartmak gerektiğini işaret ederRüyada Hadise görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Hadise görmek ne demektir? Rüyalarda Hadise görmek ne anlama gelir? Rüyanda Hadise görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.Eğer Hadise görmek rüya tabiri için daha detaylı ... Devamını Oku »

Rüyada Boks görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada Boks görmekRüyada Boks karşılaşması, Boks müsabakası, Boks mücadelesi, Boks yapıldıgını görmek Çekişme, Rakip, Güç ve Kuvvet anlamlarını simgeler. Boks yaptıgınızı görmek, İş hayatındaki, Rakiplere Güçlü ve başarılı olmaya delalettir. Aynı zamanda, Kendi içinizde çekişme ve çalkantılar yaşadığınızı sembolize eder. İpuçları: Boks rüya tabiri, Boks rüya açıklaması, Boks rüya anlamı, Boks neye delalet eder, Boks ne anlama gelir, ... Devamını Oku »