6 Mart 2015, Cuma
Anasayfa > O > Rüyada obruk görmek

Rüyada obruk görmek

Rüyada obruk görmek

obruk nedir yer kabuğunun, toprağın çökmesiyle oluşan, derinliği 300 metreye kadar ulaşan, genellikle daire şeklinde büyük çukurlar, toprak çökmesi.

Rüyada obruk, dev çukur görmek yaşamınızda aniden ortaya çıkan ve sizi umutsuzluğa düşüren / düşürecek bazı olayları işaret eder.

Rüyada obruğa düştüğünü görmek sizi ümitsizliğe düşüren bir olayın etkisinden kurtulmak için mücadele verdiğinizi simgeler.

Rüyada obruk görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada obruk görmek ne demektir? Rüyalarda obruk görmek ne anlama gelir? Rüyanda obruk görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.
Eğer obruk görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, rüyanızda geçen renk, olay, yer, kişiler ve diğer eylemleri bir arada değerlendirerek anlamını tespit edebilirsiniz

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>